•  

  pokaż komentarz

  Prawdziwi ideowcy, nie sprzedali się za 10 baniek.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie będzie Norweg pluł nam w twarz ni dzieci nam LGBTizował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  I BARDZO DOBRZE, PRAWDZIWY POLAK PRĘDZEJ BĘDZIE ŻARŁ GRUZ NIŻ POZWOLI NA TO BY DWÓCH HOMOSIÓW SFORMALIZOWAŁO ZWIĄZEK!

  pokaż spoiler ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  fundusze norweskie... warto by zwrocic uwage, na co sa one w Polsce przeznaczane ...( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @baronio: Co raz częściej nie są przeznaczane na nic. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Śmieszne jest to całe szukanie winnych naokoło i bronienie naszego prymitywnego zaściankowego piekiełka. Polska już bardziej nie może być ośmieszona na arenie międzynarodowej. Jesteśmy co raz częściej oceniani jako półdzikie państwo fanatyków, a europejskie sądy zajmują się oceną czy państwo polskie jeszcze nadaje się jako wiarygodny partner. Do tego rząd dokręca śrubę tylko polskim firmom, a jak ambasador tupnie, to zaraz zagraniczny kapitał dostaje preferencje i zniżki. Jako naród wybieramy sobie nieudaczników i pozorantów, żeby robili z nas dziadów i pośmiewisko na arenie europejskiej i wasali wobec odległego mocarstwa, które nas oleje letnim moczem w przypadku zagrożenia. Jesteśmy dla nich wartościowym partnerem jak jakieś afrykańskie plemie z sukienkami z trzciny.

   Nie mogło by być tak, że pierwszy raz w historii zaimponowalibyśmy zachodowi ciężką pracą i innowacyjnością? A takiego chuja, u nas wyróżnikiem będzie gnębienie mniejszości motywowane fanatyzmem religijnym przy jednoczesnym otwartym sprzeciwie wobec nakazów głowy kościoła. Tworzymy sobie nasz własny szamanizm z betonowymi cielcami. Mi to nasuwa skojarzenia nie z Europą, ale ameryką południowa i jej kultem olewactwa i bylejakości, ale za to co drugi to jesus.

  •  

   pokaż komentarz

   gnębienie mniejszości motywowane fanatyzmem religijnym

   @MinisterPrawdy: Kto cię gnębi, podaj przykład.

  •  

   pokaż komentarz

   @MinisterPrawdy: zalecam wizytę u lekarza bo widzę, że leki się skończyły.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @mebelman @Kralizek @pu100stan O tym właśnie mówię. Zadnych kontrargumentów, tylko pogarda dla drugiego człowieka. Nic nie możecie zaproponować, to szukacie sobie urojonych wrogów, bo jak wiadomo wroga urojonego nie można pokonać, ale i on was nie pokona. Można machać szabelką dowoli i robić za miskę ryżu w niemieckiej montowni.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie mogło by być tak, że pierwszy raz w historii zaimponowalibyśmy zachodowi ciężką pracą i innowacyjnością?

   @MinisterPrawdy: Probowalismy ale sie nie udalo to idziemy z prawej strony i probujemy zaimponowac glupota

  •  

   pokaż komentarz

   @MinisterPrawdy: kto powinien rządzić wg ciebie?, rzuć proszę jakimiś nazwiskami

  •  

   pokaż komentarz

   @MinisterPrawdy: po prostu szkoda na takich jak Ty czasu, a nie chce mi się szukać kontrargumnetów na wszystko co wymieniłeś bo wszystko wrzucasz do jednego wora.

  •  

   pokaż komentarz

   Kto cię gnębi, podaj przykład.

   @mebelman: ksiądz, który nawala z dzwonnicy na cały regulator w każdą niedzielę o 7 rano...

  •  

   pokaż komentarz

   @MinisterPrawdy: A kur*wa już się Was czytać nie da. Mam 30 lat i odkąd pamiętam to Polska była "pośmiewiskiem na arenie międzynarodowej" i "już bardziej nie może być ośmieszona". Co byśmy nie robili to "beka z Polski xDDDDD".
   Prawda jest taka, że jedni uważają okrzyki "o tak, świetnie" w trakcie bycia ruchanym przez innych za wyrazy szacunku i docenienia tego co robimy więc chce to robić jak najczęściej i z każdym z kim się da, a drudzy wolą być tym dziwnym i odstającym od reszty klasy bo mimo, że wielu jest w niej debili to on szufladkuje każdego jako debila i nawet nie próbuje poprawić relacji.

  •  

   pokaż komentarz

   Kto cię gnębi, podaj przykład.

   ksiądz, który nawala z dzwonnicy na cały regulator w każdą niedzielę o 7 rano...

   @kkrycha: proponuje sie wybrac na wycieczke do kraju islamskiego i przenocowac niedaleko meczetu, gdzie z minaretu muezzin 5 razy dziennie nawoluje ludzi do modlitwy. Szybko zmienisz zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @baronio: Nie wolno tez dac sie sprzedac. To co robia tymi funduszami to ich inwestycja w przeobrazenie Polski we wlasna kolonie. Zadne pieniadze nie sa warte utraty suwerennosci. Model afrykanski niech sobie wprowadzaja u siebie. Sprzedac wlasny kraj za ktory umieraly miliony przodkow za drobne. W dupe niech sobie wsadza te fundusze smierdzace komuchy. Dopiero co czesciowo pozbylismy sie czerwonych ryjow.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nullmaruzero: No spoko spoko, tylko że jedyne co ten rząd robi to demoluje struktury pańśtwa prawa i wspólnie z klerem wytoczyli wojenkę LGBT, które na zachodzie praktycznie nie istnieje, bo są to poprostu organizacje osób homoseksualnych. To LGBT tak na prawdę nie istnieje, bo to jest ten wróg urojony, którego stworzyli sobie na potrzeby kampanii. Może i byliśmy zależni od niemiec, ae teraz to jesteśmy wasalem USA i nie ma dla nas miejsca przy negocjacjach unijnych - dostajemy to co nam dadzą.

   Do tego nie pamiętam żeby TSUE, czy sądy europejskie kwestionowały polską praworządność, a teraz to jest powszechne. Nic nie zyskujemy na tym dziadostwie, a jak wszystko się marnowało za PO, tak teraz się marnuje 2x bardziej za to polski cham jest dumny ze swoich głupich wartości i bycia prymitywem.

  •  

   pokaż komentarz

   Pisowskie śmieci to nieudacznicy

  •  

   pokaż komentarz

   @ozzmann: ja o tym wiem. Ale bardziej mi chodzilo, by ludzie zwrocili uwage na sam mechanizm podzialu, ze stoi za tym Fundacja Batorego.

   bo kraśnik już raz miał zwrócić dotacje otrzymane od Norwegów

   @lucky_bird: otoz to. Pieniadze mialy byc, ale na cos, co nam jest zupelnie niepotrzebne

  •  

   pokaż komentarz

   @baronio: Z tym to w ogole nie wiem jak sie staloze w niby suwerennym kraju dziala jakis twor ktory za pieniadze zza granicy wywiera polityczne wplywy. W normalnym kraju byloby to zdelegalizowane.

  •  

   pokaż komentarz

   proponuje sie wybrac na wycieczke do kraju islamskiego i przenocowac niedaleko meczetu

   @baronio: wystarczy mi, że mieszkam na polskim osiedlu i kościół mam pod oknem, bo jest w centrum osiedla. I teraz czy ja w niedzielę o 7 rano mogę stanąć na balkonie i nap@@$@!!ać w garnek...

  •  

   pokaż komentarz

   @MinisterPrawdy: zgadzam się w stu procentach. To jest takie proste jak te bezsensowne wojny między klubami piłkarskimi. Aby tylko wyznaczyć prostym ludziom wroga i cel dla wspólnej nienawiści.

  •  

   pokaż komentarz

   @MinisterPrawdy: Ogromny udział w tym bierze polski system edukacji -- cesarz Bismarck byłby wielce zadowolony, że Polaków już nie trzeba wychowywać na niewolników, tylko robią to sami.

  •  
   P.........u

   +7

   pokaż komentarz

   wolę co drugiego Jezusa zamiast co trzeciego pedala

   @pu100stan: To ja jestem hetero, op też, wychodzi, że to ty jesteś tym "pedałem".

