Doświadczenia mężczyzn na portalach randkowych nie są zbyt optymistyczne

Doświadczenia mężczyzn na portalach randkowych nie są zbyt optymistyczne

Mężczyźni podzielili się swoimi doświadczeniami na portalach randkowych. Większość facetów jest odrzucana i obrażana przez kobiety. Do tego uważają, że poziom kobiet jest niski, same nie wiele od siebie chcą dać, nie są rozmowne, mają wygórowane oczekiwania.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie dziwię się. Same księżniczki tam są na tym tinderze.

  •  

   pokaż komentarz

   @xydeN-: I mogą, bo zawsze znajdzie się spermiarz frajer xD

  •  

   pokaż komentarz

   I mogą, bo zawsze znajdzie się spermiarz frajer xD

   @Jariii: A jest tym frajerem, bo jest 10 lat samotny, nikt go nie chce, więc łasi się jak pies do świni, by w końcu któraś go zechciała. Gdyby faceci nie byliby tak odrzucani i obrażani to pewnie i nie byłoby zjawiska takiego łaszenia się, prób usługiwania, nie wiem co oni tam jeszcze wymyślą, by ich kobieta zauważyła w końcu.

  •  

   pokaż komentarz

   @wardenga: Tzn co ma się wg Ciebie zmienić? Gusta kobiet, poprzeczka stawianych przez nie wymagań?

  •  

   pokaż komentarz

   @To_Masz111: A to jakiś koncert życzeń? Musiałbym sporo tego napisać...

   Poziom kobiet też powinien się zmienić. Mężczyźni powinni zacząć go wymagać, a nie latać za nimi tylko z powodu płci, płacić, imponować, wyręczać, podwozić, jeździć do nich, gnębić innych mężczyzn dla ich uciechy i nie wiadomo co tam jeszcze robią, by zyskać uznanie u kobiet, które realnie nie prezentują żadnego poziomu.

   Co do gustów to one się zmieniają wraz z normami kulturowymi. Jak kobiety nie były uprzywilejowane a kultura nie tak kobietocentryczna to ich poprzeczki wymagań były mniejsze.

  •  

   pokaż komentarz

   @wardenga: tylko ze kobiety nie są takimi zainteresowane, już jedną cipę mają więc po co im druga?

  •  

   pokaż komentarz

   @Zielony_Ogr: Sorry, kobiety "cipami" zaczynają nazywać 80% mężczyzn jeśli aż tyle jest odrzucanymi czy obrażanymi na takich portalach. p$!?$!!amento wg mnie. Zamiast leczyć przyczynę, czemu faceci ulegają, czemu mają niską samoocenę, to się jeszcze ich krytykuje. A może trochę zrozumienia i współczucia, a nie tylko aby poklask od bab dostać i im ją wzmacniać cały czas jakby nie wiadomo kim były, ponad mężczyznami?

   Zresztą one same "chuów" przypominają swoimi zachowaniami, agresywnymi, prześmiewczymi, egoistycznymi. Masakra ten ich charakter, a faceci nadal za nimi latają. Obrzydliwe. Nie wiem dlaczego facet mając jednego chua chciałby mieć drugiego. Coś tu nie gra, nie? Czy naprawdę jedynymi wnioskami które da się wyciągać to "wina mężczyzn, oni są wadliwi, bo tak" i koniec?

  •  

   pokaż komentarz

   @wardenga: To chyba kierujesz do mężczyzn
   Co piszesz. Dla mnie czasy gdzie "nieuprzywilejowane" kobiety nie miały prawa sobie wybrać partnera, skupić się na karierze są słusznie minione.

   Ale nie czaję Cię w sumie. Jeśli chcesz to wymagaj. Inni mogą chyba się upokarzać jeśli lubią? Bez obrazy ale trochę zalatuje od Ciebie incelem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @wardenga: masz rację, ale prawda jest taka, że większe szanse u laski masz będąc chujem niż cipą. Zresztą to nie jest zjawisko które pojawiło się niedawno tylko kobiety tak działają od zawsze.

  •  

   pokaż komentarz

   @To_Masz111: Bez obrazy, ale trochę zalatuje od ciebie przygłupem i uległą cizią podlizującą się kobietom. Widzisz, też umiem rzucać ocenami. Bez obrazy oczywiście.

   Dla mnie czasy gdzie "nieuprzywilejowane" kobiety nie miały prawa sobie wybrać partnera, skupić się na karierze są słusznie minione.

   Nikt tu nie mówi że to są przywileje, więc pudełko. Zresztą kto im bronił wybierać partnerów kiedyś? Wiesz że to feministyczne kłamstewka? Myślisz, że faceci to wybierali sobie z nie wiem, dziesiątek chętnych i oni decydowali jak królowie? Jaką chciałbyś karierę im wybrać 200 lat temu, kiedy był przymus ciężkiej fizycznej pracy po 12h, a nie przy biureczku, bo ni e było takiego postępu technologicznego?

   PS jak tak wszystkie kobiety będą robić karierę (na kasie w biedronce), to świat zginie. Podoba ci się ta wizja, nie? Więc słusznie minęły czasy porozumienia płci, wymiany obowiązków w rodzinie, przyszły czasy konfliktu, obrażania, odrzucania, masowych rozwodów, niskiej dzietności. Oj jakie dobre te czasy...

  •  

   pokaż komentarz

   @Zielony_Ogr: Nic bardziej mylnego. Jak jakiś brzydki gość będzie tym wujem to tylko będzie jeszcze bardziej odrażający i odstraszający.

  •  

   pokaż komentarz

   @wardenga: jeśli nie jesteś i się mylę to super. Serio.

   W takim wypadku chyba całe życie jestem karmiony feministycznymi kłamstewkami. Jednocześnie uważam że teraz są mężczyźni na legalu dyskryminowani : choćby przez konferencje robione tylko dla kobiet z zakazem wstępu dla mężczyzn.

   PS. Jest to dla mnie bzdurą, bo nigdy nie będzie tak że wszystkie będą zachowywać się tak samo. I w sumie wyj%!@ne mam w to jakie są teraz czasy. Ja jestem w udanym związku - inni tego nie ogarnęli- ogromnie mi z tego powodu wszystko jedno. Nigdy IMO nie było ani czasów porozumienia płci ani konfliktów. Zmienia się za to jakaś presja społeczna i to jest na plus IMO. Cała reszta już leży w gestii tej 2 co ze sobą jest. Statystyki tu nie mają sensu bytu.

  •  

   pokaż komentarz

   A jest tym frajerem, bo jest 10 lat samotny, nikt go nie chce

   @wardenga: Pół prawda. Bo całościowo to masz rację ale to wynika z tego że w tym morzu adoratorów mnóstwo jest spermiarzy i to dlatego kobiety tak grymaszą. Jak mają gargantuiczny zalew atencji to nie dziwne że same nie inwestują ani grama pracy w poszukiwanie, skoro adoratorzy sami wyskakują na pęczki. Wystarczy kiwać, ten nie, ten nie, ten nie etc. Człowiek to z natury leniwa istota i kobietom nie zależy by popracować nad znalezieniem tego dobrego. Sytuacja się nagle zmienia jak poczują oddech konkurencji innych kobiet przy walce o tego samca alfa. Uuuuuu ... to wtedy się okazuje do czego są zdolne te grzeczne.

  •  

   pokaż komentarz

   @wardenga: może nie do końca się dobrze wyraziłem, pisząc "chujem" miałem na myśli bycie asertywnym, pewnym siebie i potrafiącym trwać przy swoim zdaniu, a nie zgadzać się na wszystkie wymysły partnerki.

   Co do brzydkich facetów, to uwierz mi wystarczy pewność siebie aby podejść i zagadać żeby nie mieć problemów z zaliczaniem lasek.

   Młode laski są durne, łatwo nimi manipulować i są podatne na to co się im powie/obieca. Niby zgrywają takie niezależne, pewne swego, waleczne i samowystarczalne, a wystarczy dobra bajera by robiły maślane oczy i świata poza gościem nie widziały.

  •  

   pokaż komentarz

   @xaliemorph:
   EDIT

   Tylko broń jest obosieczna. Skoro same nie wkładają pracy w owocne poszukiwania to jak jednocześnie śmią narzekać że nie ma ciekawych facetów? Skoro nie inwestujesz to nie oczekuj gór złota zysków. No ale kobiety w sporej części tego nie potrafią połączyć. Tylko mieć ciastko i zjeść ciastko.

  •  

   pokaż komentarz

   Co do brzydkich facetów, to uwierz mi wystarczy pewność siebie aby podejść i zagadać żeby nie mieć problemów z zaliczaniem lasek.

   @Zielony_Ogr: Większych bzdur dawno nie czytałem. Właśnie ci pseudo uwodziciele tak twierdzą i zarabiają hajs na naiwniakach. Większość facetów dostaje spławy za wygląd, one się spieszą, zawsze mają chłopaka. Zawsze. Zagadywanie nic nie daje, tylko robią z siebie pośmiewisko. I im stopniowo pewność siebie spada przez złe traktowanie przez innych.

   Młode laski są durne, łatwo nimi manipulować i są podatne na to co się im powie/obieca

   Chyba mówisz o 16 latkach... nie ten target. Ja tu o dorosłych kobietach. Poza tym nie mam zamiaru promować manipulowania i obiecywania gór na wierzbie.

   dobra bajera

   Ta? A daj dowód na to. Pokaż gdzie te maślane oczy, co to za facet, jak wygląda i jaka to bajera. Dawaj konkrety.

  •  

   pokaż komentarz

   @wardenga:
   Internet jest powodem. Tylko tyle albo aż

  •  

   pokaż komentarz

   @PanMuchomorek: Dlaczego internet? Fajne narzędzie jak się umie używać.

  •  

   pokaż komentarz

   Większych bzdur dawno nie czytałem. Właśnie ci pseudo uwodziciele tak twierdzą i zarabiają hajs na naiwniakach.

   @wardenga: może i bym myślał jak Ty gdybym nie miał takiego gościa w swoim otoczeniu, wystarczyło go zabrać na imprezę i była pewność że nas wkręci w jakąś grupę lasek, nie miał oporów podejść i zagadać, a jak go laski spławiały to szedł do innych i w końcu trafiał na takie które go nie spławiły.

   Chyba mówisz o 16 latkach

   Mówię o laskach w wieku 18-24

   Słuchaj mam to w sumie w dupie czy mi wierzysz czy nie, bo nie zależy mi na tym by do czegokolwiek kogokolwiek przekonywać, po prostu piszę jak to wyglądało w moim otoczeniu.

   Jeśli dla Ciebie to gówno prawda i stek bzdur to spoko, nie będę Ciebie do swoich racji przekonywał ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   Jak kobiety nie były uprzywilejowane a kultura nie tak kobietocentryczna to ich poprzeczki wymagań były mniejsze.

   @wardenga: Pretensje do matki natury że tak wymyśliła sobie przekazywanie najlepszych genów.
   Jednostki ze słabymi genami nie mogą się rozmnażać, bo to prowadzi do degeneracji i zagłady gatunku.

