•  

  pokaż komentarz

  Nic dodać, nic ująć. Do Giertycha mam stosunek raczej negatywny, ale nie ulega wątpliwości, że on doskonale wie, jak to jest zostać przemielonym i wyplutym przez Prezesa. Kuce i narodowcy są potrzebni Pisowi tylko przez najbliższe dwa tygodnie, potem wajcha znowu wróci na pozycje szkalowania i aktywnego niszczenia. A bez Dudy w Pałacu Jarosław będzie miał ku temu jedno narzędzie mniej.

  •  

   pokaż komentarz

   @lkg1: Tak samo platformie są chwilowo potrzebni.

  •  

   pokaż komentarz

   @dt80dr125: obecnie każdy jest potrzebny, żeby zahamować proces niszczenia państwa przez Kaczyńskiego. Ale wiem, że tłumaczyć tego nie ma sensu, bo po aktywności i dacie założenia konta, widzę, że kolega jest efektem kampanijnych zakupów z Nowogrodzkiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @dt80dr125: Są potrzebni i nie na chwilę i nie Platformie, tylko nam wszystkim (nawet tym którzy głosują na pis i nie wiedzą co robią) . Można nie lubić Trzaska, można nie lubić Bosaka, ale na tym właśnie polega piękno demokracji i sporów politycznych - możemy się spierać i wzajemnie ze sobą nie zgadzać, mamy prawo głosu i mamy prawo wyboru.

   PiS nie oferuje wyboru, tylko władzę totalną i dążą do tego sukcesywnie od samego początku.

  •  

   pokaż komentarz

   Tak samo platformie są chwilowo potrzebni.

   @dt80dr125: nie platformie, ale wszystkim demokratom. Nie tylko po jest za demokracją.

  •  

   pokaż komentarz

   @SzejdiSlimSzejdi: demokracja nie jest piękna, bo dzięki niej politycy przekupują ludzi ich własnymi pieniędzmi

  •  

   pokaż komentarz

   @SzejdiSlimSzejdi: można się całe życie spierać, spierac i na pewno wyglada to efektownie i widowiskowo, ale kolejne dekady mijają na bezradności i bezczynności politycznej, podczas gdy inne kraje idą do przodu

   Powinno być ultimatum, społeczeństwo chce ustawy zwiększającej wolność np. fiskalną i rząd, żeby miec swojego prezydenta to robi. Aktualnie jest koncert kłamstw i hipokryzji i tym obecny rząd pokazuje jak bardzo rządzić nie umie, przez co, po raz kolejny do diaska, wejdziemy w półdekadzie sporów i marazmu. Żenujące

  •  

   pokaż komentarz

   nie platformie, ale wszystkim demokratom. Nie tylko po jest za demokracją.

   @paul772: wiesz że Trzaskowski wywodzi się ze środowiska które z upodobaniem lubi prześladować ludzi za poglądy?

  •  

   pokaż komentarz

   @SzejdiSlimSzejdi: są potrzebni platformie i tylko na chwilę. PO robiło już nie raz i nie dwa z narodowców faszystów czy neonazistów, prowokacje na marszu niepodległości, zakazywanie go czy inne akcje. a teraz umizgi, bo potrzebne są głosy. tylko, że potem PO kopnie w dupę Konfę bardziej niż PiS. Przecież KO jest np. za LGTB a Konfa przeciw. Gdyby KO za 3 lata wygrało wybory parlamentarne to uderzyliby ze wszystkich sił w Konfe i nikt by nie pamiętał, że 3 lata temu wyborcy Bosaka pomogli zdobyć fotel prezydencki ich człowiekowi. A KO mając prezydenta i parlament mogłaby na luzie zlikwidować 'faszystów'.

   ataki i prowokacje wymierzone w środowiska narodowe zelżały za rządów PiS. KO czy PO zawsze będzie zwalczać narodowców, co już pokazali. Poza tym straszenie PiSem, ileż można. Nie będzie żadnej władzy absolutnej czy dyktatury, Polska musiałaby wystąpić z UE, co jest niemożliwe w ciągu najbliższych 3 lat do przeprowadzenia. UE ma swoje mechanizmy, które do tego nie dopuszczą. Poza tym PiS potrzebuje UE i ich pieniędzy. Szkoda strzępić ryja na te bzdury

  •  

   pokaż komentarz

   @rickroll: jako wyborca PO, zgadzam się z Tobą. Trzaskowski, aby wygrać potrzebuje tych głosów. A co myślą o narodowcach to wiemy. Tylko nie wiem czy Konfa to narodowcy czy może wolnościowcy (gospodarczy).

   Wszystkie argumenty i tak rozkłada na łopatki fakt, że Duda, to marionetka Kaczyńskiego. A ten prostą ścieżką zmierza ku zabraniu nam wolności i stworzenia Państwa Kaczyńskiego, a nie Polski.

   To jest po prostu ważniejsze od "kogo lubię".

  •  

   pokaż komentarz

   nie wiem czy Konfa to narodowcy czy może wolnościowcy

   @elHakim: Konfederacja nie jest jednolitym organizmem i są tam tacy i tacy. Wystartowali razem, bo dzięki temu mieli szansę zaistnieć. Jeśli będą mieli większe poparcie, będą mogli się już rozdzielić.

  •  

   pokaż komentarz

   żeby zahamować proces niszczenia państwa przez Kaczyńskiego

   @lkg1: A rozpocząć przez Czaskoskiego.

  •  

   pokaż komentarz

   @elHakim: A jak jest część wolnościowa gospodarczo w Konfie to co to dla Trzaskowskiego, jak to tęczowy socjalista (dla odmiany PiS to pseudonarodowi socjaliści)? Przecież jedyny kontakt z liberalizmem gospodarczym PO, to było tylko udawanie liberałów. Tak na szybko - 3x15 to był tylko test (tłumaczenie się jednego z polityków), wprowadzenie lub podwyższenie ponad 20 podatków, Tęczowy Rafał wprowadza parytety, tylko dla poszczególnych grup.

  •  

   pokaż komentarz

   @lkg1: A jak długo PO będą potrzebni narodowcy? 24 godziny liczenia głosów?

  •  

   pokaż komentarz

   PiS nie oferuje wyboru, tylko władzę totalną

   @SzejdiSlimSzejdi: To pomyśl co zaoferuje ci PO gdy będą mieli za sprawą debilnego społeczeństwa władzę prezydencką i parlamentarną.
   Kopanie po głowie na marszu niepodległości , konfiskatę domu za wycinanie krzaków na posesji bez papierka i dożywotnią pracę bez emerytury z wyjątkiem świętych krów które zależnie od pozycji w hierarchii bezczelności idą po czterdziestce bądź pięćdziesiątce i nikt z tych pasożytów u koryta tego nie ruszy.

