•  

  pokaż komentarz

  Własnością prezes też nie jest.

  •  

   pokaż komentarz

   @IvanBarazniew: Ale jest własnością Skarbu Państwa a Państwem rządzi Prezes. Historię piszą zwycięzcy czy się to nam podoba czy nie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Golem_XIV: A to są jacyś ostateczni zwycięzcy? Kolejnych wyborów już nie będzie?

  •  

   pokaż komentarz

   @Golem_XIV: Ale jacy znowu zwyciezcy? Zniszczyli radio.

   Zwycięzcą to jest RMF.

  •  

   pokaż komentarz

   @IvanBarazniew: ale by ja rymcimcimcim (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) wyglada na taka co lubi byc zdominowana.

  •  

   pokaż komentarz

   @IvanBarazniew:
   Tak, ale ciepłe posady na całe życie to przesada(mało zmian etc..)
   Tu sam Man wyjaśnia o co chodzi.

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   ale by ja rymcimcimcim (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) wyglada na taka co lubi byc zdominowana.

   @Zielonkanazawsze99: A postanowiłeś się tym z nami podzielić ponieważ?

  •  

   pokaż komentarz

   @graf_zero: RMF był zwycięzcą od lat, jeszcze za czasów chyba SLD - PSL. Trójka to w rzeczywistości rozpompowane do granic możliwości i postawione na ego kilku osób radio którego praktycznie mało kto słuchał. Taki skansen lat osiemdziesiątych za publiczne pieniądze.

   Oczywiście osobną sprawą jest pytanie o to kto autentycznie słucha radia a komu ono ma po prostu brzęczeć cały dzień, bo nie jest zdolny zostać ze swoimi myślami przez minutę. Dlatego wygrywa RMF z ich playlistą niezmieniana od 15 lat (tak jak trójka ma niezmieniana od 30), natomiast w rzeczywistość ten ranking to lipa bo cała masa ludzi w ogóle tego gowna nie słucha, nie jest internet, podcasty itp itd

  •  

   pokaż komentarz

   ale by ja rymcimcimcim (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) wyglada na taka co lubi byc zdominowana.

   @Zielonkanazawsze99: mi raczej wygląda na taką co lubi dominować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   pokaż spoiler to ona ciebie rymcimcimcim wielkim straponem

  •  

   pokaż komentarz

   @RoMaN_MiKLaS: malo widziales w zyciu synku - im bardziej kobieta rzadzi w zyciu tym bardziej potrzebuje dominacji w wyrze ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @ferdynandwspanialy Na tego MAna patrzec nie moge. Pseudo inteligent. Dobrze ze rozwalili te radio kolexzko wzajemnej adoracji.

  •  

   pokaż komentarz

   @Golem_XIV: pis i jego elektorat to nie sa zwyciezcy, bardziej jak przegrywy a ze jest ich najwiecej w polsce to juz inna para kaloszy. xD
   I zeby nie bylo ze agituje tutaj za po/ko/psl/sld i innymi zj@@!mi ich pokroju co to to nie. ;)

  •  

   pokaż komentarz

   A to są jacyś ostateczni zwycięzcy? Kolejnych wyborów już nie będzie?

   @komarrek: a jak znowu ta sama ekipa wygra?( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @komarrek: Przecież można je wygrać. To o co chodzi. Można było wygrać samorządowe, prezydenckie...

  •  

   pokaż komentarz

   @Swiatlomir: 8% sprzed PIS to "nikt nie słuchał"?
   Do 2015 tylko RMF, Zet i Jedynka miały większa sluchalność. 20 innych rozgłośni ogolnopolskich by marzylo o takim wyniku.

