•  
  J........j

  +201

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @JerzyKulej po prostu ludzie popierają walkę z dyskryminacją. Prawica to dinozaury które niedługo wymrą ¯\(ツ)/¯ bo nikt już nie będzie śmial bic innych i wyzywać tylko dla tego że ma inną orientacje

  •  
   J........j

   +336

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Cyniczny_Lepralikon: nie wiem czy zauważyłeś, ale LGBT zohydza życie nie tylko prawicy. Zwykli ludzie nie ciągnący w stronę prawicy po prostu rzygają już prowokacjami tęczowych. A to zrzutka to nie miernik popularności agresywnego lewactwa lecz zwykłe przekładanie kasy z kieszeni do kieszeni.

  •  
   J........j

   +106

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Cyniczny_Lepralikon poczytalem sobie Twoje komentarze pod różnymi wykopami, to wręcz nieprawdopodobne że ludzie tacy jak ty mają prawa wyborcze. To że jest internet i masz możliwość się w internecie wypowiadać, robi ci straszną krzywdę.
   Jest takie przysłowie ,,mowa jest srebrem a milczenie złotem,, w twoim przypadku jest bardzo a'propos.
   Popełnilem autoplagiat , dużo Was tu.

  •  

   pokaż komentarz

   po prostu ludzie popierają walkę z dyskryminacją. Prawica to dinozaury które niedługo wymrą ¯(ツ)/¯ bo nikt już nie będzie śmial bic innych i wyzywać tylko dla tego że ma inną orientacje

   @Cyniczny_Lepralikon: Ludzie popierają walke z dyskryminacją? Czyją dyskryminacje? Tak długo jak będziecie robić zadymy i szukać zaczepki, tak długo będziecie dostawać po ryju.

   Wcześniej czy później lewactwo upada (ileż to już razy zostało przerabiana w historii świata), miają lata, gówniarze którzy jeszcze nigdy na nic nie zarobili/zapracowali, nigdy nie zaznali komunizmu/socjalizmu, ciągną od rodziców ile się da, drą mordy o sprawiedliwość i tolerancję?
   Chcecie poczuć czar komunizmu i równość socjalizmu? Śmiało, jedź do Koreii Północnej, ostatniej ostoi prawdziwego komunizmu i proletariatu. Tam głoście swoje hasła i tam urządzajcie wiece. Jestem pewien że to jest Wasza utopia, Wasza mekka do której musicie się udać!

  •  

   pokaż komentarz

   @Cyniczny_Lepralikon: Prawica ta skrajna raczej zyskuje niż traci, a jest promilem całej reszty. Prędzej tęczowych pogonią odpowiedni ludzie jak tylko zwiększą swoją populację. W zwiększaniu mają doświadczenie.

  •  

   pokaż komentarz

   @JerzyKulej: jedna z wlepek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: stop-bruzdom.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @Cyniczny_Lepralikon: prawica nigdy nie wymrze, bo lewica robi wszystko, żeby ludzie się od niej odwracali. Stephen Fry powiedział według mnie mądre słowa.

   Przyczyną dla której Trump wygrał, wydarzył się brexit i przyczyną szerzenia się nacjonalizmu nie jest triumf prawicy. To katastrofalny upadek lewicy. Nie stałem się nagle prawicowcem. Mówię "j##?ć poprawność polityczną." Jeśli macie jakiś światopogląd to walczcie o niego w odpowiedni sposób używając demokratycznych sposób. Nie pouczając ludzi, nie poprzez język To takie głupie.
   W tym momencie tworzycie poparcie dla prawicy poprzez zadręczanie i drażnienie ludzi zamiast ich przekonywania. Polityczna poprawność po prostu nie działa


   Lewica cały czas robi wszystko, żeby zirytować ludzi. Sama tworzy sobie przeciwników, sama odsuwa od siebie ludzi.

