•  

  pokaż komentarz

  Ale Wy macie polewkę z Konfederacji, w niej jest może kilka dziwnych osób, ale póki co, to tylko oni od samego początku pokazują jak jest i co się dzieje, nawet sprzeciwili się podwyżkom kiedy cała banda oszustów była za podniesieniem sobie wynagrodzenia nie patrząc na to co ludziom się mówi o sytuacji i ich traktuję.
  Mnie nie interesuję kilka osób z dziwnymi pomysłami, mnie interesuje kto nagłaśnia jakie sprawy i kto pokazuję, że potrafi powiedzieć nie i to nie przez 5 min, ale już dłuższy czas.

  Oczywiście zaraz wylecą teksty z Korwinem i jakieś z Bosaka, ale to ile krzyczą ludzie z tej partii kiedy reszta siedzi cicho, to nikt na to nie zwraca uwagi.

  Ja nie rozumiem tych co są za pisem, i tak nie będą te osoby miały żadnego bonusa, żadnej nagrody czy posady, wyborca pis jest taki sam jak inni obywatele Polski i tak samo płacą podatki, więc trzeba być kompletnym idiotą, trollem, czy zarabiać na tym by popierało się działania pisu widząc jak bezczelnie już bawią się z ustawami i prawem, nie wspominając o podatkach, które dotyczą nawet tych idiotów będących twardo za pisem, w dodatku każda ustawa przez nich tworzona zawiera jakiś punkt, który jest im na rękę lub są te ustawy niedopracowane, bo liczy się dla nich właśnie tylko to co chcą ugrać, a nie cąłokształt.

  •  

   pokaż komentarz

   @ThomasE bardzo dobrze napisane łap plusa, mnie wk%?#ia to z futerkowcami, jak i ostatnia akcja z cukrem, i TVP robi akcje propagandową -- > dzieci w Polsce mają nadwagę, a nadwagą to przyczyną wielu chorób cyk lekarz z szafy Kurskiego ekhm tzn ekspert potwierdza że tak jest, następnie mówią że ta opłata będzie mała, a poza tym to nic się nie stanie firmom od napojów itd, jedno wielkie JA p#%@$!!E j@!#ny ściek bzdur, jak jestem chudy to może nie zapłacę więcej za cole ...

  •  

   pokaż komentarz

   @ThomasE: Zwróć uwagę, że:

   Te twitty wrzucają ciągle te same osoby, non stop dzień w dzień.
   Nie wrzucają nigdy pełnego wideo tylko wycinki kilkusekundowe.

   Ja tam mam beke z ich aktywności, tylko mnie przekonują żeby dalej głosować na Konfę :)

  •  

   pokaż komentarz

   @ThomasE: To są kretyni. Trzeba było poprzeć Trzaskowskiego. Taktycznie. Zablokowałby to i wiele innych idiotyzmów, ale tacy byli ładnie w rozkroku to teraz PiS będzie robił co chce.
   Będą mieli szczęście jak za 3 lata jeszcze będzie ordynacja przy której uda im się wejść do sejmu.

  •  

   pokaż komentarz

   Ale Wy macie polewkę z Konfederacji, w niej jest może kilka dziwnych osób,

   @ThomasE: w samym sejmie 11, poza sejmem kolejne setki dziwaków, szurów, antyszczepionkowców i pożytecznych idiotów Putina (ale nie mi oceniać czy umyślnie czy przypadkiem).

   kiedy cała banda oszustów była za podniesieniem sobie wynagrodzenia

   @ThomasE: kłamstwo. Zieloni, Razem, Kukizowcy, bezpartyjni z KO też byli przeciw. Nie wspominasz o tym, bo nie pasuje do narracji, nie?

  •  

   pokaż komentarz

   @Corranh:

   To są kretyni. Trzeba było poprzeć Trzaskowskiego. Taktycznie
   Kretyni siedzą w KO, wystawili złego kandydata, Trzeba było wystawić Sikorskiego, taktycznie.

   @CytrynowySorbet

   kłamstwo. Zieloni, Razem, Kukizowcy, bezpartyjni z KO też byli przeciw.
   Pojedyncze osoby.

  •  

   pokaż komentarz

   @joyko: Albo nie wystawiać nikogo i dać Hołowni wejść do drugiej tury a potem zgarnąć kościółków elektorat któremu RM do reszty nie sprało mózgów.

   Ale to nie jest wątek dzbanach z KO tylko o symetrystach z Konfederacji, którzy będą mieli szczęście jak ich do następnych wyborów PiS nie zaora czy TK ordynacją, czy delegalizacją.
   Sam Korwin powiedział że nie wiadomo czy to nie były ostatnie wybory ale oczywiści przed wyborami nie było różnicy czy Trzaskowski czy Duda.

  •  

   pokaż komentarz

   @ThomasE: Też mnie to ... lekko mówiąc ... irytuje. Weźmy w tym przykładzie Mentzena - wg. mnie, najbardziej merytoryczny gość z całej polityki. Korwin szybciej myśli niż mówi, stąd łatwo błędnie ogarnąć co ma na myśli chociaż czasem się zbyt zapędza.
   Aczkolwiek to oni wnioskowali o wstrzymaniu ubezpieczeń do aut, braku zmiany tablic przy kupnie itd.

   Bosak? Czasem wypali z czymś słabym - zdarzy się, aczkolwiek na razie jest relatywnie sam i nie ma grona zespołu do zweryfikowania tego co mówi - aczkolwiek względnie dobrze prawi.

   Może mają czarne owce aczkolwiek jest ich niewiele a nie jak w niektórych partiach...

   Jak na chwilę obecną, wg mnie to tylko konfederacja z aktualnego wyboru

 •  

  pokaż komentarz

  Cieszy, że tak mało intelektualnych zer wypisuje tutaj obelgi pod kątem Konfederacji... może ludzie chociaż trochę zauważą różnicę między bandą czworga a Konfederacją.

 •  

  pokaż komentarz

  A może tak z lewicy ktoś głośno o tym mówi?

  Czy jak zwykle jedynie Konfederacja na straży praworządności?

 •  

  pokaż komentarz

  Jestem przeciw mordowaniu zwierząt na futra, jedyny raz popieram karakana a konfa nie pierwszy raz mi już podpada ale to i tak najlepsza opcja wśród tego barachła w sejmie. Poza tym to nie żadni rolnicy protestują. Oni nie produkują żywności więc niech nie obrażają prawdziwych rolników

 •  

  pokaż komentarz

  Czekamy na zagranie kartą Ordo Iuris. Wtedy skończą się te protesty.