  •  

   pokaż komentarz

   @Swiatlomir: Trójka to może i był skansen, ale po pierwsze było to radio z muzyką, kulturą i publicystyką. Teraz takiego radia szukam że świeca i znaleźć nie mogę. A to czy była słuchana przez marginalną część słuchaczy? Zobacz co się działo za każdym razem na Mirko jak były prezentowane Top Wszechczasow. Jasne że to margines i nie wart zwrócenia uwagi, a jednak to słuchacze i oni też słuchali reklam, potem choć 1% poszedł do sklepu i kupił - zysk dla reklamodawcy, teraz tego nie będzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Wiskoler_double: No widzisz, poprzednio można było nie ingerować we wszystko z prymitywną propagandą i ordynarnym zawłaszczaniem. A teraz nawet kilku wykopków beztrosko ci tłumaczy że ta banda mentalnych spadkobierców ruskiej rewolucji może zniszczyć wszystko i nic się nie dzieje. Dramat jacy ludzie doszli do głosu.

  •  

   pokaż komentarz

   @komarrek: Myślę, że nawet jak będą to takie jak za PRL - 95% frekwencji i 100% głosów na PZPR.

  •  

   pokaż komentarz

   @twar: No i co zmienia taka interpretacja, skoro oni dysponują wojskiem, policją, prokuraturą, sądami i aparatem bezpieczeństwa. Przymiotniki przeciw kulom? Za PRL też ludzie nie lubili władzy a jej obalenie zajęło 45 lat i wymagało ofiar ludzkich idących w tysiące... Władza to przymus, przymus to przemoc.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zielonkanazawsze99: A weź, kijem bym jej nie dotknął. Ci wszyscy ludzie na państwowych intratnych posadkach mają zawsze ten sam wyniosły wyraz twarzy, zauważyłeś? Zbiera mnie na wymioty jak to widzę.

  •  

   pokaż komentarz

   Własnością prezes też nie jest.

   @IvanBarazniew: Idź powiedz prezesowi przedsiębiorstwa w którym pracujesz że się zbytnio panoszy bo to nie jego własność. Oczywiście bez znaczenia jest tu fakt, że członek zarządu do zarządzania i reprezentacji przedsiębiorstwa jest został wskazany przez właściciela, c'nie? xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Golem_XIV: No nic nie zmienia ;) ja ze swojej strony juz sie pogodzilem ze przyszlo mi zyc w gowno kraju i nie mam sie zamiaru kopac z przyslowiowym koniem bo jak juz wspomnialem ciemnego polskiego narodu nie pokonam. xD Jak tam sie zastanowie nad tym patrzac w przeszlosc to zaluje ze jak wiekszosc moich rowiesnikow nie sp$$?@!#ilem z tego kraju kiedy bylem jeszcze dosc mlody. Teraz przyszlo mi po prostu odwracac wzrok od tego polskiego gnoju i nic poza tym nie moge zrobic. ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @IvanBarazniew: Idź powiedz prezesowi przedsiębiorstwa w którym pracujesz że się zbytnio panoszy bo to nie jego własność.

   @Arsenazo:

   jeżeli liczba klientów spada o 10% to co się robi z decydentem?
   a jak o 30?

   w pisowskim przedsiębiorstwie awansuje, przecież to oczywiste

  •  

   pokaż komentarz

   Ale jest własnością Skarbu Państwa a Państwem rządzi Prezes.

   @Golem_XIV: Zależy jakiego prezesa masz na myśli (nie mylić z tą "prezeską") ¯\_(ツ)_/¯

   źródło: kontrrewolucja.net

  •  

   pokaż komentarz

   jeżeli liczba klientów spada o 10% to co się robi z decydentem?
   a jak o 30?


   @ws60: Jak to co się robi? Robi się to, co sobie zamarzy właściciel, a jak chce go zatrzymać na stanowisku, to zatrzymuje, i tak jest w tym przypadku. Znasz jakiś przepis, który mówi o usuwaniu zarządu radia za spadek liczby słuchaczy? Ja nie.

  •  

   pokaż komentarz

   @IvanBarazniew: Nikt nie twierdził, że jest więc się nie baw w obalanie mitów, które sam kreujesz.

  •  

   pokaż komentarz

   Znasz jakiś przepis, który mówi o usuwaniu zarządu radia za spadek liczby słuchaczy? Ja nie.