   źródło: cdn.images.express.co.uk

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @wardenga:
   Nie mówię, że nie. Ale pomyśl.

  •  

   pokaż komentarz

   Pretensje do matki natury że tak wymyśliła sobie przekazywanie najlepszych genów.

   @kuba70: Bzdury do potęgi do tego prymitywne. A my niby wyewoluowany gatunek. Czyli jesteś za tym by 80% mężczyzn pozostawało odrzucanymi, a tylko 20% miało po kilkanaście żon? Bo tak to robi matka natura.

   A niektóra z matek natur np robi tak, że zjada samca po zapłodnieniu. Tyle znaczą te teoretyjki.

   Jednostki ze słabymi genami nie mogą się rozmnażać, bo to prowadzi do degeneracji i zagłady gatunku.

   Ta i nagle aż 80% mężczyzn są zbyt słabymi, serio?

   A jak one to sprawdzają na tinderze, po czym?

   Sądzisz, że tylko przykoksowani pakerzy są wybierani czy kto? Bzdura totalna, wielu wymuskanych pięknisiów też ma sporo kobiet, a nie są wcale kimś kto by rozbił w pył takiego samczyka alfa, który jest kupą mięśni.

  •  

   pokaż komentarz

   wystarczyło go zabrać na imprezę i była pewność że nas wkręci w jakąś grupę lasek, nie miał oporów podejść i zagadać, a jak go laski spławiały to szedł do innych i w końcu trafiał na takie które go nie spławiły.

   @Zielony_Ogr: No i potem zdziwienie, że jest zjawisko spermiarzy i ich nazywasz cipami, lol. Bo podchodzą, podchodza i probują aż któraś w końcu ŁASKAWIE się zgodzi. Zresztą ten kolega wcale nie musiał być brzydki, więc nie takie gadki że wystarczy zagadywać są bujdą. Kobiety mają sporo różnych wymagań, a nie tylko podchodzić i starczy.

   Jeśli dla Ciebie to gówno prawda i stek bzdur to spoko, nie będę Ciebie do swoich racji przekonywał ¯_(ツ)_/¯

   Ano w 80% stek bzdur. Nie mówię że nie masz racji by nie próbować i nie zagadywać, ale wielu facetów tylko czuje sie upokorzonymi jak podeszli do stu kobiet, czy na portalu randkowym zagadali do 300 i NIC. Zero.

  •  

   pokaż komentarz

   dlatego lepiej wyzbyć się człowieczeństwa i honoru i dać się traktować jak śmiecia, graty

   @wisyrr: Ty no trochę zrozumienia dla gości, którzy są nieszczęśliwi. Byli traktowani jak śmiecie, więc czują się jak śmiecie. Nikt im nie wskazał lepszej drogi.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @wisyrr: Ale oni tego nie wiedzą :) muszą w końcu dojść do dna, by się ocknąć. Ale niestety taki jest mechanizm. Najpierw fajne, zdrowe relacje, a potem słyszą że trzeba o kobiety zabiegać, przekupić je, one nie robią 1 kroku, one nie piszą pierwsze, blabla, różne tego typu pierdoły. I faceci "zabiegają" aż do utraty godności, jak nic co normalne nie działa na wymagające kobiety

  •  

   pokaż komentarz

   @wardenga: ja od dawna mam wrazenie, ze feministki chca zniszczyc meskosc, a raczej wyeliminowac ze spoleczenstwa cechy ktore charakteryzuja meskosc. obecnie bardzo latwo postawic faceta w sytuacji bez wyjscia - np. w dowolnym momencie moze zostac oskarzony o molestowanie, o przemoc finansowa, o agresje zarowno psychiczna jak i fizyczna - mimo ze w druga strone to nie zadziala. zyjemy w swiecie podojnych standardow. mam wrazenie ze meskosc przechodzi globalny shit test.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Baudi: Męskość ale i niemęskość, bo one są 1szymi d o wyśmiewania np. incela, prawiczka, samotnego, zawsze jego wina jest, zawsze nie jest dość dobry dla kobiety. One chcą wyznaczać te standardy.

   @wisyrr: Taa, to trochę gadka jakby mówić zgwałconej że to też jej wina, bo chcącej nie dzieje się krzywda i mogła w domu siedzieć.

   Co innego mieć wiedzę i z niej nie korzystać, co innego nie mieć wiedzy i błądzić. Oni są tymi drugimi. Wiedza dopiero teraz jest przekazywana jak na mojej stronie i mogą się ocknąć.

  •  

   pokaż komentarz

   @wardenga: pisałem wyraźnie, że trzeba mieć bajerę, jak się podchodzi do laski i jedyne co się umie wydukać to cześć jestem Oskarek to nie dziwne, że żadna się takim nie zainteresuje, ale nawet jak masz twarz 5/10 ale masz gadane, umiesz rzucić dowcipem jesteś pewny siebie i wiesz czego chcesz to laski zupełnie inaczej reagują.

   A zresztą nie moja brocha jak wyrywasz laski, jeśli masz lepsze sposoby i z tego co widzę wiedzę w temacie też masz ogromną, bo inaczej nie nazywał byś tego co napisałem bzdurami to co mnie o tym dyskutować.

   Rób jak robiłeś do tej pory, wyrywaj laski jak wyrywałeś do tej pory ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @wardenga Amen. Od siebie dodam jeszcze że to wybitnie niemęskie aby naginać swoje poglądy lub osobowość pod kątem kobiety. Istne pantoflarstwo. To mężczyzna się oświadcza, daje swoje nazwisko i to on zakłada rodzinę, stąd konieczne jest stawianie wymogów kobiecie. Sądzę że winne jest tu starsze pokolenie które w większości przypadków nie wychowuje także swoich córek - potem idzie taka na studia, schlewa się do upadłego na imprezach, traktuje mężczyzn jak sport (z resztą ze wzajemnością, bo panuje mentalność, że jak dają to się korzysta...) albo traktuje swojego chłopaka tak, jak gdyby był on już mężem i "poznaje go" najgłębiej rzecz ujmując, przy czym po drodze zalicza wpadkę i staje się samotna matką (bo okazuje się że oprócz ciała liczy się jeszcze charakter), a rodzinę z kochającym mężem chce założyć wtedy, kiedy pojawiają się już początki menopauzy, bo w międzyczasie trzeba jeszcze zrobić karierę w korporacji i nie dać się zamknąć w czterech ścianach przy garach. W dzisiejszych czasach cierpimy na brak materiału na żonę.

  •  
   L.........i

   +1

   pokaż komentarz

   @Jariii: A jest tym frajerem, bo jest 10 lat samotny, nikt go nie chce, więc łasi się jak pies do świni, by w końcu któraś go zechciała. Gdyby faceci nie byliby tak odrzucani i obrażani to pewnie i nie byłoby zjawiska takiego łaszenia się, prób usługiwania, nie wiem co oni tam jeszcze wymyślą, by ich kobieta zauważyła w końcu.

   @wardenga: to co piszesz nie ma sensu wiesz o tym? Autentycznie wytłumacz mi dlaczego, to kobiety mają obniżać swoje oczekiwania, a nie mężczyźni zacząć je podnosić i przestaną być stulejarzami biało rycerzami co łaszą się do wszystkiego? Wtedy kobiety też obniżyłby oczekiwania bo nikt by do nich nie startował.

   To jakby 10 karyn oczekiwał doktora co zarabia 1mln rocznie o wyglądzie argetyńskiego amanta a nikt by na nie nie zwracał uwagi to by też uznały że korposzczur z brzuchem nie jest złą partią. Kobiety mają wymagania bo mają wybór, jakby wyboru nie miały to by tak nie wydziwiały, wiec problemem jest stulejarstwo mężczyzn, a nie wymagania kobiet. Duża część mężczyzn ma podejście w stylu "potwór, nie potwór, ważne że otwór" i nie mów że nie bo często widzi się jakiegoś chudasa z kobietą co by dała rade go zjeść na podwieczorek.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zielony_Ogr: Ta, pokaż mi tą bajerę. Pokaże Ci że drugi gość, brzydszy, skopiowałby te same teksty od gościa czy zachowanie i miałby klapę. Tak, mam ogromną wiedze i doświadczenie, więc ja się już na takie rzeczy nie nabieram jak "wystarczy pogadać", albo jakieś tekściki o bajerze jakby to wiedza tajemna była.

  •  

   pokaż komentarz

   @wardenga Przez 10 lat nikogo nie znaleźć to trzeba być serio mocnym przegrywem. Osoba która o siebie nie dba i nie ma zainteresowań. Albo osoba która nie może nic dać, a wymaga bardzo dużo. Sporo moich znajomych narzekało, że nie mogą znaleźć, ale w końcu udało im się poznać, tu na tinderze, jakie kursach, w pracy itp.

  •  

   pokaż komentarz

   @xydeN- wywaliłem to już dawno. Same księżniczki z pasją do podróżowania. Najlepiej za pieniądze starszych facetów. Kiedyś to się nazywało inaczej...

  •  

   pokaż komentarz

   @wardenga: mam Ci pokazać przez intenet jak laski bajerować? dobrze się czujesz? film mam nagrać czy jak? i po co mam to robić? żeby próbowac przekonać gościa co jest okopany w swoich przekonaniach? a w ogóle jaki ja mam miec w tym interes?

   wyraziłem swoje 3 grosze na podstawie doświadczeń z własnego podwórka i tyle, jak już pisałem mam w dupie czy mi wierzysz czy nie wierzysz, bo nie chce ani Ciebie ani nikogo innego do swoich racji przekonywać, a tym bardziej czegoś udowadniać przez internet

   Ty wiesz swoje, ja wiem swoje i elo

  •  

   pokaż komentarz

   @LubieKocyki: Bo jeśli mężczyźni nie mają wyboru w kobietach w swojej lidze, są samotni np. przez demografię (nas jest więcej w wieku młodym), to obniżają poprzeczkę i są z wielorybami, bywa. Oczywiście mogliby nie, ale też najwyraźniej faceci mają i większe potrzeby seksualne (testosteron) i może związkowe, bo przynajmniej mają ktoś kto choć czasem coś dobrego powie, czy zrobi dla nich. Powodów musi być cała masa tego, ale już mnie mierzi to ciągłe zwalanie winy na mężczyzn i tylko mężczyzn. A kobiety to jakby złote były, nie są. Stop kurła temu.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie dziwię się. Same księżniczki tam są na tym tinderze.

   @xydeN-: brzydkie baby myślą że są piękne to mnie załamuje, dają mega brzydkie zdjęcia selfiki. Nie wiem jak faceci bo ich nie przeglądam. Chociaż dla jaj mógłbym poprzeglądać jakie mam powodzenie ale jeszcze by kilku znajomych się znalazło a wtedy... (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  •  

   pokaż komentarz

   żeby próbowac przekonać gościa co jest okopany w swoich przekonaniach?