  •  

   pokaż komentarz

   @dt80dr125: platforma nie ma przez conajmniej 3 lata mediów które mogą aktywnie szkalować kogokolwiek. Przypomnij sobie kilka wyroków dla TVP za pomijanie konfederacji. I wyobraź sobie dla kogo konfederacja jest większym zagrożeniem i kto będzie cię uciekał do nieczystych zagrywek żeby ich zniszczyć

  •  

   pokaż komentarz

   @lkg1: Liderzy Konfederacji krytykuja Giertycha przynajmniej Bosak dlatego Giertych z nimi nie gada tylko odrazu uderza przez media w tlum.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @dt80dr125: Oczywiście, że tak. Ale mimo wszystko masz 2 dobre powody, żeby pójść zagłosować na Trzaskowskiego. Jeśli jesteś narodowcem, to zapewne kochasz Polskę. A Kaczyński i jego marionetka zrobią z Polski kaczystan (rozmyślnie małą literą, tfu). Jeśli natomiast jesteś wolnościowcem, to możesz się spodziewać, że Trzaskowski nie podpisze nowych podatków choćby pot to, żeby PiS utrudnić zarządzanie państwem w kryzysie i ich w efekcie osłabić. Trzaskowski nie jest twoim przyjacielem. Ale jest wrogiem twojego wroga.

  •  

   pokaż komentarz

   @lkg1: Co za różnica, czy państwo będzie niszczyć PiS czy PO, które zresztą są jedną partią, która udaje dwie partie by być cały czas przy władzy co im się zresztą znakomicie udaje.

  •  

   pokaż komentarz

   Nic dodać, nic ująć.

   @lkg1: Bo akurat wpasowało sie w twoj zindoktrynowany przez tvn i wyborczą światopogląd. Nie ma to jak słuchać zakłamaną i fałszywą chorągiewke

  •  

   pokaż komentarz

   Trzaskowski nie podpisze nowych podatków

   @ictu: Za czasów rządów PiSu - zapewnie nie. Ale bynajmniej nie dlatego że się brzydzi rozdawnictwem pieniędzy, tylko nie będzie podpisywał z definicji żeby zrobić PiS na złość.
   Natomiast, gdy za 3 lata PiS przestanie rządzić a do żłobu dopcha się różowo-tęczowa koalicja wtedy zacznie podpisywać wszystko. Wszystkie poprzednie podatki oczywiście zostaną, tyle tylko że kasa zamiast na bombelki pójdzie na tęczowe parady szkolenie antify oraz import nachodźców.
   Końcowy rezultat będzie taki sam jak na zachodzie już dziś - czyli całe miasta terroryzowane przez antifę i murzynów, rozwalane i spalone sklepy, wszechobecny terror poprawności politycznej. Trzeba być naprawdę ślepym wolnościowcem, żeby nie zdawać sobie sprawy co czeka Polskę na końcu takiego scenariusza.

  •  

   pokaż komentarz

   @dt80dr125: w dodatko za po konfa dopiero będzie miała pod górę. Kogo jak kogo, ale narodowców to eurokołchoźniki nienawidzą i będą ich zwalczać wszystkimi możliwymi sposobami co już robili w przypadku marszu niepodległości i różnych ustawek.

  •  

   pokaż komentarz

   @dt80dr125: Platforma nie zniszczyła żadnego ze swoich koalicjantów. Ludzie PiS ma tradycję spalonej ziemi jeszcze z czasów unii wolności.

  •  

   pokaż komentarz

   @lkg1: Gertych był przystawką, której pomyliły się role i myślał, że może być głównym daniem. Dlatego go Kaczor pogonił. Teraz Gertych podczepił się pod kodziarstwo, bo myśli, że tu coś ugra. Ponieważ był kiedyś z Bosakiem w jednym ugrupowaniu, to uknuł sobie chytry plan, że wystosuje list do wyborców Krzysztofa. Ot, taka filozofia.

  •  

   pokaż komentarz

   @dwaemu: Ty nadal wierzysz, że za 3 lata, jeśli wygra Duda, będą normalne wybory. Nie będzie. PiS przejął sądy, przejął PKW, przejął prokuraturę. Policja lała pałami ludzi, którzy poszli protestować, a wcześniej ich otoczyła i kazała się rozejść. Prawem wytarło sobie dudę. PiS będzie wyciągać waszych działaczy mniej ideowych, a tych bardziej niezłomnych zeszmaci, zaszczuje i w coś wrobi.

   A PO nie będzie rządzić. PiS powiększył swój betonowy elektorat za 500+ do ~40%. W najgorszym wypadku za 3 lata będą potrzebowali koalicjanta - albo kilku posłów - waszych posłów. PiS tak naprawdę pogrążyć może dopiero jak Kaczyński kopnie w kitel, a reszta się pożre, a i to nie jest pewne. Rozdawnictwo+ zabetonowało ich na lata.

  •  

   pokaż komentarz

   @ictu: Kiedy Kaczyński będzie rozjeżdżał ludzi czołgami?

  •  

   pokaż komentarz

   @ictu: Oczywiście że będą normalne wybory, tak samo jak normalne wybory odbyły się rok temu i teraz by się też odbyłyby się zupełnie normalne (ale z racji wirusa się wszystko pokiełbasiło) . Policja lejąca pałami ludzi i urządzająca bezczelne prowokacje - tak, pamiętam to doskonale. Z marszów niepodległości w latach 2011-2015, gdy rządziła PO, a ichni liderzy nazywali nas faszystami. Wróć, wciąż przecież nazywają.
   https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1593418053zA7wyg5tnz8SWjgRpk3TY7.jpg

   PiS od zawsze próbowało i będzie próbować ludzi z Konfederacji i na razie idzie im to dość kiepsko. A w następnych wyborach PiS będzie miało poważny problem bo wszystkim się czkawką odbije kryzys po coronavirusie... no chyba że wybiorą na prezydenta anty-PiSa, wtedy PiS oczywiście wykręci się sianem i rozłoży ręce mówiąc że "no bardzo chcieli ale im Trzaskowski w rządzeniu przeszkadzał" co wtedy tylko zmobilizuje ichni beton.

  •  

   pokaż komentarz

   platforma nie ma przez conajmniej 3 lata mediów które mogą aktywnie szkalować kogokolwiek.

   @pan-bartolomeu-dias: XD A Tusk Vision Network to na czyje konto obrzuca wszystkich dookoła gównem? Chcesz nas tutaj zabić śmiechem?

  • więcej komentarzy(18)

 •  

  pokaż komentarz

  Dla tych co nie mają Facebooka?

  •  

   pokaż komentarz

   @jankiel87: List do Konfederatów.

   Szanowne Panie i Panowie!

