•  

  pokaż komentarz

  Trump miał konto na Twitchu? Co streamował?

 •  

  pokaż komentarz

  Moderatorzy - piąta władza zdigitalizowanego Świata.

  •  

   pokaż komentarz

   @Squatlifter: i do tego sędziowie. to troche straszne ze człowieka nie skazano a wydano wyrok.

  •  

   pokaż komentarz

   @Squatlifter: trochę sobie te firmy grabią. Nie lubią Trumpa i go blokują, ok, Trump na to odpowie albo nie. Natomiast każdy przyszły potencjalny prezydent będzie chciał się z tym uporać, bo nigdy nie wiadomo jaka akurat będzie moda intelektualna a on potrzebuje mieć możliwość komunikowania. Po cichu taki Biden chciałby aby Trump uporał się z samowolką tych serwisów.

  •  

   pokaż komentarz

   @Squatlifter: twotch to niech lepiej walczy ze zbokami ktoryz wsrod swoich szefow ktorzy dziewczyny nie potrafia poderwac j musza szatnazowac

  •  

   pokaż komentarz

   @Squatlifter: Kwestia zmiany w prawie, co już dawno powinno być zrobione. Mamy oficjalną cenzurę tylko zasłaniają się regulaminami i ideologicznymi wymysłami, o takich rzeczach powinien decydować sąd, to jak zabronić człowiekowi wypowiadać się publicznie na ulicy. Duże portale powinny być kontrolowane przez dodatkowe podmioty, nie może być sytuacji że na podstawie widzimisię jakiegoś moderatora czy milionowej zmiany w kilometrowym regulaminie niszczą komuś wieloletni dorobek i źródło dochodów, uniemożliwiając swobodną wypowiedź. Trump się za to zabrał i dlatego takie są efekty.

  •  
   DaeronTargaryen

   -2

   pokaż komentarz

   @aNieMowilem101: @Anna_: Przecież rządy poszczególnych państw cały czas naciskają na gigantów cyfrowych. Każdy sobie zdaje sprawę z tego jak potężnym narzędziem są np. media społecznościowe. Tylko Wy to rozpatrujecie w kontekście cenzury i pewnie w jakimś stopniu macie rację, ale brak kontroli kiedy wirtualna rzeczywistość coraz bardziej staje się częścią życia społeczeństwa też jest potężnym problemem. W internecie panują inne zasady fizyki w komunikacji i dystrybucji informacji. W Niemczech prawo wprost narzuca mediom społecznościowym sposób moderowania i przy zgłaszaniu treści można wybrać odpowiedni paragraf jako powód. Dalej jest jakiś czas na reakcję, a potem przewidziane są kary finansowe. Także to nie jest takie proste, że korporacje są ponad prawem i nie ma komu nad nimi zapanować. Wydaje mi się, że w dużym stopniu ta nadgorliwość to efekt obawy właścicieli mediów społecznościowych, że jak sami nie będą dobrze zarządzać treściami to wkroczy państwo i zrobi to za nich poprzez prawo.

  •  

   pokaż komentarz

   @DaeronTargaryen: ależ ja się z wszystkim co napisałeś zgadzam i to rozwiązanie niemieckie jest całkiem w porządku. Natomiast nie znaczy to, że nadgorliwość w drugą stronę nie zacznie być karana. Innymi słowy, przestrzeń internetowa będzie coraz bardziej regulowana. Jak prasa, telewizja, radio. I musi tak być.

  •  
   DaeronTargaryen

   -1

   pokaż komentarz

   @aNieMowilem101: Wydaje mi się, że znalezienie właściwego punktu, gdzie te obie sprawy by się spotykały nie jest prostym zadaniem. Problemem jest też dualność natury mediów społecznościowych - z jednej strony jest to usługa z profitem, a z drugiej przestrzeń publiczna, w której funkcjonuje społeczeństwo. Ostatnio przecież pare korporacji zrezygnowało z reklam na FB, bo platforma za słabo zwalczała hejt. To są jakieś straty w przychodach i jak teraz pogodzić biznes z tym, o czym mówimy?

  •  

   pokaż komentarz

   @DaeronTargaryen: nie jest to proste, natomiast nie widzę specjalnych trudności w dualistycznym charakterze tych miejsc. Mając restauracje też masz regulacje. Musi być toaleta, żywność ma być przechowywana w takich i takich warunkach, przy stolikach ma być tyle a tyle miejsca. Dość łatwo zdefiniować co to jest medium społecznościowe aby wprowadzić określone regulacje. Trudniej zdefiniować złoty środek, ale głównym wyznacznikiem będzie po prostu zestaw który pomoże zachować porządek publiczny. Jesteśmy tak naprawdę na początku zmiany kulturowej którą przynoszą media społecznościowe, ten proces będzie trwał dekady i będzie to też czas wypracowania tego złotego środka.

  •  
   DaeronTargaryen

   -1

   pokaż komentarz

   @aNieMowilem101: Wydaje mi się, że te porównanie do restauracji jest nietrafione, bo toaleta i komfort przy jedzeniu to są rzeczy, które przez klientów zawsze odbierane są na plus. Natomiast w moim przykładzie FB traci klientów.