  •  

   pokaż komentarz

   @MinisterPrawdy: to lgbt się wszędzie wpycha i robi dym.
   Kasa jest ważna, ale niechęć do nazywanie trans kobiety kobieta nie oznacza prymitywizmu.

  •  
   j...........8

   -2

   pokaż komentarz

   @baronio: wy to przeważnie jesteście jacyś upośledzeni tak w sumie

   nie chce mi się powtarzać, ale się powtórzę;

   dzisiaj nie trzeba odbywać stosunku bo można iść do labolatorium, oddać nasienie, lekarz wykonuje zapłodnienie komórki jajowej, także homo mogą się rozmnażać, w tym sęk że nie tworzycie im do tego warunków tylko pieprzycie non stop o zboczeńcach.

   Strasznie duży problem; upowszechnić surogatki
   Zrównać prawa rodzicielskie i małżeńskie osób homo z hetero

   nie chcecie adopcji? to nie, cha wam w de, ale nie odbieracie ludziom prawa do życia, do rozmnażania, zakładania rodziny, a to właśnie robicie od 30 lat+ bo jesteście intelektualnymi zerami i nawet nie ogarniacie że mamy inne czasy.

  •  

   pokaż komentarz

   @MinisterPrawdy: jestesmy tak oceniani przez lewackie, skundlone media, a wystarczy sobie zescrollowac na komentarze pod tego typu wypocinami szczujacymi na PL i nagle wychodzi, ze wiekszosci np. Brytyjczykow bardzo opinie Polskich politykow sie podobaja.
   Rozjechanie miedzy tym co mysla i widza na codzien ludzie, a tym co lewackie media chca zeby widzieli, doprowadzilo do zablokowania mozliwosci komentowania pod artykulami w lewackich szmirach.

  •  

   pokaż komentarz

   @jacieniemog28: ??? o czym piszesz? ja tej kwestii w tym temacie wogole tu nie poruszalem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Zadnych kontrargumentów

   @MinisterPrawdy: Zadałem ci proste pytanie, odpowiedz a nie rób piany.

  •  

   pokaż komentarz

   @baronio: prawactwo: wśród katolików nie ma homofobów
   Also prawactwo:

   źródło: Adjustments.plist

  •  

   pokaż komentarz

   @ozzmann: w Gdańsku częściowo opłacili budowę muzeum morskiego, czy to jest robienie z siebie kolonii?

  •  

   pokaż komentarz

   Kasa jest ważna, ale niechęć do nazywanie trans kobiety kobieta nie oznacza prymitywizmu.

   @Kralizek: Tylko, że to jest ważne dla debila, który nie ma nic do roboty - obali sobie browarka, zje kotleta, a potem ogląda tv i macha szabelką jakie to lgbt jest złe. Typowy polski cham nigdy nie widział homoseksualisty, a transa to na pewno tylko w tv.

   I po co te uchwały? Po co ten cały wstyd jaki one wywołują? A no po to że to jest nić porozumienia. Mądry człowiek, człowiek ambitny i zdolny w dupie ma lgbt i transseksualizm, who i sorosa. Zapiernicza od rana do wieczora realizując się zawodowo, zmieniając świat na lepszy. A polski cham nic sobą nie reprezentuje, nic nie rozumie, nie chce znać śwaita. CHce natomiast być przekonany że jego poglądy są właściwe i ważne, bo inczej będzie nikim. Nie potrzebuje innowacyjności, reformy szkół i uczelni, służby zdrowi ani elektrowni atomowej. Potrzebne mu są wojenki ideologiczne i pewność, że jego poglądy są tymi właściwymi, a inni się mylą - on po podstawówce ma rację a zachód i te doktorki po uczelniach i w garniturach się nie znają, nie znają życia. On zna i jest od nich lepszy, i jest w większości więc ma rację na pewno.

  •  

   pokaż komentarz

   @MinisterPrawdy: Przyganiał kocioł garnkowi, że smoli. Sam ziomuś strugasz aferę z rzeczy, które dzieją się bardziej w Twojej głowie niż w rzeczywistości. Polska to tolerancyjny kraj - jak rzadko który dookoła. Nie wiem co Ci przeszkadza, że pod egidą krk a nie jakiejś radosnej komunistycznej konfraterni. Wrzuć na luz i zamiast robić nam zły PR dookoła chwal się światu, że żyjesz w miejscu gdzie:
   1) kobiety dostały prawa wyborcze zanim zachodnim feminazistkom przyszło do głowy, że mogą dysponować własnymi pieniędzmi;
   2) pedzie NIGDY nie byli szykanowani na poziomie systemowym - w odróżnieniu od takich celujących w postępie niemiaszków, którzy ostatniego geja skazanego za ruchanie w dupsko wypuścili z pierdla już w 21 wieku;
   3) gdzie zasada wolności religijnej obowiązywała ZANIM zachód zdążył sobie zafundować reformację.

   Pokój o/

  •  
   j...........8

   -2

   pokaż komentarz

   @baronio: piszę ogólnie, cała ta prawica to banda chamów która używa pseudo logicznych zależności by niszczyć ludziom życie

  •  

   pokaż komentarz

   Rada Miasta Kraśnik zagłosowała za podtrzymaniem strefy wolnej od LGBT
   Miasto nie otrzyma do 10 milionów euro z funduszy norweskich.


   @baronio:
   - Czemuś głupi?
   Bom biedny.
   - Czemuś biedny?
   Bom głupi.

  •  

   pokaż komentarz

   @MinisterPrawdy: to jaki jesteś prymitywny widać po Twoich wpisach - imputujesz innym swoje patologie.
   A to jest ważne czy ktoś jest naturalna kobietą czy trans - przykład sportów - tam to robi ogromną różnicę i to nie z winy zapijaczonych grubasów.

   Jaki niby wstyd wywołują? O co Ci chodzi?

   A polski cham nic sobą nie reprezentuj

   @MinisterPrawdy: to mu wytłumacz

   Nie potrzebuje innowacyjności, reformy szkół i uczelni, służby zdrowi ani elektrowni atomowej

   @MinisterPrawdy: a co ma lgbt do tego?

   a zachód i te doktorki po uczelniach i w garniturach się nie znają, nie znają życia

   @MinisterPrawdy: sport na zachodzie pokazał, że nie znają.

  •  
   d...........d

   -2

   pokaż komentarz

   @MinisterPrawdy: "Imponować zachodowi"? Kompleksy?

  •  

   pokaż komentarz

   @MinisterPrawdy: To właśnie ty szukasz urojonych wrogów mówiąc o gnębieniu mniejszości, motywowanym fantyzmem religijnym.

  •  

   pokaż komentarz

   @janusz_z_czarnolasu: "bogatym nie jest ten, co posiada, lecz ten co daje" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @baronio: Kraśnik wybrał. Ale ja polemizowałbym.

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Pan_Dymek: Po zalewie zielonek widzę, że dupa zapiekła. To mi wytłumacz czym jest motywowana ta wojenka z jakimś LGBT, które nie jest ludźmi, ani organizacją, ani ruchem i nikt nie potrafi powiedzieć co to jest. Sukienkowym przejadł się temat gender, to sobie przekształcili w LGBT przy okazji zyskując aplauz po stronie roztrzęsionych polityków, bo nie było nic czym mogliby mobilizować elektorat. Jak to jest że te uchwały przyjmują tylko radni prawicowi na jakichś zadupiach, jak to jest że biskupi grzmią z ambon, że to wróg największy? Co to jest jak nie religijno-polityczny chochoł dla ciemnej masy? Z kim oni konkretnie walczą? Sorosem? Zachodem? Przecież nie z homoskesualistami, a skąd! To obrona polskich tradycyjnych wartości - zaprzaństwa, zaściankowości, nieróbstwa i pieniactwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @MinisterPrawdy rozumiem, że pedofilia jest teraz "innowacyjna" ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @bambaryua: Tak. W zamian za to wymagaja posluszenstwa ideologicznego i maja robic tak jak chca.
   Przyjde do ciebie do domu. Kupie ci piekny zestaw mebli za 100 tys. Ale w zamian za to do kibla bedzkesz mogl wyjsc tylko w oreslonych godzinach i bedzkesz mogl mowic tylko to na co ci pozwole. Zgodzilbys sie? ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @Pan_Dymek
   Szczęść Boże ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: Grzegorz_Braun,_June_05,_2016,_Kielce.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @MinisterPrawdy: wolę co drugiego Jezusa zamiast co trzeciego pedala

   @pu100stan: I zróbcie coś z mordami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: youtu.be

  •  

   pokaż komentarz

   @MinisterPrawdy: Jak to nie ma kontrargumentów - przeca pedały to chłop z chłopem... no jakże to tak. Co we wsi powiedzo?

