•  

  pokaż komentarz

  To co wyraźnie widać w ostatnich dniach to to że ktoś wyłożył dużo kasy na wyciągnięcie hipsterów w mocno nie męskich wdziankach i alternatywek na ulice Warszawy i odtworzenie rozruchów odbywających się w USA.
  Średnio to wyszło jednak widok jednostrzałowych sojbojów i alternatywek krzyczących j##$ć policje jest tak pocieszny i surrealistyczny że doskonale dopełnia obraz roku 2020.

  •  

   pokaż komentarz

   @Masson: przykre to jest niestety. Teraz przez parę % tych najgłośniej krzyczących "aktywistów" całe środowisko jest tak postrzegane.

  •  

   pokaż komentarz

   @EndTheMatrix: Nie potrafiliście ogarnąć p%#??ów w swoim środowisku to naród uzna całe środowisko za pojebów.

   pokaż spoiler Podobnie jak z księżmi pedofilami.

  •  

   pokaż komentarz

   @rav2: właśnie to mnie najbardziej w tym wszystkim drażni. Czy spojrzymy na księży czy środowisko lgbt większość społeczeństwa wybiera sobie to co pasuje do ich narracji i obrzuca gównem drugą stronę. Politycy tak samo nie ułatwiają zadania używając tego jako broni przeciwko swoim przeciwnikom.. Cała merytoryczna część dyskusji spychana jest tym samym na drugi plan...

  •  

   pokaż komentarz

   @EndTheMatrix:

   przykre to jest niestety. Teraz przez parę % tych najgłośniej krzyczących "aktywistów" całe środowisko jest tak postrzegane.

   Już kiedyś o tym pisałem...

   Moim zdaniem, to żadni aktywiści. Są pewne środowiska, którym zależy na destabilizacji, na chaosie... na osiąganiu jakiś tam swoich pośrednich celów. Politycznych, ekonomicznych lub ideologicznych.

   Wiesz - na wykopie LGBT, ale też kościół... no nie są to (delikatnie mówiąc) specjalnie lubiane organizacje. Stąd gdy jakiś pajac na balkonie wymachuje dildosem i kolorową flagą - ludzie ostrzą widły i rozpalają pochodnie (mimo, że może nawet mają w głowie świadomość, że to po prostu... opłacony ??aktor?? lump spod sklepu whatever)

   Też tak robię :D Bo czemu nie? Jest śmiesznie i można wcinać popcorn ;)

   Na przykład, gdybym był jakąś decyzyjną osobą w stanach i ... te całe zamieszki ,,black lives matter" zaczęłyby mi coraz bardziej przeszkadzać to...

   To po prostu kazałbym uzbrojonym agentom przemalować ryj na czarno i odstrzelić kilku cywili lub policjantów. Bo why not - takie jest życie. Fakt - niezbyt to normalne, niezbyt to moralne - ale tak się dzieje i nie ma czemu się dziwić ;)

   Następnie wprowadzić wojsko i rozj$$@ć całe to czarne towarzystwo w pył ;)

   I jeśli te akcje w USA będą trwać i się rozwijać... na pewno czeka nas taki scenariusz. Zginie kilku policjantów ,,nieznany sprawa z tłumu..."

 •  

  pokaż komentarz

  To niesie za sobą też często nieoczywiste skutki socjologiczne niestety znamiennie szkodliwe, w ogóle kwestia socjologii mam wrażenie że była jakoś pomijana ostatnie lata, dopiero teraz zaczyna się to analizować ale wciąż ta perspektywa raczkuje.

 •  

  pokaż komentarz

  Chuligani zwykle nie kierują się ideologią, a że staje się świętym dla LPGT niestety przykre

  •  

   pokaż komentarz

   Chuligani zwykle nie kierują się ideologią,

   @jcob1001: wcale, oczywiście że się kierują a przynajmniej mają ideologię na ustach
   masz poniżej burdy podczas Marszu Niepodległości, niszczenie drzewa było zachowaniem stricte chuligańskim w celu wywołania reakcji ówczesnej Policji będącej w oczach narodowców wrogiem narodu polskiego

   GIF

   źródło: i1.kwejk.pl (3.95MB)

  •  

   pokaż komentarz

   @megawatt: musisz się zdecydować czy to byli narodowcy czy chuliganie ( a nawet mogli być to prowokatorzy )

  •  

   pokaż komentarz

   @zwora: ciekawe to jak dewastują przystanki ponieważ jest ?? ( dyskryminacja płacowa pomiędzy kobietami i mężczyznami)

  •  

   pokaż komentarz

   podczas Marszu Niepodległośc

   @megawatt: Podczas Marszów Niepodległości za PO były prowokacje tajniaków, prócz materiałów filmowych(załączam) których jest dużo w necie najlepiej o tym świadczy to, że od 2015 jest cisza i spokój - jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Jedna z niewielu dobrych rzeczy jaka nastąpiła po 2015.