   @Zielony_Ogr: jest okopany przez takich jak ty, co nie dowodzą niczemu odwrotnemu :) nie musisz nic robić, nie wiem jednak w ogóle po co komentujesz, jak i tak dowodów zero. strata czasu na takie gadki

  •  

   pokaż komentarz

   Przez 10 lat nikogo nie znaleźć to trzeba być serio mocnym przegrywem.

   @prostymysliciel: A może zwykłym, przeciętnie wyglądającym facetem? Kobiety szukają dużo ponad przeciętną. Wzrost przeciętny 177, waga z 75, normalny ubiór.

   Osoba która o siebie nie dba i nie ma zainteresowań.

   Może o siebie dbać. Zainteresowania może też mieć, np. składanie samolotów, majsterkowanie. I co niby wg ciebie to pomaga mieć babę? Dobre :)

   Albo osoba która nie może nic dać, a wymaga bardzo dużo.

   Jasne, szczególnie że takiemu gościowi kobiety nawet mogą nie odpisywać, więc to nie jego wymagania są problemem.

  •  

   pokaż komentarz

   @prostymysliciel Nie wiem dlaczego wymyśliłeś sobie tak nielogiczną tezę, ale ja na ten przykład nie łapie się w twój tok rozumowania - od kilku lat jestem singlem, pod kątem wizualnym nie jest ze mną najgorzej a nikogo nie mogę znaleźć, bo drugiej stronie otwierają się szeroko oczy, gdy pytam o liczbę poprzednich związków i ich stopień zaawansowania (dedukując liczbę partnerów łóżkowych), gdy pytam się o umiejętność gotowania lub wybór pomiędzy pracą a założeniem rodziny przez kobietę. Wtedy mam ubaw, gdy kobieta uświadamia sobie, że mężczyzna może mieć wymagania. Naturalnie, nie można generalizować ale ma to miejsce w zdecydowanej większości. Wymagam od innych tego, co sam sobą prezentuję.

  •  

   pokaż komentarz

   @kuba70:
   Ale pis chce sie tym prawom natury przeciewstawic i mowi tym wszystkim nieudacznikom ktorzy nie potrafia na siebie zarobic aby robili dzieci xD wiec to dziala wsrod zwierzat bo jakby dzialalo wsrod ludzi to wszystkich chorych na wirusa nalezaloby odstrzelic jak sie odstrzeliwuje chore dziki wiec nie ma tutaj az takiej rownosci. ;)
   A na tinderach czy innych jak ktos probuje zaczepiac jakies wymalowane lale ktore na pierwszys rzut oka widac ze nic w zyciu nie robia tylko dobra fryzure do kolejnej foci na ig czy tindera to czego ktos taki oczekuje? Niech piekni kawalerownie zaczna zagadywac do lasek ktore "wygladaja" jakby mialy cos w golwie poza checia przebicia sie w mediach spolecznosciowych to moze im sie poszczesci. ;)

  •  
   C........s

   +8

   pokaż komentarz

   Pretensje do matki natury że tak wymyśliła sobie przekazywanie najlepszych genów.

   @kuba70: Wiesz debilu, powiem ci tak:

   Gdyby te 80% nie posiadało potomstwa, to była by spora szansa że ludzie jeszcze częściej chorowali by na choroby genetyczne.

   Więc te pseudonaukowe brednie o najsilniejszych genach, wsadź sobie w dupę. Chodzi o różnorodność, nie jeden zestaw gamoniu.

  •  
   a...............r

   +7

   pokaż komentarz

   @kuba70: to oczywiscie nieprawda, jest wrecz dokladnie odwrotnie. "Samcy Alfa" rozmnazaja sie rzadko. Koleś który jest bogaty, przystojny zabawny i inteligentny bedzie korzystał z zycia a nie zostawał tatusiem i nianczyl dzieci. Najwiecej rozmnazaja sie średniaki, przecietniaki, nudni do bólu dla ktorych rodzina jest sensem życia a nie sport, imprezy czy biznesy, a wiec środowiska w ktorych samcy alfa głownie sie obracają. Dawniej było jeszcze gorzej, bo samiec alfa zwykle podejmowal wybitnie ryzykowne przedsiewziecia, gdzie ginal gdzies na morzu czy trafiony kulą i tyle było z jego genow, tymczasem najwiecej rozmnazał sie rolnik ktory cale zycie poslusznie pracowal na roli dla pana. Dlatego świat jest pelen przecietniakow i samcow beta, a nie samcow alfa.

  •  

   pokaż komentarz

   @Crosshairs: Ja mam w dupie płacze stulejarzy z wypoku, przekazałem swoje geny, mam dorosłe dzieci, czekam na wnuki xD
   A jeszcze od czasu do czasu coś mi się uda wyrwać na tinderze xD
   A wy sobie płaczcie tutaj.

  •  

   pokaż komentarz

   @xydeN- skasujcię tindera, wyprasujcie ciuchy, umyjcie buty, ogolcie się, prysznic i dezodorant i poznajcie na mieście kogoś wartościowego. Będzie kilka odrzuceń ale w końcu się uda. Polecam ten sposób. Olać tindery i księżniczki

  •  

   pokaż komentarz

   @xydeN-: sami de67le lansiarze i ru()acze na tym tinderze..

  •  

   pokaż komentarz

   @wkontakciecompl Byłem nie tak dawno temu "na mieście", w kawiarni. Usiadłem obok stolika zajmowanego przez 3 studentki. Wiesz o czym rozmawiały? O tym, że chłopak poznany wieczór wcześniej nie wyszedł z mieszkania jednej z dziewczyn od razu po skończonej robocie i miała problem zostawić go samego, gdy rano musiała iść do pracy. W świecie rzeczywistym wcale nie jest lepiej. Internet nie kreuje, tylko odzwierciedla taki stan rzeczy.

  •  

   pokaż komentarz

   A jest tym frajerem, bo jest 10 lat samotny, nikt go nie chce, więc łasi się jak pies do świni, by w końcu któraś go zechciała.

   @wardenga: Wlasnie facet uwazajacy ze nie wiadomo jak mu jest potrzebna kobieta, jest frajerem.

  •  

   pokaż komentarz

   A jest tym frajerem, bo jest 10 lat samotny, nikt go nie chce, więc łasi się jak pies do świni, by w końcu któraś go zechciała. Gdyby faceci nie byliby tak odrzucani i obrażani to pewnie i nie byłoby zjawiska takiego łaszenia się, prób usługiwania, nie wiem co oni tam jeszcze wymyślą, by ich kobieta zauważyła w końcu.

   @wardenga: różowe wiedzą, szczególnie te średnie że tinder to rak bo tam conajwyżej znajdzie kogoś kto ja przerucha lub gorszego i to jakis desperat także w realnym życiu same też mają przej??@ne i muszą w podobny sposób spermić żeby ktoś je zechciał. To działa w obie strony

  •  

   pokaż komentarz

   @wardenga xD Najlepiej wypowiadać się o wszystkich kobietach.
   Z takim nastawieniem współczuję Twojej przyszłej kobiecie.

   @octogen dobra to co piszesz to od razu widzę, że nigdy nie znajdziesz kobiety :D

   Wiadomo, że sporo jest księżniczek, ale rozśmiesza mnie jak przegrywy wypowiadają się o wszystkich kobietach xD

  •  

   pokaż komentarz

   Najlepiej wypowiadać się o wszystkich kobietach.

   @prostymysliciel: Gdzie to zrobiłem?

  •  
   C........s

   +4

   pokaż komentarz

   Ja mam w dupie płacze stulejarzy z wypoku, przekazałem swoje geny, mam dorosłe dzieci, czekam na wnuki xD
   A jeszcze od czasu do czasu coś mi się uda wyrwać na tinderze xD
   A wy sobie płaczcie tutaj.


   @kuba70: No jasne, jakakolwek dyskusja i od razu stara śpiewka. Nie kłam bo widać.

   Prawda jest taka że nie masz ani żony, ani dzieci, jesteś typowy Igor, który naczytał się naczytał się o genetyce, ale nie bardzo zrozumiał o co chodzi. No ale udaje inteligenta.

  •  

   pokaż komentarz

   @octogen zawsze były "takie" dziewczyny, Tinder tylko trochę im ułatwił życie. Kiedyś po prostu wychodziły z klubu po drinku. Ale też wcześniej jak nie teraz są te normalne i miłe, trzeba próbować. Najlepiej poznać kogoś takiego w barze studenckim, bezkonkurencyjne miejsce.

  •  

   pokaż komentarz

   Same księżniczki tam są na tym tinderze.

   @xydeN- zapewne dla tego, że normalne kobiety tam nie wchodzą.

  •  

   pokaż komentarz

   @xydeN-
   Miałem konto może tydzień.
   Przez kilka dni klikania znalazłem tam znajome mężatki, dziewczyny znajomych oraz narzeczone.
   To doświadczenie otworzyło mi oczy, niby laska w związku ale jak trafi się ktoś lepszy to papa frajerze.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zielony_Ogr no ale jak se laska znajdzie takiego co bedzie na nią tyrał bez zająknięcia to też można powiedzieć, ze c!%! wiec na jedno wychodzi bo po co jej druga?

  •  

   pokaż komentarz

   @wardenga

   Czyli jesteś za tym by 80% mężczyzn pozostawało odrzucanymi, a tylko 20% miało po kilkanaście żon?

   Tylko gdyby ten topowy 20% mężczyzn zapewnił tym kobietom byt i możliwość wychowania potomstwa.
   A wszyscy dobrze wiemy, że to państwo zapewnia byt kobietom podatkując te 80% mężczyzn.

   W ciągu dwóch pokoleń takiego porządku świata będzie pełno głodujących dzieci bez tatusiów i matek bez środków do życia, gospodarka przestanie istnieć bo wyrzutki nie będą pracować tylko wegetować lub popełniać samobójstwa.

   Dziś samotna mamuśka dostaje alimenty od jednonocnej przygody i wszystkie benefity od państwa, czyli od tych facetów których się brzydzi i pisze na tinderze, żeby popełnili samobójstwo.

  •  

   pokaż komentarz

   Pretensje do matki natury że tak wymyśliła sobie przekazywanie najlepszych genów.
   Jednostki ze słabymi genami nie mogą się rozmnażać, bo to prowadzi do degeneracji i zagłady gatunku.


   @kuba70: W pewnym sensie tak. Tylko u nas z jednej strony ma być matka natura a z drugiej humanizm. Albo jedno albo drugie. Jak matka natura to niech ci którzy zostaną ojcami utrzymują matki z ich potomstwem. Ale jednak nie. Ciśnienie jest takie by kobieta miała wolny wybór i mogła sobie spłodzić dziecko z kim chce i być utrzymywana przez kogo chce. Gdzie na dodatek koniec końców za stronę pół partnera w związku robi państwo. Czyli znów, jednocześnie mieć ciastko i zjeść ciastko.

   Takie coś NIE ISTNIEJE W NATURZE !