  •  

   pokaż komentarz

   @DaeronTargaryen: nie zawsze, bo podnoszą cenę. Jest zatrważająca liczba ludzi, którzy żywią się gównem i są szczęśliwi i gdyby im pozwolić - żywiliby się jeszcze większym. FB traci klientów jak wszyscy pozostali uczestnicy. Nie ma gdzie uciec bo to byłoby po prostu prawo dla każdego przedsiębiorcy prowadzącego serwis społecznościowy.

 •  

  pokaż komentarz

  Kto stoi za Twitterem. Wtedy wam się rozjaśni.

 •  

  pokaż komentarz

  Jeszcze Reddit usunal jego oficjalny subreddit.

 •  

  pokaż komentarz

  I to wlasnie pokazuje ze to juz nie politycy rzadza krajami tylko korpo kapital.Jeszcze nie w 100% ale juz na tyle mocno ze moga sobie robic jaja z prezydenta usa - bylo nie bylo oficjalnie najpotezniejszej osobie na swiecie.

  •  

   pokaż komentarz

   I to wlasnie pokazuje ze to juz nie politycy rzadza krajami tylko korpo kapital.

   @premium122: Ej Seba! już nie chcemy żeby firma świadczyła usług komu się podoba, zrobimy taką ustawę że politycy będą decydować, na tym Seba będzie polegał od teraz wolny rynek.

  •  

   pokaż komentarz

   @UchoSorosa: To jest kwestia polityczna a nie wolny rynek.Tym bardziej ze wolny rynek to masz na targu a w przypadku korporacji to jest monopol i polityczny lobbing.

  •  

   pokaż komentarz

   To jest kwestia polityczna

   @premium122: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

   korporacji to jest monopol i polityczny lobbing.

   ta działa seba wolny rynek, najpierw kupujesz rynienkę z paróweczkami a później dyktujesz ceny na całym paróweczkowym rynku.

  •  

   pokaż komentarz

   @UchoSorosa: Och jakie magiczne uproszczenie.Kupujesz paroweczki a pozniej zabiegasz o odpowiednie regulacje prawne aby nikt inny nie mogl wejsc na ten rynek i dyktujesz ceny.Tak to dziala.

  •  

   pokaż komentarz

   ta działa seba wolny rynek

   @UchoSorosa: z twoich ust dziwnie to brzmi

   Gdybyś tłumaczył jak działa gospodarka centralnie sterowana, albo tłumaczył Marksa - to pewnie byłbyś znacznie większym autorytetem w dziedzinie

  •  

   pokaż komentarz

   @UchoSorosa: Problem jest taki, że jak ludzie wybierają prezydenta to wiedzą po co to robią, żeby rządził, miał władzę a jak wybierają portfelami korporację to nie koniecznie chcą żeby ta korporacja mówiła im co mają robić. To, że ludzie korzystają z ich produktu nie znaczy, że dają im mandat na rządzenie i wpływanie na ich życie poza samym produktem, który oferują.

  •  

   pokaż komentarz

   z twoich ust dziwnie to brzmi

   @Atreyu: No typie, jeszcze tydzień temu była piękna akcja zgłaszania mowy nienawiści na twichu bo jakaś gruba trans laska obrażała POLAKÓW i trzeba było zgłaszać mowę nienawiści do moderacji. Do tej samej moderacji która jest dzisiaj BE i niedobra bo zbanowała za mowę nienawiści Trumpa.

   Gdybyś tłumaczył jak działa gospodarka centralnie sterowana, albo tłumaczył Marksa

   Jak zwykle chore urojenia XDD - co ja mam do Marksa typie ja gardzę gospodarką centralnie sterowaną

   to pewnie byłbyś znacznie większym autorytetem w dziedzinie

   A widzisz okazuje się że największym autorytetem w dziedzinie mowy nienawiści jest banda internetowych prawicowych bez mózgów kiedy ich ktoś obraża kto biegną szybciutko do moderacji o pomoc. Ale jak oni obrażają to nagle moderacja staje się lewackim zalążkiem jak to tutaj jeden napisał "korpo kapitału"

  •  

   pokaż komentarz

   bo jakaś gruba trans laska obrażała POLAKÓW i trzeba było zgłaszać mowę nienawiści do moderacji. Do tej samej moderacji która jest dzisiaj BE

   @UchoSorosa: świat nie jest czarno biały (ani tym bardziej tęczowy ( ͡° ͜ʖ ͡°))

   Wczoraj mogli robić dobrze, dziś mogą robić źle, jutro mogą robić dobrze

   Nic dziwnego tu nie widzę. Natomiast trzeba usilnie walczyć z polityczną poprawnością czy narzucaniem jedynie słusznej wizji świata

  •  

   pokaż komentarz

   I to wlasnie pokazuje ze to juz nie politycy rzadza krajami tylko korpo kapital.

   @premium122: powiedz to takiemu Chodorkowskiemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://www.youtube.com/watch?v=6Pvlylkpv6A

  •  

   pokaż komentarz

   Wczoraj mogli robić dobrze, dziś mogą robić źle, jutro mogą robić dobrze

   @Atreyu: Ale to wy sami zgłaszaliście nienawiści. Nawet sam to wykopałeś.

   Nic dziwnego tu nie widzę.