   @Arsenazo:

   ale za działalność na szkodę spółki skarbu państwa tak, i są to solidne paragrafy

  •  

   pokaż komentarz

   ale za działalność na szkodę spółki skarbu państwa tak, i są to solidne paragrafy

   @ws60: No tak, czyli ktoś odchodzi ze spółki SP na znak protestu (lolz), bo ma inne sympatie polityczne, wizję państwa, wizję miejsca pracy czy cokolwiek tam sobie uwidzi, i prezes ma za to beknąć bo nie przyszedł zrzec się władzy w spółce na rzecz zbuntowanych pracowników xD Zatrudnij się w firmie produkującej niezdrowe żarcie, zażądaj zmiany profilu produkcji na żarcie zdrowe, a potem odejdź na znak protestu xD I cyk, zarząd winny niegospodarności, bo nie zmienił profilu produkcji, BO TY TAK CHCIAŁEŚ xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Arsenazo: analogia bezpodstawna
   branża spożywcza ma się nijak do radiowej

   konie z janowa też pewnie nie mieściły się w wizji prezesa i to ich wina że interes padł? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   branża spożywcza ma się nijak do radiowej

   @ws60: No tak, w radiowej są pieniądze kwadratowe a w spożywczej-podłużne xD

   konie z janowa też pewnie nie mieściły się w wizji prezesa i to ich wina że interes padł

   Wpis do KRS o upadłości poproszę.

  •  

   pokaż komentarz

   @Wiskoler_double:

   Widzisz, wszystko jest kwestią mocno indywidualną. Mnie afera o Trójkę drażni, bo jedna ze stron ją bezczelnie przejęła, ale druga robi z niej jakieś "radio którego wszyscy słuchali". Jedno i drugie jest równie mało prawdziwe, ale ja nie rozumiem czemu ta "druga strona" też posługuje się kłamstwami i półprawdami równie chętnie, jak strona pierwsza.

   Masę publicystyki masz na youtube, natomiast co do radia masz niedoścignione TOK-FM. Muzycznie również masz youtube i inne usługi, zaś te wszystkie "top wszechczasów" i tak są takie same od lat 90tych (pomijam już kwestię że nei bardzo rozumiem skąd tam się brała muzyka, jak była dobierana itp itd). Mając 256 gigabajtów na telefonie i tak całą muzykę jaką chcę, mam cały czas przy sobie i nie potrzeba mi jakiegoś redaktora żeby mi przez 15 minut tłumaczył o czym jest piosenka, zanim ją puści.

   Generalnie to Trójka jest ofiarą transformacji ustrojowej: to było radio które wypłynęło na dystrybucji niedostępnych dóbr. Przykładowo Tomasz Beksiński (choć o n był związany też z innymi programami) został dziennikarzem muzycznym tylko dlatego, że dzięki kontaktom i pieniądzom ojca miał gigantyczną kolekcję płyt. Miał więc co puszczać a prawami autorskimi i licencjami nikt się wtedy nie przejmował. W takiej sytuacji Trójka była jednym z niewielu źródeł muzyki.

   Dziś masz iTunes, Tidala i podobne, a trójka to taki Красногорский завод имени С. А. Зверева (bo na pewno nie Kodak).

   @uhu8: Nie głosowałem na PiS, nie podoba mi się obsadzanie wszystkiego swoimi (dlatego nie głosowałbym też na PO, SLD, PSL...). Równocześnie widzę z liczb że trójka nie miała tych 8% w chwili jak PIS za nią się wziął, a dołki w rankingach zaliczała jeszcze za czasów kiedy "legendarni" prowadzący z równie "legendarną" dyrektor w niej pracowali. Ponownie przy tym zwrócę uwagę, że te "słupki słuchalności" to nie są realne liczby, a badania statystyczne o bliżej nieokreślonej metodologii i równie nieokreślonym błędzie statystycznym. A że ciężko zrealizować badanie, które ma błąd w okolicach 1-2%, to nadawanie znaczenia spadkowi z 5,7 na 5,1% może być mało trafione. Fakt faktem, że słuchalność Trójki zawsze była marginalna i trzyma się na dokładnie tym samym poziomie, a z drugiej strony masz jeszcze generalny trend niesłuchania radia. Co więcej, ja bym też widział metodologiczny problem w samym pytaniu "jakiego radia słuchasz" bo od razu należałoby zapytać co to znaczy słuchać? Przez ile godzin dziennie? A jak słucham trochę jednego a trochę drugiego? A z tego co widzę statystyki zamieszczane niżej, to one się sumują do 100%.