  •  

   pokaż komentarz

   @wardenga: w Polsce współczucia? Kraje ci się poj?%%ło tutaj ci debile j?%%ni tylko w dół potrafią ciągnąć, żyje w środowisku międzynarodowym i mam porównanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @xydeN- a jak nie są to szybko się stają, bo tłumy samców dobijają się o jej atencję.. To rucharak tych czasów.

  •  

   pokaż komentarz

   Co do gustów to one się zmieniają wraz z normami kulturowymi. Jak kobiety nie były uprzywilejowane a kultura nie tak kobietocentryczna to ich poprzeczki wymagań były mniejsze.

   @wardenga: Dokładnie. Patrz kraje muzułmańskie.

  •  

   pokaż komentarz

   @xydeN- a kto normalny szuka partnera na tinderze... Kurcze chyba jestem zacofana bo ja chodzilam na randki i spacery a nie siedzialam na tinderze czy innym portalu. W zasadzie to prawda że młode dziewczyny mają wysokie oczekiwania i to nie tylko te z tych portali ale również te w realnym życiu. Zero ambicji by dorobić się czegoś wspólnie... Chcą mężczyzny z pieniędzmi i drogimi autami. Meh przykre trochę a gdzie miłość, namiętność i wierność. Wszystko jest do góry nogami wywrócone. Kobiety to materialistki a mężczyźni tez się zmieniają. Rurki zamiast jansow makijaż i lakier do paznokci. Chcę się wrócić do lat 90 (╥﹏╥)

  •  

   pokaż komentarz

   @iwaify: Nie ma czegoś takiego jak miłość,wierność i namiętność. Teraz jest ONS i FWB. Nie ma niczego innego. OP nie może znaleźć już praktycznie nigdzie dziewczyny, bo wszystkie mają tak poryte w głowie, że glowa boli od tego wszystkiego. Na chłopaka szczególnie wrażliwego,z normalnym oczekiwaniami,czułego,kochajacego można powiedzieć na takiego troszeczkę misia i chcącego stałej i przemyślanej relacji zarabiającego powiedzmy nie za wiele i nie mającego auta w leasingu nie spojrzą już. Niedługo normalnej dziewczyny trzeba będzie chyba szukac nwm w zakonie chyba. To nie te czasy czy ktoś tego chce czy nie. Dobrze,że mogę sobie chociaż tutaj wylać swoje żale ,że laski to takie gnidy chcące takich chłopaków jak wymieniłem wyżej i przyjdą do nich dopiero jak przekrocza 30-tkę i nie znajdą nikogo,bo do 30 potrzebują rollercoaster uczuć a nie dobrych i miłych uczuć....

  •  

   pokaż komentarz

   @xydeN- nie wiem co to jest ons i fwb. Wiesz każdy z nas żyje tak jak chce żyć. Pytanie czy u schyłku życia powiesz sobie jestem szczęśliwa. Czy rzeczy materialne dają szczęście? W pewnym sensie tak ale czy potrzebujesz ich tak wiele? Na te pytania musi sobie każdy z nas sam odpowiedzieć. Czasy są jakie są... Wyanlienowane... Telefon, komputer, tablet... Zle miejsce na szukanie przyjaciół.

  •  
   tomek001

   +2

   pokaż komentarz

   A jest tym frajerem, bo jest 10 lat samotny, nikt go nie chce, więc łasi się jak pies do świni, by w końcu któraś go zechciała

   @wardenga: Też to tak widzę dlatego nie wyśmiewam spermiarzy tylko im współczuje. Na wykopie jednak trwa nieustanna walka przeegrywów z białorycerzami i po co to. Ludzie zatracili w sobie empatie.

  •  

   pokaż komentarz

   @iwaify: ONS to skrót od angielskich słów „one night stand”, czyli "przygoda erotyczna na jedną noc". Skrót ten jest często używany przez użytkowników Tindera. Jeśli zdecydowałaś się na randkę w trybie ONS, to musisz wiedzieć, że żadne budowanie relacji nie wchodzi tu w grę. Twój partner zadeklarował wprost chęć nawiązania znajomości tylko na jedną noc. Nie warto w takiej sytuacji liczyć na nic więcej. FWB to pierwsze litery od angielskiego zwrotu „friends with benefits” – przyjaciele z korzyściami. FWB to coś więcej niż ONS. Osoba proponująca Ci układ FWB chce być twoim przyjacielem, a więc ma ochotę utrzymywać bliskie relacje, ale do pakietu przyjaźni dokłada dodatkowo relację erotyczną. Do tradycyjnego związku tylko krok, ale pamiętaj, że nie jest to związek i zrób wszystko, żeby się nie zaangażować. W FWB każdy z was zachowa wolność do utrzymywania  erotycznych relacji z innymi, nie będziecie mieli wspólnego budżetu, nie będziecie chodzić na randki. Co najważniejsze: nie macie wobec siebie zobowiązań i oczekiwań. Masz rację. Jako osoba bardzo młoda kilka miesięcy przed 20-tką jest mi cholernie smutno,że muszę żyć w takich a nie innych czasach i szukać w takich czasach partnera...

  •  

   pokaż komentarz

   @xydeN- hmm to takie związki nie są dla mnie, to jest obrzydliwe zwłaszcza ten pierwszy skrót. Ja za stara na to jestem. Po za tym to nie są zwiazki tylko jakas prostytucja. Znajdziesz swoją połowę. Nie martw się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @xydeN-: Przeciez to portal do szukania partnera/partnerki do ruchania. Nikt normalny nie szuka tam żony,ludzie

  •  

   pokaż komentarz

   Bzdury do potęgi do tego prymitywne. A my niby wyewoluowany gatunek. Czyli jesteś za tym by 80% mężczyzn pozostawało odrzucanymi, a tylko 20% miało po kilkanaście żon? Bo tak to robi matka natura.

   @wardenga: Tak wyewoluowaliśmy. Jakieś badania pokazały, że zdecydowana większość genów mężczyzn gdzieś przepada.

   Natura i tyle. Można z tym walczyć, ale to zawsze będą związki wymuszone i dla kobiet przykre, bo nie biorące ich potrzeb pod uwagę.

   A ich potrzeby są równie ważne. Nie można nikogo zmusić do związku.

  •  

   pokaż komentarz

   a kto normalny szuka partnera na tinderze

   @iwaify: Ja szukam. Na przykładowe 100 dziewczyn. znalazły się jakieś 2 normalne. Nie że jestem pasjonatem tego typu aplikacji - osobiście uważam że człowiek traktowany jest jak produkt na półce w supermarkecie, którego możemy sobie obejrzeć, odłożyć i przejść do następnego. Jednak oprócz tego faktu, jest to dosyć znaczące ułatwienie bo już po opisie i zdjęciach można wyeliminować nieodpowiednie kandydatki i nie trzeba tracić czasu na dojazdy, spacery i randki w ciemno, bo można przedtem zamienić parę słów w świecie wirtualnym.

  •  

   pokaż komentarz

   I mogą, bo zawsze znajdzie się spermiarz frajer xD

   @Jariii: Nie wiem jak jest obecnie z młodszymi pokoleniami, ale wśród 40+ nie zawsze się znajdzie. Mam bardzo fajna znajomą, którą poznałem na Badoo. Było fajnie, ale ona ma za wysokie wymagania. Obecnie jestem z osobą od niej znacznie młodszą, a ona nadal jest sama. Mamy nadal dobre kontakty, ale ona sama twierdzi, że już przestała szukać - ma za wysokie wymagania i już.

   Poziom kobiet też powinien się zmienić. Mężczyźni powinni zacząć go wymagać, a nie latać za nimi tylko z powodu płci, płacić, imponować, wyręczać, podwozić, jeździć do nich, gnębić innych mężczyzn dla ich uciechy i nie wiadomo co tam jeszcze robią, by zyskać uznanie u kobiet, które realnie nie prezentują żadnego poziomu.

   @wardenga: Coś w tym jest. Ale to jest nieco bardziej skomplikowane zjawisko. Tu jest to fajnie opisane:

   https://www.rp.pl/Plus-Minus/306069915-Tomasz-Szlendak-Kibice-sa-najbardziej-romantyczna-grupa-spoleczna.html

   Swego czasu (jakieś 1-2 lata temu) gruntownie przeczesałem Sympatię, Badoo i Tinder w swojej okolicy. Moim zdaniem kobiety w wieku 40+ są w zdecydowanej większości trwale niezdolne do zawierania trwałych związków. Ich wymagania są nie do spełnienia. Jeśli nawet facet to wszystko spełni co one chcą, to one i tak uznają, że to nie to i szukają dalej. Są oczywiście wyjątki. Ale na tych portalach/aplikacjach gromadzi się śmietanka tej patologii. Oczywiście normą jest, że kobiety kłamią, wstawiają stare zdjęcia itd. Oczywiście faceci też podobno święci nie są. Generalnie takie portale miały być z założenia czymś fajnym, a jest to źródło silnej frustracji.

  •  

   pokaż komentarz

   @xydeN-: zapytaj sie dowolnej atrakcyjnej dziewczyny jak jej dotychczasowe pary sie sprawdziły. Wiesz co ci powie: gołe klaty, fotki kutasów, propozycje seksu po 15 min rozmowy i ogólnie sraka w głowie. To działa w 2 strony.

  •  

   pokaż komentarz

   @xydeN- chyba rollercoastera tzipy na dickersonach chadów lub (jeszcze lepiej) mokebiaków.

  •  

   pokaż komentarz

   @guilmonn: Ale to chyba jej wina. Po co sobie daje dojść do niej spermiarzom. Niech daje dojść normalnym chlopakom a takich znajdzie się trochę.

  •  

   pokaż komentarz

   @xydeN-: po pierwsze, co to w ogóle znaczy normalnym chłopakom? Jak ocenisz kto jest normalny po zdjęciu? Po drugie, kobiety też mają swoje oczekiwania co do wyglądu, tak jak faceci. Sam najpierw "daj szansę" jakiemuś brzydkiemu kaszalotowi to wtedy pogadamy o tym, jak to działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie działa. Albo ci sie ktoś podoba albo nie.

  •  

   pokaż komentarz

   @krzysztof-kuliczkowski: Rollercoaster tzipy i uczuć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Jariii: A jest tym frajerem, bo jest 10 lat samotny, nikt go nie chce, więc łasi się jak pies do świni, by w końcu któraś go zechciała. Gdyby faceci nie byliby tak odrzucani i obrażani to pewnie i nie byłoby zjawiska takiego łaszenia się, prób usługiwania, nie wiem co oni tam jeszcze wymyślą, by ich kobieta zauważyła w końcu.

   @wardenga: Zwykły popyt-podaż, wińcie spermiarzy którzy psują rynek, jak zalejesz rynek gównowartościowym towarem to nikt tego nie będzie chcial.

  •  

   pokaż komentarz

   @wardenga: Widze zasypałeś ten wykop cały swoimi komentami. Stąd pytanie czy to ty jestes autorem tego gównoartyułu?