   Nie zdecydowałem się na napisanie tego listu z powodu wspólnoty poglądów. Różnimy się bowiem w dwóch zasadniczych punktach: podejście do UE (gdyż ja odmieniłem swój pogląd w tej sprawie wiele lat temu) i w podejściu do imigrantów (tutaj mam wrażenie wielu z Was znacznie wyostrzyło swoje przekonania). I mimo, że podejście do wolności gospodarczej i spraw światopoglądowych pewnie nas niewiele różni, to jednak nie mamy wspólnych przekonań i nie z powodu wspólnoty poglądów piszę. Nie piszę również ze względu na przeszłą współpracę z wieloma spośród Was, która jest tak długa jak odrodzona polska demokracja. Najdłuższą z osobami z dawnego UPR (Kongres Prawicy Polskiej w 1990 roku i wspólny start w wyborach w 1993 na listach UPR, oraz w kolejnych różnych kampaniach aż do 2007) oraz oczywiście współpracę ze środowiskami narodowymi, których głównych dzisiaj przedstawicielem jest Państwa kandydat na Prezydenta RP poseł Krzysztof Bosak - mój były kolega klubowy z Ligi Polskich Rodzin.

   Piszę dlatego, że pragnę się podzielić swoim doświadczeniem z szefowania formacją, która była w podobnym położeniu politycznym jak obecnie dziś Konfederacja. Moim zdaniem pierwszym celem PiS, po utrwaleniu swej władzy poprzez zwycięstwo A. Dudy, będzie zniszczenie Was. I zrobią to wszelkim środkami z wykorzystaniem prokuratury i służb specjalnych. Nie łudźcie się. Jako będący na prawo od PiS jesteście dla nich, tak jak kiedyś LPR, największym zagrożeniem.

   I chciałbym jeszcze jedną rzecz Wam powiedzieć. To nie jest tak, że PiS jest taką samą partią jak inne. PiS to jest swoista sekta, a nie partia. I gdy od Was zależy, czy w naszej Ojczyźnie będzie rządziła Pałacem Prezydenckim sekta czy też Wasi przeciwnicy polityczni, to jedynym racjonalnym wyborem jest zagłosować na Waszych przeciwników. Bo z nimi będziecie mieli spór i walkę demokratyczną, a z sektą nie ma żadnej dyskusji. Albo się do niej należy albo się jest jej wrogiem przeznaczonym do likwidacji (dzisiaj ta likwidacja nie nazywa się Bereza tylko Białołęka…). Dalsze rządy PiS mogą zniszczyć Polskę, naszą gospodarkę, wojsko, pozycję międzynarodową. Mogą jeszcze bardziej podzielić społeczeństwo, które już dziś przez kłamstwa TVP jest poróżnione jak nigdy wcześniej.

   Przyjmijcie proszę moją radę. Radę od człowieka, który poświęcił budowane latami stronnictwo, aby w 2007 roku doprowadzić do obalenia rządu, którego był wicepremierem, tylko po to, aby Polską nie rządził Jarosław Kaczyński (i nigdy ówczesnej decyzji nie żałowałem, gdyż Polska rządzona przez PiS od 2007 byłaby już skrzyżowaniem Białorusi z Wenezuelą).

   Idźcie na wybory i zagłosujcie na Trzaskowskiego, mimo, że się z nim totalnie nie zgadzacie. Wybierając kapitana statku na którym mielibyście płynąć i mając jedynie alternatywę: członek sekty lub przeciwnik osobisty, kogo byście wybrali? Statek dowodzony przez Waszego przeciwnika może dopłynąć w najgorszym razie do portu, którego byście nie chcieli. A statek kierowany przez członka sekty łatwo może pójść na dno. Jak pisał ks. Piotr Skarga. „Cóż ci człowieku z tego, że swoje tobołki ocalisz, gdy łódź na której siedzisz na dno pójdzie? „

   Od Waszego wyboru może zależeć przyszłość Polski na wiele dziesięcioleci.

   Idźcie i pogońcie PiS z Pałacu Prezydenckiego!

   Roman Giertych

  •  

   pokaż komentarz

   @SzejdiSlimSzejdi: ¯\_(ツ)_/¯

   źródło: faszystowskie-gowno.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   Dla tych co nie mają Facebooka?

   @jankiel87: Nie trzeba mieć konta by zobaczyć ten wpis.

  •  

   pokaż komentarz

   @JakubWedrowycz:

   źródło: comment_1593512841zFR2xEAnt0KysIEk14xMr9.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   Piszę dlatego, że pragnę się podzielić swoim doświadczeniem z szefowania formacją, która była w podobnym położeniu politycznym jak obecnie dziś Konfederacja.

   @SzejdiSlimSzejdi: Sorry, ale tutaj Giertych mija się z prawdą. PiS nie potrzebuje (teraz) Konfederacji do utrzymania swojej władzy - w przeciwieństwie do LPR-u Giertycha w latach 2005-2007. Dopiero zwycięstwo Trzaskowskiego zmusi PiS do szukania takiej współpracy i zachęci do potraktowania Konfederacji jako przystawki (oczywiście, jeśli Konfa na to przystanie).

  •  

   pokaż komentarz

   @plackojad: Zwycięstwo Trzaskowskiego to najszybsza droga do przedterminowych wyborów. O to teraz toczy się walka. Mając teraz około 7% poparcia zastanówcie się Konfederaci gdzie będziecie w sejmie z takim poparciem? Ja nie głosowałem na Boska ale gdybym głosował w pierwszej turze to teraz rozważał bym taki scenariusz.

  •  

   pokaż komentarz

   @JakubWedrowycz: W rzeczy samej. Do czego te szmaty się nie posuną żeby zdobyć głosy... żałosne żebranie. Stoi Giertych w sztabie Hołowni a za chwilę żebrze o głosy ludzi z Konfy...

   źródło: Adjustments.plist

  •  

   pokaż komentarz

   @JakubWedrowycz: Duda z Kaczyńskim nie zdelegalizują, zwyczajnie zniszczą

  •  

   pokaż komentarz

   Mając teraz około 7% poparcia zastanówcie się Konfederaci gdzie będziecie w sejmie z takim poparciem?

   @LubieKawe teraz 7% w następnych wyborach pewnie więcej. Coraz więcej ludzi się do nich przekonuje i to widzę po znajomych. Nie trudno przekonać nie zindoktrynowanych, a tych co głosowali na Holownie jest całkiem sporo - będzie co brać (✌ ゚ ∀ ゚)☞( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @brednyk jeden ptak.
   Ale muszę przyznać, że jak nigdy nie byłem za Giertychem i jego LPR, to widać, że facet zmądrzał. Trzyma się swojego, co prawda, ale potrafi jakoś argumenty przedstawić.
   No i, co ważne, przyznał się do jakiejś winy. Pokażcie mi polityka, który przyznaje się do jakiegokolwiek błędu.

  •  

   pokaż komentarz

   W rzeczy samej. Do czego te szmaty się nie posuną żeby zdobyć głosy... żałosne żebranie. Stoi Giertych w sztabie Hołowni a za chwilę żebrze o głosy ludzi z Konfy...

   @Plutonium: Gówno zrozumiałeś z tego co Giertych napisał. Trzaskowski to też nie jego prezydent. On był właśnie za Hołownią. Wpis popełnił z perspektywy byłego szefa partii którą PiS dosłownie zniszczył (i to nie jako jedyną, podobnie było z rozbiciem UW przez członków obecnego PiS, Samoobrony, łowieniem i wyniszczeniem Kukiza). Giertych nienawidzi Kaczyńskiego bo wie jakim politycznym barbarzyńcą ten jest.

