Wiarygodność AMA została potwierdzona

-------------

Żałuję, że nie zdążyłem odpowiedzieć na wszystkie pytania. Końcówka kampanii jest bardzo intensywna i muszę dzielić czas na wszystkich zainteresowanych. Zainteresowanie jest ogromne, co bardzo mnie cieszy.

Do zobaczenia na live'y na FB i pamiętajcie - nie ma zmarnowanych głosów! Dziękuję!

https://www.wykop.pl/link/5571397/comment/78808889/#comment-78808889

AMA - Szymon Hołownia

AMA - Szymon Hołownia

Wykopowicze! Zapraszam Was teraz na moje #AMA na Wykopie. Odpowiem na tyle pytań ile czas mi na to pozwoli. #wykop

 •  

  pokaż komentarz

  Dzień dobry Pani Szymonie, od momentu ogłoszenia pańskiego udziału w wyborach prezydenckich pojawiają się domysły i pytania kto finansuje Pana kampanię czyli mówiąc kolokwialnie „kto za Panam stoi”? Według listy wpłat na Pana Komitet Wyborczy wynika, że finansują Pana m.in.: właściciel GetBack, Paweł Gieryński, (z ta grupą kapitałową wiąże się głośna afera finansowa. Stowarzyszenie Poszkodowanych Obligatariuszy GetBack wyceniło wartość spowodowanych przez grupę szkód na 2,5 mld złotych) oraz deweloper oskarżany o korupcję, założyciel Griffin Real Estate. Obie te osoby (w jednym wypadku również małżonka jednej z tych osób) wykonały maksymalne wpłaty na Pana KW jakie można dokonać czyli po 39 000 zł. Czyli wszystkie drogi prowadzą do Pana Leszka Czarneckiego. Czy ustosunkuje się Pan do tego?

  źródło: EW2X3jtWoAEJoEW.png

  •  

   pokaż komentarz

   @Mfalme_Kitunguu: To bzdury. Leszek Czarnecki nie wspiera mnie w żaden sposób. Nawet go osobiście nie znam i nigdy go nie spotkałem. Finansowanie mojej kampanii to już dużo ponad 100 tys. obywatelskich wpłat. Średnia wartość wpłaty to ok. 50 zł. To wpłaty dokonywane są przez obywateli, którzy chcą nowej polityki. Wpłat maksymalnych mamy około 4-5 i je publikujemy - nie mamy z tym żadnego problemu i czego nie ukrywamy. Taka wpłata maksymalna stanowi niecały 1% całości budżetu mojej kampanii. Nie mam problemu z tym, że ktoś chce dołożyć się do mojej kampanii wpłatą ok. 1%. Każdy obywatel RP może dokonywać wpłaty na naszą kampanię i nie mam z tym problemu. Większy problem mam z tym kto pośrednio wpłaca pieniądze na kampanię Andrzeja Dudy - na fundusz wyborczy PIS wpłacają pieniądze prezesi dużych państwowych spółek i to jest kwestia, która nie powinna pozostać bez analizy.

 •  

  pokaż komentarz

  Co Pan sądzi o Dudzie? Dlaczego on kłamie? Dlaczego łamie prawo?

 •  

  pokaż komentarz

  Dzień dobry. Dziękujemy za AMA. Dziękuję również za wczorajszy podpis na plakacie. Co Pan myśli o moim rysunku? To Szymon z Podlasia. Doskonały orator i obrońca zieleni. Ciekaw jestem czy trafnie opisuje Pana osobę.

  źródło: SH-wykop.png

 •  

  pokaż komentarz

  panie Szymonie, woli pan górę czy dół bułki???

 •  

  pokaż komentarz

  Szymon jaki masz talent? Z czym do nas przyszedłeś?