   No jednak hipokryzja typie :)

   Natomiast trzeba usilnie walczyć z polityczną poprawnością czy narzucaniem jedynie słusznej wizji świata

   Dlatego zgłaszaliście do moderacji twicha opinie kogoś że mówi że "polacy powinni zostać zabici przed nazistów" Na tym polega narzucie jedynej słusznej wizji świata i walka z polityczną poprawnością?

   Typie XDDDDDDDDDDDDDDD Ja doskonale wiem o co chodzi.

   pokaż spoiler Kali ukraść krowę dobrze ale jak Kalemu ukradli krowę to źle.

   źródło: i.imgur.com

  •  

   pokaż komentarz

   świat nie jest czarno biały (ani tym bardziej tęczowy ( ͡° ͜ʖ ͡°))

   Wczoraj mogli robić dobrze, dziś mogą robić źle, jutro mogą robić dobrze

   Nic dziwnego tu nie widzę. Natomiast trzeba usilnie walczyć z polityczną poprawnością czy narzucaniem jedynie słusznej wizji świata

   @UchoSorosa: tak, zgadzam się z tym co napisałem i nawet ani razu nie nazwałem cię typem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Nawet to co wklejasz przecież potwierdza moje słowa i moją opinię do której się odnosisz - to że ciężko Ci się z nią pogodzić i zupełnie Ci się ona nie podoba to inna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @premium122: Tak działa kapitalizm. Wake up Samurai...

   a pozniej zabiegasz o odpowiednie regulacje prawne aby nikt inny nie mogl wejsc na ten rynek i dyktujesz ceny.Tak to dziala.
   Jakie regulacje nie pozwalają na konkurencję z Twitchem, Twitterem itp.? Co ma monopol do tego, że rzeczywistością rządzi kilka konkurujących ze sobą serwisów?

  •  

   pokaż komentarz

   @5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0: W rosji jest inny uklad.Poza tym fakt ze korporacje rzadza polityka nie znaczy ze to kazdy jeden CEO. Tak samo jak za arystokracji tytul szlachecki nie oznaczal automatycznie ze sie jeden hrabia czy inny ksiaze liczyl w wielkiej polityce.

  •  

   pokaż komentarz

   @cyrkiel: Prog wejscia.Ktos z dupy nie wyjmie miliardow zeby konkurowac.

  •  

   pokaż komentarz

   @premium122: Mnie zadziwia fakt, że w "internecie" nie ma konkurencji, niby każdy coś tam może, a tu takiego wała... google, amazon, fb i cyk 95% rynku (procenty z dupy, ale tak mniej więcej jest)
   Wychyl się, zdobądź jakąś popularność to cię kupią, albo zniszczą.
   Świat zmierza chyba do jakiejś jednej wielkiej MEGA KORPORACJI :)

  •  

   pokaż komentarz

   @ewaaaxxx: O wlasnie i to jest kwintesencja tego niby wolnego rynku - kazdy moze zrobic drugie chrome ale zamisst tego firefox spada z rowerka.
   Mozna zrobic kolejnego windowsa ale zamiast tego linux jest niszowy.

  •  

   pokaż komentarz

   @premium122: Dlaczego niby regulamin twitcha, miałby obowiązywać wszystkich poza prezydentem USA?
   Dobrze, że regulamin jest równy dla wszystkich, USA to nie jest Korea płn. żeby sobie prezydent robił co chce na prywatnym folwarku.

  •  

   pokaż komentarz

   @UchoSorosa: Jak to dobrze, że są takie tematy jak ten. Od razu widać kto głupi, a kto mądry

  •  

   pokaż komentarz

   @CzaryMarek: Ten regulamin twitcha to wlasnie taki przedsmak korei pln..Ci z lewej moga obrazac wszystkich a pozostali jak wyraza odmienna opinie to zaraz "mowa nienawisci".

  •  

   pokaż komentarz

   @premium122: Wystarczy wprowadzić zmiany w prawie i wysokie kary za podobne działania wobec portali o znaczącym wpływie medialnym, a wszystkie te portale popłyną. Póki co to robią sobie co chcą.

  •  

   pokaż komentarz

   @Anna_: W takiej UE to prawo idzie juz w odwrotna strone i nic nie mozna.A jak w stanach to zobaczymy.Poki co to tam podobnie jak w UE jak nie lepiej.

  •  

   pokaż komentarz

   @UchoSorosa: uu i znowu mialo byc madrze a wyszlo jak zwykle. Lewa strona chce moc zglaszac mowe nienawisci i uwaza to za wazne. Innym sie to nie podobalo ale zostalo jednak wprowadzone. Oczywiscie to oznacza ze tylko lewa strona moze to robic - pozostali ktorzy z niechecia na to przystali nie moga tego robic. Maja cierpiec przykladnie i nie wymagac od innych aby przestrzegali ograniczen ktore sami wprowadzili ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @UchoSorosa: ale się tęczowy pięknie zesrał, tylko posprzątaj po sobie.

  •  

   pokaż komentarz

   tak, zgadzam się z tym co napisałem i nawet ani razu nie nazwałem cię typem

   @Atreyu: No chyba raczej nie. Hipokryto. Poza tym nie rozpłacz się śnieżynko za "typa"

  •  

   pokaż komentarz

   uu i znowu mialo byc madrze a wyszlo jak zwykle.

   @abgaha: No właśnie robicie to samo....z tym że przez wrodzoną głupotę żadne argumenty do was nie docierają.

   ale się tęczowy pięknie zesrał, tylko posprzątaj po sobie.