  •  

   pokaż komentarz

   @mebelman Białystok rok temu. Wpis se. W Google

  •  

   pokaż komentarz

   @MinisterPrawdy: Pytanie też o jakiej religii mowisz, bo chrześcijaństwo stanowczo potępia szykanowanie innych ludzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @MinisterPrawdy: Abstrachując od sztucznego problemu wykreowanego przez głośne dzieci z bogatych domów którym się nudzi w wolnym czasie (LGBT) to zwracasz celnie uwagę na bardzo ważną rzecz - Polska powoli staje się krajem kolonialnym. Wbrew bredniom tvpis zagraniczny kapitał ma tu el dorado a rodzimi przedsiębiorcy są albo wykoszeni albo są niewolnikami tego kapitału. Pragnę jednak przypomnieć, że to o ironio lewica (ustrój z nazwy stojący murem za pracownikiem i miejscami pracy) postuluje likwidację całych branż - hodu klatkowego, górnictwa, energetyki, rozwiązania te wepchną nas jeszcze głębiej w objęcia obcego kapitału. Coś tu chyba jednak nie gra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @MinisterPrawdy: Nikt nikogo nie gnębi, to po prostu opór prze deprawacją najmłodszych przez grupy lewackich aktywistów i dewiantów. Jeśli mamy równać do poziomu bezhołowia i upadku moralnego zachodu to ja podziękuje wolę polską "zaściankowość" i związany z tym spokój na ulicach zamiast "europejskiej" czerwonej postępowości oznaczającej ulice w ogniu po "incydentach" związanych z "uchodźcami" i wspieranego przez państwo homoterroru odbierającego normalnym porządnym ludziom dzieci. A żeby nie było nie popieram w prawie żadnym punkcie PiS-u to partia karierowiczów i socjalistów ( mówię o górach partyjnych, nie o zwykłych popierających ich ludziach)

  •  

   pokaż komentarz

   @ozzmann: Mówisz o Solidarności? Czy może o UE? Czy z niej już pieniążki nie śmierdzą?

  •  

   pokaż komentarz

   gnębienie mniejszości motywowane fanatyzmem religijnym

   @MinisterPrawdy: ale lewackie bzdury, to tak jakby twierdzić, zę lewacy gnębią kościół bo się z nim nie zgadzają, ....

   lewackie wymioty społeczne same się samobiczują i udają, że to prawica...

  •  

   pokaż komentarz

   Polska już bardziej nie może być ośmieszona na arenie międzynarodowej.

   @MinisterPrawdy: chyba na arenie lewackich mediów czy tam ich popierd..ych polityków (jeszcze głupszych niż nasi lewicowcy)

  •  

   pokaż komentarz

   @MinisterPrawdy: Widzisz ja bym może i włożył wysiłek w napisanie odpowiedzi conajmniej tak rozbudowanej w treści co Twoja. Podałbym kilkanaście kontrargumentów. Tylko po co. Mi zwyczajnie ręce opadają jak czytam takie pseudo intelektualne brednie i zwyczajnie nie chce mi się. Wole krótko skomentować; coś w styli sp%$#?%%aj i przejść do porządku dziennego. Po prostu szkoda energii na tzw. merytoryczne dyskusje na argumenty. Po co? Jesteś z innej gliny, urodziłeś się i wychowałeś w innych czasach w innych szkołach i przyjąłeś inne wartości. Jest ściana pomiędzy nami i co nam po takich rozmowach.

  •  

   pokaż komentarz

   @MinisterPrawdy: Krytykowanie nas za brak otwartości wobec różnych podejrzanych ideologii, jest równie wartościowe co krytyka ZSSR wobec 2RP za brak komunizmu.

   Ludzie po prostu nie życzą sobie roszczeniowego, niezrównoważonego psychicznie terrorysty w środku miasta, niezależnie od tego czy jest tęczowy czy faszystowski.

   Cała reszta problemów to standardy państwa demokratycznego. Niemcy mają tylko tą przewagę, że posiadają klasę polityków(w tym tą polską haha).

   Sami Polacy albo pracują za granicą, lub dla zagranicy, albo próbują zdziałać coś w tym naszym piekiełku, za co są przez wszystkich gnojeni.

   Reasumując: to co o nas myślą, ci którzy naszą niedolę wykorzystują, jest naszym ostatnim zmartwieniem.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   zalecam zamknięcie mordy

   @adamos_554: bo co?

   jestes prymitywnym pisowskim kmiotem

   @adamos_554: dlaczego tak myślisz?

   który probuje zarobić 2 grosze na wpisie

   @adamos_554: nie, po prostu dyskutuję, nie umiesz?

   Otoz nie tym razem.

   @adamos_554: ponieważ?

  •  

   pokaż komentarz

   @MinisterPrawdy:
   Dużo piszesz o walce z urojonym wrogiem, a nie przeszło Ci przez myśl, że być może i Ty sam popełniasz ten sam błąd? Absolutnie nie uważam, aby Polska i Polacy wypadali tak kiepsko, jak to opisujesz. Daleko mi do wstydzenia się za to, że jestem Polakiem. Zacząłeś swoją serię wpisów od skrytykowania rady miasta za zaściankowość, a tymczasem gdy czytam dokument z powiązanych, to nie ma tam żadnej walki z mniejszościami, a głównie... nie uwierzysz: niechęć do ingerowania w prywatność mieszkańców oraz do toczenia wojen ideologicznych, zwłaszcza na terenie szkół. Jak dla mnie, to dokument ten ma zdecydowanie zbyt agresywny wydźwięk. Brak mu taktu, czy dystansu należytego dokumentom urzędowym, ale ogólnie sprowadza się do tego, żeby przestać się kłócić o ideologię i przybijać sobie piony za dowalenie tym drugim, a zamiast tego zająć się robotą - czyli mniej więcej to samo, co Ty sam tu proponujesz.

   Tak na moje, to wygląda właśnie trochę tak, jakbyś walczył z czymś, co znajduje się w Twojej głowie, ale niekoniecznie istnieje jako namacalny byt.

  •  

   pokaż komentarz

   @MinisterPrawdy: autor: Kazimierz Przerwa-Tetmajer. PATRYOTA“.
   W zdrowem ciele zdrowa dusza!
   Hoc! Hoc! Hopsa! tylko śmiało!
   Jeszcze Polska nie zginęła!
   Co się stało, to się stało!
   Jak Bóg da, to odbierzewa!
   Hulaj dusza bez kontusza!
   Kto nie z nami, to hołota!
   Huha! Vivat »patryota«!

   Rozum, wiedza, talent, praca
   U nas, bratku, nie popłaca!
   Postęp i cywilizacya
   W kąt gdzie wchodzi do gry nacya!
   I »guanem« wnet dostanie
   Kto nie z nami, mocium panie.
   Bo jest jedna tylko cnota,
   Byś był, wasze, »patryota«!
   Możesz kpem być i cymbałem,
   Możesz dureń być siarczysty:
   Byleś z mocą i zapałem
   Kraj miłował macierzysty!
   Co się stało, odstać może!
   Jedno, drugie, trzecie morze...

   Huha! Hopsa! Każdą nową
   Myśl witamy krzyżem pańskim —
   Precz z geniuszem Europy
   Farmazońskim i szatańskim!
   My o jedno tylko szlemy
   Modły k’ niebu z naszej chaty:
   By nam buty mogły śmierdzieć,
   Jak śmierdziały przed stu laty...