  •  

   pokaż komentarz

   @Swiatlomir: to, że Ty nie wiesz jak badania są prowadzone, to nie znaczy, że to jakaś szemrana historia, manipulacja lub tajemnica.
   Część firm (nielsen) prowadzi badania "sprzetowe", kwestią jest dobór grupy badawczej i zapobieganie korupcji tej grupy (czego nielsen w miarę pilnuje, ztcw).
   Statystyki dotyczą czasu, więc jeśli ty sluchasz 1h rmf i 1h zet, a sąsiad 12h zet, to do 100% czasu słuchania wejdzie 1h rmf i 13h zet.
   I tak, masz rację, przy zmianie wladzy w 2015 Trojka nie miała tych 8%, lecz 7.8%.

  •  

   pokaż komentarz

   @uhu8: ale przy rzetelnych badaniach chciałbym wiedzieć, bo podanie błędu jest niezbędnym elementem takiego badania.

   I ja nie twierdzę że one są "szemrane". Twierdzę jednak, że wyniki badań są następnie upraszczane w przekazie i wyciągne z nich są wnioski, których wyciągać nie sposób.

   BTW a przed przejęciem władzy przez PiS było 7,2%. To jednak dzięki PiS skoczyło? ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @Swiatlomir: bo przez chwilę była to antena gdzie nie bano sie trudnych pytań do pis.
   A potem tu kogos wywalono, tu przycieto pazurki, a tu wymieniono na Lisickiego i wielu ludzi brało obrzydzenie by zaczynać drogę do lub dzień w pracy od sluchania jak red. L. lize dupy ulubionym politykom

  •  

   pokaż komentarz

   @Kaczypawlak: Zasadniczo nie robi mi to różnicy. Patrząc na opozycję nie mam żadnych nadziei.

  •  

   pokaż komentarz

   @uhu8: W takim razie będziemy to widzieli za kilka miesięcy, kiedy „Radio Nowy Świat” przejmie im te 7-8% słuchaczy. Profil słuchaczy trójki jest taki, ze oni bez problemu powinni się przesiąść

 •  

  pokaż komentarz

  Hmm, ja tu widzę spadek słuchalności Trójki tak gdzieś od 2016. Jakoś tak zbiega mi się to wyborami - a po wyborach - z pojawianiem się w niej różnych Lisickich i innych posłusznych i pozbywaniem się doświadczonych i kompetentnych dziennikarzy.

  źródło: bi.im-g.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @mucher: Oj mam wrażenie, że wykres nie uwzględnia najświeższych danych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @marekmarecki44: Ano nie uwzględnia, teraz jest na poziomie 4%.

  •  

   pokaż komentarz

   @mucher: łap nowsze dane:

   źródło: trojka.png

  •  

   pokaż komentarz

   @mucher: a teraz zrób wykres tak, zeby było widać 100 % :) A poza tym to jest przecież szacowane, wiec te zmiany są poniżej granicy błędu statystycznego - to nie są realne dane

  •  

   pokaż komentarz

   @mucher: a niby kto ma tej trójki słuchać? dziadki które są w odwrocie?
   niech trójka zacznie puszczać normalną muzykę to i słupki słuchalności pójdą w górę

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @RoMaN_MiKLaS: jak chcesz robić zarzutki to staraj się bardziej

  •  

   pokaż komentarz

   @mucher: Pozwól, że poprawię ten wykres.

   źródło: w1.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @mucher parę lat temu i jadąc na długiej trasie samochodem- zmęczony jednakowym łomotem typu Radio Zet czy RMF przełączyłem na trójkę, którą niegdyś często słuchałem, a tam Bronisław Wildstein czyta swoją biografię. To był jeden z ostatnich raz kiedy słuchałem Trójki. Potem jeszcze parę razy próbowałem ale było coraz gorzej.