   @Tratarara: Piękny rzeczowy argument, szanuję.

  •  

   pokaż komentarz

   @UchoSorosa: tak tak - typowa lewica. Obowiazki dla innych, przywileje dla nas. Kto stwierdzil ze mowa nienawisci jest zla i nalezy ja blokowac? Przyjelo sie to? Kto teraz probuje zabronic stosowania tego narzedzia innym. Zawsze mnie smieszy lewica z ich hipokryzja. Ja moglbym zyc z prawami wymyslonymi przez lewice gdyby byly one rowno i sprawidliwie stosowane wobec wszystkich - jednak jest to niemozliwe bo lewicy cos takiego nie pasuje. Ktoz to wymyslil np pozytywny rasizm? Kto jedzie po faszystach i nie widzi nic zlego w komunistach?

  •  

   pokaż komentarz

   tak tak - typowa lewica.

   @abgaha: Nie mistrzu. To typowe prawicowe imbecyle z wykopu. Jak im ktoś zagra tak zatańczą. Mowa nienawiści - bo ktoś coś złego napisze o polakach i polsce kwik i bieg do lewackiej moderacji twicha. Jak się pięknie zesraliście. Prawie 6 tysięcy osób. Ale jak ktoś zrobi to samo w drugą stronę. To wielkie oburzenie że ta sama moderacja kogoś innego blokuje.
   Prawda jest taka że zamiast zwykłej empatii w sercu do innych ludzi macie zwykła hipokryzję. To jest po zwyczajnie żałosne. Tego się nawet nie da komentować. Wasze uczucia obrażają - kasujcie. Czyjeś inne uczucia obrażane - O NIE LEWACKA MODERACJA, TĘCZOWE LEWACTWO, SZYBKO KASUJCIE TO.

   Zawsze mnie smieszy lewica z ich hipokryzja.

   XDD

   p.s nie odpisuj, nie chcę czytać fikołków. Jak dalej zwalasz winę na lewicę :)

   źródło: 2020-06-30 00_23_17-Streamerka Mewlies mówi, że Polacy powinni zostać zabici przez nazistów. - Wykop.png

  •  

   pokaż komentarz

   @UchoSorosa: fikolkow - mieszac kolejnosc, mylic przyczyne ze skutkiem i uwazac sie ze jest sie gora uciekajac z podkulonym ogonem. Typowa lewica.

   To jak z plciami i ideologia lgbt. Pojawily sie hasla ze jest wiele plci. Osoby ktore sie temu sprzeciwialy byly wyzywane od nieukow. Gdy ktos wspomnial ze w PL przez plec rozumie sie plec biologiczna wklejano linki z informacjami o plci spolecznej (bardzo nietrafiona nazwa - bardziej pasuje rola/funkcja spoleczna) i nastepnie nadal lewa strona pisala o plciach (bez spolecznej) i jechala po osobach ktore nie zgadzaly sie z taka teza bo teraz plec moze znaczyc cos innego.

   Pare miesiecy pozniej gdy ktos dzialania na rzecz lgbt zaczal nazywac ideologia lgbt lewica sie zleciala i zaczela twierdzic ze nie ma czegos takiego i wogole to idioci tak pisza bo nie ma czegos takiego i nie mozna tak nazwac. Typowe. Lewica moze zmieniac znaczenia slow, inni nie. No a teraz zmien kolejnosc i zacznij twierdzic ze dyskusja o ideologi lgbt byla przed dyskusja o plciach i mysl ze masz racje. Ewentualnie wklej sobie obrazek z jakimis sebiksami i panem z kawa i tolerancja gubiac antiffe ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   To jak z plciami i ideologia lgbt.

   @abgaha: Nie ma żadnej ideologii LGBT to tylko wymysł prawicowych półgłówków.

   Gdy ktos wspomnial ze w PL przez plec rozumie sie plec biologiczna wklejano linki z informacjami o płci społecznej

   Zachęcam do czerpania wiedzy z innych miejsc niż wykop. Zrozumienie różnicy pomiędzy płeć biologiczna a płcią społeczno-kulturowa jest kluczowa dla osiągnięcia IQ pow 75 punktów. Jeśli tego nie rozumiesz odpowiedz na swoją inteligencję znasz. Tak osoby biseksualne żyją tak osoby transseksualne też żyją. To że ty ich nie znasz nie znaczy że nie istnieją. To ze nie byłeś na wyspach kokosowych nie znaczy że one nie istnieją.

   (bardzo nietrafiona nazwa - bardziej pasuje rola/funkcja spoleczna)

   XDD no nietrafiona jak ktoś nie zna angielskiego i nie wie że poza Polską są inne kraje.

   Pare miesiecy pozniej gdy ktos dzialania na rzecz lgbt zaczal nazywac ideologia lgbt lewica sie zleciala i zaczela twierdzic ze nie ma czegos takiego

   Bo nie ma idologii LGBT - tak ciężko to zrozumieć. Jakie ideologia LGBT ma podejście do podatku VAT, CIT, PIT, jakie idologia LGBT ma podejście do kwoty akcyzy w cenie paliwa? Jakie ideologia LGBT ma podejście do atomu lub energii odnawialnej? Ty masz mózg człowieku. Serio ile masz lat?