  •  

   pokaż komentarz

   @xydeN-
   Potem jak dobije 30 lvl to chcą skończyć tę energylandie strefa extremalna i przejść z beciakiem do strefy rodzinnej wraz ze spermiarzem / betabankomatem

  •  

   pokaż komentarz

   Ale nie czaję Cię w sumie. Jeśli chcesz to wymagaj. Inni mogą chyba się upokarzać jeśli lubią? Bez obrazy ale trochę zalatuje od Ciebie incelem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @To_Masz111: Sądząc po bordo i wypowiedziach to strzał w dziesiątkę (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞ Mocno tu bije chłopakiem z urażonym ego i brakiem pewności siebie, być może sporymi kompleksami. Tacy ludzie swoją postawą przyciągają pewne zachowania kobiet, które z kolei utwierdzają ich w przekonaniu że kobiety są niedobre no i spirala się kręci. Zjawisko niejednokrotnie przebadane acz wciąż bardzo ciekawe.

   Szkoda czasu na wszystkie wypociny ale OP niech sprawdzi kto to jest prawdziwy samiec alfa. To nie jest przykoksowany koleś. Alfą może być bardzo nieatrakcyjny z wyglądu człowiek. W relacji z kobietami liczy się przede wszystkim osobowość i prawdopodobnie dlatego dużo osób się tu wypowiadających ma problem. Nie podoba się co widzą w lustrze i tym sobie tłumaczą niepowodzenia a tak naprawdę w większości przypadków winny jest stan umysłu.

  •  

   pokaż komentarz

   @wardenga: Co do zmian...
   Gdyby jak na jak na jakiejs wsi... taka jedna z druga mowiaca wszem i wobec "Szukam bogatego frajera..., a jak nie masz dosc kasy albo nie jestes Di Caprio to nawet sie nie odzywaj..."... wiec gdyby ja spotykala nie atencja, a wrogosc. Wieczna wrogosc z plci przeciwnej... . Wyzwiska itd. I gdyby to bylo normalne. Tak jak wyzywanie na wsi od dziwek itd. To one by sie zmienily... . Juz by nie byly takie hop.
   Inna kwestia jest, ze one tez czasem lubia byc poniewierane - wystarczy sobie zajrzec na strony typu BDSM itd. Zobaczyc i pojac, dlaczego fascynuje je "ciemna triada". To jest gdzies tam w ich najglebszej seksualnosci.

   Po prostu... To my musimy sie zmienic i wziac je za kark..., a nie oczekiwac ze one sie zmienia.

  • więcej komentarzy(74)

 •  

  pokaż komentarz

  Tak dla równowagi powiem tylko że masa facetów to też debile. Jakich ja się historii nasłuchałem od lasek z tinderów to głowa mała. Jak ktoś jest rozgarnięty to sobie kogoś znajdzie. Ogarnięte laski po prostu nie lecą na przegrywów, biedaków, piwniczaków, itd itp.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kargaroth ogarnięte laski to już mają chłopów

  •  

   pokaż komentarz

   @Kargaroth: ogarniete laski... to gatunek ma wymarciu

  •  

   pokaż komentarz

   @Baudi: dlatego są w cenie, niełatwo taką znaleźć, a żeby zdobyć to trzeba też coś sobą reprezentować ;)
   Tylko wiesz.. przypadek taki: facet zaprasza na randkę, zabiera dziewczynę do biedronki, kupuje dwa piwa w puszce i cała randka polega na siedzeniu na ławeczce pod biedronką z tym piwem, to nie powiedziałbym że poprzeczka jest specjalnie wysoko ustawiona dla przeciętnego faceta ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kargaroth tylko że dla kobiet, każdy facet poniżej 180cm i 5 cyfrowej wypłaty to przegryw

  •  

   pokaż komentarz

   i cała randka polega na siedzeniu na ławeczce pod biedronką z tym piwem, to nie powiedziałbym że poprzeczka jest specjalnie wysoko ustawiona dla przeciętnego faceta ;)

   @Kargaroth: No tak, powinni zapraszać do renomowanych restauracji, ubrać garniaczka, przyjechać merolem :) po co komu zwykła randka? Zresztą po co one się zgadzają na takie spotkania, jeśli im nie pasuje? I kim są by się nad nimi płaszczyć traktując jak królewny kiedy są zwykłymi kopciuszkami? Te same kobiety są nikim więcej niż takie co na ławeczkach siedzą, czy robią co sobotę pijanego grilla u kolegi janusza...

  •  

   pokaż komentarz

   @Project_Yi: a tam bzdura.. nie siedź tyle w necie, albo przestań uganiać się za plastikowymi księżniczkami. Jest cała masa kobiet które chcą normalnego, ogarniętego faceta który będzie je dobrze traktował.

   powinni zapraszać do renomowanych restauracji, ubrać garniaczka, przyjechać merolem :) po co komu zwykła randka?

   @wardenga: tak, bo do wyboru są tylko DITy z biedronki albo restauracje za miliony monet ;)
   Nie można iść na spacer gdzieś do parku? Do galerii? Whatever?
   Siedzenie pod biedronką jednak coś mówi o człowieku, jak nie ogarniasz to się nie dziw że nie masz w czym wybierać ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kargaroth mogę robić za przykład wyjścia z piwnicy, mam dustera i mieszkanie w kredytach ale co z tego bo już nie dostanę kredytu na naprawienie mordy i Łysej czapy
   Zawsze gdy kobieta mówi że chce normalnego i ogarniętego to ma na myśli normalnego i ogarniętego, wysokiego zarabiającego 10k na rękę.

  •  
   L.........i

   +17

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Project_Yi: Bo facet bez 5 cyfrowej wypłaty to faktycznie przegryw...

  •  

   pokaż komentarz

   Moja siostra, Warszawa - ona odj%#?na od stół do głów, a koleś przychodzi w pomiętolonej koszulce uj%#?nej keczupem i nie ma kasy na bilet więc ona za niego płaci do kina.

   @LubieKocyki: Jak jej nie pasuje to po co płaci? Nie było widać na tinderku jak się gość ubiera?

   Druga sytuacja - wesele, zima, wszyscy płaszcze itd., a ona zaprasza kolesia znajomego, którego lubi - jeb kurtka k@??a w liście marihauny.

   Po co go zaprasza jak wie że taki jest? Znajomego to się zna...

   Trzecia sytuacja - on zaprasza ją na randkę - mają spotkać się przy galerii - spotykają się, ona odj%#?na bo godzian 20:00 on krótkie spodenki, koszulka wp!#!%@?ka i co robimy? Zapraszasz kogoś i oczekujesz k@??a inicjatywy i jeszcze to godzina. No wiadomo

   Kolejna która nie wie jak się ubiera typ z którym idzie na spotkanie?

   Póki co podajesz jedynie przykłady ubioru. No baby od lat są uczone by dbały o wizerunek, nam się mówiło że pedalstwo. Zresztą sami nie mamy często gustu. Sprowadzanie jednak porażek relacji tylko do ubioru to groteska.

   Z całym szacunkiem, to że zaprosisz laskę na randkę nie oznacza że możecie iść na blokowisko i oj%#?ć browara a potem w łóżku skończyć, a jeśli ktoś tego oczekuje to niech potem nie narzeka, że ma poj%#?ną laskę, bo żadna normalna na takie coś nie przystanie.

   To niech nie przystaje na to. Niech mają siebie za jakieś królewny z wyższych sfer. I niech same zapraszają, same mają inicjatywę, same pokazują jak to się robi. Bo są najmądrzejsze w tym. Ale robić nie ma komu tylko wymagać.

   Czy ktokolwiek w życiu uczył podrywania? Czy gdzieś to jest napisane co robić by to umieć? Dlatego krytykowanie facetów jest nie na miejscu, bo nie mają skąd czerpać wiedzy, a wymagania z kosmosu.

   Niech sobie pancie jadają same, odwalą się jak stróż na pogrzeb, jedzą tylko kawior i jeżdżą swoim maseratti kupionym za kasę ojca. Irytują mnie takie paniusie, ale może ty takie lubisz, razem zadzieracie nosa, gardzicie innymi ludźmi i spoko. Zero luzu w tych naszych babach dzisiaj, zero takiej normalności, naturalności, wielkie pozerstwo.

  •  

   pokaż komentarz

   zabiera dziewczynę do biedronki, kupuje dwa piwa w puszce i cała randka polega na siedzeniu na ławeczce pod biedronką z tym piwem

   @Kargaroth: wolę laskę która tak by się zachowała od takiej która liczy że jej facet zasponsoruje restaurację

  •  

   pokaż komentarz

   Czy ktokolwiek w życiu uczył podrywania? Czy gdzieś to jest napisane co robić by to umieć? Dlatego krytykowanie facetów jest nie na miejscu, bo nie mają skąd czerpać wiedzy, a wymagania z kosmosu.

   @wardenga: jak ktoś nie wie na czym polega pierwsze wrażenie i przychodzi w uj!$$nej, pomiętej koszulce, to już więcej o nim świadczy niż cokolwiek innego ;)

   Niech sobie pancie jadają same, odwalą się jak stróż na pogrzeb, jedzą tylko kawior i jeżdżą swoim maseratti kupionym za kasę ojca. Irytują mnie takie paniusie, ale może ty takie lubisz, razem zadzieracie nosa, gardzicie innymi ludźmi i spoko. Zero luzu w tych naszych babach dzisiaj, zero takiej normalności, naturalności, wielkie pozerstwo.

   @wardenga: ile w Tobie jest jadu i zawiści.. ja p$$%$??ę :D
   Ze skrajności w skrajność.
   Kolega mówi o jakimś minimum kultury i wyglądu, a Ty ciągle p$$%$??isz o maseratti, kawiorze, itd.

   Jak dla Ciebie ubrać się w czyste schludne ciuchy odpowiednie do okazji to jest poziom nie do przeskoczenia i płaszczenie się, to się nie dziw że pozostaniesz przegrywem.

  •  

   pokaż komentarz

   jak ktoś nie wie na czym polega pierwsze wrażenie i przychodzi w uj!$$nej, pomiętej koszulce, to już więcej o nim świadczy niż cokolwiek innego ;)

   @Kargaroth: Już to widzę jak kobieta sama zaprasza gościa, którego dobrze sprawdziła przed randką i nagle gość się okazuje najgorszy jaki się da. Bajeczki :)

   Nigdzie, ale można się domyślić, ponieważ powielasz schematy logiki oraz pisowni przegrywów.

   Nie, ten jad jest w tych cwaniaczkach i pozerach, pogarda do innych ludzi. Najłatwiej kogoś obrażać i coś mu wmawiać.

   Kolega mówi o jakimś minimum kultury i wyglądu, a Ty ciągle p$$%$??isz o maseratti, kawiorze, itd.