   Czy zmiany w hollywood kogoś zachęciły? Filmy w których na siłę wtłacza się ideologię, postacie, które są tylko po to żeby być gejem, transem albo czarnym. Czy te nowe "wyzwolone" produkcje sprawiły, że ludzie zainteresowali się czy bardziej odrzucili? Np. kobieca wersja ghostbusters. Specjalnie wepchnięci czarni na role, które były białych. itd.
   Czy teraźniejsze zamieszki w USA i demokraci, którzy stwierdzają, że nie będzie ich powstrzymywałć sprawia, że ludzie zbliżają się do tych ideologii czy oddalają?
   Czy tworzenie parytetów budzi poklask wśród społeczeństwa i cieszy się ono z równości? Ataki na firmy, że mają za dużo białych i wymuszanie zatrudnienia mniejszości od tak z dupy. Krytyka filmów i produkcji, która ma za mało multikulti.
   Masowe cenzury i naciski na większość. Jak ktoś coś powie niezgodnie z ideologią to ban. Jak ktoś nie pasuje do ich nurtu to ban. Ale ludzie widzą te bany i cenzurę. Cieszą się z tego? Czy dystansują się i irytują. Nawet ostatnia sprawa z wielką feministką i w ogóle królową lewicy Rowling. Powiedziała coś co im nie pasuje i ban.
   To nie są pojedyncze przypadki, które na nikogo nie wpływają. To jest chodzenie dookoła ludzi i wbijanie im łokci pod zebra i spodziewanie się, że to jest właśnie postęp i że wygrywają. Podczas gdy tylko sprawiają, że ludzie ich coraz bardziej nie lubią.

   A to tylko malutki wierzchołek góry lodowej. W ten sposób tworzy się tylko radykalnych przeciwników. Wielu z nich nie chce słyszeć już niczego od lewicy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Cyniczny_Lepralikon: Ciekawe w jaki sposób dewiacje się będą rozmnażały?!

  •  

   pokaż komentarz

   @kosmk

   Ciekawe w jaki sposób dewiacje się będą rozmnażały?!

   Nie będa. I co z tego???

  •  

   pokaż komentarz

   @Cyniczny_Lepralikon uwolnić Margot ? Co ty p!%!!!#isz jakie uwolnić ? Przestępcę ? Nawołujesz do popuelnienia przestępstwa?

  •  

   pokaż komentarz

   @dregdreg: Ta czyli to lewica tworzy ciężarówki szkalujące ich samych a potem sama sie napada IKS DE

  •  

   pokaż komentarz

   @lalabomba: https://www.youtube.com/watch?v=jpYcXn0rU_w
   Dwie poważne dziennikarki z TVN pytają Małopolskiego Kuratora Oświaty dlaczego nie chce wprowadzić tego co jest na tych ciężarówkach.

   Więc co ty gadasz? Ciężarówki szkalują lewicę? Przez to, że jest na nich napisane to co chcą wprowadzić?

   Jest jakaś nazwa na tę chorobę?

   A w ogóle dobrze, że napisałaś. https://www.youtube.com/watch?v=oxGmZDB8u-M
   Bo właśnie zobaczyłem filmik z panem Michałem, który opowiada o tym jak napada na ciężarówki. Na szczęście robi to w większych grupach, więc mogą wyrządzić więcej szkód i są bardziej bezpieczni. I bardzo ubolewają, że kierowcy są wyszkoleni i nie dają się prowokować. Za to normalni ludzie reagują i bronią ich. I ci normalni ludzie, którzy przeciwstawiają się przemocy są tymi zły według jakiejś upośledzonej reporterki.

   Więc tak. Zastanów się choć sekundę co ty p$?%#$$isz.

  •  

   pokaż komentarz

   @Cyniczny_Lepralikon Niestety prawica całkiem nie wymrze, bo zawsze będą istnieli ludzie o niskim IQ ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   Jak na razie to wy bijecie i wyzywacie ludzi za inne poglądy.

   @JerzyKulej: Pamiętasz Paradę Równości w Białymstoku?

  •  

   pokaż komentarz

   @Cyniczny_Lepralikon: Chyba cie pogryzło, ludzie popierają bydło. Przecież Ta cała margot zniszczyła samochód człowieka który "OŚMIELIŁ SIĘ MIEĆ INNE ZDANIE". Kto tu jest barbarzyncą nietolerujący zdania innych ??

   BO ja widzę, że prawdziwie nietolerancyjny to jest tylko ruch LGBT !!!

  •  

   pokaż komentarz

   @Neto: Dokładnie LGBT chce, żeby wszyscy mieli gładkie mózgi.

  •  

   pokaż komentarz

   @wojtas1978: ... stop przemocy... bo cie zajebi&ę !!!

  •  
   J........j

   -4

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   po prostu ludzie popierają walkę z dyskryminacją.

   Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

   @Cyniczny_Lepralikon: Tak, popierają. Jasne. Niezła pralnia pieniędzy a i przepływ pieniędzy nie może być jawnie śledzony. Sam Sorosz mógł by wpłacić 250 tyś. i nikt postronny by się nie połapał.
   Gdyby było to zgodne z tym co promują to organizatorowi wręcz by zależało żeby wpłacający byli widoczni.