  •  

   pokaż komentarz

   Oj mam wrażenie, że wykres nie uwzględnia najświeższych danych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @marekmarecki44: chyba 4,10 za ostatni miesiąc. To tylko 20% spadku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @mucher: Jako osoba, która trójki słuchała od 20 lat mogę się chyba wypowiedzieć dość merytorycznie - ludzie w trójce uwielbiali osobowości i nienawidzili politykierstwa. Zarówno za SLD, potem PiS i PO - wszystkie te partie upolityczniały publicystykę, która stanowiła ok 20% porannego i popołudniowego pasma. PiS przegiął pałę, zatrudniając takie radiowe zera jak Lisicki i Semka, ale moim zdaniem serwisy informacyjne były identyczne jak za p. Jehton, tylko o przeciwnym zwrocie. No i wyleciał Zaborski za to jak u niego skompromitowała się ta od pokazywania środkowego palca.

   Trójkę trawił rak politycznych zmian i wyrzucania dziennikarzy. Ironicznie jednak to za p. Jehton miało miejsce usuwanie dziennikarzy lewicowych, bo należeli do zwiazków zawodowych. Jednocześnie nie przeszkadzało jej to w stosowaniu pogardliwego termiu "umowy śmieciowe", mimo że sama stosowała je powszechnie i Kaczkowski nawet na antenie się skarżył że zamieniła mu umowę o pracę na zlecenie.

   Te 8% to był moment gdy trójka faktycznie była rodziną - był bukartyk, andrus, męskie granie, karp i aukcje - ogólnie słuchacz czół się jako członek pewnej całości, grupy ludzi na poziomie, różnorodnych i czasem głupich, ale miłych i ciekawych. Za pis były ciągłe toksyczne zmiany i pogarda, a poniewieranie dziennikarzami miało swój wpływ na treści na antenie. Nic dziwnego że słuchacze odchodzili. Teraz mimo, że mam wrażenie że muzyka jest lepsza, to za wywalenie Marcela mogę jedynie napluć na tego aparatczyka o poranku.

  •  

   pokaż komentarz

   @Phate77: Edward Tufte widzi jak robisz k**ę z wizualizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak już chcesz wrzucać porównania, pasowałby wykres skumulowany lub innego rodzaju porównanie z resztą rynku, zwłaszcza w sytuacji, gdy poza RMF wszyscy gracze na rynku mają 10% i mniej.

   @MinisterPrawdy no właśnie Zaborskiego nie mogę przeboleć, wg mnie jeden z najlepszych dziennikarzy politycznych w PL. Ostatnie dane to nawet poniżej 4, 3.9%. Zresztą Jedynka podobnie dostała w dupę za dobrej zmiany, spadek z 11 do 5% - jeśli dwie największe rozgłośnie PR przędą tak kiepsko, ciężko to wytłumaczyć inaczej, niż durnymi decyzjami zarządu.

   źródło: static.wirtualnemedia.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @Phate77: teraz skala nie odzwierciedla dynamiki zjawiska i istotnosci zmian, po co sie bierzesz za rzeczy na ktorych sie nie znasz?

  •  

   pokaż komentarz

   @mucher: Nie wrzucam żadnego porównania, tylko zmieniłem skalę wykresu, który sam zamieściłeś. Według mnie zawężanie skali wykresów jest właśnie manipulacją. Mieli koło 8%, teraz mają koło 4% udziału w całości (czyli w 100%) - czyli byli małym graczem, teraz ledwo co istnieją. To, że poza kilkoma większymi stacjami istnieje wielu małych graczy nie upoważnia do takiej zmiany skali.

   Na moim wykresie za 2020 wrzuciłem sugerowane przez Ciebie 3.9%.

   P.S. Z zestawienia które zamieściłeś wynika, że nie tylko RMF ma 10% jak już chcesz być taki dokładny.

  •  

   pokaż komentarz

   @xstempolx: Teraz skala oddaje rzeczywistość, czyli znikomy udział w rynku.

  •  

   pokaż komentarz

   @Phate77: Jasne. 7% przy kilkunastu, kilkudziesięciu rozgłośniach w eterze to znikomy udział. puknij sie w ten pusty baniak.

