•  

  pokaż komentarz

  Lewactwo w pełnym galopie. Niszczą strategiczne dziedziny badań, i to w momencie, kiedy US muszą się naprawdę zebrać do kupy, żeby konkurować z Chińczykami. To już równia pochyła - a na zasadzie "ten jest winien, kto ma korzyść" można spokojnie przyjąć, że konkurencja macza w tym swoje czerwone chińskie i rosyjskie paluszki.

 •  

  pokaż komentarz

  Zrobiłbym sobie sitodruk na podkoszulce i pojechał się pośmiać z ich reakcji.

  źródło: pbs.twimg.com

  •  

   pokaż komentarz

   @cerastes: Śmiałbyś się do momentu jak w najlepszym wypadku straciłbyś pracę.

  •  

   pokaż komentarz

   @puchacz265:
   Pracę, a jego dane publiczne, miejsce zamieszkania i dane osobowe jego rodziny, zostałyby zamieszczone w internecie dla BLM i antify, żeby atakowała jego i jego bliskich, fizycznie.
   Centryści nadal myślą że to zabawa i bagatelizują że stają się zwierzyną łowną.

  •  

   pokaż komentarz

   @wypok312: 100% racji. Dlatego napisałem "w najlepszym"

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @puchacz265:
   Jak ja nienawidzę centrystów. Nadal udają że wszystko jest "normalne".
   Jak im chemicznie wykastrują syna, nafaszerują żeńskimi hormonami, jak córkę zgwałci uchodźca i dostanie zawiasy oraz prace społeczne, to wtedy taki centrysta nagle ma pretensje do świata. Tfu na nich.

  •  

   pokaż komentarz

   @puchacz265: Jako fizyk jądrowy śmiałbym się drugi raz gdyby zatrudnili w ramach parytetów murzyna z Bronksu

  •  

   pokaż komentarz

   @puchacz265:
   Tu jest właśnie o takim boomerze-centryście który myślał że nadal jest wolność słowa i wytknął jakieś błędy logiczne lewicy, licząc na oklaski. Wyleciał z pracy z miejsca.
   Uważał że ludzie do których mówi kierują się dobrymi intencjami, że są obiektywni, że to kwestia merytorycznej dyskusji. Bardzo się przeliczył, ale i tak miał dużo szczęścia.

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @wypok312: ale co to ma wspólnego z centrystami? Sam jestem jednym i przeraża mnie co lewica na zachodzie odp@?#?!%a.

  •  

   pokaż komentarz

   @VeleiN:
   Jesteście za to odpowiedzialni bo wszystko bagatelizowaliście. Nie potraficie skutecznie przeciwdziałać, lewica was spycha coraz bardziej na lewo.
   Taktyka na ciepłą kluchę doprowadziła do tego, że lewica kontroluje wszystko.

