•  

  pokaż komentarz

  Jak można przegrać debatę z samym sobą? Andrzej pokazał jak. Foliarze zachwyceni.

 •  

  pokaż komentarz

  I bardzo dobrze. Wolnościowcy to nie jakieś bydło platformerskie, które najlepiej czuje się w chowie klatkowym, z radością przyjmujące zastrzyk w dupę na każde skinienie swojego właściela. Mieszkańcy wsi przyzwyczajeni są do wielkich przestrzeni zarówno dosłownie, jak i w ujęciu metaforycznym - przestrzeni wolności osobistej. Ale lewacka banda homosiów i niemieckich agentów nigdy tego nie pojmie. Ja w niedzielę będę głosował na Pana Andrzeja Dudę i mam nadzieję, że TY też!

 •  

  pokaż komentarz

  to było przejęzyczenie, dykcja nie ta, tak jak Wałęsa pieniędzy z Nobla nie udupił tylko utopił... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  PIS-owiec w barwach sierpa i młota, budowniczy narodowego socjalizmu z krzyżem w zębach, Pan Długopis, człowiek nie spełniający swoich obietnic- ale mimo, że to czyste zagranie pod publiczkę aby kupić głosy wyborców, to w tym jest racja.

  Każdy kto popiera obowiązkowe szczepienia jest tyle wart co niewolnik. Wszyscy powinni mieć prawo do decydowania o własnym losie, a zmuszanie do biologicznych zmian jest łamaniem wolności obywatelskiej. Podkreślę jasno, nie jestem przeciwnikiem wielu szczepionek, ale różnica tkwi w podejściu prawnym. Najwyżej takie osoby nie będą mogły korzystać z wielu usług i możliwości transportu (szczepienia są wymagane na przykład przy podróżach do krajów objętych daną chorobą). Jestem ciekawy, hipotetycznie ilu z was w obecnym czasie tak "chętnie" przyjęłoby nowo wynalezioną szczepionkę na COVID-19. Wątpię, że każdy byłby pewien jej niezawodności. Bo tak naprawdę nie chodzi o tych parę zastrzyków co nam dali za dzieciństwa, a o to, że mogą w każdej chwili podciągnąć coś pod ten paragraf.

  źródło: img.besty.pl

 •  

  pokaż komentarz

  Te późniejsze tłumaczenia doskonale pokazują, że nie ma pojęcia o czym w ogóle mówi, ale to przecież nieważne, lawina już ruszyła

  źródło: 1594181802016.jpg