  •  

   pokaż komentarz

   @Cyniczny_Lepralikon: a jesl7 ja mam pogląd że lgbt to dewianci i zboczency to co?

  •  

   pokaż komentarz

   @Cyniczny_Lepralikon: Jak na razie to wy bijecie i wyzywacie ludzi za inne poglądy.

   @JerzyKulej: to nie wiesz, za poglądy wolno bić? To nie jest kategoria chroniona. Chyba, że bita osoba jest LGBT - wtedy to „hate crime”. Wcale nie żartuję, poczytaj sobie legislację.

  •  

   pokaż komentarz

   @IF22I: Jakiej grupy?
   Jeżeli chodzi o homoseksualistów płci obojga, to zawsze byli niszą. Nie mówię że byli szanowani, ale nie byli prześladowani. A jeżeli- to przy okazji innych przewinień. Natomiast obecnie z tego robi się ruch społeczny, który pod pozorem tolerancji i równości domagają się praw im nienależnych. Coś- jak murzyni w Stanach-tylko cele inne.
   Natomiast każdy przyzwoity homoseksualista (czyli płci obojga,choć mam raczej znajomych facetów) patrzy na tę hecę z obrzydzeniem. Nikt nie lubi żeby mu w majtkach grzebać- jeszcze bez jego zgody. No, może dziewczyny są inne.

  •  

   pokaż komentarz

   Prawica to dinozaury które niedługo wymrą

   @Cyniczny_Lepralikon: Za to LGBT beda sie rozmnazac na potege, Zwlaszcza ge... "faceci".

  •  

   pokaż komentarz

   @Neto: Bez jaj - skojarzyło mi się z tym gdy próbowałem znaleźć funpage na facebooku kilka dni temu, same błędy były w propozycjach ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @JerzyKulej: powinna być akcja na operację zmiany płci tego margota czy jak mu tam.Ciekawe czy rzeczywiście czuje się kobietą

  •  

   pokaż komentarz

   @JerzyKulej:
   W Polsce, w kwestii bicia i agresji prawica jest póki co absolutnie bezkonkurencyjna.
   Dość wskazać bicie uczestników marszu równości które miało miejsce w Białymstoku i wieloletnie chuligańskie rozruchy które miały miejsce w Warszawie 11 listopada.

   Kampania nienawiści do tęczowych która przez wykop przetacza się w ostatnich dniach póki co bazuje na pojedyńczych, rzadkich przypadkach. A zajadłość i wściekłość z jaką jest ona prowadzona dość dobrze pokazuje która strona sporu ma większy problem z agresją.

  •  
   J........j

   0

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @dregdreg: Chciałbym powiedzieć, że to prawda, ale sądząc po komentarzach ludzi, których znam i lubię, przewrażliwionych na "ból" egzystencjalny, ręce mi opadają i tracę nadzieję. Pełno flag tęczowych. Znam też mnóstwo ludzi, których to zwyczajnie wk!!%ia. Ale ci ludzie siedzą cicho. Bo strach powiedzieć, że facet, który czuje się kobietą jest dalej facetem, bo od razu wychodzisz na nietolerancyjnego. Może się sobie czuć. Gówno mnie to obchodzi. On jest tylko rozgoryczonym niedowartościowanym dzieckiem. A ma niesłychanie wielkie poparcie. To jest po prostu absurd. Niech sobie się przebiera, ale nie mówmy, że jest to normalne. Za kilka lat zrozumie błędy. Tak, bo dzieci popełniają błędy. Potem dopiero zrozumie co to jest depresja.

   To tylko pretekst do protestów. Społeczeństwo jest podzielone po wyborach. Ta iskra aktywizuje uśpionych wyborców Trzaskowskiego.

   Swoją drogą, wk!!%ia mnie, że mi ten motłoch zabrał ludziom tęczę. Była zawsze fajnym symbolem. Teraz powoduje niesmak. Ha tfu.

  •  

   pokaż komentarz

   No mam nadzieje, ze Pan Ziobro wie co zrobic z ich kontem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Cyniczny_Lepralikon śmiech na sali z ty waszym lewackim myśleniem...

  •  

   pokaż komentarz

   Czy zmiany w hollywood kogoś zachęciły? Filmy w których na siłę wtłacza się ideologię, postacie, które są tylko po to żeby być gejem, transem albo czarnym.