   Ewentualnie wklej sobie obrazek z jakimis sebiksami i panem z kawa i tolerancja gubiac antiffe

   Przepraszam czy ten potok słów skopiowałeś z wypowiedzi jakiegoś dziecka które ma 9lat lub kogoś któremu wycieli pół mózgu. Dorośnij. albo skończ zawodówkę. Informacje ze stronek typu wrealu przeżarły mocno mózg (jeśli to twoje słowa)

  •  

   pokaż komentarz

   @UchoSorosa: bardzo ladnie potwierdzasz hipokryzje. Jakie jest potoczne znaczenia slowa plec w naszym kraju? Pamietaj ze pytanie dotyczy Polski a nie USA, Chin czy Kongo. Tak wiec chcac mowic o plci w znaczeniu plci spoleczno kulturowej nalezy mowic o plci spoleczno kulturowej (trafniejsza nazwa bylaby rola - ja wiem ze Ty znasz angielski i rozumiesz ze gender i sex maja rozne znaczenia ale w naszym kraju podciagane sa pod jedno slowo - wiesz o tym bo przeciez swietnie znasz angielski). Jednak sporo osob z lewej strony zaczyna uzywac slowa plec i utozsamiac to z plcia spoleczno kulturowa - tylko ze to nie jest to samo. No ale wojujaca lewica uwaza ze znaczenie slow moze sie zmieniac itp i tylko idioci tego nie rozumieja. W przypadku jednak gdy ktos inny robi podobnie ale nie pasuje to lewej stronie to jest prawicowym polglowkiem.

   Co do tego czy ideologia LGBT istnieje czy nie to mozesz dyskutowac z kims innym mi na tym nie zalezy - ja tylko oczekuje bycia konsekwentnym. Faktem jednak jest ze sa podejmowane rozne dzialania na rzecz osob LGBT - nazywanie tego ideologia moze byc kontrowersyjne - tak samo jak okreslanie roli spoleczno-kulturowej jako plec (z pominieciem czesci spoleczno-kulturowej). Fajnie ze lewa strona do dwoch podobnych sytuacji ma calkiem odmienne podejscie (sarkazm).

   Co do Twojego ataku na koncu - coz jest taki mem wklejany na wykopie o tolerancji gdzie osoby z lewej strony sadza ze pokazuje on prawde i wogole. Szkoda tylko ze to zwykla manipulacja bo pomija znaczna czesc rzeczywistosci (zakladam ze kojarzysz tego mema). No ale zamiast dopytac mozna zawsze zaatakowac.

  •  

   pokaż komentarz

   bardzo ladnie potwierdzasz hipokryzje.

   @abgaha: Ale się zesrałeś :) Na koniec jeszcze kwik że mnie obraża. Płateczek śniegu, kici,kici :) przytul, przytul. I jak zwykle wina lewactwa wszystko wina lewactwa. Wbij sobie do głowy że w większości państw na świecie związki jednopłciowe zalegalizowały konserwatywne prawicowe rządy, a niektórych krajach wcześniej niż ty się płateczku śniegu urodziłeś geje mogli brać śluby i adoptować dzieci.

   coz jest taki mem wklejany na wykopie

   Dalej czerp życie z memów. Jeszcze książki z matematyki czerp z memów. Może jeszcze Pana Tadeusza będziesz z memów czerpał XDD

   źródło: lgbtconservatives.org.uk

  •  

   pokaż komentarz

   @UchoSorosa: no i miazdzacy argument "zesrales sie" i sprawa zalatwiona - okazales swoja wyzszosc ( ͡º ͜ʖ͡º). Utrwalaj stereotyp. Tak z ciekawosci gdzie twierdze ze cos tam to wina lewactwa. Pokazywanie hipokryzji to jakies oskarzanie ze lewica odpowiada za wszystko? Wyglada ze chcesz odwrocic uwage od rozmowy i przejsc na jakas dyskusje o prawach do zwiazkow partnerskich ale to nie o tym pisalismy.

  •  

   pokaż komentarz

   Wyglada ze chcesz odwrocic uwage od rozmowy i przejsc na jakas dyskusje o prawach do zwiazkow partnerskich ale to nie o tym pisalismy.

   @abgaha: Wielce szanowny panie dzbanie. Wyznawco (jak mniemam jedynej słusznej ideologii) D.3.B.I.L.3 to ty zacząłeś pisać jakiś bełkot o LGBT od samego początku. Nawet nie wiesz jaki był temat.

   no i miazdzacy argument "zesrales sie"

   Tak zesrałeś się bo nawet nie wiesz o czym jest ten temat.

  •  

   pokaż komentarz

   @UchoSorosa: tematem bylo ze zaczales twierdzic iz prawica stosuje podwojne standardy i jakie to zle. Ja Ci wskazalem ze calkowicie gubisz temat i blednie chcesz pokazac ze skoro prawica nie lubi blokowania wypowiedzi przez "mowe nienawisci" to nie moze tego stosowac. Zgubiles tylko cala historie kto chcial to wprowadzic i kto w okreslonych momentach tego nie chce stosowac i smieje sie z prawakow (gdy ograniczenia w zwiazku hate speech zaczeto stosowac) gdy chca uzyc tych samych standardow co lewica. Nastepnie wskazalem Ci pare innych przykladow hipokryzji wsrod lewicy - w tym przyklad z wykopu gdzie lewa strona prezentowala ze plec ma byc rozumiana jako plec spoleczno kulturowa i taka zmiana znaczenia jest ok a mowienie o ideologi lgbt to blad i tylko prawicowi idioci moga cos takiego mowic. Podwojne standardy.