   Jasna sprawa, widzę tonę mężczyzn zapraszanych przez kobiety, akurat takich najmniej kulturalnych i najgorzej wyglądających. Jasna sprawa. Znam te doświadczenia mężczyzn to doskonale wiem że w miarę ubierający się faceci, kulturalni są odbierani za nudnych i nawet sie im nie odpisuje. A tutaj z opowieści tego bajkopisarza to tak, gość od marihuany, może jakiś bad boy ćpunek, drugi czapka wpierd**** czyli bad boy łysa pała co w ciemnej uliczce w mordę da, a pierwszy co uwalony keczupem to totalna bujda jakaś. Żadna kobieta by się z takim juz wczesniej nie umowila. Ciekawe skad go wynalazła? I jaki był wczesniej? Moze mial foty w garniaku na portalu randkowym , a potem przylazł w najgorszym czym sie da? Dobre. Moze ty naiwny jestes, ja nie.

   e siedzisz na ide

  •  
   L.........i

   +18

   pokaż komentarz

   @wardenga: Ty tak poważnie? To ja się nie dziwie że masz problemy z kobietami

   Jak jej nie pasuje to po co płaci? Nie było widać na tinderku jak się gość ubiera?
   No tak, bo trzeba oczekiwać, że koleś nawet nie umie koszulki wyprać i że na randkę nawet wypada mieć kasę jak każdy płaci za siebie

   Po co go zaprasza jak wie że taki jest? Znajomego to się zna...
   No cięzko oczekiwać, że ktoś jest nienormalny i nie umie dobrać stroju do sytuacji. To tak samo jakby bronić kogoś że przyszedł w krótkich spodenkach na pogrzeb.

   Kolejna która nie wie jak się ubiera typ z którym idzie na spotkanie?
   Tam jeszcze jest fragment, że przychodzi źle ubrany i nie ma żadnej inicjatywy, po prostu zaprasza a potem "to co teraz? idziemy do mnie?"

   Niech mają siebie za jakieś królewny z wyższych sfer. I niech same zapraszają, same mają inicjatywę, same pokazują jak to się robi. Bo są najmądrzejsze w tym. Ale robić nie ma komu tylko wymagać.
   Jeśli dla Ciebie MINIMUM elegancji i obycia to jest uważanie się za królewnę z wyższych stref to ja się nie dziwie czemu takie peany piszesz jakie to kobiety są chujowe.

   Czy ktokolwiek w życiu uczył podrywania? Czy gdzieś to jest napisane co robić by to umieć? Dlatego krytykowanie facetów jest nie na miejscu, bo nie mają skąd czerpać wiedzy, a wymagania z kosmosu.
   Uczył podrywania? wiesz co to jest obycie? Część mężczyzn myśli że jak ma c!$?? to to jest wystarczający powód aby co druga laska skakała na niego. Co gorsza, większość nie tyle co jest brzydka, ale jest niezadbana, jest nieobyta i dodatkowo ma savour vivre to dla nich sos do mięsa.

   Niech sobie pancie jadają same, odwalą się jak stróż na pogrzeb, jedzą tylko kawior i jeżdżą swoim maseratti kupionym za kasę ojca. Irytują mnie takie paniusie, ale może ty takie lubisz, razem zadzieracie nosa, gardzicie innymi ludźmi i spoko. Zero luzu w tych naszych babach dzisiaj, zero takiej normalności, naturalności, wielkie pozerstwo.
   - ubiór do okazji to raczej mężczyźni z tego słynęli w przeszłości, teraz natomaist każdy zakłada jeansy na dupę i się cieszy
   - sprowadzasz wszystko do absrudów - reductio ad absurdum
   - oczekiwania minimum higieny, obycia i zaintersowań to zadzieranie nosa?
   - luzu w naszych babach - kiedyś miały luz? kiedyś mężczyźni nosili garnitur na co dzień, a kobiety suknie, teraz większość ubiera się codziennie tak samo niezależnie od okazji - odpowiedni ubiór to też część ukazania szacunku do drugiej osoby i do społeczeństwa.

   @Kargaroth miał dużo racji w obronie.
   Który nie zauważa że część problemu tkwi po stronie mężczyzn, którzy uznają że argument falusa jest wystarczający do poznania kogoś. Mężczyźni w dawniejszych czasach słynęli z obycia i kultury, teraz większość jak idzie to idzie pierwsza, drzwi nawet k!@#a nie przytrzyma.
   Do tej pory widzę bubków lat 20, którzy na klatce nawet dzień dobry nie powiedzą a jak im powiem pierwszy to się spojrzą jakby ojca zobaczyli i zmieszani "dzień dobry?" - jakby to jakieś zaskoczenie było że człowiek wita się z innym w windzie.

   Jesteś frustratem jeśli te przykłady powyżej to dla Ciebie ekstrema, do tego jeszcze jesteś agresywny wobec każdego kto wytyka Ci Twoją absurdalną logikę. Jeśli startujesz do laski 8/10 i sam nie jesteś przystojny, nie masz kasy, nie jesteś ciekawy, nie masz zainteresowań, do tego jesteś bucem i nawet nie umiesz dobrać stroju do okazji to oczekujesz, że ona Ci wskoczy na c!$?? bo co? Bo jesteś facetem?

   Jasna sprawa, widzę tonę mężczyzn zapraszanych przez kobiety, akurat takich najmniej kulturalnych i najgorzej wyglądających. Jasna sprawa. Znam te doświadczenia mężczyzn to doskonale wiem że w miarę ubierający się faceci, kulturalni są odbierani za nudnych i nawet sie im nie odpisuje. A tutaj z opowieści tego bajkopisarza to tak, gość od marihuany, może jakiś bad boy ćpunek, drugi czapka wpierd**** czyli bad boy łysa pała co w ciemnej uliczce w mordę da, a pierwszy co uwalony keczupem to totalna bujda jakaś. Żadna kobieta by się z takim juz wczesniej nie umowila. Ciekawe skad go wynalazła? I jaki był wczesniej? Moze mial foty w garniaku na portalu randkowym , a potem przylazł w najgorszym czym sie da? Dobre. Moze ty naiwny jestes, ja nie.

   Jak ty masz naj$%$ne w tej głowie. Wow.

  •  

   pokaż komentarz

   @LubieKocyki: Bajeczki piszesz i tyle, a jakies insynuacje w moim kierunku są tylko dowodem na miałkość twojej argumentacji ale i dowodzą pogardzie jaką żyjesz do innych facetów. Panienki wybielasz, a same nie widziały gał co brały wcześniej, wielkie zdziwienie.

   Jeśli startujesz do laski 8/10 i

   Bzdury, to co wszystko pisze to faceci 5-7/10 czasem startujacy i do panienek 4/10, ale i tak maja wymagania z kosmosu te panienki. Myslisz ze kobiety to jakis wysoki poziom prezentuja? Chyba jedynie z zewnatrz, odwalą się, ale nic poza tym. Tapeta i joł. No to miej sobie pogarde do facetow, pewnie sie czujesz lepiej po tym, no ale coz, frustracja wychodzi. Spojrz na siebie.

  •  
   L.........i

   +8

   pokaż komentarz

   @wardenga:

   a jakies insynuacje w moim kierunku są tylko dowodem na miałkość twojej argumentacji ale i dowodzą pogardzie jaką żyjesz do innych facetów.
   opisałem sytuacje z życia mojej siostry, które były naturalne, a TY wyj$@#łeś że gardzę ludźmi, sprowadzasz wszystkie kobiet do pustych dzid, które powinny się cieszyć że koleś je na browara przed blok zaprosił.

   No to miej sobie pogarde do facetow, pewnie sie czujesz lepiej po tym, no ale coz, frustracja wychodzi.
   Pogardę do facetów? oczekuje ze faceci zaczną się zachowywać jak mężczyźni, że nie będą łasi na jakąkolwiek lochę i że zaczną dbać o siebie, kim są, jak wyglądają i co robią. Jeśli dla Ciebie uj$@#na koszulka i brak higieny osobistej "to bycie facetem" to z całym szacunkiem, nie dziwię się że tacy "faceci" mają problemy w relacjach damsko męskich.

   Jesteś niesamowitym frustratem, który nie rozumie, że w relacjach interpersonalnych wymagany jest szacunek do drugiej osoby, trochę obycia i minimum higieny. I to nie tylko w relacjach kobieta/mężczyzna

  •  

   pokaż komentarz

   które powinny się cieszyć że koleś je na browara przed blok zaprosił.

   @LubieKocyki: Które nie powinny chodzić na takie spotkania, jeśli im to nie pasuje. Tak jak wygląd skurczybyka. Na pewno widziały jego profil wcześniej ,a nie w ciemno. Podobnie jak ta co zapraszała znajomego. Znali się, a tu nagle zonk? No bajeczka niezła.

   nie dziwię się że tacy "faceci" mają problemy w relacjach damsko męskich.

   Nie wiem jacy, to nie do mnie. Ja nie chodzę w ujeanej koszulce, ani nic takiego :) inicjatywy mam dużo więcej też niż inni faceci, więc to kompletnie nie do mnie.

   który nie rozumie, że w relacjach interpersonalnych wymagany jest szacunek do drugiej osoby

   No to niech te panie szanują swoich koleżków co same ich zapraszały nawet jako znajomi, ty też ich szanuj, a nie obrażasz i nawet odbierasz im bycie mężczyzną :> łatwo to tak wymagać, a nie dawać od siebie.

   minimum higieny

   Nie widzę bym gdziegokolwiek namawiał do niemycia się miesiąc :)

  •  
   L.........i

   +10

   pokaż komentarz

   @wardenga: Przeczytaj swoje posty powyżej, przecież dokładnie o tym pisałem. "Faceci" przychodzą jakby z łóżka wstali, a TY mówisz że moja siostra to księżniczka bo miała jakieś wymagania. Nie no, powinna od razu do wyra z nimi iść bo łaskawie się pojawili, a mogli w ogóle nie przyjść.

   No to niech te panie szanują swoich koleżków co same ich zapraszały nawet jako znajomi, ty też ich szanuj, a nie obrażasz i nawet odbierasz im bycie mężczyzną :> łatwo to tak wymagać, a nie dawać od siebie.
   Mężczyzną się nie jest, nim się stajesz. Możesz przez całe życie pozostać chłopczykiem, a po Twoich komentarzach wnioskuję że tak się stało. Mężczyzna reprezentuje jakiś poziom, tak samo jak kobieta. Jak nie masz żadnej klasy, obycia, jesteś nudny jak piernik, a dodatkowo nie szanujesz innych to jesteś zwykłą facetem tudzież babą. Notabene, nie wiesz co to jest obrażanie, bo stwierdzanie faktów jak wyglądali i że jest to nie na miejscu nie powinno być dla nich jakąś ujmą jeśli nie widzą w tym problemu.

   @Kargaroth ma rację, jad z Ciebie wypływa w takich ilościach, że ja pierdole.