  •  

   pokaż komentarz

   @xstempolx: Nie mają 7% tylko 3.9%. Widzę, że kończą Ci się argumenty i zaczynasz argumentum ad personam.

  •  

   pokaż komentarz

   @Phate77: Manipulacją byłoby, gdyby skala była np. od 4-8%. I manipulacją jest właściwie pokazanie od 0-100%, bo jak ci już napisali - zmiany trudno zauważyć (stacja straciła połowę słuchaczy); skala do 100% w takich wizualizacjach to szkolny błąd.

  •  

   pokaż komentarz

   @RoMaN_MiKLaS: idź sobie słuchać "normalnej muzyki" na 30 rozglośniach, ktore sa dla Ciebie.

  •  

   pokaż komentarz

   @mucher: Trójka była kiedyś moją ulubioną stacją, ale po "dobrej zmianie" odeszli z niej wszyscy wartościowi redaktorzy. Zostały zgliszcza i straciła rzeszę fanów. Teraz ma najgorszy wynik słuchalności wszech czasów i zmierza do całkowitej zagłady. W tej sytuacji próba "zmiany skali", zestawienie z innymi graczami typu Radio Grzybek, czy Studenckie Radio Wesoły Kogucik jest zupełnie nie na miejscu i wg mnie jest próbą zamydlenia sytuacji (manipulacji). Trójka była najbardziej "popularną (w sensie muzycznym)" z rozgłośni państwowych (Jedynka i Dwójka, jest wg mnie bardziej konserwatywna) i jako taka powinna konkurować z innymi popularnymi stacjami jak RMF czy ZET i z nimi powinna być zestawiana, dlatego wydaje mi się, że mimo iż wąska skala lepiej oddaje dynamikę, to gorzej oddaje ogólny obraz sytuacji (czyli dna).

  •  

   pokaż komentarz

   Widzę, że kończą Ci się argumenty i zaczynasz argumentum ad personam.

   @Phate77: tak, nie mam zamiaru dalej argumentować w tej czczej gadaninie. skoro dotychczasowe argumenty do ciebie nie trafiały, to reszta też nie trafi ( ͡° ͜ʖ ͡°) skala była dobrze dobrana do opisu danego zjawiska, ty przeskalowałeś mocno i wykres w takiej formie jest praktycznie bezużyteczny.

  •  

   pokaż komentarz

   @mucher: Akurat na 2016 przypada też spopularyzowanie szybkiego mobilnego internetu. Sporo ludzi odkryło, że istnieją takie platformy jak Spotify czy Tidal i można tworzyć własne "radio", bez reklam leków na grzybicę pochwy i zaparcia. Myślę, że to też nie było bez znaczenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @Phate77: Przykro mi, ale to Twój wykres jest gówniany. Wykres ma być przede wszystkim czytelny, a z Twojego nie sposób odczytać wartości procentowych, a tym bardziej ich zmian w czasie. O ile nie mamy do czynienia z wykresem kołowym, to równie dobrze skala może być przyjęta od 0,001% do 0,002% i póki wszystkie "punkty" będą mieściły się w tym zakresie, a konkretne wartości będą łatwe do odczytania, to będzie on jak najbardziej poprawny. Graficzne przedstawienie zależności w takiej formie jak u Ciebie byłoby z pewnością nieakceptowalne na każdej uczelni technicznej. Jeśli chodzi o wykres @mucher to już można by go przedłużyć do tych okrągłych 10%, ale jak sądzę, to nie jest on jego autorstwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @RoMaN_MiKLaS:
   Trzeba być totalnym ćwierćgłówkiem, żeby słuchać takich idiotów, i jeszcze nazywać toto muzyką.

  •  

   pokaż komentarz

   @Phate77: O, nawet prosty wykres słupkowy dobrze oddaje sytuację i widać kto jest "biggest loser"; możnaby jeszcze dodać słupek z różnicą.