  •  

   pokaż komentarz

   @SzejdiSlimSzejdi: Kazda inna wladza chce zniszczyc prawice bo to jedyna opcja ktora moze rozbic klike po prlowskich kolesi i skonczyc im to trwajace juz cwierc wieku eldorado i maskarade.

  •  

   pokaż komentarz

   @SzejdiSlimSzejdi: Giertych z początku jakby celnie ale potem jakby nie rozumie.
   1. Przyrównywanie Konfederacji do LPR nie ma sensu, LPR nie miał programu liberalnego a socjalistyczny jak PiS
   2. Stawia elektorat Konfederacji jakby w opozycji do oferty Trzaskowskiego a to też nieprawda, punkty wspólne są, nie jest ich mało i są dość istotne. To raczej przeciwskuteczny zabieg.

  •  

   pokaż komentarz

   @DivusClaudius: Dla mnie Giertych to platformers, przychodzi teraz z wyznaniami podszytymi starymi czasami żeby zdobyć poparcie dla Trzaskowskiego.

  •  

   pokaż komentarz

   Radę od człowieka, który poświęcił budowane latami stronnictwo, aby w 2007 roku doprowadzić do obalenia rządu

   @SzejdiSlimSzejdi: 13 lat od tych wydarzeń, a dopiero teraz się dowiaduję, że to Giertych obalił rząd PiS poświecając siebie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Arczi94: unikalne zdjęcie zabaw konia z chomikiem

  •  

   pokaż komentarz

   @SzejdiSlimSzejdi: będę rzigoł, kto wierzy w stajnie QNia ten sam sobie szkodzi

  •  

   pokaż komentarz

   @Arczi94: Kolejny głąb z anegdotycznymi zdjęciami. Pewnie byłes pierwszym który skazywał Komorowskiego za SKOKi bo ma fotę z jednym z szefów. Albo Kaćzyńskiego za Magdalenkę etc.
   Albo dałeś się zmanipulować albo sam jesteś manipulantem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Arczi94: To oczywiste, myślisz tunelowo i nie dopuszczasz do siebie faktu że ludzie mogą inaczej oceniać rzeczywistość. Mi tam ciebie z kolei żal, ale podejrzewam że ty sam w tym fikcyjnym świecie absolutów i oczywistości czujesz się wyśmienicie. ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @DivusClaudius: Ale się rozpisałeś, wykop to twój jedyny sposób zeby z kimś pogadać co ? ;)

  •  

   pokaż komentarz

   Kolejny głąb z anegdotycznymi zdjęciami

   @DivusClaudius: Przecież to nie anegdota, a zdjęcie liderów partii, które razem współrządziły.

  •  

   pokaż komentarz

   @void1984: Jeśli to jest z czasów koalicji nim Kaczyński wyruchał Giertycha to co w nim takiego szokującego? Uważasz że Giertych wszedł do rządu z nadzieją że PiS ich zniszczy czy o co chodzi? LiSa zrobili z radości wynikającej z tego sojuszu? Rząd odwołali z powodu tego że za dobrze się razem dogadywali?

   Jaki cel jest tego zdjęcia? Bo ja nawet nie zakładałem że może być z okresu sojuszu tych dwóch partii bo postowanie go w takim razie nie ma najmniejszego sensu.

  •  

   pokaż komentarz

   Jaki cel jest tego zdjęcia

   @DivusClaudius: Te zdjęcia pokazują przyjaźń pomiędzy Kaczyńskim i Giertychem, oraz wspólne rządy. Odświeżam pamięć, bo widzę że niektórzy maja krótką.
   To nie są żadne "anegdotyczne zdjęcia" ludzi którzy przypadkiem znaleźli się obok siebie.

  •  

   pokaż komentarz

   PiS jest taką samą partią jak inne. PiS to jest swoista sekta

   @SzejdiSlimSzejdi: Ta sama zdarta płyta jak ujadał razem z KODem, a PO to może inne. Proszę was.

  •  

   pokaż komentarz

   @void1984: Przecież oni się pokłócili podczas tych rządów. To zdjęcie jest nic nie warte, właśnie o tym pisze Giertych. Ze zawarli sojusz a skończyło się tak że PiS z Ziobrą z laptopem w zębach chciał ich do społu z Samoobroną utopić a część posłów przejąć.

   Równie dobrze możesz mi tu wstawić Stalina z dziećmi i powiedzieć że wujek Stalin to był opiekuńczy człowiek i kochał dzieci.

  •  

   pokaż komentarz

   Przecież oni się pokłócili podczas tych rządów. To zdjęcie jest nic nie warte

   @DivusClaudius: Just dużo warte, bo pokazuje że Giertych zna Kaczyńskiego i wie jak ten działa. To nie żadne zdjęcie anegdotyczne, jakby się przypadkiem mieli minąć w windzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @void1984: Oczywiście że zna. Podobnie jak Kowal bądź trzeci bliźniak Dorn. I wszyscy trzej (ongiś pierwszoligowi posłowie i poplecznicy PiSu) Kaczyńskiego zwalczają i mają za największą zarazę. Wszystkich ich naczelnik wykorzystał i starał się zniszczyć, wszystkim im (i wielu osobom więcej, nie tylko z polityki, jak np Staniszkis) PiS kojarzy się z sektą wypalającą do gruntu wszystkich myślących inaczej.

   I dokładnie o tym pisze Giertych w słowach o statku i kapitanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @void1984: No to wreszcie się zrozumieliśmy, pozdrawiam.

  • więcej komentarzy(22)

 •  

  pokaż komentarz

  Moim zdaniem pierwszym celem PiS, po utrwaleniu swej władzy poprzez zwycięstwo A. Dudy, będzie zniszczenie Was. I zrobią to wszelkim środkami z wykorzystaniem prokuratury i służb specjalnych.

  Przecież pod tym względem Trzaskowski i Duda są identyczni. I walka z Konfederacją będzie jedyną rzeczą z jaką Trzaskowski zgodzi się z rządem.

  PiS to jest swoista sekta, a nie partia.

  Tak samo jak PO RAZEM i Wiosna ([*])

  członek sekty lub przeciwnik osobisty, kogo byście wybrali?

  Właśnie sęk w tym że nikogo. Dla obu jesteśmy wrogami, faszystami, sługusami Putina itd.

  Idźcie i pogońcie PiS z Pałacu Prezydenckiego!

  Tak, i zamieńcie PiS na PO. #dobrazmiana 2..0.

  No nie udało się, nadal nieważny głos ma największe szanse.