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   Podczas Marszów Niepodległości za PO były prowokacje tajniaków, prócz

   @KazPL: ile aktów oskarżenia w stosunku do takich funkcjonariuszy łamiących prawo wniosła po 2015 roku prokuratura?

   że od 2015 jest cisza i spokój - jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki

   @KazPL: ile protestów przeciwko wyzyskowi klasy robotniczej przez kapitalistów w Polsce zorganizowali działacze komunistyczni w latach 1945-1989 (możesz się pomylić o 100)?

  •  

   pokaż komentarz

   ile aktów oskarżenia w stosunku do takich funkcjonariuszy łamiących prawo wniosła po 2015 roku prokuratura?

   @megawatt: Ile afer PO zostało rozliczone po 2015? Żadna? Ojoj, to znaczy że żadnych nie było... ? xD
   A ile afer poprzednich rządów PiS zostało rozliczone po 2007? Żadna? To nie było afer? :)))
   Jakbyś przestał infantylnie udawać naiwnego, to sam głośno byś powiedział że politycy nie rozliczają polityków w Polsce. "My nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych". Tak się dzieje od 30lat, mimo jawnych afer nikt nie został skazany przez Trybunał Stanu, a stanął przed nim jeden polityk na 30lat - sprawa umorzona.
   Politycy tylko krzyczą o rozliczaniu, szczególnie przed wyborami, ale nigdy nic z tego nie dochodzi do skutku.

   PS Pani Bieńkowska na taśmach PO jasno przyznała że budkę pod ambasadą Rosji spalono na rozkaz ministra, przesłuchaj sobie taśmy po raz 100tny jak nie załapałeś.

  •  

   pokaż komentarz

   PS Pani Bieńkowska na taśmach PO jasno przyznała że budkę pod ambasadą Rosji spalono na rozkaz ministra, przesłuchaj sobie taśmy po raz 100tny jak nie załapałeś.

   @KazPL: słuchałem tych taśm i tą wypowiedź można zrozumieć na dwa sposoby:
   1. Sienkiewicz kazał iść spalić budkę
   2. Sienkiewicz ręcznie sterując pracą policjantów doprowadził do tego, że ochrona obiektu była nieprawidłowa i budka została spalona przez demonstrantów

   Prokuratura pod zarządem Ziobry uznała, że nie ma żadnych dowodów na wariant nr 1 prowadzą dalej śledztwo w sprawie wariantu nr 2.

   Jakbyś przestał infantylnie udawać naiwnego, to sam głośno byś powiedział że politycy nie rozliczają polityków w Polsce

   @KazPL: a ten na zdjęciu to przypadkiem nie jest minister rządu PO?

   źródło: ocdn.eu

  •  

   pokaż komentarz

   @megawatt: Przecież to słynne ujęcie z drzewkiem to fragment z ataku na lewacki skłot, gdzie były wywieszone prowokacyjne szmaty wymierzone w uczestników MN. Całość była "ufortyfikowana" na miarę możliwości tych meneli, na dachu siedzieli antifiarze z kamieniami i koktajlami mołotowa, którymi rzucali w osoby które dały się sprowokować. Rozwalanie drzewka to nic innego jak wyjmowanie tych belek podtrzymujących w celu uzyskania kontramunicji. Filmik z tego starcia znajdziesz tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=PVZ3jc5oggI

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Jaki kraj taki George Floyd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Teraz tylko czekać aż lewactwo zacznie kręcić imby w obronie jakiegoś agresywnego patusa.
  Polecam policji oddalić się od wszelkiej maści protestów LGBT. Skoro policja taka zła, to powinno być okej przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Żeby tylko potem nie było płaczu jak jeden z drugim wp!?$?$? dostanie od ludzi którzy mają zwyczajnie dość tego szczucia, plucia i prowokacji.