   Tak z ciekawosci to wierzysz w to co piszesz czy trolujesz (nick troche sugeruje trolowanie)? No i czy to obrazanie wynika z Twojej frustracji czy liczysz ze mnie to wyprowadzi z uwagi i zaczne bluzgac dzieki czemu moze uda sie mnie przedstawic jako jakiegos mitycznego prawicowego faszyste?

  •  

   pokaż komentarz

   Ja Ci wskazalem ze calkowicie gubisz temat i blednie chcesz pokazac ze skoro prawica nie lubi blokowania wypowiedzi przez "mowe nienawisci" to nie moze tego stosowac.

   i tym właśnie jest hipokryzja, zapraszam do definicji.

   Nastepnie wskazalem Ci pare innych przykladow hipokryzji wsrod lewicy - w tym przyklad z wykopu gdzie lewa strona prezentowala ze plec ma byc rozumiana jako plec spoleczno kulturowa

   @abgaha: Nie dzbanie. GEJE, LESBIJKI oraz OSOBY TRANS SEKSUALNE TO FAKT pogódź się z tym, te osoby żyją to nie są syreny ze średniowiecznych opowieści marynarzy.

   Tak z ciekawosci to wierzysz w to co piszesz czy trolujesz

   Tak z ciekawości to wiesz że geje, lesbijki, biseksualiści oraz transeksualiści to są osoby które żyją. To nie jest żaden wymysł prawicowych imbecyli którzy sobie po bimbrze wymyślili jakieś historie. to fakt. dociera to do ciebie?

   mitycznego prawicowego faszyste

   nie chcesz wiedzieć gdzie ciebie mam i co mnie twoje życie interesuje. Poszukaj sobie jakiegoś fajnego mema na ten temat.

  •  

   pokaż komentarz

   @UchoSorosa: czyli jesli wprowadze prawo a Ty sie z nim nie zgadzasz to znaczy ze nie mozesz go stosowac? Dodatkowo pominales wiekszosc wypowiedzi no ale to takie wygodne prawda?

   Widze ze wyzwiska i wymyslanie jakis mitycznych zarzutow sa nadal mocne. Co wogole mialo za znaczenie w tej dyskusji geje, lesbijki i transy? Znaczy ze plec to to samo co plec spoleczno-kulturowa? No nie w naszym kraju - u nas slowo "plec" domyslnie oznacza plec biologiczna (sex a nie gender). Jak rozumiem skoro nie zgadzam sie z takim zmieniamiem znaczenia slow to jestem dzbanem. Jednoczesnie bylbym dzbanem gdybym pisal o ideologi lgbt. Widzisz juz hipokryzje? Sam chcesz zmieniac znaczenie slow i kto sie z tym nie zgadza to dzban. Jak ktos wymysla podobnie jak Ty ale Ci to nie pasuje to jest tez dzbanem (a przeciez to Ty nim powinienes byc wg wlasnych standardow). Podobne z ta mowa nienawisci.

  •  

   pokaż komentarz

   @UchoSorosa: bez nerwów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Zbyt łatwo dajesz się wyprowadzić z równowagi i zaczynasz obrażać rozmówców o innych poglądach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Prog wejscia.Ktos z dupy nie wyjmie miliardow zeby konkurowac.

   @premium122: Ale tak działa kapitalizm. Przecież państwo nie ustala cen serwerów, marketingu itd.
   Poza tym nie ktoś z dupy, tylko Microsoft niedawno poległ w tej całkowicie wolnorynkowej konkurencji i ogłosił zamknięcie Mixera.

  •  

   pokaż komentarz

   czyli jesli wprowadze prawo a Ty sie z nim nie zgadzasz to znaczy ze nie mozesz go stosowac?

   @abgaha: Chciałbym zrozumieć tok myślowy w jaki sposób do tego doszedłeś, to może być naprawdę fascynujące.

   Co wogole mialo za znaczenie w tej dyskusji geje, lesbijki i transy?

   Zapomniałeś już? mam ci przypomnieć kolejny raz że to ty pierwszy zacząłeś pisać o LGBT? W jakim celu się mnie o to teraz pytasz jak to od ciebie wyszło?

   No nie w naszym kraju - u nas slowo "plec" domyslnie oznacza plec biologiczna (sex a nie gender).

   I? do czego mam to teraz wsadzić że innych ludzi automatycznie zacznie się w Polsce traktować jak zwierzęta? Co do tego dążysz? O co ci z tym chodzi? naczytałeś się gówna na wrealu czy innym prawicowym ścieku i chcesz innych bić kijem albo zmuszać do jedzenia trawy i traktować jak krowy i psy?

   Jak rozumiem skoro nie zgadzam sie z takim zmieniamiem znaczenia slow to jestem dzbanem.

   Szczerze poznałeś kiedyś jakiegoś geja, lesbijke? tylko szczerze. Bo coś mi się wydaje że ty w życiu mało ludzi poznałeś.