   źródło: i.imgur.com

  •  

   pokaż komentarz

   @Ociec: jeszcze były patriotycznocierpietnicze audycje Reszczynskiego i niesmieszny dla kogokolwiek poza autorem kacik wzajemnej adoracji Wolskiego z przyjaciółmi.

 •  

  pokaż komentarz

  Ja słuchałem Trójki, ponieważ lubiłem słuchać Pana Niedźwieckiego, Pana Manna, Pani Anny Gacek i innych artystów którzy nie chcą mieć już nic wspólnego z tym rządowym kanałem. "Trójka nie jest własnością grupki pracowników" Bez tej grupki jesteście niczym!

  •  

   pokaż komentarz

   @BiegaczAmator30: Też lubiłem ich słuchać. Bardzo lubiłem piątkowe poranki kiedy redaktor Nogaś przekomarzał się z redaktorem Mannem. Teraz słucham dokładnie tego samego w Radiu Nowy Świat. O tyle lepiej, że bez durnych reklam o infekcjach intymnych co 10 minut.

  •  

   pokaż komentarz

   @Gryllen: Ja uwielbiałem niedzielną audycję Pana Manna i czytanie pogody. Mam nadzieję, że Pani Anna dołączy do zespołu. (。◕‿‿◕。)

  •  

   pokaż komentarz

   @BiegaczAmator30: Ogólnie to u nas Trójka grała non stop zawsze w tle. Piątkowe wieczory z listą głównie żeby usłyszeć redaktorów Niedźwiedzkiego i Barona. A już nie wyobrażam sobie Bożego Narodzenia bez świątecznych licytacji prowadzonych przez redaktora Strzyczkowskiego. Taka jest siła przyzwyczajenia chyba. Do tego reportarze w piątek po południu były też genialne. Zostaje mi wspieranie Radia Nowego Świat i liczenie na to, że usłyszę głosy ulubionych przez siebie redaktorów których jeszcz z nimi nie ma.

  •  

   pokaż komentarz

   "Trójka nie jest własnością grupki pracowników"

   @BiegaczAmator30: zarządzanie w stylu pis. nadal nie rozumieją, że to ludzie tworzą wartość firmy, bo u nich w "firmie" ludzie tworzą jedynie masę przyklaskujących i głosujących ślepo bezmózgów. indywidualne myslenie w pisie to wada, nie zaleta - od myslenia jest wódz.

   pokaż spoiler eh żadna partia w historii III RP mnie tak nie obrzydzała jak te miernoty..

  •  

   pokaż komentarz

   @Gryllen: Były ciekawe audycje, np. Matka Polka Feministka, Projekt Tata, Akademia Muzyczna Trójki, Minimax, Bielszy Odcień Bluesa, Piosenki Bez Granic. Pokolenie Spotify nie wie jak pięknie można opowiadać o muzyce, otaczającym nas świecie, robić reportaże o ciekawych ludziach i poruszać ważne, a czasem po prostu interesujące, tematy. Trójka to był kolektyw ludzi, którzy umieli mówić w radiu tak, żeby chciało się tego słuchać. Takiego Antyradia np. słuchać pomiędzy utworami się nie da, nawet gdy lubi się graną tam muzykę. Do tego audycje na poziomie, często z humorem i dowcipem. Nie ma drugiej takiej stacji i za pisowskich aparatczyków już nie będzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Wozik: Cieszę się, że nie jestem sam w takim a nie innym postrzeganiu starej Trójki. Słuchałem tego radia właśnie dla tych redaktorów i audycji. I właśnie dlatego, że umieli snuć opowieści okołomuzyczne. To było coś. Może jeszcze Trójka się odrodzi jak PIS odejdzie do historii. PO też rządziło 8 lat i potem nagle zniknęło jak sen złoty.

  •  

   pokaż komentarz

   @Gryllen: Albo taka Historia Rockandrolla Metza. Tu kilka reportaży Joanny Mielewczyk do posłuchania: http://www.joannamielewczyk.pl/category/matka-polka-feministka/

  •  

   pokaż komentarz

   @Wozik: A dziękuję za linki. Z chęcią przesłucham. Historia Rock&Roll's genialna. Sobota wieczór prawda? Pamiętam też tą audycję po 23 z niesamowicie niepokojącym into: "Potrójne Pasmo Przenoszenia". Genialną "niepokojącą" muzykę elektroniczną redaktor tam grał.

