•  

  pokaż komentarz

  Proponuję, żeby ten pajac sam je nap!&#*@lał w niszczarce do dokumentów - karta po karcie, aż do usranej śmierci. Je#@na banda nieudaczników, nóż się w kieszeni otwiera

  •  

   pokaż komentarz

   Je#@na banda nieudaczników

   @Hoguett: z tymi nieudacznikami to nie bądź aż tak bardzo pewien. Nie jest takie proste przewalić 70 mln zł, być może mając z tego jakiś mały procencik, a na koniec nie ponieść absolutnie żadnej odpowiedzialności. Dla Ciebie to bycie nieudacznikiem, a ja uważam to za majstersztyk i kradzież publicznych pieniędzy w białych rękawiczkach.

   Swoją drogą - ile w hurcie może kosztować wydrukowanie 2 czy 3 kartek A5 i dodanie do tego koperty? Serio powyżej 2 PLN za pakiet?

  •  

   pokaż komentarz

   @Hoguett: nieudacznikami jesteśmy my, będziemy zap#!?#$@ać do śmierci za miskę kartofli.
   Te chujki u władzy wiedzą co robią, są bez karni i bogaci

  •  

   pokaż komentarz

   @sowiq: Jak panstwo placi za fikcyjne bezpieczenstwo to pewnie nawet wiecej moglo kosztowac. (Fikcyjne bo i tak wynosil kto chcial)

  •  

   pokaż komentarz

   @sowiq: Chciałbym uściślić poprzedni wpis - Je#@na banda posłusznych nieudaczników, skupionych wokół jednego człowieka którego mają za nieomylnego wodza lub zwyczajnie sprzedajnych dziwek, które za pieniądze zrobią wszystko, nawet do tego stopnia, aby być powszechnie znienawidzonym przez społeczeństwo.

   Oczywiście wszystkie brudy wylewane są na Sasina, ale nie oszukujmy się, to nie jest tak, że on w pojedynkę to wszystko zorganizował. Inna sprawa - prezes wydał polecenie, a Sasin miał dwa wyjścia - wykonać polecenie, nie ponieść konsekwencji, a w ostatecznym rozrachunku pójść na jakieś ciepłe stanowisko do spółki państwowej bądź wyrazić sprzeciw, nie wykonać zadania i wyp!&#$alać i pożegnać się z całym hajsem, który do niego spływa.

   Mnie cała sytuacja polityczna w kraju rozkłada na łopatki, przecież tu wszystko leży - od systemu emerytalnego, oświatę, służbę zdrowia, przez gospodarkę aż po energetykę, obronność i politykę zagraniczną.

   Ten kraj jest jak fabryka prochu, w której pracują nałogowi palacze - wystarczy iskra, a wszystko pierolnie jak w Bejrucie, a Świat zapłacze przez kilka chwil, a potem zapomni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  70 mln. Jak sobie pomyślę że w błoto poszły pieniądze, których nie wypracuję całe życie to mi się niedobrze robi.

  Bo już w nic nie wierzę… Jak mogę wierzyć, skoro nawet największy mój wysiłek przecieka im – wam – przez palce? Możecie już wszystko mówić, obiecywać, przyrzekać…

  źródło: youtube.com

 •  

  pokaż komentarz

  źródło: 6ec79b53dbef7425eb404fa9675109a6.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  źródło: 8542d087b7efd714a8dd5a551675bfef.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  O ile mi wiadomo, immunitet nie dotyczy odpowiedzialności cywilnej. El Sasino powinien z własnego majątku oddać te bez podstawy prawnej i faktycznej zmarnowane pieniądze podatnika.