   Nie ma dla mnie sensu prowadzić dalszej polemiki, jesteś zaślepiony w nienawiści do kobiet @wardenga , nie widząc tego, że często mężczyźni stali się mniej atrakcyjni, a nie kobiety tylko bardziej wymagające

  •  
   S......a

   +3

   pokaż komentarz

   @Kargaroth: Chciałam to napisać, ale mnie wyprzedziłeś. Wchodzę tam z zamiarem poznania kogoś na poważnie. Potrzebuje więc poznać osobę, przeżyć z nią coś. Ale jak skoro ktoś od razu sugeruje Ci seks? Dla mnie te sprawy mają swoje miejsce w odpowiednim czasie, a tu same propozycje masowania stópek, jestem niegrzecznym chłopcem hehe, wyglądasz na taką co ma sprośne myśli :P. No ja pie*dole.

  •  
   M......s

   -2

   pokaż komentarz

   @Kargaroth: Przecież same sp!@%$%@iny zostały, którym trzeba wszystko na talerzu dać, najlepiej jakby mamusia jeszcze załatwiła i czuwała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Jakoś ja nie mam ryja nie wiadomo jakiego, trochę nadwagi ( z jakieś 5 kg ) i w dodatku mam wadę słuchu. Mimo tego wszystkiego jakoś nigdy nie miałem problemu żeby sobie dziewczynę znaleźć. Nie miałem konta na tinderze, ani żadnym innym portalu randkowym. Byłem po prostu sobą ...

  •  

   pokaż komentarz

   @Project_Yi: śledzę wykop od lat bez posiadania konta, ale ta wypowiedź zmotywowała mnie do jego założenia. Proszę nie generalizować i nie ujmować kobietom, które mają w głowie coś więcej niż tylko pieniądze. Nie wykluczam, że może w swojej historii trafiałeś głównie na takie kobiety, ale to chyba nie są osoby warte czyjejkolwiek uwagi i zakładam, że niegrzeszące intelektem. W kręgach, w których się obracam nikomu by nawet do głowy nie przyszło, żeby traktować to jako jakiś wyznacznik. Ja sama mam partnera, który zarabia mniej ode mnie, tj. równo średnią krajową, ja natomiast wykonuję zawód zaufania publicznego, zarabiam nieco powyżej tejże średniej i chyba żyjemy na dość przyzwoitym poziomie. Normalne kobiety naprawdę nie interesują się stanem konta i nie trzeba pięciocyfrowej liczby żeby żyć godnie, a wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach każda szanująca się "dama" powinna najpierw zadbać o swój stan konta i względną samodzielność finansową zanim zainteresuje się stanem konta partnera. W moim towarzystwie - a jest to towarzystwo szerokie, składające się z osób pracujących głównie w korporacjach, administracji, służbach i właśnie zawodach zaufania publicznego - dominuje podobne podejście, sytuacje finansowe są różne, najczęściej partnerzy zarabiają podobnie, lub jedno odrobinę więcej i z tego co widzę kobietom zależy przede wszystkim na tym żeby mężczyzna wspierał, był partnerem, przyjacielem, żeby było o czym z nim rozmawiać i miał jakąś koncepcję na siebie, czas wspólny i czas wolny, jakieś zainteresowania i pasje. Kiedy się nad tym teraz zastanawiam, to uświadamiam sobie, że z żadną z koleżanek nigdy nie rozmawiałam o zarobkach jej partnera i żadna nigdy nie pytała o to mnie. Tematy jakie przeważają to: rodzina, kłótnie, plany mieszkaniowe, plany wakacyjne, praca, seks, wieczny brak czasu. Jeśli chodzi o związki i małżeństwa, które się rozpadły wokół mnie, to nigdy powodem nie były pieniądze, najczęściej następowało to z powodu kompletnej zmiany nastawienia po urodzeniu dziecka, z uwagi na brak zainteresowania, nieustanne fochy kobiet, albo agresję (wszelakiego rodzaju) którejś ze stron, nierealistyczne wymagania co do wyglądu/seksu, nudę w związku.

  •  

   pokaż komentarz

   @LubieKocyki: Poświęcasz swój czas na przegrywa, który myśli że pozjadał wszystkie rozumy. Na pewno masz lepsze zajęcia ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  
   L.........i

   0

   pokaż komentarz

   @Salcesonowaty: możliwe, ale nie lubię jak ktoś jest do mnie wulgarny i jeszcze mnie atakuje, mimo tego że ja ani raz z początku go nie zaatakowałem. To jest bardzo nie na miejscu i powoduje u mnie irytację (jako, że nie rozumiem czemu ktoś miałby mnie atakować - dlatego, że to co pisze nie zgadza się z jego światopoglądem? To nie ejst argument ku argumentum ad personam)

  • więcej komentarzy(14)

 •  

  pokaż komentarz

  Samotność daje szeroki wachlarz możliwości. Czas, brak obowiązków, zobowiązań, rezygnacji z własnego ja, marzeń, przyzwyczajeń, gustów. Tylko debil przy współczesnych możliwościach i wolności szukam na siłę drugiej niepołówki. A jak już jesteście tak popędowo zdesperowani zbierajcie kasę na seks robota i tylr

  •  

   pokaż komentarz

   @Jarkendarion: Nie da sie być samotnym przez dłuższy okres czasu, tak żeby ci nie odj%#@ło

  •  
   P.................I

   +36

   pokaż komentarz

   @Jarkendarion: Dokładnie. Szkoda życie żeby pisać i pajacować przed pustakami. Lepiej czytać książki lub uprawiać jakiś sport. Ugotować sobie coś dobrego. Możliwości jest multum. Baba to też strata kasy bo zmusza do absurdalnych wydatków takich jak restauracje czy inne głupoty.

  •  

   pokaż komentarz

   Samotność daje szeroki wachlarz możliwości. Czas, brak obowiązków, zobowiązań, rezygnacji z własnego ja, marzeń, przyzwyczajeń, gustów. Tylko debil przy współczesnych możliwościach i wolności szukam na siłę drugiej niepołówki. A jak już jesteście tak popędowo zdesperowani zbierajcie kasę na seks robota i tylr

   @Jarkendarion: Koleżanka 36 lat.
   Sprowadziła tu się po studiach i pracy w innym mieście - 8 lat temu.
   Od tego czasu zmieniała pracę kilka razy więc nie ma za dużo przyjaciół. Zresztą inni mają partnerów albo dzieci i nie maja czasu w tym wieku 36 lat imprezować.
   Przyszedł koronawirus i praca zdalna. Laska przy piwie mi w zeszłym tygodniu opowiadała, że czuła się jak gówno. 3 miesiące w domu. Ze znajomymi się nie spotka, rodzinę ma daleko. Mieszka sama w tym mieszkanku na zmianę praca i samotność.
   Marzeń, przyzwyczajeń, gustów? Z części na pewno trzeba zrezygnować jak są dzieci. Jak sama partnerka? Chyba tylko z ruchania innych panienek.

   Oceniam więc jak poniżej - im więcej tym lepiej.
   Singiel:
   Wolność 100
   Brak samotności 20

   Związek:
   Wolność 80
   Brak samotności 50

   Związek i dzieci:
   Wolność 30
   Brak samotności 80

   Nie ma 100 nigdzie poza wolnością jak jest się samemu. Ale moim zdaniem minimum opcja 'związek' będzie dla większości odpowiedni - jak się znajdzie drugą połówkę co ma podobne zainteresowania. Wbrew pozorom nawet wyjazdy są we dwójkę łatwiejsze. Łatwiej coś zorganizować, tańsze noclegi, bezpieczniej niż samemu a nie trzeba składać ekipy zawsze. Małe kompromisy a zysk duży.

   Ja sobie w życiu wymyśliłem tak - pierwsze 22 lata życia starczyło mi jako singiel, potem 5 lat z partnerką wyjazdy i wspólna zabawa potem dzieci.
   Może lepiej by było 25 lat jako singiel, potem 10 lat z partnerką(młodszą ze 3-4 lata bo inaczej dzieci wcześniej), potem dwójka dzieci. Dwójka dzieci jedno po drugim to duży kłopot tylko przez 5 lat.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jarkendarion: ale wiesz, ze mozna miec to wszystko majac u boku kochajaca osobe? a, zapomnialem - nie wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @masz_fajne_donice: Jak już master wspomniał to zależy od psychiki i nie każdemu w samotności musi zacząć odbijać, tym bardziej, że tak strywializuję życie to nie anime z gatunku romans. żeby żyć z innym człowiekiem trzeba zrezygnować z wielu osobistych zreczy. Wiele razy nasłuchałem się, że czyjać dziewczyna np wyrzuciła coś sentymentalnego z młodego okresu swojego chłopka. Dlaczego? Bo każda kobieta ma jeden toksyczny element- jej zadaniem jest ukrtupić resztki każdego Piotrusia Pana w mężczyźnie.
   Co do dzieci. Pierwszy rok, dwa lata życia to katownia, brak czasu na nic, wstawanie kilka razy po nonach,a potem i tak pójście wykończonym i gotowym do pracy. Jest wiele aspektów, jednak nie chcę zgubić się we własnym wątku.
   Mam 27 lat, wygladam na 17, tak mi mówią znajomi. żyję tym samym stylem życia, wyłączając pracę, bo pracuję tak od 3, 4 lat. I co? Miałbym w domu nie rzucić się do serialu, gry, książki, rysunku, nauki i hobby, bo spotkałbym się z krzywą, pretensjonalną miną? W życiu przeszedłem dwie depresje. Pierwsza była po śmierci dziadka, wtedy jako dzieciak schudłem w miesiąc prawie 10 kilo, potem przed maturą. I co, majac depresję miałbym np usłyszeć, organij się, jesteś dorosły? To ja wolę głuchą ciszę. Nie ma drugiej połówki, to mit, wykreowany pzrez romantyków w czasach presji społecznej na związki.

  •  

   pokaż komentarz

   @peoplearestrange: Nie można, a kto tak tiwerdzi to się łudzi i duaje przed samotnymi, tylko to wtedy zostało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Jarkendarion: to jest k!@@a bardzo trafnie napisane. Zgadzam się w 350%. Niektórzy samotność uważają za błogosławieństwo a nie przekleństwo.

  •  

   pokaż komentarz

   @xVolR: Spójrz na ludzi dookoła i skalkuluj ile mają z tobą wspolnego. Konkluzje szybko spuentują

  •  

   pokaż komentarz

   @xVolR: oczywiście, że się da - wystarczy mieć przyjaciela/przyjaciółkę żeby móc z kimś pogadać i potrafić pokryć samemu koszt życia. Fakt, że w Polsce trzeba zarabiać naprawdę dużo, żeby móc mieszkać samemu i nie biedować, ale jak już się do tego dojdzie, to samotność tak jak napisał @Jarkendarion daje dużo możliwości. Nikt Ci nie marudzi, że spisz do 3 po południu, gotujesz na obiad co i kiedy chcesz (albo nie gotujesz) i żyjesz w zgodzie z samym sobą, to daje ogromny, wewnętrzny spokój i dzisiaj, żeby zamieszkać z kobietą, to musiałaby być prawdziwa druga połówka, bo ten spokój nie ma swojej ceny.