   Gdzieś tam jakiś Francuz wściekł się —
   Bęc! Już sterczy na indeksie!
   Ojciec święty siedzi w Rzymie,
   Na plebanii ksiądz Walenty —
   Wara, chłystku, mi tu wnosić
   Swoje »ludzkie dokumenty«!
   Londyn, Berlin i Warszawa
   Niech ci krzyczy: sława! sława!
   Chociaż wiem, jak ci zależy,
   Abyś u mnie był przyjęty,
   Ja ci domu nie otworzę,
   Nie dla takiej on hołoty!
   U mnie w duszy cnota leży —
   Vivat skromność »patryoty«!

   Hoc ha! Hopsa! Byle zdrowo,
   Zdrowa dusza — zdrowe ciało!
   Niechaj śmierdzi, jak śmierdziało,
   Byle tylko narodowo!
   Wolę polskie ..... w polu,
   Niż fiołki w Neapolu!
   Swojsko, polsko, po naszemu,
   Hoc! Hoc! Hopsa! Tak, jak wtedy
   Gdy nas naprzód tłukły Szwedy,
   Potem Niemcy i Moskale —
   Hoc! Hoc! Hopsa! Doskonale!
   Po swojemu! Po staremu!
   Lepiej dostać w łeb w kontuszu,
   Niż we fraku natrzeć uszu!
   Niechaj żyje stara cnota!
   Daj nam dalej kisnąć Boże!
   Jedno, drugie, trzecie morze —
   Vivat »prawy patryota«!...

  • więcej komentarzy(51)

 •  

  pokaż komentarz

  Miasto straci 10 milionów euro z funduszy norweskich.

  Za to zyska/utrzyma normalność.

  Jest to niska cena. Nie wszystkich da się kupić.
  A tagującym #bekazprawakow gratuluję (braku) godności - wychodzi, że według was można kupić czyjeś przekonania, zasady czy standardy.

  "Miasto wolne od ideologii LGBT" to nie jest zakaz ani groźba skierowana do osób homoseksualnych i spółki. Tylko to jest sprzeciw wobec dyskryminacji którą środowiska lewicowe chcą wprowadzić.

  •  

   pokaż komentarz

   @buont: Jakiej normalności? Po pierwsze te uchwały nic nie mogą Po drugie o jakiej normalności mówisz?

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   Tylko to jest sprzeciw wobec dyskryminacji którą środowiska lewicowe chcą wprowadzić.

   @buont: Jakieś szczegóły? Z chęcią posłucham jaką dyskryminację środowiska lewicowe chcą wprowadzić. Bo to trochę brzmi jak hasło: "Bądź tolerancyjny dla mojej nietolerancji lewaku"

  •  

   pokaż komentarz

   Za to zyska/utrzyma normalność.

   @buont: dosłownie nic nie uzyska. Pokaże tylko jak skrajnie głupie są władze tej dziury.

  •  

   pokaż komentarz

   Po pierwsze te uchwały nic nie mogą

   @TenXen47: To po co ten ból dupy lewactwa?

   Skoro nie ma "ideologii LGBT" to czym się przejmujecie? Tym że ktoś zabrania czegoś czego nie ma?

   Po drugie o jakiej normalności mówisz?

   Dla mnie normalność to m.in. równość.

   @wodzik:

   A jednym z punktów "Miasto wolne..." jest np. sprzeciw tzw. karcie LGBT plus w której większość zapisków to dyskryminacja ludzi nie-lgbt, np. wspieranie klubów tylko dla homo..., budowa centrum kulturowo-społecznościowego tylko dla homo... itd.

   Pomyśl sobie jaki byś miał ból dupy jakby miasto w jakiejś tam karcie zadeklarowało wsparcie tylko dla klubów białych i heteroseksualnych.

   Rozumiesz już?

  •  

   pokaż komentarz

   Pomyśl sobie jaki byś miał ból dupy jakby miasto w jakiejś tam karcie zadeklarowało wsparcie tylko dla klubów białych i heteroseksualnych.

   @buont: Jak moje miasto wspiera samotne matki z dzieckiem, to jakoś nie mam bólu dupy, że jestem z tej pomocy wykluczony i nie krzyczę o dyskryminacji. Gdyby taka matka miała np zwolnienie z podatków, to co innego. Jak miasto będzie chciało pomagać dzieciom z biednych rodzin w odrabianiu lekcji i dawać im korki za darmo, też będziesz krzyczeć, że starym analfabetom też się należy?

  •  

   pokaż komentarz

   Pomyśl sobie jaki byś miał ból dupy jakby miasto w jakiejś tam karcie zadeklarowało wsparcie tylko dla klubów białych i heteroseksualnych.

   @buont masz na myśli na przykład finansowanie kościoła?

  •  

   pokaż komentarz

   Jak moje miasto wspiera samotne matki z dzieckiem, to jakoś nie mam bólu dupy, że jestem z tej pomocy wykluczony i nie krzyczę o dyskryminacji. Gdyby taka matka miała np zwolnienie z podatków, to co innego. Jak miasto będzie chciało pomagać dzieciom z biednych rodzin w odrabianiu lekcji i dawać im korki za darmo, też będziesz krzyczeć, że starym analfabetom też się należy?

   @wodzik:

   Chciałeś przykłąd dyskryminacji której sprzeciwia się "Miasto wolne od..." to ci podałem i do tego się odnieś i nie zmieniaj tematu.
   Jeśli wszyscy by walczyli przeciwko jakiejkolwiek dyskryminacji to żyłoby nam się lepiej. A lewica zamiast walczcyć z dyskryminajcą to walczy o przywileje. Tak to możemy walczyć do końca świata i dzień dłużej.

  •  

   pokaż komentarz

   masz na myśli na przykład finansowanie kościoła?

   @vare: A to tam jest mało homoseksualistów i kolorowych? Coś ci się nie udało z tym zaczepnym hasełkiem kolego.

  •  

   pokaż komentarz

   @buont:

   To po co ten ból dupy lewactwa?
   Bo to jest propagandowa zagrywka która ma dowalic ludziom powiązanym z ruchami lgbt. Jakos żeby wywołać poteżny ból dupska u biednych katolików wystarczy oprzeć tęczowa flage o pomnik. Już widze gdyby jakaś gminy zrobiła ustawe o strefie wolnej od ideologii katolickiej. Z jakim to zrozumieniem by sie spotkało.

   Dla mnie normalność to m.in. równość.

   A jednym z punktów "Miasto wolne..." jest np. sprzeciw tzw. karcie LGBT plus w której większość zapisków to dyskryminacja ludzi nie-lgbt, np. wspieranie klubów tylko dla homo..., budowa centrum kulturowo-społecznościowego tylko dla homo... itd.

   A w tych klubach i centrach to będa ci sprawdzali orientację? Nie wpuszczą cię tam?

   Pomyśl sobie jaki byś miał ból dupy jakby miasto w jakiejś tam karcie zadeklarowało wsparcie tylko dla klubów białych i heteroseksualnych.

   Ale przecież nie musze sobie nic wyobrażać. Gminy chętnie łożą kasę na rzeczy związane tylko z wiarą katolicką i jakoś nie uznają tego za brak równości. Przecież to gej klubu też możesz wejśc jako hetero tak samo jak do kościoła jak ateista. Więc dlaczego dla ciebie rzeczy z karty lgbt są dyakryminacją?

  •  

   pokaż komentarz

   Bo to jest propagandowa zagrywka która ma dowalic ludziom powiązanym z ruchami lgbt.

   @TenXen47: Propagandowa zagrywka sprzeciwiająca się dyskryminacji zapomniałeś dodać.

   A w tych klubach i centrach to będa ci sprawdzali orientację? Nie wpuszczą cię tam?

   Nie rób kurtyzany z logiki.
   A w obecnych klubach ci sprawdzają orientację że potrzebujesz specjalnych gejowskich?

   Gminy chętnie łożą kasę na rzeczy związane tylko z wiarą katolicką i jakoś nie uznają tego za brak równości.

   A według mnie powinny. Tak samo jak brakiem równości byłoby wspieranie tylko podmiotów związanych z LGBT.

   Przecież to gej klubu też możesz wejśc jako hetero tak samo jak do kościoła jak ateista. Więc dlaczego dla ciebie rzeczy z karty lgbt są dyakryminacją?