  Dużo lepiej wczoraj poszło @R187 który prawie przekonał mnie do głosowania na Dudę ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @alienv: Sam nie lubie Trzaskowskiego, ale też się podejmę przekonywania.
   -Rządy PO powinny zostać rozliczone: i to jest paradoksalnie pierwszy argument od którego zacznę przekonywanie ergo: skoro nie zostały rozliczone to oznacza to tylko, że albo pis ma z nimi mimo wszystko jakąś sztamę 'nie ruszamy swoich', albo sami wiedzą, że dopuszczają się jeszcze gorszych rzeczy i chcą mieć krytą dupę w przyszłości
   -Trzaskowski będzie blokował pomysły rządu na drodze ku dyktaturze: wiele rzeczy w Polsce już jest układane pod pis: od sądów w których wymienia się ludzi na swojaków, po obsadę spółek państwowych, które stanowią jeden ze sposobów zarobku tego kraju - a ci niestety sprawiają iż wymienione spółki tracą na wartości
   -Jako wyborca Hołowni również chcę zmiany Polski - może nie na Waszą 'narodową' (chociaż Wolnościowa strona konfederacji i dla mnie ma swoje plusy) i widzę, że Pis robi wszystko, żeby nawet kiedy gospodarka w końcu już jebnie i skończy się rozdawnictwo - dalej być u władzy: chociażby projekty o których pisze Pawłowicz: przenoszenia kontroli wyborów na stopień centralny z lokalnego i oddanie kontroli w ręce rządu

   Czego by nie mówić o Giertychu, ten słusznie to ujął: albo się podświadomie czuje do czego dąży pis, albo można być dalej żabą w gotującej się wodzie. Jeśli jesteś wyborcą konfederacji to cóż mam rzec: jeśli podoba Ci się strona 'wolnościowa' to sposób w jaki PiS traktuje budżet państwa powinien sam z siebie na Tobie wymusić myślenie "czy ci ludzie są normalni?", jeżeli z kolei jesteś 'narodowcem' to pomyśl, że oni co chwilę zmieniają swoją retorykę. Nie będę Cię tu przekonywał o tym że Trzaskowski tak na prawdę też nie lubi gejów albo również nie chce imigrantów - bo to było kłamstwo; światopoglądowo można mu wiele zarzucić, bo w takiej warszawie to już z tym na pewno przesadza - nawet ja osoba, która chciałaby związków partnerskich i ROZSĄDNEJ EMIGRACJI, ale jednego jestem pewny, aż tak bardzo fałszywy jak Duda to nawet ten typek nie jest.

   Kluczowym obecnie handicapem Trzaskowskiego jest to, że może być bezpiecznikiem antypis - tylko i aż tyle- a to walkę z tym wynaturzeniem powinien wziąć na cel każdy mający inne od nich poglądy; póki jeszcze w ogóle możemy walczyć w sposób merytoryczny, a nie na ulicy.

  •  

   pokaż komentarz

   @alienv:

   I walka z Konfederacją będzie jedyną rzeczą z jaką Trzaskowski zgodzi się z rządem.
   W jaki niby sposób? To właśnie Trzaskowski jest bardziej w interesie Konfy. Spokojnie, on nie będzie wprowadzać żadnych LGBTQWERTZ ani masturbacji w przedszkolach, jego jedyną funkcją będzie tamowanie ustaw PiSu. Obecnie PiS bez problemu przepycha ustawy pisane na kolanie i skutecznie wygaszają senat (potrzeba 231 posłów, mają 235). Weta prezydenta nie będą mogli wygasić, potrzebne będzie im 276 posłów, czyli będą musieli się zgadać z innymi partiami, najszybciej właśnie z PSL i Konfą. Zwycięstwo Dudy spowoduje dalszą marginalizację Konfy przez co najmniej najbliższe 3 lata, a i nie wiadomo, czy karakan nie zmieni do reszty ustroju, więc może nawet na dekady. Tak więc wnioski proste, głosując za Dudą, głosujesz za własną anihilacją.

   Tak samo jak PO RAZEM i Wiosna ([*])
   One do PiS-u w sekciarstwie nijak się nie zbliżają.

   Tak, i zamieńcie PiS na PO.
   Z PO u władzy będzie zaledwie jeden człowiek. Wolę u władzy układ PiS+PSL+Konfa+Trzaskowski gwarantujący pluralizm i mądrzejsze tworzenie ustaw niż 100% PiS, jak jest za Dudy, a za drugiej kadencji Dudy zrobi się z tego 200% PiS. Plus taki mały szczegół, że stracimy miliardy euro na dalszą rozbudowę infrastruktury i miejsc pracy, a inwestorzy w całej Europie będą omijali Białoruś 2.0. No ale LPG kurna ważniejsze.

  •  

   pokaż komentarz

   -Jako wyborca Hołowni również chcę zmiany Polski - może nie na Waszą 'narodową' (chociaż Wolnościowa strona konfederacji i dla mnie ma swoje plusy

   @abcdefghijklmn: Jako wyborca Hołowni dałeś się nabrać na pacynkę wystawioną jako fałszywy antysystemowiec i chcesz pouczać mnie i innych wyborców Konfederacji, którzy od lat świadomie głosują, mimo jawnej wrogości wszystkich mediów, jak teraz mają się zachować?
   Lepiej idź popłacz nad konstytucją.

  •  

   pokaż komentarz

   @Denaturatus: wspolczuje braku wychowania, nie przeskoczysz przez to nigdy pewnego poziomu i zawsze bedziesz zyc w biedzie (co najmniej umyslowej)

  •  

   pokaż komentarz

   @abcdefghijklmn: Chyba sobie żartujesz? Odniosłem się tylko do perspektywy twojego przekonywania. Nigdzie cię nie obraziłem, a ty mi wyskakujesz z wychowaniem? No naprawdę są granice wrażliwości.

  •  

   pokaż komentarz

   @abcdefghijklmn:
   - GDYBY wybór Trzaskowskiego oznaczałby wyłącznie tamowanie PiSu to nawet bym się nie zastanawiał. Niestety to nie tylko Pan Trzaskowski - za nim stoi cała PO, jeśli uda im się odbudować i za 3.5r zdobyć solidna pozycje - wybór Trzaskowskiego w 2 turze oznacza pełnię władzy w rękach PO. Owszem, pełnia władzy w wykonaniu PO wygląda lepiej niż tandeta w wykonaniu PiS, ale efekt końcowy również pozostawia wiele do życzenia.
   - akurat i PiS i PO traktują budżet państwa jako "jakieś tam cyferki". Obie partie obiecywały nie podnosić podatków i obie je podnosiły.
   - za to moja "narodowa" część nie traktuje obu partii odmiennie. PiS cynicznie udaje że jakkolwiek dba o państwo, PO nawet nie udaje że "po co LOT skoro jest Lufthansa". PiS potrzebuje wspomnianego LOTu tylko do swojej propagandy sukcesu i obstawiania swoich ludzi (PO tylko to drugie) - efekt końcowy będzie podobny.
   - sama obecność Trzaskowskiego w tych wyborach to zasługa WYŁĄCZNIE PiS - gdyby nie PiS to w 1 turze była by nadal Kidawa, która pewnie zakończyła by udział w wyborach pomiędzy Biedroniem a Żółtkiem. Albo PiS jest tak głupi i tego nie upilnował, albo obecność Trzaskowskiego jest też im na rękę. Patrząc na wewnetrzne tarcia ktore wypływały obstawiam to drugie
   - konflikt na linii prezydent i rząd spowoduje rozmycie odpowiedzialności, chciałbym ale rząd nie pozwala, chcielibyśmy ale prezydent blokuje, chociaż to równocześnie to może być też argument za Trzaskowskim - impas tutaj byłby wskazany
   - ... ale w ten impas nie wierzę. Nie raz już się układali i głosowali wspólnie "za" w przypadku ustaw na kolanie. Zgłaszali poprawki i nawet jak je odrzucano to finalnie i tak byli "za". Chociażby w przypadku specustawy gdzie pozwolono robić zakupy bez przetargów, a potem były krzyki że kupują bez przetargów mimo że sami głosowali za tym by mogli kupować bez przetargów ¯\_(ツ)_/¯

   @BobMarlej:

   W jaki niby sposób?