   @dregdreg: Sorki, ale pieprzysz głupoty jak nikt inny. Owszem są filmy, które wtłaczają pewną ideologie, ale stanowią one jakieś małe tło a nie jest całą podstawą.

   Może nie wiesz tego, ale twórcy filmowi z Hollywood tworzą filmy w większości nie dla idei a dla pieniędzy. Więc tworzą je w ten sposób, aby spodobało się różnym grupą społecznym. Pamiętaj, że dla nich kluczowym rynkiem jest USA a tak czarnoskórzy stanowią jakieś 10 % społeczeństwa.

   Geje, lesbijki itp w filmach/serialach? Też stanowią jakiś procent społeczeństwa więc nic dziwnego, że też się pojawiają w filmie/serialu :).

   Czy te nowe "wyzwolone" produkcje sprawiły, że ludzie zainteresowali się czy bardziej odrzucili? Np. kobieca wersja ghostbusters. Specjalnie wepchnięci czarni na role, które były białych. itd.

   @dregdreg: Powiem ci tak: 3/4 ludzi nie zwróciło uwagi, że jakiś bohater jest czarny biały czy żółty. Po prostu dla nich film albo jest dobry albo zły.

   Jest pewna grupka ludzi (w tym pewnie ty), którzy czepiają się co do niektórych postaci z legend / opowieści czy choćby mitów, którzy nagle w ostatnich latach są czarnoskórymi bohaterami. Ale tego typu akcja mnie śmieszy i jest tak naprawdę pokazuje głupotę tych ludzi, którzy zaprzeczają sami sobie - niby śmieją się z tego, ale dziwnym trafem nie przeszkadza im, że pewnie w wyobraźni autorów tych mitów/legend czy opowieści osoby te wyglądały inaczej niż sobie myślimy.

   Zauważ, że idealnym przykładem jest choćby Jezus (dla tych wierzących w Jezusa). W naszej wyobraźni to biały mężczyzna a gdyby chcieć realnie uznać to musielibyśmy przedstawiać go bardziej o urodzie hiszpana / turka czy o zgrozo egipcjanina :).

   I na koniec ciekawostka o damskich wersjach niektórych filmów. Dla foliarzy to pewnie będzie kłamstwo, ale prawda jest mniej ciekawa - poszło o pieniądze po sukcesie Wonder Woman i Capitan Marvel. Twórcy liczyli, że skoro ludziom spodobały się kobiece bohaterki to można spróbować pójść tym śladem. A co jest łatwe i proste i co więcej tanie? Przerobić znane kasowe filmy na jej kobiece odpowiedniki. Po co wymyślać od nowa scenariusz skoro może się to uda?
   Zauważ, że tym sposobem jedzie nasz rodzimy Mr Vega. Odkrył prosty sposób zarabiania niezłej kasy. Kręci w sumie to samo w innym opakowaniu (raz jest to afera w służbie zdrowia, za kolejnym pseudokibice czy polityka). Po co od nowa coś stworzyć skoro można dokonać drobnych korekt i mamy gotowy produkt?

  •  

   pokaż komentarz

   @Cyniczny_Lepralikon ty to przez parę miesięcy nie pisałeś takich pierdoł ale jak się odpalileś to kuuuurwa uważać żeby raka nie dostać

  •  
   SchrodingerCat

   -3

   pokaż komentarz

   Prawica to dinozaury które niedługo wymrą

   @Cyniczny_Lepralikon: nie. Nie wymrą, a zwyczajnie przyswoją do tych swoich pustych łbów normalne wartości. To tak jak byś powiedział, że prawica już wyginęła, bo zgadzają się na zarobkową pracę kobiet, czy też na ich prawa wyborcze i nie popieraja niewolnictwa.
   Oni są zapóźnieni i wszystko do nich dociera z opóźnieniem jakieś 100 lat. Za 100 lat nie będą się oburzać na homoseksualistów, ale znajdą sobie jakiś inny punkt zaczepienia o który będą walczyć. Np. wkręcą sobie, że ludzie nie powinni się w jakimś stopniu ulepszać genetycznie i będą to bojkotować, mimo że technologia i wiedza ludzkości będzie na to pozwalała, żeby ludzie mieli IQ 300 i żyli 500 lat, to prawacy będą to powstrzymywać, mówiąc że jak by bozia chciała, to by nas takimi stworzyła.