   Nie rozumiesz słowa "dyskryminacja" prawda?

  •  

   pokaż komentarz

   @buont tak, w organizacji, która uważa homoseksualizm za wystarczający powód do wiecznego potępienia jest stosunkowo mało homoseksualistów, przynajmniej tych mających odrobinę rigczu ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @karawanawdal: Ani ciebie, ani tych co cię plusują mi nie żal. Pewnie nawet nie z własnej winy, jesteście po prostu zaściankowymi idiotami. Żal mi tylko tego kraju i normalnych ludzi w nim żyjących, że mają za współobywateli ciemnogród i zaczadzonych oszołomów.

  •  

   pokaż komentarz

   tak, w organizacji, która uważa homoseksualizm za wystarczający powód do wiecznego potępienia jest stosunkowo mało homoseksualistów, przynajmniej tych mających odrobinę rigczu

   @vare: Ale ja nie mówię o czym ta organizacja gada czy jaką ma opinię na dany temat, tylko o stanie faktycznym a ten się często rózni od prezentowanych tez.

   Np. według lewaków w związkach jendopłciowych rodzi się więcej dzieci niż w związkach hetero i ta opinia też nie ma nic wspólnego z rzeczywistością do której się odnoszę.

   A napisałeś że wg ciebie kościół to biali i hetero co jest po prostu kłamstwem.

  •  

   pokaż komentarz

   @buont:

   Propagandowa zagrywka sprzeciwiająca się dyskryminacji zapomniałeś dodać.

   Jakiej dyskryminacji? Bo jak gminy robią wydarzenia związane z religią katolicką to jakoś nie nazywa sie tego dyskryminacją. Dlsczego więc sponsorowanie wydarzen związanych z lgbt to dyskryminacja?

   Nie rub kurtyzany z logiki.A w obecnych klubach ci sprawdzają orientację że potrzebujesz specjalnych gejowskic
   Nie. Ale spróbuj w takim klubie potrzymac sie z osobą tej samej płci za rekę czy zatańczyć w parze. Wtedy właśnie dowiesz się dlaczego takie przyjazne kluby są ważne dla osób homoseksualnych. Szczególnie w takim kraju jak polska gdzie do klubow chodzi często skrajna patologia.

   A według mnie powinny. Tak samo jak brakiem równości byłoby wspieranie tylko podmiotów związanych z LGBT.
   No to fajnie. Szkoda że te gminy tego nie rozumieją. I jakoś nie ogłaszają stref wolnych od religii katolickiej.

   Nie rozumiesz słowa "dyskryminacja" prawda?
   Nie, napisz w jaki sposob klub do którego każdy może wejść a który reklamuje się jako miejsce przyjazne dla osób lgbt to dyskryminacja.

  •  

   pokaż komentarz

   @buont: Oni nie przyjmują rzeczowych i logicznych argumentów.

  •  

   pokaż komentarz

   @buont kluby dla gejów to też nie miejsce wyłącznie dla homoseksualistów, kilka moich koleżanek do takich chodzi, bo mogą tam potańczyć bez odganiania się od nachalnych facetów. Możesz mi wierzyć, że Ciebie też do takiego wpuszczą, nikt tego przy wejściu nie sprawdza

  •  

   pokaż komentarz

   @buont:

   Skoro nie ma "ideologii LGBT" to czym się przejmujecie?
   skoro nie było polskich obozów zagłady to czym się przejmujecie?

   źródło: homofobus polacki.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @buont: to daje tyle samo co uchwalenie "strefy praworządności i społecznej sprawiedliwości"

  •  

   pokaż komentarz

   Oni nie przyjmują rzeczowych i logicznych argumentów.

   @mebelman: No niestety zauważyłem... mówiąc kolokwialnie szkoda strzępić ryja.

  •  

   pokaż komentarz

   Tylko to jest sprzeciw wobec dyskryminacji którą środowiska lewicowe chcą wprowadzić.

   @buont: chyba ćpanie weszło zbyt mocno

  •  

   pokaż komentarz

   chyba ćpanie weszło zbyt mocno

   @DobrzeNaoliwioneLozysko: Chyba czytanie ze zrozumieniem weszło ci zbyt słabo bo co i jak masz wytłumaczone wyżej.

  •  
   Redguard

   -8

   pokaż komentarz

   @TenXen47:

   Nie. Ale spróbuj w takim klubie potrzymac sie z osobą tej samej płci za rekę czy zatańczyć w parze. Wtedy właśnie dowiesz się dlaczego takie przyjazne kluby są ważne dla osób homoseksualnych. Szczególnie w takim kraju jak polska gdzie do klubow chodzi często skrajna patologia.

   Bredzisz jak potłuczony. Szanujący się klub dyma rozróby bez względu na temat jaki sie odbywa. No ale jak ty chodzisz do stodoły albo remizy ze swoja Karyną albo Brajankiem to sie nie dziw. A zadyme to możesz wyłapać w każdym kraju i to nawet w tych gdzie rzekomo sa one najbardziej przyjazne, tolerancyjne i w ogole och ach mleko, miód i tęcza.

   Nie, napisz w jaki sposob klub do którego każdy może wejść a który reklamuje się jako miejsce przyjazne dla osób lgbt to dyskryminacja.

   Np w taki, że skoro wszyscy jestesmy równi to jest to klub dla wszystkich a nie dla osób LGBT. Po prostu KLUB.

   P.S Co do agresji. Czym rózni sie pijany hetero od pijanego homo? Niczym. Obaj sa natarczywi w stosunku do osoby, która zaczepiają. Więc jak pójdę do klubu stricte HOMO to moge np nie miec ochoty na "podryw" przez naj?!$nego kolesia, któremu akurat podszedlem pod gusta.

  •  

   pokaż komentarz

   skoro nie było polskich obozów zagłady to czym się przejmujecie?

   @Czeski-: Jacy MY? To WY nie jesteście Polakami?

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard:

   Bredzisz jak potłuczony. Szanujący się klub dyma rozróby bez względu na temat jaki sie odbywa. No ale jak ty chodzisz do stodoły albo remizy ze swoja Karyną albo Brajankiem to sie nie dziw. A zadyme to możesz wyłapać w każdym kraju i to nawet w tych gdzie rzekomo sa one najbardziej przyjazne, tolerancyjne i w ogole och ach mleko, miód i tęcza.

   A ja mówie od razu o pobiciu? Wystarczą ciagłe docinki albo obrażanie czy po prostu komentowanie by komus zepsuc chwile. A burda by sie skończyła pewnie tak że ochroniarz by powiedzial parze homo by tego nie robiła bo ich także wyprosi. A taka patola łazi wszędzie, nawet w centrach miast i wie to każdy kto korzysta z nocnych klubów. Takich afer nie robią tylko wioskowe głupki.

   Np w taki, że skoro wszyscy jestesmy równi to jest to klub dla wszystkich a nie dla osób LGBT. Po prostu KLUB.

   Ale to nie jest klub tylko dla lgbt. Czemu tego nie rozumiecie? Ten klub stawia po prostj szczególny nacisk by osoby lgbt będące w mniejszości nie musiały sie obawiąc niezrecznych sytuacji. Kluby dla seniorów to też jest objaw dyskryminacji?

   P.S Co do agresji. Czym rózni sie pijany hetero od pijanego homo? Niczym. Obaj sa natarczywi w stosunku do osoby, która zaczepiają. Więc jak pójdę do klubu stricte HOMO to moge np nie miec ochoty na "podryw" przez naj#$#nego kolesia, któremu akurat podszedlem pod gusta.

   Ale mi nie chodzi o ogólnom agresję po pijaku. Tylko taka wymierzoną bezpośrednio w osoby lgbt. Czy to słowną czy fizyczną

  •  
   Redguard

   +1

   pokaż komentarz

   @TenXen47:

   A ja mówie od razu o pobiciu? Wystarczą ciagłe docinki albo obrażanie czy po prostu komentowanie by komus zepsuc chwile. A burda by sie skończyła pewnie tak że ochroniarz by powiedzial parze homo by tego nie robiła bo ich także wyprosi. A taka patola łazi wszędzie, nawet w centrach miast i wie to każdy kto korzysta z nocnych klubów. Takich afer nie robią tylko wioskowe głupki.