   Zgodny z PiS. Dla niego Konfederacja ma kolor mocno brunatny. Sami naziole i homofoby. Zagra tu razem z PiS.

   Spokojnie, on nie będzie wprowadzać żadnych LGBTQWERTZ ani masturbacji w przedszkolach

   akurat jedyne (niemal) spełnione obietnice Trzaskowskiego to te dotyczące LGBTQWERTZ ( ͡° ʖ̯ ͡°)

   do odrzucenia weta potrzebują 276 (zakładam że dobrze policzyles 3/5 :) ) ale przy pełnej frekwencji, kogoś ubędzie, kogoś przekupią i weto do kosza. A do podnoszenia podatków to kompanów znajdą raz dwa. Co prawda będą jęczeć że podnoszą, ale zagłosują za.

   One do PiS-u w sekciarstwie nijak się nie zbliżają.

   RAZEM i Wiosna to partie jak najbardziej sekciarskie. PO to partia wodzowska bez wodza ¯\_(ツ)_/¯ Ale jest zależna od PiS więc też to dziedziczy.

   Z PO u władzy będzie zaledwie jeden człowiek.

   Ale za to na samej górze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
   W dyktaturę i "KACZYSTAN" średnio wierzę, ale za to zupełnie nie wierzę w Trzaskowskiego (a zwłaszcza PO za jego plecami). W razie co trzeba będzie iść na ulicę, nawet z dziadkami z KOD

   Reasumując: musiało by coś grubo jebnąć bym faktycznie zagłosował na Dudę, ale nie umiem sobie wyobrazić Trzaskowskiego jako mniejszego zła. Nie udało się wprowadzić do 2 tury kogoś spoza POPISu i uznaję ta bitwe jako przegrana - wybór w 2 turze dla mnie nie ma już znaczenia.
   ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @alienv:

   Niestety to nie tylko Pan Trzaskowski - za nim stoi cała PO, jeśli uda im się odbudować i za 3.5r zdobyć solidna pozycje - wybór Trzaskowskiego w 2 turze oznacza pełnię władzy w rękach PO.

   Co będzie za 3,5 roku, to w tej chwili trudno przewidzieć. Może wróci PO, może powstanie jakaś nowa alternatywa, typu partia Hołowni lub jakaś inna, a może PiS skończy jak AWS i powstanie w jego miejscu kilka nowych partii centroprawicowych. Na pewno lepsza możliwość niż zwycięstwo Dudy i już totalny brak hamulców dla PiS-u w niszczeniu opozycji i może brak kolejnych wyborów.
   Zapomniałem o kolejnym możliwym efekcie: Trzasku będzie mógł powołać dodatkowego członka do KRRiT, co ukróci działania szczujni TVP, na którą przecież zaklepano 10 miliardów z moich i twoich podatków.

   PiS cynicznie udaje że jakkolwiek dba o państwo, PO nawet nie udaje że "po co LOT skoro jest Lufthansa".

   PO udało się ostro podciągnąć do góry inwestycje zagraniczne, a także długość autostrad z 1000 do 4000 km w kilka lat, wynegocjowało też korzystną wartość środków unijnych. Za PiS-u budowa niby dalej idzie, ale jest spowolniona, przedłużają się przetargi, dodatkowo los kolejnych środków jest mocno niepewny z uwagi na ich zabawy z sądami oraz obrażanie się na wszystkich. Co prawda zaplanowali CPK i linie kolejowe, inwestycji oczywiście kibicuję, lecz póki co wygląda to jak spółka kolesi, która bierze kasę za nic, w dodatku widać silną megalomanię ze strony władz, samo lotnisko mogłoby powstać znacznie niższym kosztem w stosunku do tego, co jest w projekcie.

   sama obecność Trzaskowskiego w tych wyborach to zasługa WYŁĄCZNIE PiS - gdyby nie PiS to w 1 turze była by nadal Kidawa, która pewnie zakończyła by udział w wyborach pomiędzy Biedroniem a Żółtkiem.

   To zasługa Chińczyka, który zjadł niedogotowanego nietoperza i narobił bałaganu na cały świat, a nie PiS, że Kidawa 10 maja wystartować nie mogła. W dodatku początkowo nie miała fatalnych sondaży. Słabsza Kidawa to też był silniejszy Hołownia, który w II turze byłby dla Dudy już dużo większym zagrożeniem.

   Dla niego Konfederacja ma kolor mocno brunatny.

   Gdzie niby?

   RAZEM i Wiosna to partie jak najbardziej sekciarskie. PO to partia wodzowska bez wodza ¯_(ツ)_/¯ Ale jest zależna od PiS więc też to dziedziczy.

   Ale mało groźne i bez żadnej mocy sprawczej, swoimi stołkami nic nie poobsadzali. PO zaś do obecnego poziomu PiSu "trochę" jednak brakowało.

  •  

   pokaż komentarz

   @alienv: z calym szacunkiem ale zgadujesz ruchy w szachach piec d, robisz to ma bazie domyslow w jaki sposob w ogole przebiega ta gra(w sumie nasze wybory politykow to domysly w duzej mierze: wiec tu ok, ale wydaje mi sie ze sie zapedzasz troche). Tak czy siak analiza jak analiza: Ty masz akurat taka, jesli masz juz spojna wizje na to wszystko to juz chyba tylko wlasne dodanie w tym wypadku (minusow) ujemnych i minusow dodatnich powinno decydowac, sadze ze nikt na powaznie az tak w Twoja analize nie wejdzie bo bedzie mu sie klocila z wlasna skomplikowana analiza (lub po prostu jak ja nie bedzie w takie az 5d grac ) tak czy siak i Tobie i sobie zycze zebysmy w wyborach zaglosowali na tego kandydata ktory mniej sp$#%@#$i (wybor miedzy kiłą a cholerą tak na prawde). Ja tam mimo wszystko zaglosuje na Trzaskowskiego

  •  

   pokaż komentarz

   Przecież pod tym względem Trzaskowski i Duda są identyczni. I walka z Konfederacją będzie jedyną rzeczą z jaką Trzaskowski zgodzi się z rządem.