  •  

   pokaż komentarz

   @Gryllen: Urywki z Rozrywki, gdzie można się było pośmiać, a nie popatrzeć z zażenowaniem jak na kabaret z Polsatu. Poranne przekomarzania Krystiana Hanke i Roebrta Kantereita, Andrus i Czubaszek. Oj można by długo :) I tak, Trójka zawsze szła w tle albo w aucie. Dopiero teraz słychać, jak tego tła mocno zabrakło.

  •  

   pokaż komentarz

   @BiegaczAmator30: pogode to czytał w piatek rano. A ja właśnie nie przedałem z Gacek, czy Mana. Trójkę uwielbiałem za waidomości najwyższej klasy, sa informację o europie od Enersta, czy świecie od Drozda, czy Rosiaka (choć tutaj młody Żakowski nie wiem czy nie jest lepszy niż on) i to była moja Trójka. Dziś nie mam czego słuchać, bo nikt do niech poziomem nawet nie może sie zbliżyć. A muzyka, muzykę mam na youtube, spotify i jeszcze jeszcze innych platformach..

  •  

   pokaż komentarz

   @BiegaczAmator30: teraz jest nowa jakość, żewne wspomnienia Wolskiego, WIernik i Kodym puszczający dad i granddad rocka no i sobotnie poranne pasmo z bełkotem cejrowskiego...

  •  

   pokaż komentarz

   @JASKUM: Dodałem do zakładek. Dużo słyszałem o tym nowym radiu, ale dopiero teraz sprawdziłem czy to faktycznie ruszyło. Widzę, że 750k zł miesięcznie na patronite. Ale się cieszę, że im się udało. A trójka niech zdycha.

  •  

   pokaż komentarz

   @BiegaczAmator30: Nie jest zle, ale jeszcze duzo brakuje, przede wszystkim porzadnej publicystyki.

 •  

  pokaż komentarz

  "Działanie poprzedniego dyrektora polegało na odgrzewaniu starego formatu, który już wcześniej tracił słuchalność."

  No, bo teraz to atakuje szczyty jeśli chodzi o liczbę słuchaczy. ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @Lootzek: a wcześniej atakował ? Zaryzykuję hipotezę ze są na polskim YouTube kanały co maja więcej widzów niż trójka realnych sluchaczy

  •  

   pokaż komentarz

   @Lootzek: genialni stratedzy. z powodu swoich zmian kadrowych i c!@@?wego zarządzania od 2016 regularnie tracili na słuchalności, aby w tym roku podać to jako argument do dalszego pogrążania stacji.

  •  

   pokaż komentarz

   @Swiatlomir: O panie, a widziałeś co się dzieje w tv przy jakkimś wydarzeniu sportowym? Zaryzykuję hpotezę, że są stacje tv, to mają więcej widzów niż trójka. No i co to niby wnosi? Trójka to było radio, które można porównywać... z innymi stacjami radiowymi? Przed przejęciem władzy przez PiS była 3/4 stacją na rynku, co biorąc pod uwagę gówniane reklamy i "dużo gadania" było wynikiem rewelacyjnym. Jako jedno z nielicznych mediów publicznych realizowała misję, a jeśli ktoś jej przeszkadzał to byli to politycy, a nie dziennikarze.

  •  

   pokaż komentarz

   @Lootzek: Dyrektora, którego przypomnijmy sama zatrudniła.

   Te tłumaczenia kompletnie się nie kleją. Oni nie mają wizji na Trójkę. Miało być czysto muzycznie, wracają salony polityczne. Miało być różnorodnie, biorą spady z innych stacji. W tym wszystkim chodziło tylko o to, by up%@$%?$ić stację "tych drugich" i w sumie tylko tyle. Teraz po osiągnięciu celu równie dobrze mogą tę stację zlikwidować.

 •  

  pokaż komentarz

  PiS się skończy już niedługo, a niektórym pozostanie wstyd do końca życia.

1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 następna