   Docinki spotykaja każdego w klubie jak chodzisz do stodoły. Widac, że po prostu pieprzysz od rzeczy i nigdy nawet nie otarłes sie o podobny klub tylko bredzisz jakies pseudo zasłyszane historyjki albo inne kocopoły wyczytane w internecie na blogu i robisz z tego prawde objawioną. No błagam.

   Ale to nie jest klub tylko dla lgbt. Czemu tego nie rozumiecie? Ten klub stawia po prostj szczególny nacisk by osoby lgbt będące w mniejszości nie musiały sie obawiąc niezrecznych sytuacji.

   Czyli szczególnie chroni pewna grupę osób w tym wypadku homoseksualnych? Wrócmy do zagadnienia kiedy ja stwierdze, że będąc w tym klubie będe miał sytuacje niezreczna bo podbija do mnie jakis homo a mnie to brzydzi? Co wtedy? A no własnie.

   P.S

   Ten klub stawia po prostj szczególny nacisk by osoby lgbt będące w mniejszości

   W klubach LGBT i podobnych osoby LGBT nie są w mniejszości. Po raz kolejny wykazujesz się brakiem wiedzy a tylko "newsami z interneta".

   P.S 2 Hahahahah swoją droga to dyskryminacja. Stawia "SZCZEGÓLNY" nacisk na osoby LGBT. Ergo bardziej o nie dba i zwraca na nie uwagę...hello dyskryminacja.

   Ale mi nie chodzi o ogólnom agresję po pijaku. Tylko taka wymierzoną bezpośrednio w osoby lgbt. Czy to słowną czy fizyczną

   Pomijajac już to "ogólnom" to z docinkami w klubie możesz sie spotkac ze 150 róznych pieprzonych powodów. Od tego, że masz włosy na żel po fakt, że twoja laska użyła Channel 5 a nie jakiegoś Karyńskiego spreju do sedesa.

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard:

   Docinki spotykaja każdego w klubie jak chodzisz do stodoły. Widac, że po prostu pieprzysz od rzeczy i nigdy nawet nie otarłes sie o podobny klub tylko bredzisz jakies pseudo zasłyszane historyjki albo inne kocopoły wyczytane w internecie na blogu i robisz z tego prawde objawioną. No błagam.

   To po to są takie klubu by właśnie nie spotykały. A fakt że uznajesz to jako coś normalnego dla klubu mówi sam za siebie jaki to problem.

   Czyli szczególnie chroni pewna grupę osób w tym wypadku homoseksualnych? Wrócmy do zagadnienia kiedy ja stwierdze, że będąc w tym klubie będe miał sytuacje niezreczna bo podbija do mnie jakis homo a mnie to brzydzi? Co wtedy? A no własnie.

   Nie, zwraca szczególną uwage na wszelkie homofobiczne zachowania oraz przede wszystkim informuje że w większości będą tam właśnie osoby lgbt.

   W klubach LGBT i podobnych osoby LGBT nie są w mniejszości. Po raz kolejny wykazujesz się brakiem wiedzy a tylko "newsami z interneta

   No właśnie, w klubach lgbt. Po to są te nazwy i kluby by móc jasno zakomunikować że można sie tam spodziewac wiekszej ilości osób lgbt poto by nie czuły się nie swojo. Po to właśnie są kluby dla lgbt.

   P.S 2 Hahahahah swoją droga to dyskryminacja. Stawia "SZCZEGÓLNY" nacisk na osoby LGBT. Ergo bardziej o nie dba i zwraca na nie uwagę...hello dyskryminacja.

   No to w takim razie klub dla seniorów również dyskryminuje. Mimomże możesz tam bez problemu wejść nie będąc emerytem.

  •  
   Redguard

   0

   pokaż komentarz

   @TenXen47:

   To po to są takie klubu by właśnie nie spotykały. A fakt że uznajesz to jako coś normalnego dla klubu mówi sam za siebie jaki to problem.

   Jesli nie rozumiesz, że docinki spotkaja cie w każdym klubie bo zawsze ktoś znajdzie sobie pretekst to już nie wiem jak mam ci jeszcze prościej wyjaśnić temat. Juz i tak zszedłem na poziom kretyna.

   Nie, zwraca szczególną uwage na wszelkie homofobiczne zachowania oraz przede wszystkim informuje że w większości będą tam właśnie osoby lgbt.

   Yep a na zachowania przeciwko osobom hetero zwraca? Czy już nie? Znów własnie pokazałeś, że w takim klubie wyrózniony jest "członek LGBT" a nie klient jako klient.

   No właśnie, w klubach lgbt. Po to są te nazwy i kluby by móc jasno zakomunikować że można sie tam spodziewac wiekszej ilości osób lgbt poto by nie czuły się nie swojo. Po to właśnie są kluby dla lgbt.

   Rozumiem, że klub odnotuje fakt osoby heteroseksualnej "czującej się nieswojo" w takim klubie ? A no tak. Juz nie prawda? Widzisz, że nie da rady osiagnac tutaj tej wyczekiwanej mistycznej i tajemniczej "równości". Twój problem polega na tym, że dostrzegasz tylko jedna strone medalu. A ja dwie.

   No to w takim razie klub dla seniorów również dyskryminuje. Mimomże możesz tam bez problemu wejść nie będąc emerytem.

   No prosze a w kolejnym zdaniu jednak POJMUJESZ. Ogarnij sie zielonko.

  •  

   pokaż komentarz

   @buont: Dokument, który dyskryminuje określone grupy społeczne, ma być obroną przed dyskryminacją, którą ma wprowadzić lewica? A teraz fikołek do tyłu zrób, bo jak już mówisz jak w cyrku, to możesz.

  •  

   pokaż komentarz

   Dokument, który dyskryminuje określone grupy społeczne

   @dlugi-gr:

   Krótko - w jaki sposób ten dokument dyskryminuje określone grupy społeczne? Czytałeś go chociaż?

   Może zmyliło cię to zdanie które ma na celu nie zaglądanie nikomu do łóżka (z czym oczywiście jest nie podrodze LGBTowcom):

   Dla dobra życia, rodziny i wolności deklarujemy, że samorząd, który reprezentujemy, zgodnie z naszą wielowiekową kulturą życiaspołecznego, nie będzie ingerował w prywatną sferę życia Poleki Polaków.

  •  

   pokaż komentarz

   @buont: brawo za komentarz więcej takich ludzi nam potrzeba, jeszcze polska nie zginęła

  •  

   pokaż komentarz

   Za to zyska/utrzyma normalność.
   @buont:
   Czyli zakładam, że jesteś podatny na obciąganie męskich fiutów, skoro uważasz, że można kogoś namówić do bycia gejem czy czymkolwiek? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spoko

  •  

   pokaż komentarz

   @buont: dokładnie, ale lewackie komuchy z wykopu, muszą wszędzie na silę wciskać swoją ideologie, mało tego, muszą się skrzyknąć, zeby z minusować taki komentarz jak twój i "udawać, że ktoś popiera te ich gówniane komentarze.

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard:

   Jesli nie rozumiesz, że docinki spotkaja cie w każdym klubie bo zawsze ktoś znajdzie sobie pretekst to już nie wiem jak mam ci jeszcze prościej wyjaśnić temat. Juz i tak zszedłem na poziom kretyna.

   Jeśli w klubie bedą przebywać glownie osoby lgbt to możliwośc takich docinek jest minimalizowana.

   Yep a na zachowania przeciwko osobom hetero zwraca? Czy już nie? Znów własnie pokazałeś, że w takim klubie wyrózniony jest "członek LGBT" a nie klient jako klient.

   Oczywiście. Tu nie chodzi o czlowieka lgbt, tu chodzi o homofobiczne obraźliwe komentarze. W stosunku do wszytkich. W końcu osba hetero też może dla kogoś wygladac pedalsko. Sam byłem świadkiem jak ochroniarz uspokajal typa ale jednocześnie mówił parze homo by zbytnio sie nie zbliżali do siebie by dalej nie prowokować. W klubie dla lgbt raczej by to tak nie wyglądało.