  •  

   pokaż komentarz

   @wypok312: ostatnio to samo czytałem na reddicie na temat centrystów. Jak można być centrystą jak prawica jest pełna rasizmu i faszyzmu - trzeba ich bić, jak nie są z nami to przeciwko nam. Polecam jednak nie naśladować swoich wrogów politycznych i pozwalać wszystkim ludziom być kim chcą, póki nie naruszają twojej wolności. Jako centrysta mam wrażenie, że zaczynacie być po prostu siebie warci. Jedni krzyczą o rasizmie a drudzy o niszczeniu wartości chrześcijańskich - ewidentnie jednak obu grupom zależy na narzuceniu swoich poglądów innym. Ja chcę zdrowej rywalizacji obu stron i wyciągania z obu najlepszych rzeczy. Lewica ma do zaproponowania bardziej ludzkie podejście i otaczanie ochroną tych, którzy sami się nie mogą ochronić + postęp i adaptację do nowej rzeczywistości. Prawica zapewnia stabilność i uziemienie przed wprowadzaniem rewolucyjnych zmian. Ogólnie w dupie mam światopoglądowe sprawy, przestrzeń publiczna - co za tym idzie szkoły, telewizja państwowa i debata publiczna powinna być możliwie jak najbardziej neutralna. A nie dwie grupy skrajnych idiotów kłócących się czy powinniśmy mieć lekcje wychowania seksualnego czy chodzić obowiązkowo na roraty.
   Debata o aborcji na poziomie między krajowym to jest jeden z najbardziej absurdalnych zjawisk jakie widziałem. Są chętni na aborcję? Regulujemy prawnie kiedy kobieta w związku /małżeństwie może wykonać aborcję (z drugiej strony chcesz zmuszać kobietę do rodzenia dziecka wbrew jej woli?) i jak chce to wykonuje w placówce, która chce takie zabiegi wykonywać - oczywiście bez udziału państwowych pieniędzy i elo. I takie pośrednie rozwiązania nie zadowalają żadnej ze skrajnych stron i to jest oznaka, że są dobre dla wszystkich. Może i mnie zminusują obie strony, ale szczerze? Wolę takie rozwiązania niż rozpieprzanie krajów, bo debata publiczna zamieniła się w jeden wielki śmietnik rozmówek o światopoglądzie zamiast skupiać się na tym jak kraj ma działać, żeby obywatelom realnie żyło się lepiej.

   pokaż spoiler uwaga, w tekście zastosowano uproszczenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @ziemniaczor:
   Nienawidzę was. Szczerze. Wasze dzieci będą wam pluć na groby, za zrujnowanie Europy i ustępowanie lewicy we wszystkim.
   Napisałbym więcej, ale nie mogę. Jesteście najgorszym co może być i zasłużycie na wszystko co lewica z wami zrobi.
   Aborcja? Kogo obchodzi aborcja.
   Do 2100 roku państwa europejskie stracą większość demograficzną, skończy się jak w RPA.
   To ostatnie stulecie Europy. Dzięki wam. To koniec. Nie da się już naprawić sytuacji.
   Można już teraz sprowadzić tu całą Afrykę, bo finalnie i tak na to samo wyjdzie.
   Europa i ta cywilizacja jest skończona.

  •  

   pokaż komentarz

   @wypok312: śmiało pisz na priv jak boisz się publicznie (o ile masz na myśli jakieś racjonalne zdania a nie wyzwiska :D).
   W czym ustępuję lewicy? We wprowadzaniu aborcji czy tolerancji do homoseksualistów czy tematów adopcji dzieci przez takie pary? Też kiedyś byłem prawicowy, tylko te tematy przemyślałem. Koncept trzeciej płci był obecny od wielu setek lat w innych kulturach, czy to znaczy, że jestem za obecną trans propagandą? Absolutnie nie. Co do par homoseksualnych nie mam do tego żadnego problemu, problem mam z propagandą jaką serwuje nam na przykład netflix. Adopcja? Chciałbym żeby ktoś zrobił poważne badania na temat czy dziecko jest bardziej skrzywione psychicznie po domu dziecka i przemocy, patologii i niesprawiedliwości jakie tam doświadcza czy po wychowaniu przez 2 mamy albo 2 tatusiów. Poza tym tak jak z narkotykami, zakażesz takie rzeczy to po prostu przejdą w bardziej niezdrowe i skrajne formy.
   Chętnie podyskutuję, może wrócę do prawicowych poglądów.

  •  

   pokaż komentarz

   @ziemniaczor:
   Nie mamy o czym rozmawiać. Ja obecnie wspieram wszystkie ruchy lewicowe, również ich agitację w mojej pracy, żeby szybciej wszystko zrujnować.
   Wspieram również ruchy pro-imigracyjne i wszystko inne, w tym karanie i ostracyzm za nazwanie margota chłopakiem. Niech to wszystko spłonie.
   Nie będzie żadnego centryzmu i świętego spokoju. Kary za brak maseczek też popieram, im wyższe tym lepiej.

