•  

  pokaż komentarz

  Obudźcie się, w sejmie nie ma żadnej walki. To jest arena dla "flame mma". Wszystkie decyzje zapadają poza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @yuminstall: Najlepsze jest to że kiedyś był taki zawód "lobbysta". Oficjalny. Czyli jak ktoś chciał coś od polityka, to musiał zapisać się do rejestru i mógł wtedy próbować naciskać na nich żeby coś uchwalili, albo czegoś nie uchwalali.
   W końcu ten pomysł stał się bezużyteczny, po tym jak jednego loobbystę najpierw aresztowali "tymczasowo" na 4 lata, potem go zbankrutowano - i wszyscy doszli do wniosku, że tak pracować się nie da. Po co być na świeczniku, w jakichś rejestrach itp. Zawód lobbysty zdechł sobie i już.

   A ponieważ zszedł ze świecznika, to zapewne zagościł w podziemiu. Jak można się próbować domyślać teraz nikt nawet nie próbuje w jakikolwiek sposób kontrolować kontaktów ludzi którzy uchwalają prawo z ludźmi którzy mają w tym interes. Wcale bym się nie zdziwił jakby po całonocnym bzykanku w burdelu, oczywiście opłaconym przez nieznanego darczyńcę i nagrywanego żeby zabezpieczyć swoje interesy, na końcu każdemu po takiej libacji dawali po prostu forsę w reklamówce zrywce z marketu - i następnego dnia magicznie wciskane są prawidłowe guziczki, a potem są prawidłowe wyniczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   No ale tylko tak gdybam. Tzw. fantazja literacka. Zawsze lubiłem sci-fi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  kaczor to jednak jest gość. rzucił ochłapa lewakom i millenialsom z sojowym latte pod nosem, a ci się cieszą.
  nic go to nie kosztuje, a pewnie w sondażach mu trochę skoczy.

 •  

  pokaż komentarz

  ciekawe jak głosował

  źródło: jenot.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Czemu Bosakowi tak bardzo na tym zależy?

  - Bo jego kolega ma fermę futer?
  - Czy dlatego że Rydzyk na nich zarabia?

  Komu jest oddany?

  •  

   pokaż komentarz

   @diogene: A to trzeba mieć jakiś interes by mówić prawdę? Nie mierz Bosaka miarą PO/PiS. On jak widzi, że likwidujemy całą gałąź produkcji odzwierzęcej bo miastowy dziadek się naoglądał ckliwych o norkach to po prostu mówi, że to głupota.Dlatego pomimo takich dziwaków jak Braun czy Korwin, Konfederacja to jedyna realna przeciwwaga w Sejmie. Reszta to odcienie socjal-zamordyzmu.

   Niemniej wiesz co mnie najbardziej w tej piątce bawi? To, że są z niej zadowoleni soy boye, które na Kaczyńskiego nie głosują a wkurza rolników, trzon elektoratu PiS. Jeśli to nie zagrywka polityczna i na serio chcą to przegłosować to pięknie sobie strzelają w kolano...

   źródło: i.kym-cdn.com

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai: jaką prawdę? Zrobił wizytację na farmie, jak Kim Jong Un, u znajomego który był na jego ślubie, nie pokazał żadnych chorych zwierząt które usunięto, nie pokazał jak zwierzęta reagują jak się je wyciąga z klatki i na tej podstawie mówi że to zgodne z prawem boskim i wszystko jest ok. Aha i widział kota który się za szczura przebrał.

   A nagrania które robiono z ukrytych kamer przez kilkanaście lat? Manipulacja lewagów!

   I tak, mnie też to bawi xD

  •  

   pokaż komentarz

   @diogene: Z tym kotem to była manipulacja. Czy jego wizytacja była subiektywna? Pewnie tak, ale tak samo filmik Onetu, od którego to wszystko się zaczęło. Jak ma się setki zwierząt to zawsze znajdą się jakieś pojedyncze osobniki, którym coś dolega. A jak animals wyciągał z klatki za ogon to nie ma co się dziwić, że tak norki reagowały... Oho, jakaś norka zdechła i jeszcze nie poszła do utylizacji. Nagram ją. Ogólnie w ten sposób można zrobić czarny PR na wszystko i wszystkich. W każdym razie być może w tej akurat fermie były jakieś patologie, ale czy to znaczy, że tak jest wszędzie i trzeba wszystko zamknąć? No chyba nie... Zawsze mi się wydawało, że w żadnej produkcji odzwierzęcej warunki bytowe tak nie wpływają na dochody jak we futrzarstwie, więc nikt nie będzie się znęcał nad norkami. Bo każda ranka to mniej PLN-ów zarobku.

  •  

   pokaż komentarz

   Czemu Bosakowi tak bardzo na tym zależy?

   @diogene: O masakra, Wy naprawdę zarabiacie na tych komentarzach.

  •  

   pokaż komentarz

   @diogene: chciałbyś otworzyć biznes robić go 5-10 lat pracując po 10h dziennie albo i więcej i nagle jacyś posłowie pod wpływem jakiegoś tam lobby zakazują Ci biznesu?

  •  

   pokaż komentarz

   @maniakbitcoin: jakieś głupie lobby przychodzi i zamyka plantację bawełny, gdzie pracują moi niewolnicy, a od paru lat rozwijałem biznes. Głupie lewaki

  •  

   pokaż komentarz

   @diogene: porównujesz zwierze do człowieka propsy normalnie :)

  •  

   pokaż komentarz

   @maniakbitcoin: jak wiadomo zwierzęta nie czują bólu

  •  

   pokaż komentarz

   @diogene: rośliny tez czują i co będziesz jeść kamienie?

  •  

   pokaż komentarz

   @maniakbitcoin: przecież tu nie chodzi o jedzenie tylko bezsensowne okrucieństwo

  •  

   pokaż komentarz

   @diogene: jeśli zabijają je tak samo jak na rzeźni to co za różnica? gorzej to mają laboratoryjne zwierzęta. Nie mniej ja tam nigdy futra nie nosiłem nie potrzebne mi i w przyszłości ani dla siebie ani dla swojej kobiety nie zamierzam kupić gdyby 100% ludzi chciało tak samo to nie byłoby tego biznesu, nie rozumiem dlaczego należy zamykać daną branże dla widzi mi się wąskiej grupki osób.

  •  

   pokaż komentarz

   @maniakbitcoin: nie tak samo jak w rzeźni, tylko najczęściej gazują lub ogłuszają. Jak zwierzę ma pecha to obudzi się w trakcie skórowania. Dodatkowo cały ten biznes nie jest dla jedzenia, tylko widzimisie. Dodatkowo Bosak broni barbarzyńskiego uboju rytualnego, który polega na tym że zwierzę ma być przytomne przez cały czas aż do śmierci. Wieszają zwierzę do góry nogami na haku i przecinają tętnice, żeby się wykrwawiło. Krew dopływa cały czas do mózgu.

 •  

  pokaż komentarz

  Poszlo zlecenie na polski przemysl futrzarski, zadanie wykonano, hajs sie pewnie zgadza. profit.
  Swietne rzady Prawdziwych Polaków dla odbudowy Wielkiej Polski.

  pokaż spoiler modlcie sie tylko, zeby Władza nie zechciała się przypadkiem pochylić nad waszą branżą i coś doregulować. jprdl