  •  

   pokaż komentarz

   @dregdreg:

   Ciężarówki szkalują lewicę? Przez to, że jest na nich napisane to co chcą wprowadzić?
   Starasz się powiedzieć, że te ordynarne kłamstwa o lgbt I pedofilii na ciężarówkach to prawda?
   Ludzie twojego pokroju mają szczęście, że Polacy to cywilizowany naród i skończyło się tylko na przedziurawionych oponach i paru plaskaczach.

  •  

   pokaż komentarz

   @movsd: Powiedz co jest kłamstwem. Wysłałem nawet link do wywiadu.

   źródło: kph.org.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @dregdreg: wszystko. Lobby lgbt chce uczyć 4 latki masturbacji.
   To kłamstwo, bo nie lobby LGBT tylko World Health Organization, i nie uczyć masturbacji, tylko stwierdza, że niektóre małe dzieci to robią same i nie można ich zawstydzać z tego powodu.

  •  

   pokaż komentarz

   Niezły biznes :)

   @JerzyKulej:
   Bo o to w tym wszystkim chodzi. Kiedy Gaweł pojawił się w Białymstoku ze swoim Teatrem Trzyrzecze i OMZRiK to nagle na murach pojawiły się swastyki
   Pamiętajcie "Rewolucja nigdy się nie kończy"

   1. Żyj z grantów
   2. Przekonaj że jest homofobia, rasizm i faszyzm
   3. Rób akcje bo inaczej nie będzie pkt 1

   W związku z tym jeśli nie będzie homofobii/rasizmu to trzeba ją będzie wymyśleć bo inaczej inni zgarną pieniądze
   Do LGTB czy ruchów typu BLM płynie szeroki strumień pieniędzy od UE, artystów, sportowców, bogatych sponsorów, kto będzie sprytny to to zgarnie. Nie ma obecnie bardziej dotowanych ruchów jak ww
   Dlatego można powiedzieć, ze w UE nie ma bardziej uprzywilejowanej mniejszości

  •  

   pokaż komentarz

   @movsd: Deklaracja LGBT+ w której jest punkt o wejściu do szkół wychowania seksualnego opracowanego według dokumentów WHO.

   Więc tak. lobby LGBT chce wprowadzenia tego.

  •  

   pokaż komentarz

   @Cyniczny_Lepralikon: nie jestem z prawicy a te chore akcje i bezzasadne potem protesty tęczowych mnie irytują

 •  

  pokaż komentarz

  I tyle kasy będą widzieli Ci naiwniacy którzy wpłacali xD

  •  

   pokaż komentarz

   I tyle kasy będą widzieli Ci naiwniacy którzy wpłacali xD

   @Smola87: Skąd wiesz kto wpłacał? Ja obstawiam że zdecydowana większość wpłat to słupy. Rozpiszę:

   Soros---> Fundacja Batorego--->Jakiś ćpun z wszawicą, powiedzmy Brajan M.

   My widzimy tylk że Brajan M. wpłacił albo że wpłacono anonimowo. A możliwość "anonimowych" wpłat to już gruba jazda. I ten żeby nie było, anonimowe wpłaty są potrzebne, sam jak coś daję na jakiś cel to nie życzę sobie zwykle żeby moje dane były ujawniane bo i po co? Niemniej w tym przypadku zbiórka powinna być zablokowana, wszyscy wpłacający dokładnie prześwietleni, uzyskana kwota skonfiskowana na rzecz Skarbu Państwa przy najmniejszych nieprawidłowościach. Portal który zgodził się przyjąć zbiórkę na rzecz bandyty powinnien zostać natychmiast zamknięty a wszyscy pracownicy aresztowani (tłumaczenie że "nie wiedzieli" = dodatkowe 10 lat do wyroku za udział w próbie dokonania zamachu stanu).

 •  

  pokaż komentarz

  Są zbiórki na przeciwników LGBT? Jako osoba Bi chętnie wesprę przeciwników lewicowych bojówek.

 •  

  pokaż komentarz

  ja już rozgryzłem tą ich nowomowę.

  "prawnicy" zarząd fundacji

  "dalsze dzikie akcje" szlajanie się po mieście i picie kawusi w lokalach

  "wlepy" to kwas lub inne wspomagacze bo rżnąć głupa na trzeźwo to się nie da

 •  

  pokaż komentarz

  Okazuje się, że psycho-prawica i psycho-lewica to najlepsze barany do strzyżenia. ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)