   Jednoczesnie bylbym dzbanem gdybym pisal o ideologi lgbt.

   Nawet nie potrafisz odpowiedzieć jaka ta mityczna ideologia LGBT ma stosunek do akcyzy na papierosy czy benzyne.

   Widzisz juz hipokryzje?
   Widzę, gratuluje tylko mi ciebie szkoda.

   Sam chcesz zmieniac znaczenie slow i kto sie z tym nie zgadza to dzban.

   Jakie znaczenie gej to gej nie wiesz kto to jest lesbijka mam ci wytłumaczyć, takich prostych rzeczy nie rozumiesz?

   Jak ktos wymysla podobnie jak Ty ale Ci to nie pasuje to jest tez dzbanem (a przeciez to Ty nim powinienes byc wg wlasnych standardow). Podobne z ta mowa nienawisci.

   Tak w ogóle to o czym ty do mnie teraz mówisz? O co tobie chodzi? Widzisz o czym jest temat? widzisz tytuł znaleziska? mam ci przykleić?

  •  

   pokaż komentarz

   @UchoSorosa:

   Chciałbym zrozumieć tok myślowy w jaki sposób do tego doszedłeś, to może być naprawdę fascynujące.

   Postaram sie wytlumaczyc ale wydaje mi sie ze poniewaz Ci sie to nie podoba to i tak tego nie przyjmiesz. To lewica chciala wprowadzic cenzure z powodu "mowy nienawisci", prawicy to nie pasowalo - final jest taki ze cenzura z powodu "mowy nienawisci" zostala wprowadzona. Prawica nadal narzeka na ta kontrole jednak korzysta z tego kiedy moze. Dla Ciebie jest to smieszne. Wychodzi ze wg Ciebie skoro prawica narzeka na mozliwosc cenzury z powodu "mowy nienawisci" to nie powinna tego stosowac. Mysle ze udalo mi sie to dosc jasno przedstawic.

   mam ci przypomnieć kolejny raz że to ty pierwszy zacząłeś pisać o LGBT?

   Zaczalem pisac o LGBT czy przedstawilem przyklad podwojnych standardow lewicy na przykladzie jak traktowali zmiane znaczenia plci i iedologii lgbt? Bo o samym LGBT nie pisalem jako takim.

   I? do czego mam to teraz wsadzić że innych ludzi automatycznie zacznie się w Polsce traktować jak zwierzęta?

   Nie wiem jak do tego doszedles i skad wymysliles ze ktos mialby byc traktowany jak zwierzeta. Nikt niczego takiego tutaj nie sugerowal. To ze plec w naszym jezyku oznacza plec bilogiczna a nie plec spoleczno-kulturowa nie oznacza ze ktokolwiek ma problemy z osobami na podstawie wybranych przez nich rol spolecznych i chce im robic cos zlego. To tylko i wylacznie Twoja insyunacja.

   Szczerze poznałeś kiedyś jakiegoś geja, lesbijke? tylko szczerze. Bo coś mi się wydaje że ty w życiu mało ludzi poznałeś.

   Tak poznalem - podczas studiow wypilem z nimi sporo wodki - normalni ludzie - tylko nie wiem co to wnosi do tej dyskusji.

   Nawet nie potrafisz odpowiedzieć jaka ta mityczna ideologia LGBT ma stosunek do akcyzy na papierosy czy benzyne.

   Oczywiscie ze nie potrafie - kwestia czym zajmuje sie "ideologia lgbt" szczgolnie mnie nie interesuje i nie dyskutuje tutaj o jej sensownosci/poprawnosci itp.

   Tak w ogóle to o czym ty do mnie teraz mówisz? O co tobie chodzi? Widzisz o czym jest temat? widzisz tytuł znaleziska? mam ci przykleić?

   W tym watku nie dyskutujemy o znalezisku tylko o podwojnych standardach/hipokryzji ktora czesto jest zauwazana u lewicy. W ostatnich wpisach piszemy glownie o jednym przykladzie z wykopu - gdy lewica wymysla zmienia znaczenie slow to kazdy kto sie z tym nie zgadza okreslany jest jako dzban (przez lewice). W przypadku gdy ktos inny zmienia znaczenie slow/wymysla nowe okreslenia i lewicy to nie pasuje to nazywa dana osobe dzbanem/idiota (nazywa tak osoby ktore stosuja nowe/zmienione okreslenie, nie lewice wyzywajaca innych). Widzisz tu konsekwencje i takie samo traktowanie? I to jest wlasnie hipokryzja.

  •  

   pokaż komentarz

   Postaram sie wytlumaczyc ale wydaje mi sie ze poniewaz Ci sie to nie podoba to i tak tego nie przyjmiesz.

   @abgaha: No już mi sie nie podoba ten wy*ryw. ale lecisz.

   To lewica chciala wprowadzic cenzure z powodu "mowy nienawisci", prawicy to nie pasowalo

   Jak napiszę teraz ze jesteś deb**lem twoja matka jest k a ojciec ma piękne przedwojenne imię Alfons to zostawisz to czy polecisz do moderacji o mowę nienawiści?

   reszty mi się nie chce pisać bo to bełkot.
   pozdrawiam.

  •  

   pokaż komentarz

   @UchoSorosa: nie polece bo mi to jest obojetne - jednak czy uwazasz ze nie wolno by mi tego bylo zrobic?