  •  

   pokaż komentarz

   wystarczy mieć przyjaciela/przyjaciółkę żeby móc z kimś pogadać

   @gromak: wtedy nie jesteś samotny

  •  

   pokaż komentarz

   @xVolR: ale tutaj mowa o związkach, nie sądzę, żeby przyjaciel mówił Ci, że masz posprzątać mieszkanie czy zabrał go "gdzieś tam". Dużo prościej nawiązać zwykłą, przyjacielską relację z kobietą czy mężczyzną, gdzie jej celem nie jest seks, a po prostu rozmowa niż znaleźć dobrego, życiowego partnera.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jarkendarion: jest mi ciebie szkoda, tak po ludzku. bez zgryzliwosci. zycze ci aby kiedys twoj smutek i rozgoryczenie przeminelo

  •  

   pokaż komentarz

   Jak już master wspomniał to zależy od psychiki i nie każdemu w samotności musi zacząć odbijać

   @Jarkendarion: Jasne. Dałem swoje subiektywne odczucia i doświadczenia. Jak każdy tu komentujący - nikt z nas przecież nie robi badań.

   Co do dzieci. Pierwszy rok, dwa lata życia to katownia
   Tak. Dlatego dałem tak mało wolności. Dzieci to mała niewola przez kilka lat.

   Bo każda kobieta ma jeden toksyczny element- jej zadaniem jest ukrtupić resztki każdego Piotrusia Pana w mężczyźnie.
   To już p!#@#?$enie. Masz bardzo złe doświadczenie z kilkoma kobietami(iloma?) i przekładasz to na wszystkie. Są kobiety co nie chcą dzieci - szczególnie te koło 30stki już w dużej liczbie odpuściły. I można je łatwo w swoje klimaty umieścić.

   Miałbym w domu nie rzucić się do serialu, gry, książki, rysunku, nauki i hobby, bo spotkałbym się z krzywą, pretensjonalną miną?
   No właśnie nie. Jak znajdziesz kobietę z jaką dzielisz hobby albo też kobietę która nie potrzebuje dużo czasu razem spędzać to wystarczy może pół godziny jej poświęcić. Widać kiepsko szukałeś.
   Z bardzo niewielu rzeczy trzeba rezygnować. Co innego dzieci.

  •  

   pokaż komentarz

   @peoplearestrange: Ech, kolejny człowiek rodem z kolekcjonerów znaczków. Ja mam klaser,a ty niEeEEE ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie mierzu ludzi własnymi pragnieniami i potrzebami

  •  

   pokaż komentarz

   @Jarkendarion: Nie chodzi o to, ze ja cos mam, a ty tego nie masz - do niedawna tez nie mialem. Chodzi o to, ze naprawde da sie znalezc towarzysza ktory bedzie z toba kroczyl przez zycie nie zabierajac ci doczesnych uciech, a dokladajac nowych. Nie wyrzucaja samochodzikow ani komiksu giganta, a rzeczy takie jak

   serial, gry, książki, rysunek, nauki i hobby
   nie sa odbierane zle, bo sami ogladaja, graja w gry, z twojego hobby sie ciesza, a w nauce dopinguja czy podziwiaja samozaparcie

   nie mowie ze to bedzie kazdy jeden czlowiek na twojej drodze, ale wymagan nie masz duzych, tacy ludzie ktorzy poszanowaliby ciebie, twoj czas i zainteresowania naprawde istnieja

  •  

   pokaż komentarz

   Nie da sie być samotnym przez dłuższy okres czasu, tak żeby ci nie odjebało

   @xVolR: niestety ale taka prawda. Jak się piwniczy całe życie to na jakiś czas można sie przyzwyczaić ale w wieku +25 lat zaczyna już siadać na głowę.

  •  

   pokaż komentarz

   oczywiście, że się da - wystarczy mieć przyjaciela/przyjaciółkę żeby móc z kimś pogadać i potrafić pokryć samemu koszt życia. Fakt, że w Polsce trzeba zarabiać naprawdę dużo, żeby móc mieszkać samemu i nie biedować, ale jak już się do tego dojdzie, to samotność tak jak napisał @Jarkendarion daje dużo możliwości. Nikt Ci nie marudzi, że spisz do 3 po południu, gotujesz na obiad co i kiedy chcesz (albo nie gotujesz) i żyjesz w zgodzie z samym sobą, to daje ogromny, wewnętrzny spokój i dzisiaj, żeby zamieszkać z kobietą, to musiałaby być prawdziwa druga połówka, bo ten spokój nie ma swojej ceny.

   @gromak: I tak i nie, ja w wieku 21 lat zarabiałem około 6000 zł na rękę a mieszkałem na zadupiu wiec mogłem sobie pozwolić na wiele. Byłem sam i też niby spoko ale co z tego skoro pracowałem wtedy jako kierowca i wyjeżdżałem w trasę na 3-4 tygodnie, przez ten czas praktycznie z nikim nie miałem pogadać poza kierowcami których spotykałem po drodze ale też patusów nie brakowało, jedyne telefony to raz na tydzień z domu czy jeszcze żyję i z firmy spedytor czy już zrzucili czy nadal czekam. Kiedyś na weekend ugrzązłem na jakimś zadupiu w Austrii a ze był to początek stycznia to zimno więc od piątku do poniedziałku wypowiedziałem może 4 słowa i to po niemiecku w sklepie a tak to biłem się z własnymi myślami. Po powrocie do domu 1 dzień żeby dojść do siebie, drugi to rozliczyć się z firmą bo dojechać musiałem, później z dwa dni na przygotowanie zapasów żeby jak najmniej robić zakupów w trasie. Więc pozostawało mi w ciągu miesiąca 3 dni dla siebie i tak dwa lata żyłem.

   Nikt dupy nie zawracał bo mieszkałem byle gdzie a pieniadze które zarobiłem wydałem na samochód osobowy XD Poszło 50 tys zł. No ale co mi z tego jak żyłem sam?

   Teoretycznie kilak lat później nadal żyję sam ale robie wśród ludzi i jak pomyślę ile muszę sie wyrzec jakbym miał być z kimś to średnio mi się widzi ale z drugiej strony w takie dni jak dzisiaj pewnie nie siedziałbym tutaj i się nudził.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jarkendarion: dobrze napisane. pierwszy długi związek, od studiów, 5 lat. dużo błędów młodości, sporo się nauczyłem i wyciągnąłem wnioski. nie wyszło ale żyje się dalej. w drugim zaangażowałem się bardziej, wyciągając naukę z poprzednich błędów, pracowałem ciężko żebyśmy mogli razem zamieszkać już bez przeprowadzek, kombinowania, w dobrym standardzie i żyć jako niska klasa średnia spokojnie. wszystko szlag trafił, nawet nie chce mi się dociekać dlaczego, po prostu się wyprowadziła.

   anyway, już mi przeszło teraz romantyczne szukanie związków, bo co bym nie robił to "wszystko chuj". nie będę dopasowywać swojego życia tylko po to żeby być z kimś na siłę. ja lubię pracę delegacyjną, lubię grać w gry(od 20 lat gram, to chyba mi nagle nie przejdzie?), lubię planszówki, jazdę na rowerze i samochodem bez celu. jak się znajdzie mityczna "druga połówka", która będzie podzielać moje zainteresowania i spasuje mi z wyglądu to spoko. jak nie to też spoko, poziom szczęścia oceniłbym na 6/10 + ogólny poziom zadowolenia z życia bez trosk na wysoki, to czemu mam próbować sobie to sp%?%%$%ić w imię wyimaginowanego "nie bycia samemu"?

  •  

   pokaż komentarz

   @Jarkendarion: Założenie rodziny to cel do zrealizowania dla większości ludzi. Rozwój osobisty typu poświęcanie się hobby to kwestia zarezerwowana wyłącznie dla wybitnych mniejszości. Tylko one będą w stanie czerpać faktyczne zadowolenie z oddania się swoim zadaniom, ponieważ będą w tym najlepsze. Szary Kowalski/Kowalska starając się o walkę w tym wyścigu kompetencji zostanie pokonany przez tych pierwszych. Większość ludzi nie jest stworzona do wybitnych rzeczy. Po prostu współczesna cywilizacja wmówiła ludziom z tym swoim indywidualizmem że są płatkami śniegu i że mogą wszystko. To kłamstwo. A robo-lalki, pornografia i inne dewiacje są tylko kolejnymi stopniami ku zagładzie społeczeństwa, kultem hedonizmu.

  •  

   pokaż komentarz

   @xVolR: Da się, ja jestem samotny tak długo jak żyję a przynajmniej się tak czuję. Nie każdego musi od tego ponosić, tak jak nie każdy nie czujący samotności jest szczęśliwy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Hereticsheresy: nie da sie, człowiek jest istotą społeczną, natury nie oszukasz

  •  

   pokaż komentarz

   @xVolR: Owszem jest, ale pomimo życia w społeczeństwie nigdy nie czułem się inaczej niż samotnie.

  • więcej komentarzy(13)

 •  

  pokaż komentarz

  k$@$a nawet tego nie czytam, jak jesteś normalny nie musisz nawet odpalać tego gówna żeby poznać dziewczyny.

 •  

  pokaż komentarz

  Kiedyś napisałem dość szczegółową wypowiedź na wykopie o większości dzisiejszych roszczeniowych księżniczek. Niestety, kobiety stały się nadwyraz wymagające - nawet przy założeniu, że mężczyzna stosunkowo dobrze wygląda i powodzi mu się w życiu społeczno - zawodowym, ma nikłe szansę na poznanie wartościowej dziewczyny. Na miarę dzisiejszych czasów należy być chadem 10/10 żeby faktycznie móc osiągać sukcesy na portalach randkowych. W innym przypadku można popaść w dość spore kompleksy. Niestety, bogaty wachlarz zainteresowań, ciekawy charakter czy mile usposobienie nie pomoże nam w dzisiejszych czasach podbić serc kobiet. To wszystko jest o tyle smutne, że my - mężczyźni - nie jesteśmy skałami bez uczuć i najzwyczajniej w świecie potrzebujemy miłości. Wiadomo, możemy skupić się na wypadach kumplowskich, rozwijaniu różnych pasji itp. Ale gdzieś tą druga połówka również musi być w naszym życiu. Ale cóż mogę powiedzieć? Roszczeniowa postawa wielu kobiet, sprowadzanie mężczyzn do roli sponsora i portfela oraz zbyt duża liczba wymagań względem tego, co kobieta może zaoferować (a warto w tym miejscu zaznaczyć, że mężczyźni wkładają w związek zdecydowanie więcej. Już od samego początku muszą inicjować relacje, podtrzymywać rozmowę, zapewniać poczucie bezpieczeństwa, troski, uwagi, niejednokrotnie rzeczy materialnych) daje nam w rezultacie bardzo mały współczynnik trwałych związków

1 2 3 4 5 6 7 ... 29 30 następna