•  

  pokaż komentarz

  Czyli nie było ANI SŁOWA o podwyżkach dla polityków? To za to kurna powinien być złoty Goebbels. (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  •  

   pokaż komentarz

   @DoloremIpsum Miał być honorowy Goebbels, ale zapominałem o tym publikując. Jak po 10 minutach chciałem zedytować, to już nie mogłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @jaxonxst ok rozumiem. Cieszę się, że jednak pomyślałeś o tym ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @jaxonxst: jak długo przygotowywałeś się do misji oglądania TVP i dzielenia się z nami tymi materiałami? Pytam bo normalny człowiek po 5 minutach by ochujał od czegoś takiego. Możesz polecić jakieś ćwiczenia?

  •  

   pokaż komentarz

   @zdzisiunio: Pytam bo normalny człowiek po 5 minutach by ochujał od czegoś takiego. Możesz polecić jakieś ćwiczenia?

   To kilka punktów, które napisałem z głowy. Gotowej recepty dla każdego nie mam, bo wszystko jest kwestią indywidualnego podejścia. Myślę, że dobrym powodem dla zwykłych widzów może być ciągła świadomość. Świadomość, czyli wiedza o tym jakie zabiegi stosują dane telewizje i nie dać się sobą manipulować- czyli chęć posiadania własnego zdania, na które żadne medium nie wpłynęło. Napisze o swoich motywacjach/zaletach, dzięki któremu to "znoszę".

   1. Twarda psycha
   2. Chęć zostania zawodowym dziennikarzem (Mam pasję, a pisanie i oglądanie jednocześnie wzmocniło mojego skilla w szybkim pisaniu)
   3. Chęć zapisania potomnym tego, co TVP wyprawia z mediami. Moja działalność nie jest skierowana przeciw rządowi, PiS czy TVP jako podmiotu. Po prostu obecne manipulowania społeczeństwa w publicznym medium jest nieakceptowalna.
   4. Chęć zwiększania zasięgów i popularności. Jestem ambitnym człowiekiem :) W najbliższych miesiącach zamierzam się bardziej rozwinąć w kilku kierunkach: Formuła 1, Historia, Sprawy ogólnopolityczno-społeczne.
   5. Charakter. Nuda i relaks jest przyjemna, ale czuję potrzebę działania i realizowania się w życiu. Wszystkie 4 poprzednie punkty powodują, że mi się ciągle chce ( ͡° ͜ʖ ͡°).

   jak długo przygotowywałeś się do misji oglądania TVP i dzielenia się z nami tymi materiałami?

   W ogóle. W połowie kwietnia przeczytałem wpis, gdzie ktoś się pytał o to, co leciało w TVP. Pewien mirek odpisał w komentarzu coś co przypomina dzisiejsze skróty i zebrał mnóstwo plusów. Gdy mirki prosiły o codzienną działalność, to stwierdził, że zrobił to tylko i wyłącznie jednorazowo, a mi żarówka zaświeciła nad głową, że to byłaby dla mnie dobra platforma do rozwinięcia kolejnej działalności (wcześniej i obecnie zajmowałem się Formułą 1 na tagu #abcf1 zapraszam!), oraz osobisty wyraz sprzeciwu wobec obecnemu wyglądowi działalności TVP. I tak się zaczeło -> z dnia na dzień. Zresztą historia z #abcf1 wyglądała całkiem podobnie. Całe moje życie funkcjonuje na zasadzie przypadków, które układają mi szczęśliwe życie xD.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  
   J........j

   -33

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @jaxonxst czy psychika siada po jakimś czasie, czy spływa jak po kaczce?

  •  

   pokaż komentarz

   @Jacolex W zupełności spływa. Zdecydowanie więcej mam czytelników i (tak to ujmę) fanów, którzy mnie motywują do dalszego działania. Niesamowita pozytywna energia. A na hejterów i kłamców szkoda tracić czasu :)

  •  

   pokaż komentarz

   @jaxonxst: badz dziennikarzem w wolnej Polsce. Będę czytał.

  •  

   pokaż komentarz

   @jaxonxst: ale skoro upierasz się na TVP tylko to wygląda jednoznacznie lepiej jakbyś zbierał fikołki z każdej telewizji. TVN też ma różne a dobrze byłoby pokazać tło bo ktoś kiedyś powie że to była norma i w czasach TVN TVP musiało robić to samo ale w drugą stronę...

  •  
   J........j

   -2

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Czasem jest mi smutno i źle a potem włączam Wiadomości i odrazu lepiej. To najlepszy program satyryczny ostatnich dekad. Niby trzeba lubiec absurdalne poczucie humoru ale powinno wszytkim się spodobać.

  •  

   pokaż komentarz

   @Raa_V

   Dla mnie to byłoby zabawne gdyby to był aszdziennik.

   Teraz to jest tragedia narodowa bo rujnujemy dwie dekady trudnych przemian polityczno gospodarczych a ta TVO przebija Bialoruskie i Rosyjskie standardy.

  •  

   pokaż komentarz

   To najlepszy program satyryczny ostatnich dekad. Niby trzeba lubiec absurdalne poczucie humoru ale powinno wszytkim się spodobać.

   @Raa_V: Zazdroszczę ludziom, którzy potrafią to odbierać w ten sposób. Mnie wk#?@ bierze na myśl, że te "żarty" są opiniotwórczym źródłem dla tępego motłochu, który stanowi jak się okazuje znaczną część naszego społeczeństwa i co gorsza ma prawo głosu w wyborach, co przekłada się na pogrążanie naszego państwa w coraz większym zastoju gospodarczym i przejadanie kapitału, który mógłby służyć inwestycjom, z których mielibyśmy pożytek przez dekady.

 •  

  pokaż komentarz

  W Faktach przynajmniej wspomnieli, że większy spadek PKB w Hiszpanii czy Francji czy UK jest spowodowany tym, że tam duże znaczenie dla PKB ma turystyka czy przemysł motoryzacyjny. A u nas mniej tego oraz nie mamy tak rozbudowanego sektora usług.

 •  

  pokaż komentarz

  Wszyscy się bogacą, Polska to kraj mlekiem i miodem płynący. Zapomnieli jedynie wspomnieć o wzroście uposażenia poselskiego i przekrętach Czarneckiego.

  źródło: 1597482085528.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  To jeszcze do kompletu przydałby się skrót propagandowych faktów TVN.