  •  

   pokaż komentarz

   @wypok312: czyli twoje dzieci nie będą pluły na twój grób? :D

  •  

   pokaż komentarz

   @wypok312: się nauczyliście nowego słówka i widzę do oporu go używacie

  •  

   pokaż komentarz

   @ziemniaczor:
   Ja nie mam dzieci. Chcę wszystko zepsuć. Przyśpieszyć entropię.
   @Doleginho
   Jakie słówko cumplu? Akurat lewicę wspieram poza wypokiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @ziemniaczor:
   Także jestem za podnoszeniem podatków, za przymusowymi szczepieniami, za odbieraniem dzieci rodzicom, za odbieraniem praw rodzicom, za chemiczną kastracją dzieci i zmienianiem im płci, za sprowadzaniem imigrantów z poza Europy i dawaniu im socjalu, oraz traktowaniu ich jak świętych krów, za działaniami BLM, za anfifą. Za tym wszystkim.

   Chcę zobaczyć jak się to skończy i dołożyć swoją cegiełkę żeby przyśpieszyć te procesy, im bardziej dokręcona śruba tym większą satysfakcję odczuwam.

   Jestem nieracjonalny ale j%@!# mnie to, przynajmniej inne osoby które dotychczas były nieracjonalne albo bierne szybciej poniosą tego konsekwencje.

  •  

   pokaż komentarz

   @cerastes: Wrzuciłem kiedyś ten obrazek to mi niedorobiona moderacja go skasowała ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @wypok312: widzisz, przesiąknąłeś polityką i ideologiami. Osoby takie jak ja chciałyby właśnie, żeby mniej zajmować się pieprzeniem głupot i kłótniami a zająć się sprawami witalnymi dla społeczeństwa. Zmiana płci, aborcja i rasizm nie są sprawami wagi państwowej. Za to ruchy takie jak BLM, niekontrolowana emigracja, socjal i cwaniaczki w garniturach dorabiający się majątków, obciążanie społeczeństwa podatkami na pokrycie prowadzonej na sondażach polityki są prawdziwymi problemami. I śmiało można w twoim przypadku powiedzieć, że upupienie społeczeństwa idzie bardzo dobrze. Prawdziwe zmiany takie jak zajęcie się ZUS-em, NFZ, policją i urzędami czy c!!?$wą jakością jedzenia i powietrza o tych tematach przez ludzi łykających tematy zastępcze są nawet nie omawiane. Nikt tego nie chce robić, bo to nie podnosi sondaży, powinniśmy się skupić na witalnych programach, tylko jak skoro politykom się to nie opłaca, bo dajemy się napuszczać na siebie jak dzieci w przedszkolu.

  •  

   pokaż komentarz

   @ziemniaczor:
   Nasza cywilizacja umiera. Europejczycy stracą większość demograficzną do 2100 roku.
   Władzę i kontrolę nad bronią atomową we Francji i Anglii przejmą muzułmanie.
   W USA pewnie jacyś czarni komuniści jak BLM, albo coś podobnego.
   Przejmą kontrolę nad bronią atomową. A ty mi p@?!#@@isz o jakiejś policji i polityce wewnętrznej chlewu obsranego gównem. To nie ma znaczenia.
   Ten kontynent jest skończony. Jestem ostatnim pokoleniem i właśnie tego doświadczam na swoich oczach. Nie obchodzi mnie NFZ i urzędy i policja i cała reszta.
   Problem jest znacznie głębszy. To tylko powierzchowne symptomy choroby.
   Coś co było od zawsze, mniej lub więcej.