   @alienv: Gówno prawda. PiS rywalizuje z Konfą o tych samych wyborców.

   KO wie, że tych wyborców nie przejmie. Tylko tyle i aż tyle.

  •  

   pokaż komentarz

   To właśnie Trzaskowski jest bardziej w interesie Konfy. Spokojnie, on nie będzie wprowadzać żadnych LGBTQWERTZ ani masturbacji w przedszkolach, jego jedyną funkcją będzie tamowanie ustaw PiSu.

   @BobMarlej: No właśnie, cała "walka" idzie o jakieś dziwne przekonanie, że Prezydent coś może wprowadzać. Nic nie może poza rzucaniem pomysłami. Za to z Dudą na fotelu PiS ma autostradę do błyskawicznego betonowania się u władzy - ustawa nocą, kilka minut po głosowaniu w sejmie podpis albo mianowanie po nocy kolejnych funkcjonariuszy.

   Co będzie za 3,5 roku, to w tej chwili trudno przewidzieć. Może wróci PO, może powstanie jakaś nowa alternatywa, typu partia Hołowni lub jakaś inna, a może PiS skończy jak AWS i powstanie w jego miejscu kilka nowych partii centroprawicowych.

   @BobMarlej: Nie ma się co martwić o to co będzie za 3,5 roku "jakby PO wygrało", to jest też właśnie bardo zwodniczy ton dyskusji w który znowu wielu wpada. Bo martwić to się powinniśmy o jutro, a nie tyle czasu na zapas. Bo będzie jak w tym przysłowiu - myślał indyk o niedzieli, a w sobotę łeb mu ścieli. Ktoś może sobie już snuć wizję wyborów z Trzaskowskim w pałacu co to będzie, a jak wybiorą Dudę, to już o żadnych wyborach sobie nie pomyśli, bo zrobią wszystko, żeby się zabetonować.

  •  

   pokaż komentarz

   @alienv: mowisz że PO to sekta, hmm ja się trochę przestałem interesować jakiś czas temu i mocno się zdziwiłem ile tam jest nowych twarzy.

  •  

   pokaż komentarz

   @BobMarlej: Ale Do dzisiaj PO =Trzaskowski=Schetyny do dzisiaj nie potrafią się przyznać, że coś zj?%#li, że jednak Ludzie mieli na nich wk!$$a i ich pogonili od władzy przez parlament i kończąc na strażniku żyrandola.
   Nie potrafią przyznać się do błędów nie potrafią spojrzeć w lustro i powiedzieć zj?%#liśmy, przepraszamy.
   Dlaczego? co było takiego złego w ich wspaniałych rządach w ich zielonej wyspie, że pierwszy raz od 89 jedna partia otrzymała całą władze w Sejmie i senacie bez żadnych koalicji?!?! i do tego wstawia swojego prezydenta?! Jak to dlaczego.
   q@@? oni do dzisiaj tego nie rozumieją i nie potrafią rozliczyć tego. tylko zwalają winę na innych na coś tam, a ten to a ten tamto.
   O blokowaniu ustaw?! i co myślisz że trzaskowski zablokuje ustawy wysrywające się z obecnego Sejmu dające co nowe to kompetencje i przywileje służbom pod płaszczykiem walki z epidemią u kryzysem?! NIE bo doskonale wie że jeśli PO czy cokolwiek co powstanie i przejmie władzę od PiS to z wielką chęcią z tego skorzysta.
   Tak samo jak PiS korzysta z ustawy wprowadzonej przez PO o stanie epidemii do wprowadzanie sobie ustaw bez konieczności wprowadzania stanu nadzwyczajnego.
   Tak smao jak PiS sobie zrobiło burdel w TK i sądach,a może warto przypomnieć kto zaczął?? No właśnie PO na finiszu kadencji. bo bali się że PiS przejmie TK czyli wyważyli drzwi i dziwią się, że Bolszewik przez nie z ochotą przeszedł wlazł w swoich gumofilcach.
   Dla mnie wybór Duda a Trzaskowski jak między kiłą a rzeżączką.
   Pamiętaj PO stworzyła wiele precedensów na które PiS się powołuje. I odwrotnie Jak PiS mógł to my (PO) też.
   I dlatego nie ma żadnej różnicy między nimi.

  •  

   pokaż komentarz

   @abcdefghijklmn: Co do braku rozliczenia: o rozliczeniu ostatecznie decydują sądy, m.in. te sądy, gdzie pani sędzia wyinterpretowała w przypadku Trzaskowskiego, że dzisiaj oznacza okres 5 lat albo Sąd Najwyższy (tak, ten, o który toczyła się bitwa przez kilka lat i dalej toczy) ułaskawiający Beatę Sawicką i jako powód ułaskawienia podanie "owoców zatrutego drzewa" - konstrukcji NIEOBECNEJ w polskim prawie karnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Kilku przekrętasów przez chwilę było w więzieniu (np. Gawłowski - afera melioracyjna, czy adwokat od reprywatyzacji), ale dziwnym trafem tylko przez chwilę i zostali zwolnieni z więzienia. Zdecydowana większość sędziów jest przeciwko rządom PiS i w sprawach politycznych - zgodnie z doktryną Neumanna - przeciąga postępowania albo wydaje wyroki nie tylko niezgodne z prawem, ale i logiką.

   Przy rozliczeniu kogoś musisz po pierwsze udowodnić winę, co często jest bardzo trudne lub wręcz niemożliwe m.in. poprzez upływ czasu, po drugie musisz jeszcze trafić na sędziego, który nie będzie grał z oskarżonym do jednej bramki.

  •  

   pokaż komentarz

   @avatarr: 100% racji. Jednak rozwiązywanie tych kwestii (sądów) w sposób w jaki robi to pis to dla zwykłego obywatela: z deszczu pod rynne

  •  

   pokaż komentarz

   walka z Konfederacją będzie jedyną rzeczą z jaką Trzaskowski zgodzi się z rządem.

   @alienv: walka z Konfederacją umocni PiS, a to ostatnie na co Trzaskowski się zgodzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @BobMarlej:
   Przede wszystkim nie wierzę że PiS przetrwa 2 kadencję bez szwanku. Skończy im się paliwo tak jak PO.

   Z punktu widzenia Konfederacji TVP zawsze była szczujnią. Takich kwiatków jest wiele: https://streamable.com/0lt5bs Tak wyglądało zapowiadane przez Tuska "odpolitycznienie TVP"
   Za PiS jedyne co się bardzo zmieniło to paskowy ¯\_(ツ)_/¯

   "Za PO" inwestycje sie rozpedzaly, minelo kilka lat od wejscia do UE, i chyba tuż przed objeciem ich wladzy weszlismy do Schengen - to tez mialo swoj wplyw.

   To, że zjadł Chińczyk to jedno. A to że zamiast przesunąć termin wyborów rozpisano kolejne co umożliwiło zmianę kandydata - to już inna sprawa.

   Gdzie niby?

   Podczas próby zablokowania MN chociażby

   @Xarath: No np Jachira ( ͡º ͜ʖ͡º) Trzaskowski nie jest nowa twarza.

