•  

  pokaż komentarz

  W pięknym towarzystwie Polska chce się bawić... A jeszcze parę lat temu staliśmy w jednym rzędzie z Francją, Niemcami, a niektóre kraje zachodnie chciały mieć tak jak my. A zachowujemy się jakbyśmy z eleganckiego balu chcieli wyrwać się pić denaturat z menelami.

  •  

   pokaż komentarz

   @mannoroth: Guy Verhofstadt zamiescil wpis na FB o decyzji EU w sprawie Polski. Z dopiskiem: nie mozemy subsydiowac tych, ktorzy lamia fundamentalne prawa. (1000 shares) Poczytajcie komentarze. Europejczycy zaczynaja nas postrzegac jak zamordystyczny ciemnogrod - jak Turcje.

  •  

   pokaż komentarz

   @giku: naszej wierchuszce nie będzie to przeszkadzało, wszak oni będą dalej żyli jak pączki w maśle. Zupełnie jak kimowie w Korei płn. Degeneracja kraju niewiele ich obejdzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @mannoroth: Bardzo mi się podoba ten cytat, w gruncie rzeczy jest prawdziwy, bo analogia jest trafna. Jedna sprawa, że wzorujemy się na tych krajach - to samo w sobie nie jest aż takie złe, bo zawsze byłaby nadzieja, że będzie lepiej...kiedyś. Bardziej boli ta regresja i potężny upadek z dosyć wysokiego poziomu i powagi. Oczywiście, wiele pracy było przed nami, ale rzeczywiście - byliśmy trochę takim liderem tej części Europy, wytyczaliśmy kierunek i ludzie ze wschodnich krajów rzeczywiście nam zazdrościły, a teraz nas przeganiają i to my będziemy zazdrościć - nie Niemcom, nie Norwegom, nie Szwedom. Tylko Estończykom, Litwinom, Chorwatom, być może nawet Ukraińcom i Białorusinom wkrótce. Szkoda tego zaprzepaszczonego czasu, bo po obaleniu PiS będziemy musieli wiele lat nadganiać do poziomu, na którym byliśmy przed 2015. A inne kraje także nie stały w miejscu...

  •  

   pokaż komentarz

   @mannoroth: Nie zapomnij dodać, że to towarzystwo Putina.

 •  

  pokaż komentarz

  ale jak to, przecież konwencja stambulska miała atakować w chrześcijaństwo (ʘ‿ʘ) a u okazuje się, że atakuje ciemnogród religijny. Ale przynajmniej nie jest rasistowska ta konwencja, uderza o religie jednakowo (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

 •  

  pokaż komentarz

  Zawsze śmieszy nienawiść polskich prawaków do islamu i straszenie kalifatem w Europie, przecież to byłby dla nich wymarzony ład społeczny.

 •  

  pokaż komentarz

  Pamietam ten wywiad... Po latach widac co JK mial na mysli, mowiac o elitach. To kazdy czlowiek z RiGCZem

  źródło: pbs.twimg.com

 •  

  pokaż komentarz

  Polaczki w doborowym towarzystwie dosłownych islamistów xD