  •  

   pokaż komentarz

   @wypok312: no ta, bo świat jest przecież czarno-biały. Przykro mi, ale prezentujesz skrajny i nie pokrywający się z rzeczywistością obraz. Może ruchy prawicowe zaraz wzbiorą na sile a następne pokolenia zmęczone ciągłą propagandą lewicy wk?%!ią się i pójdą w skrajną prawicę i przejmą władzę. Ja właśnie dla tego między innymi martwię się propagandą kulturową, od około 2005 roku (instytut danych z dupy*) w Polsce rasizm był już raczej niezauważalny oprócz jakiś skrajnych sytuacji i pewnych szeroko pojętych stereotypów. Obecnie raczej wieszczę jego kolejne narodziny. Być może to też jest zagrywka mająca wprowadzić nas w faszyzm (naciskaj na odpowiednie punkty, obrzydź ludziom jedną stronę a pójdą w drugą). Widzisz, czarnowidztwo jest łatwe, ale nie pokrywa się zwykle z rzeczywistością. Ja bym chciał przeciwdziałać obu skrajnościom. Jak dla mnie wybierasz po prostu prostszą drogę i taplasz się w poczuciu swojego "lepsiejstwa", bo ty widzisz co będzie a inni debile, owce idą z prądem. Przykro mi to mówić, ale sporo osób tak teraz myśli i wspierają tym osoby, które inwestują grube pieniądze w dzielenie ludzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @ziemniaczor:
   W tym momencie już mnie nie obchodzi jaki jest świat. Nie obchodzą mnie kryteria moralne. Albo będzie tak jak chce, albo wszystko spłonie. Nie ma innej możliwości.
   Nie masz o niczym pojęcia. Nie masz pojęcia o biologii, nie masz pojęcia o mechanizmach ewolucyjnych. Nie rozumiesz natury rzeczy, nie znasz pewnie nawet teorii gry.
   Jeżeli uznam że nie da się wygrać, to zrobię wszystko żeby wesprzeć lewicę i pomóc jej w realizacji wszystkich postulatów, żeby każdy odczuł konsekwencje swojego braku reakcji. Trzeba być niedorozwojem żeby nie dostrzegać rzeczywistości dookoła i silić się na symetryzm.

  •  

   pokaż komentarz

   @wypok312: mam dla ciebie złą nowinę, takich jak ty, którzy chcą, żeby było tylko i wyłącznie tak jak oni "chcą" są miliony na świecie - po to są takie wynalazki jak dyskusja, kompromis, umowa i społeczeństwo, żeby nie było tak jak chce jedna osoba. W każdym razie nasza dyskusja dobiega końca, nie zaprezentowałeś przez te komentarza niczego co by pozwoliło nam prowadzić produktywną dyskusję. Szczerze na tym etapie prezentujesz się na poziomie obrażonego 17 latka, który nie rozumie jeszcze świata (nie żebym ja był jakimś autorytetem, geniuszem społeczno-politycznym). Życzę jednak trochę elastyczności i krytycznego myślenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @ziemniaczor:
   No to wesprę tych których popierają miliarderzy, media, korporacje oraz prokuratura i sądy, oraz cała reszta systemu, żeby stworzyć tutaj dystopię.
   Wesprę elity takie jak żona JefFa Bezoza która przekazała prawie 2 miliardy dolarów na BLM.

  •  

   pokaż komentarz

   @wypok312: obawiam się, że mocno przeceniasz swoją wartość i wpływ :D

  •  

   pokaż komentarz

   @ziemniaczor:
   Świetnie. Z tym większą satysfakcją będę obserwował jak twój centrowy świat się wali w posadach.

  •  

   pokaż komentarz

   Także jestem za podnoszeniem podatków, za przymusowymi szczepieniami, za odbieraniem dzieci rodzicom, za odbieraniem praw rodzicom, za chemiczną kastracją dzieci i zmienianiem im płci, za sprowadzaniem imigrantów z poza Europy i dawaniu im socjalu, oraz traktowaniu ich jak świętych krów, za działaniami BLM, za anfifą. Za tym wszystkim.

   @wypok312: Jeżeli chcesz przyśpieszyć upadek, to musisz być przeciwny szczepieniom.

  •  

   pokaż komentarz

   @ziemniaczor:
   "Szczerze na tym etapie prezentujesz się na poziomie obrażonego 17 latka, który nie rozumie jeszcze świata (nie żebym ja był jakimś autorytetem, geniuszem społeczno-politycznym). Życzę jednak trochę elastyczności i krytycznego myślenia."