   Rozumiem, że klub odnotuje fakt osoby heteroseksualnej "czującej się nieswojo" w takim klubie ? A no tak. Juz nie prawda? Widzisz, że nie da rady osiagnac tutaj tej wyczekiwanej mistycznej i tajemniczej "równości". Twój problem polega na tym, że dostrzegasz tylko jedna strone medalu. A ja dwie.

   A to ile razy zdarzyło się w historii polski że ktoś przywalił się do tańczącej pary hetero. Klub nie bedzie niczego odnotowywał. Fakt że w klubie będą w dużej albo większej części osoby lgbt sam spowoduje że taka osoba będzie się czuła bardziej swojsko. Zreszta niby dlaczego osoba hetero miała się czuc nieswojo w takim klubie?

   No prosze a w kolejnym zdaniu jednak POJMUJESZ. Ogarnij sie zielonko.

   Ja to pisalem według twojej logiki. Kluby dla seniorów nie dyskryminują. Nazywają sie tak dla informacji. Mówią że ich rozrywki oraz kontent będzie związany z rzeczami skierowanymi dla emerytów.

  •  

   pokaż komentarz

   A tagującym #bekazprawakow gratuluję (braku) godności

   @buont: tym komentarzem sam siebie otagowałeś tutaj przed milionami mireczków

   Jeśli ktoś traktuje walkę z ludźmi innych orientacji i edukacje seksualna zrobił walkę o swoją godność to naprawdę można się tylko z niego śmiać przez łzy.

   Sztandary i religię dają ludziom biednym materialnie i umysłowo jedyny powód do czucia się lepszymi od innych i możliwość bycia dumnym z osiągnięć mitycznych przodków kiedy codziennie ich życie wyglada jak śmietnik na psie odchody

  •  
   Redguard

   0

   pokaż komentarz

   @TenXen47: Nie zrozumiałeś. Ale mnie sie nie chce tego kontynuowac bo w sumie i tak nie zrozumiesz co już widzę. Niestety ty tylko widzisz jedną stronę medalu co już nadmieniłem więc z koniem z klapakmi na oczach to mocno jałowa dyskusja. Niestety jestes typowym przedstawicielem "obronćy LGBT" , który twierdzi, że tylko LGBT musi, tylko LGBT się należy i w ogóle tylko. No więc nie. Nie tylko. Albo jesteście inni i odmienni (co sami mówicie i tak się was traktuje) albo jak sami równiez zresztą mówicie jesteście tacy sami (więc nagle bycie LGBT i "prawa" LGBT traca sens skoro jesteście tacy sami). Jak się tam wreszcie zdecydujecie to dajcie znać.

   Zresztą to nie ma znaczenia. Miasto utrzymało jak widać co chciało i ma. ¯\_(ツ)_/¯. Mnie to ani ziębi ani grzeje w sumie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard: A żebyś wiedzial że nie rozumie o co wam chodzi z problemem klubów dla homo czy centrów pomocy osobom lgbt.

  •  
   Redguard

   0

   pokaż komentarz

   @TenXen47: No to jak zrozumiesz co ktos ci młotkuje jak łopatologie stosowana to wtedy pogadamy ¯\_(ツ)_/¯

   P.S A jak homo chcą swojego klubu to czemu go sobie nie założą? Co brak tam ludzi przedsiębiorczych? Czy po prostu jak to typowo na lewicy wszyscy musza się dokładać, bo ktos ma pomysł ale żeby tak "realizacja" swoim kosztem...o nie nie. Realizacja najlepsza jest cudzym. No więc nie. Brak się do roboty. Założyć se klub i wtedy sobie róbta w homo klubie swoje homo party ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard: A jak katolicy są podobno wiekszością w tym kraju to dlaczego nie mogą tylko z własnych podatków utrzymywać kościoła? Dlaczego państwo dokłada sie do religii, emerytur księży czy szkół katolickich?

  •  
   Redguard

   0

   pokaż komentarz

   @TenXen47: Pytaj państwa a nie mnie. Nie jestem katolikiem ¯\_(ツ)_/¯. Więc kontrargument ci nie pyknał. Ba dodam nawet, że jestem wręcz własnie za tym co napisałeś. Nie widze zatem powodu dalej by gmina itp miała finansowac coś związanego z homo. Gmina ma finansować edukację, dbać o drogi, transport itp na swoim terenie i to jest i powinien byc głównie jej priorytet. A nie homo klubiki.

   P.S Konkordat , który o tym mówi podpisał ci idol lewicy. Have fun.

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard: To że nie jesteś katolikiem nie ma tu nic do rzeczy. Chce ci przez to powiedziec że skoro świeckie państwo, gminy czy miasta w świetle prawa finansują religijne pomysły katolików to tak samo pownny móc finansowac pomysły osob lgbt i dać im pełne prawa walki o to. Tak dlugo jak będziemy sie bawic w publiczny sponsoring tak dlugo prawa do niego powinny miec wszystkie grupy społeczne. Gminy tymi uchwałami próbują symbolicznie zmonopolizować takie rządania przez katolików. Nazywając prawne upominanie sie osób lgbt ideologią. I to jest chore.
   Albo bawimy się w korwinową utopie i wtedy nikt nie dostaje kasy z budżetu albo bawimy się w sponsoring. Ale w tedy każdy powinien być równo traktowany i mieć prawo walczyć o swoje.

   A ten pan idolem lewicy już dawno nie jest. To już prędzej urban.

  •  
   Redguard

   0

   pokaż komentarz

   @TenXen47:

   to tak samo pownny móc finansowac pomysły osob lgbt i dać im pełne prawa walki o to.

   Alez mogą. Tylko nie chcą. To decyzja gminy. ¯\_(ツ)_/¯. Każdej gminy. Przypominam ci , że np ratusz warszawski ma inna opinie i łoży środki z budżetu na jakies tęczowe głupoty. ¯\_(ツ)_/¯

   Tak dlugo jak będziemy sie bawic w publiczny sponsoring tak dlugo prawa do niego powinny miec wszystkie grupy społeczne

   Mają. Przypominam, że LGBT nie jest jakas "odrębną" grupą społeczną. Korzystają z tego samego co każdy inny człowiek w tym kraju. Służba zdrowia, drogi, transport publiczny, szkoły, biblioteki itd itd itd. ¯\_(ツ)_/¯. Tęczowych fanaberii nie widze powodu finansować.

   Gminy tymi uchwałami próbują symbolicznie zmonopolizować takie rządania przez katolików.

   Czyli gminy wywieszajace flagi LGBT albo mówiące, że są miastami LGBT monopolizują LGBT? Bo to własnie wynika z twoich słów ( ͡° ͜ʖ ͡°). No ciekawie się tu robi. Ty sam nie widzisz, że brniesz w gnojówkę i jeszcze robisz to z uśmiechem na ustach machając rączkami dookoła. A to już absurd.

   Nazywając prawne upominanie sie osób lgbt ideologią. I to jest chore.

   Sami twierdzicie, że nie istnieje. Więc de facto w świetle prawa żadna ta uchwała nie ma racji bytu bo cytuję "gmina wolna od ideologii LGBT". Czyli co? Gmina wolna od czegoś co nie istnieje. ¯\_(ツ)_/¯

   Albo bawimy się w korwinową utopie i wtedy nikt nie dostaje kasy z budżetu albo bawimy się w sponsoring. Ale w tedy każdy powinien być równo traktowany i mieć prawo walczyć o swoje.

   No więc wybieram tą pierwsza i nie widze powodu dawac kolejnej pasożytniczej grupie społecznej hajs z budżetu. Problem rozwiązany. Grupa katolicka rozwiązuje się w czasie i jest to niestety proces długofalowy (acz nieuchronny). Świat nie jest idealny i musisz z tym żyć.

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard:

   Alez mogą. Tylko nie chcą. To decyzja gminy. ¯_(ツ)/¯. Każdej gminy. Przypominam ci , że np ratusz warszawski ma inna opinie i łoży środki z budżetu na jakies tęczowe głupoty. ¯_(ツ)

   Gdy to robią to chociażby pod tym znaleziskiem ludzie piszą o dyskryminacjk osob nie lgbt. Mimo że katolicki sponsoring im nie przeszkadza.