   Finalnie bardziej bawi mnie jednak to zakonczenie o wysrywie od osoby ktora probuje od kilku wpisow przedstawic ze mam cos do lgbt i na to skierowac rozmowe a jednoczesnie pomija calkowicie kwestie podwojnych standardow, o ktorych tu przeciez dyskutujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sugeruje abys tak nie konczyl rozmow w swiecie fizycznym. Wspomnienie o sraniu itp nie zapewni Ci powazania u tych ktorych ewentualnie bedziesz chcial do czegos przekonac ¯\_(ツ)_/¯.

  •  

   pokaż komentarz

   nie polece bo mi to jest obojetne - jednak czy uwazasz ze nie wolno by mi tego bylo zrobic?

   @abgaha: Uważam że idioci nie rozumieją że słowa po prostu ranią. Debile po drugiej stronie internetu nie rozumieją w jakim stanie jest osoba które to czyta. Może straciła matkę, może jest po próbie samobójczej. Tępe dzbany jedyne czego chcą to obrażać i obrażać.

   Finalnie bardziej bawi mnie jednak to zakonczenie o wysrywie od osoby ktora probuje od kilku wpisow przedstawic ze mam cos do lgbt i na to skierowac rozmowe a jednoczesnie pomija calkowicie kwestie podwojnych standardow

   Zachowuję się dokładnie tak jak jakiś tępy prawak który nie reaguje na argumenty a tylko obraża od debili i gardzi innymi. Co ciebie boli teraz? Dlaczego uważasz że to jest złe? Nagle role się odmieniają. O jakie to obrzydliwe się teraz zrobiło.

  •  

   pokaż komentarz

   @UchoSorosa:

   Zachowuję się dokładnie tak jak jakiś tępy prawak który nie reaguje na argumenty a tylko obraża od debili i gardzi innymi. Co ciebie boli teraz? Dlaczego uważasz że to jest złe? Nagle role się odmieniają. O jakie to obrzydliwe się teraz zrobiło.

   Tylko ze Ty uwazasz iz prawacy ktorym nie podoba sie ta cenzura nie powinni jej stosowac. Mi sie wydaje ze tych prawakow nic nie boli - jednak wykorzystuja cenzure bo druga strona tez jej uzywa. Oskarzanie ich o to jest smieszne - jakbys oczekiwal ze prawica bedzie idealna i nie bedzie stosowala wszystkich dostepnych srodkow aby atakowac/bronic sie.

  •  

   pokaż komentarz

   Tylko ze Ty uwazasz iz prawacy ktorym nie podoba sie ta cenzura nie powinni jej stosowac. Mi sie wydaje ze tych prawakow nic nie boli - jednak wykorzystuja cenzure bo druga strona tez jej uzywa.

   @abgaha: Uważam że jak ktoś krzyczy że lawactwo cenzuruje a później robi to samo powinien zamknąć ryja bo każdy ma prawo do ochrony swojej godności. O czym pisałem na samym początku. Ale wywołałeś jakiś mega ból dupy, właściwie nie wiem o co.

   Nauczcie się wreszcie szanować innych ludzi. Jak można być tak zamkniętym na argumenty i zdanie innych osób? Przecież na samym początku o tym napisałem.

  •  

   pokaż komentarz

   @UchoSorosa: przedstawiles jakie to smieszne ze cenzuruja i narzekaja i ze to hipokryzja typowa dla prawicy. Jak rozumiem uwazasz ze nie powinni stosowac cenzury (ktora badzmy szczerzy nie jest obiektywna) gdy na nia narzekaja. Calkowicie sie z Toba nie zgadzam. Pomimo tego ze im sie ona nie podoba moga ja stosowac i moga ja krytykowac. No i przedstawilem hipokryzje po lewej stronie ktore widze wiecej/bardziej mnie irytuje (byc moze przez to ze lewica bardziej "wspierana" jest przez media/mniej na nia sie narzeka (ta skrajna ma tez sporo na sumieniu))

  •  

   pokaż komentarz

   przedstawiles jakie to smieszne ze cenzuruja i narzekaja i ze to hipokryzja typowa dla prawicy. Jak rozumiem uwazasz ze nie powinni stosowac cenzury

   @abgaha: Skoro jedna strona sporu ma prawo na uśniecie treści z powodu mowy nienawiści oraz druga strona sporu ma prawo na usunięcie sporu z powodu mowy nienawiści to osoba która próbuje dyskutować na ten temat (zgadnij kto) jest debilem i powinien już skończyć dyskusję ze mną.

   zapraszam do przeczytania książki pod tytułem w pustyni i w puszczy i odszukania fragmentu :KALI UKRAŚĆ KROWĘ DOBRZE, KALEMU UKRAŚC KROWĘ ŹLE" koszta książki pokrywam ja.

  •  

   pokaż komentarz

   @UchoSorosa: maja niby prawo i moga z niego korzystac ale nieoznacza to ze musi im sie ono podobac. Moga na to narzekac i to krytykowac.

  •  

   pokaż komentarz

   Moga na to narzekac i to krytykowac.

   @abgaha: Skoro jedna strona korzysta i druga strona też korzysta to chyba wypadało by aby był szacunek a nie LEWACKA MODERACJA ZNOWU ODPIE**DALA RATUNKU.