   Nawet nie masz pojęcia jak bardzo się mylisz. Poważnie. Można powiedzieć że po wielu latach zatoczyłem koło bo wszystko zrozumiałem. Wszystko.

  •  

   pokaż komentarz

   @inozytol:

   @wypok312: Jeżeli chcesz przyśpieszyć upadek, to musisz być przeciwny szczepieniom.

   Jestem za odebraniem wszystkich możliwych praw jednostkom.
   Nie obchodzi mnie czy szczepienia uznajesz za słuszne czy nie.

  •  

   pokaż komentarz

   Jestem za odebraniem wszystkich możliwych praw jednostkom.

   @wypok312: Brak szczepień = zabierasz prawo do zdrowia.

  •  

   pokaż komentarz

   @inozytol:
   Nie da się wprowadzić braku szczepień. To politycznie niewykonalne.
   Za to wykonalne jest wprowadzenie obowiązkowych szczepień.
   A więc akceleracjonizm.
   I nie obchodzi mnie żadne prawo do zdrowia. Nie ma czegoś takiego jak prawo do zdrowia.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie da się wprowadzić braku szczepień. To politycznie niewykonalne.

   @wypok312: Wystarczy pofolgować szurom i po cichu ich wspierać.
   Wystarczy, że wyszczepialność spadnie poniżej pewnego poziomu.
   Chcesz przyspieszyć upadek? To jest recepta.

  •  

   pokaż komentarz

   @inozytol:
   To gówno a nie recepta śmieszku. Na koronawirusa nie ma szczepionki a jakoś cywilizacja, nawet mimo lockdownów, nie upada. Nie upadła nawet przed powstaniem szczepionek, po prostu część chorowała i zmarła. Nie zakończyło to cywilizacji europejskiej. Migracja 500 milionów murzynów może.

   Wprowadzenie obowiązkowych szczepień pomoże przy odbieraniu innych wolności obywatelskich również na innych polach.

  •  

   pokaż komentarz

   @wypok312: Ty symetryzm z centryzmem mylisz jak większość wykopków z resztą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @DIO_:
   Centryści to symteryści też.
   Jedna strona kontroluje wszystko w tym prawie cały internet, a centrysta ci powie że "trzeba ze wszystkimi radykalizmami walczyć" cokolwiek to w ogóle oznacza.

  •  

   pokaż komentarz

   @wypok312: powinieneś nienawidzieć "tych skrajnych z lewej i prawej" , bo to oni dopuszczają się tych czynów, a nie "centryści". Widać tu ogromne przeniesienie emocji i mylenie skutków z przyczynami.

  •  

   pokaż komentarz

   @tony:
   Znowu to boomerskie p!%%%??enie "to skrajnosci sa zle". Gówno.
   To przez bierność centrystów wszystko. To oni pozwolili na to że uchodźca gwałci sobie europejski i dostaje prace społeczne. To oni pozwolili na istnienie takiego systemu.

  •  

   pokaż komentarz

   Centryści to symteryści też.

   @wypok312: Jak mój centryzm, czyli ekologiczno-libertyński anarchofaszyzm może być symetrystyczny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • więcej komentarzy(28)

 •  

  pokaż komentarz

  A jak nie zdadzą egzaminów na "A", to wypad z roboty. Naukowców nie ruszą, bo ktoś musi samo gęste tworzyć, ale menadżerów mogą spokojne, zgodnie z najnowszymi parytetami, wymienić...

 •  

  pokaż komentarz

  No grubo. U nas wszystko pojawia się kilkanaście lat później niż na światłym Zachodzie, więc pozostaje mieć nadzieję, że ten neomarksizm jebnie nim na dobre zacznie się u nas zadomawiać

 •  
  Furano_Yukihira

  +66

  pokaż komentarz

  to jest jeden ze slajdow na tym kursie
  oni tam tlumacza, ze zalety bialych ludzi sa ich slabosciami
  i pomyslec ze to wszystko dlatego ze czarnuchom nie chce sie nic robic i licza na latwy sukces

  źródło: EfPOrn5UEAApQAA.png

1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 następna