   Mają. Przypominam, że LGBT nie jest jakas "odrębną" grupą społeczną. Korzystają z tego samego co każdy inny człowiek w tym kraju.

   Tylko z pomięciem takiej pewnej rzeczy. Nie mogą w polsce zawrzeć żadnego prawnego związku z osobami które kochają na równych zasadach co hetero.

   Czyli gminy wywieszajace flagi LGBT albo mówiące, że są miastami LGBT monopolizują LGBT? Bo to własnie wynika z twoich słów ( ͡° ͜ʖ ͡°).

   Nie. Gdyby te gminy uchwaliły ustawy przeciw ideologii/religii katolickiej, wtedy by próbowały to zrobić. Odebrac katolikom prawo do walki o swoje miejsce. Samym wywieszaniem neutralnych symboli nikogo sie nie dyskryminuje.

   Sami twierdzicie, że nie istnieje. Więc de facto w świetle prawa żadna ta uchwała nie ma racji bytu bo cytuję "gmina wolna od ideologii LGBT". Czyli co? Gmina wolna od czegoś co nie istnieje. ¯_(ツ)_/

   A umiesz czytać? Piszę wyraźnie że PRÓBUJĄ, na szczęscie nieudolnie. Dzięki m in ue. Ale cały czas próbują łącznie z sekciarzami z ordo luris. Odebrać im prawo do walki pod urojonym pretekstem.

   No więc wybieram tą pierwsza i nie widze powodu dawac kolejnej pasożytniczej grupie społecznej hajs z budżetu.

   Ale to jak napisałem jest utopia, która w polsce jest mniej realna do wprowadzenia niż komunizm. Może jeszcze w usa albo autralii by dali radę. W polsce, kraju z tradycjamk socjalistycznymi jest to niewykonalne w sposob demokratyczny.

  •  
   Redguard

   +1

   pokaż komentarz

   @TenXen47:

   Gdy to robią to chociażby pod tym znaleziskiem ludzie piszą o dyskryminacjk osob nie lgbt. Mimo że katolicki sponsoring im nie przeszkadza.

   No to dyskutuj sobie z tamtymi osobami tym argumentem nie ze mną, bo już ci wystarczajaco to wytłumaczyłem.

   Tylko z pomięciem takiej pewnej rzeczy. Nie mogą w polsce zawrzeć żadnego prawnego związku z osobami które kochają na równych zasadach co hetero.

   Nie oni jedni np jakoś osoby żyjące w konkubinacie nie robią z tego powodu marszy wyparcia i głupoty oraz nie bija sie z policja ( ͡º ͜ʖ͡º)

   Nie. Gdyby te gminy uchwaliły ustawy przeciw ideologii/religii katolickiej, wtedy by próbowały to zrobić. Odebrac katolikom prawo do walki o swoje miejsce. Samym wywieszaniem neutralnych symboli nikogo sie nie dyskryminuje.

   Symbol tęczowej flagi LGBT nie jest neutralny. Więc nie kłamiemy. Jest symbolem tej i tylko tej grupy społecznej więc ratusz de facto wybrany przez grono społeczeństwa postawił się w imieniu wszystkich ludzi za LGBT. A ja się np na to nie godzę. Jak sobie pan prezydent chce chodzic w takim Marszu to niech sobie chodzi a nie wypowiada sie w moim imieniu, że całe miasto kocha gejów i lesbijki.

   A umiesz czytać? Piszę wyraźnie że PRÓBUJĄ, na szczęscie nieudolnie. Dzięki m in ue. Ale cały czas próbują łącznie z sekciarzami z ordo luris. Odebrać im prawo do walki pod urojonym pretekstem.

   Nie musza próbować. Jak mówiłem ta deklaracja jest głupia i nie potrzebna bo na szczeblu gminnym , samorządowym można zawsze upierdzielić marszyk taki czy inny czy inne wygłupy. No ale my taki naród lubimy robić wszystko z przytupem. Takim czy innym.

   Swoją drogą śmieszny tekst zważajać na to, że na Zachodzie za nieprawomyślnośc można ci zniszczyć całe życie, wywalić cię z roboty, pozbawić tytułu naukowego itd itd itd. Tak zdecydowanie "tolerancyjna" lewica ma bardziej wyrafinowane metody gnojenia nieprawomyślnych. To kto tu komu odbiera jakies prawa pod tym wesołym płaszczykiem równości i miłości i tolerancji....bo jakoś mi umknęło? ( ͡º ͜ʖ͡º)

   Ale to jak napisałem jest utopia, która w polsce jest mniej realna do wprowadzenia niż komunizm. Może jeszcze w usa albo autralii by dali radę. W polsce, kraju z tradycjamk socjalistycznymi jest to niewykonalne w sposob demokratyczny.

   Więc się bedziesz musiał pogodzić ze stanem faktycznym jaki jest. A jak ci nie pasuje to hulaj dusza świat otwarty. Mamy 21 wiek i przeniesienie sie do innego kraju nie stanowi dzisiaj absolutnie żadnego wielkiego wyzwania logistyczno transportowego. ¯\_(ツ)_/¯.

   Niestety co argument to sadzisz byka. Ponawiam zarzut. Nie jesteś w stanie pomyśleć "jak druga strona". Lecisz jak pies spuszczony ze smyczy z hasłem "aport" i wygląda to jak wygląda. Do tego kręcisz, czasami nawet kłamiesz albo celowo nie zauważasz tego czego po prostu zauważyć nie chcesz. Tak więc wybacz ale kończe na serio tą "dyskusję". Jesteś na nią za słaby i masz za wąski profil widzenia. A trzeba troche więcej niż tunelowe widzenie w kolorkach tęczy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard:

   Nie oni jedni np jakoś osoby żyjące w konkubinacie nie robią z tego powodu marszy wyparcia i głupoty oraz nie bija sie z policja ( ͡º ͜ʖ͡º)

   Ale osoby osoby żyjące w konkubinacie będące hetero mogą w każdej chwili zawrzeć prawny związek. Wybierają życie w konkubinacie z własnej woli. Osoby homo nie mogą w jakikolwiek sposób z osobami które kochają na rownych prawach co hetero. Co ty w ogóle porównujesz?

   Symbol tęczowej flagi LGBT nie jest neutralny. Więc nie kłamiemy. Jest symbolem tej i tylko tej grupy społecznej więc ratusz de facto wybrany przez grono społeczeństwa postawił się w imieniu wszystkich ludzi za LGBT. A ja się np na to nie godzę. Jak sobie pan prezydent chce chodzic w takim Marszu to niech sobie chodzi a nie wypowiada sie w moim imieniu, że całe miasto kocha gejów i lesbijki.

   Prezydent miasta i tak wypowiada się w imieniu wszystkich. I dziala również. Więc dlaczego nie może wywiesic flagi albo krzyża? Mówiąc o neutralności miałem na myśli to że nie obrazają nikogo bezpośrednio te symbole.

   Więc się bedziesz musiał pogodzić ze stanem faktycznym jaki jest.

   Gdyby takie podejście miały wszystkie grupy społeczne to mentalnościowo mielibyśmy średniowiecze. Spełnienie postulatow lgbt w polsce jest 100 razy bardziej prawdopodobne niż korwinowa utopia. W każdym kraju zaczeło się od walki. Powiedziałbyś w usa lat 60 tych że osoby homo bedą mogły brać śluby i adoptowac dzieci to prędzej uwierzyłby w życie na marsie.

  •  

   pokaż komentarz

   @buont: " Nie pozwolimy wywierać administracyjnej presji na rzecz stosowania poprawności politycznej (niekiedy słusznie zwanej po prostu homopropagandą) "Zrobimy wszystko, aby do szkół nie miały wstępu osoby zainteresowane wczesną seksualizacją polskich dzieci w myśl tzw. standardów Światowej Organizacji Zdrowia "
   Co raz bliżej nam do standardów Rosji niż do Europy Zachodniej. Chyba zapomnieliście, jak dobrze "żyło się" za komuny.

  •  

   pokaż komentarz

   @buont: a jaka to dyskryminacja spotyka hetero ? jak ostatnio sprawdzałem oni mogą poślubić osobę którą kochają, a homo już nie :(

  • więcej komentarzy(37)

1 2 3 4 5 6 7 ... 25 26 następna