•  

  pokaż komentarz

  Komuchów należy wyjaśniać przy każdej nadarzającej się okazji.Za to szanuje #konfederacja

 •  
  CannibalCorpse

  +2

  pokaż komentarz

  Największym plusem wejścia Konfederacji do Sejmu w tej kadencji jest to że anty-komunistyczna anty-marksistowska narracja w końcu może zostać zaprezentowana szerokiej publiczności w sposób dosadny i ciężko jest to zamilczeć.
  Trend pokazuje tendencję wzrostu poparcia dla Konfederacji więc to daje jakieś nadzieje na przyszłość dla Polski wolnej od neo-marksistowskiego zamordyzmu i idiotyzmu.

  •  

   pokaż komentarz

   @CannibalCorpse: Śmieszne jest generalnie to co społeczeństwo uznaje za właściwie. Istnieje Okno Overtona , każdy dobrze wie jakie poglądy są uważane za akceptowalne, a mimo to ludzie dają się nabierać, że jakaś ideologia jest jedyną właściwą, bo przecież większość świata nie może się mylić, więc na pewno mylą się nasi radykałowie.
   A guzik, to jest dopiero wstęp do dyskusji i każda inteligentna osoba się w tym momencie zastanowi jak dla swoich ugrać jak najwięcej w tym teatrzyku, ważne jest jak zdefiniujemy "swoich" i co będzie oznaczać "najwięcej".

   Nawet bym się tu i zgodził z Lewicą, że powinniśmy jak najwięcej wyciągać z Unii, bo nie powiem, często zauważają słusznie problemy, ale rozwiązania które proponują już skręcają w utopię. Sośnierz słusznie zauważył, że w PE nic nie możemy, to jak Lewica chce te pieniądze dostać? Grając grzecznego pieska, któremu reszta przewodzi i który dostanie resztki ze stołu za dobre zachowanie? No powodzenia z takim podejściem, ale to nie w naszym parlamencie, szanujmy się zamiast robić z siebie podnóżek. Chcemy być wiecznym pachołkiem czy raczej aspirować do roli przynajmniej regionalnego lidera, który rozdaje karty i dzięki temu zbiera większy profit? No ciekawi mnie odpowiedź osób utożsamiających się z Lewicą na to pytanie, ale najwidoczniej same całe życie są takimi pachołkami, jeżeli idą tą retoryką i uważają ją za słuszną. Niemcy tworzą obwolutę poprawności, ale jak przychodzi co do czego, rozumieją na czym polega biznes i rozstawiają wszystkich po kątach, jak mają na tym zyskać.

   Dlatego w najbliższym czasie, poparcie dla Konfederacji za dobrą robotę w parlamencie, trzeba wyzwolić potencjał w tym narodzie, by przede wszystkim społeczeństwo zaczęło myśleć i przestało walczyć z aparatem państwowym, a zamiast tego poświęciło wysiłek na budowanie kapitału.

 •  

  pokaż komentarz

  Należy pamiętać, że zawsze w historii prawica była przeciwna prawom pracowniczym, także Winnickiemu coś się pomyliło niestety. W Polsce np. środowiska prawicowe gdzieś na początku XX wieku zaczęły przyjmować retorykę lewicy i zwracać się do robotników i udawać, że walczą o ich interesy.

 •  

  pokaż komentarz

  A w tym sejmie jak zawsze pustki.