   @Trevize: do tej pory słabo im idzie. a propaganda z tvp nie ma tu takiej mocy, bo mało kto z wyborców Konfederacji wierzy w to co się stamtąd wylewa.

  •  

   pokaż komentarz

   Przede wszystkim nie wierzę że PiS przetrwa 2 kadencję bez szwanku. Skończy im się paliwo tak jak PO.

   @alienv: Znowu zaczynasz ze swoimi wróżbami.

   Tak wyglądało zapowiadane przez Tuska "odpolitycznienie TVP"
   Za PiS jedyne co się bardzo zmieniło to paskowy ¯_(ツ)_/¯


   Za PO to chociaż w TVP była równowaga w zapraszaniu gości, a Wiadomości jako tako dało się oglądać. No i dzięki temu, że JKM był często zapraszany do mediów w latach 2013-2014, to wpłynęło to jednak pozytywnie na jego rozpoznawalność i poparcie w wyborach do PE, gdzie skoczyło do 7%.
   Obecnie goście to niemal wyłącznie PiS ( ͡° ͜ʖ ͡°) A o Konfie było jedynie podczas szkalujących materiałach przed przeprosinami i samych quasi-przeprosin.

   Podczas próby zablokowania MN chociażby

   Marsz organizował ONR, a nie Konfederacja. A kontrowersje wywoływało zapraszanie przez ONR włoskich i słowackich organizacji odwołujących się do Tiso i Mussoliniego (a kim oni byli, powinieneś wiedzieć). Fakt, że stanowili może 2% uczestników, ale na opinię trochę to wpływało.

  •  

   pokaż komentarz

   Znowu zaczynasz ze swoimi wróżbami.

   @BobMarlej: Nie możesz mi zabronić marzyć! ( ͡º ͜ʖ͡º) Długo na tym dobrobycie nie pojadą, nie wystarczy na 3 kadencję.

   Pluralizm w TVP jest owszem poniżej krytyki. Mało oglądam więc nie razi mnie pewnie jak powinno.
   Przeprosiny były żałosne ale na swój prymitywny sposób również zabawne ( ͡º ͜ʖ͡º)

   Marsz organizował ONR, a nie Konfederacja.

   Marsz organizuje Stowarzyszenie MN, nie ONR. 2% to raczej nie, bardzo dużo osób przyszło. Zresztą nie zważając na to i tak cały marsz został uznany za faszystowski i homofobiczny.
   Forza Nuova (bo chyba o nich piszesz) faktycznie coś tam nawiązują do Mussoliniego, ale za słabo znam włoski by to przetłumaczyć a na tłumaczeniach naszych serwisów w tym wypadku nie chce się opierać.
   Zresztą FN legalnie działa i nawet startuje w wyborach, robią zjazdy i nic im się nie dzieje ( ͡º ͜ʖ͡º)
   Swoją drogą Biedroń też się pokazał ze zdjęciem Che Guevary.
   Osobiście oba przypadki są dla mnie głupie a z ONR nie sympatyzuje za bardzo, jednak okrzyknięcie MN jako marszu faszystowskiego to spore nadużycie Trzaskowskiego.

  • więcej komentarzy(8)

 •  

  pokaż komentarz

  tak, za to KO jak będzie rządzić to konfederacja nie ma się czego bać ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakby nie było, za rządów PO wszelkie organizacje narodowe jak Marsz Niepodległości czy Ruch Narodowy były przyrównywane do organizacji faszystowskich a nawet neonazistowskich. W trakcie marszów odbywały się policyjne prowokacje, filmy z dowodami krążyły po wykopie. Ten trend za rządów PiS wygasł, co więcej, PiS jedynie ignorował Konfe w tv PiS. Za rządów PiS mogą spokojnie działać, rozwijają się, od 2015 roku nikt nic im nie zrobił.

  jeszcze przez tydzień z kawałkiem będzie trwać ohydna i obłudna kampania centrolewicy by pozyskać głosy wyborców Bosaka. Jak tylko dostaną to, co chcieli, wypną się na Konfe bardziej niż PiS.

  •  

   pokaż komentarz

   @rickroll: wypną się ? Oni będą ich próbowali zniszczyć :p

  •  

   pokaż komentarz

   @rickroll: teraz są wybory prezydenckie, nie parlamentarne, ko nie dojdzie do władzy

  •  

   pokaż komentarz

   @kot_do_drzwi w polityce trzeba myslec bardzo przyszlosciowo i rozkminiac rozne scenariusze, a nie tylko tu i teraz. Prezydent z KO czy z PiS nie jest zadna opcja dla Konfy i tyle.

  •  

   pokaż komentarz

   @rickroll: ale wiesz, że jeden z nich zostanie wybrany?

  •  

   pokaż komentarz

   @rickroll: a wy konfiarze dalej wierzycie, że pis was się nie pozbędzie po wygranych wyborach xD

  •  

   pokaż komentarz

   @rickroll:

   w polityce trzeba myslec bardzo przyszlosciowo i rozkminiac rozne scenariusze

   Jedyny realny scenariusz jaki Konfa bierze pod uwage to siedzenie w tylnej ławce i wykrzykiwanie haseł o bandzie czworga, bo to ugrupowanie nie ma nic innego na celu niż wieczne teoretyzowanie. Tymczasem pis będzie sie zabunkrowywał na przeróżnych stanowiskach.

   Najśmieszniejsze jest to, że ci wszyscy wolnorynkowcy biznesmeni, kuce 15k i potentaci paróweczkowi najbardziej dostaną po dupie, bo są wrogiem numer jeden władzy i jednocześnie dobrą dojną krową. Nie mogę doczekać się kwiku kucy jak pis dop@#@%!$i kolejny podatek, jakieś gówno solidarnościowe czy inne świadczenie socjalne dla starego pijanego. No ale przynajmniej pozwalają na marsze narodowców, a lewaków boli dupa.

   W dodatku, patrząc na to jak pasywne jest polskie społeczeństwo, liczenie na to, że władza "przesadzi" i sobie głupi ryj rozwali sama z siebie, a prawicowy elektroat pójdzie głosować na konfederacje to naiwniactwo podobne do naiwniactwa starej baby kupującej garnki za 30k od cyganów. Nic takiego się nie stanie, bo to społeczeństwo jest kompletnie wykastrowane i skupione na konsumpcjoniźmie.

   Także zastanawiam się jakie jest to "przyszłościowe" myślenie Konfy, bo na moje to ta partia istnieje tylko po to by rzucać konserwatywne i kontrowersyjne hasełka dla poklasku. Coś jak UKIP w UK.

 •  

  pokaż komentarz

  W jaki sposób PIS miałoby zniszczyć Konfederację jakby wygrał Duda? Poprzez zmianę sposobu wybierania posłów do sejmu?

1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 następna

Dodany przez:

avatar SzejdiSlimSzejdi dołączył
638 wykopali 147 zakopali 18.3 tys. wyświetleń