•  

  pokaż komentarz

  Rany boskie, WYBUCHŁA PETARDA!!! Jak kibole rozp%#@?%%ali pół Warszawy w ramach Marszu Niepodległości, to było spoko, jak leciała kostka brukowa to absolutnie żadnego zdziczenia nie było!

  •  

   pokaż komentarz

   @deviator: no to było czy nie? Bo jeśli było, to argument "a u was biją murzynów", a jeśli nie, to znaczy, że bez sensu o tym piszesz.

  •  

   pokaż komentarz

   @Marian_Koniuszko: Dlaczego wskazywanie Panu M, ze jest zasranym hipokrytą, który usprawiedliwia/ignoruje przemoc, ale tylko wtedy jeśli nie jest skierowana przeciwko niemu, miałoby nie mieć sensu?

   Ja tam niszczenia Kościołów nie popieram, podobnie jak nie popieram bicia ludzi na ulicy. Niemniej jeśli ktoś na ulicy podejdzie do Twojej lubej i napluje jej w twarz, to Twoja agresja jest usprawiedliwiona czy nie? Czy jak tym kimś jest ksiądz to czyni to to nietykalnym, czy nie?

  •  

   pokaż komentarz

   @deviator: no ale hipokryzją jest też usprawiedliwianie chuligaństwa tym, że inni też tak robili. Argument na poziomie dziecka, ale nie dorosłego ponoć człowieka.

  •  

   pokaż komentarz

   @deviator: gdyby ktoś komuś z protestujących sprzedał bułę w ryj, to bym to zrozumiał. Ale co tramwaj, czy pomnik zrobił tym ludziom?

  •  

   pokaż komentarz

   @Marian_Koniuszko: Nie usprawiedliwiam chuligaństwa. W dostatecznie dużej grupie ludzi pojawienie się ekstremy jest zjawiskiem naturalnych zgodnie z zasadą wielkich liczb. Nie znaczy to, że jako ekstremę należy traktować całą grupę. A robi to właśnie M.

   A sprawa jest na tyle kuriozalna, ze chyba ten protest, jak żaden inny zmobilizował dużą liczbę "normalnych ludzi", którzy na codzień maja we dupie publiczne wyrażanie swojego zdania i chodzenie na manifestacje.

  •  

   pokaż komentarz

   @deviator: obawiam się, że po tych ekscesach część ludzi odpuści sobie te manifestacje. Policja nie reaguje, co daje bojówkarzom pole do prezentowania swoich prymitywnych zachowań, a to działa przeciw skuteczniej niż propaganda tvp. Inna sprawa, że blokowanie miasta to jeden z największych strategicznie błędów. No ale kąpane w gorącej wodzie Julki, raczej nie myślą długofalowo i robią z poważnej sprawy cyrk, który szybciej się skończy z ich winy, niż się zaczął.

  •  

   pokaż komentarz

   @deviator: Pierwsza sprawa to pytanie, czy on konkretnie ignorował lub popierał chuligaństwo podczas MN? Druga sprawa, że w tamtych czasach policyjni prowokatorzy po cywilnemu sami rzucali kostką z tłumu w policję. W ostatnich latach nie ma już takich rozrób.

  •  

   pokaż komentarz

   @moooka: By znać odpowiedź na to pytanie, trzeba zobaczyć jakich ma politycznych kolegów.

   Druga sprawa, że w tamtych czasach policyjni prowokatorzy po cywilnemu sami rzucali kostką z tłumu w policję.
   Jacy prowokatorzy, znasz nazwiska? Czemu po przejęciu władzy PIS tego nie ujawnił? Ci "prowokatorzy" to byli tajniacy, którzy właśnie mieli za zadanie wyciągać z tłumu prowodyrów, który rozkręcali akcje rzucania kostkami. Na to by sami takie akcje organizowali, prawactwo nigdy nie przedstawiło nawet cienia dowodu, zamiast tego wygodnie się powiedziało, że agresywne kikolsko i naziole to byli jacyś "prowokatorzy" no bo przecież gdzieżby zaproszeni przez ogranizatorów faszyści z Włoch i chłopaki z żylety mogli się tak sami z siebie żle zachowywać!

  •  

   pokaż komentarz

   @Marian_Koniuszko: Najlepiej niech protestują w domu bo "ojej przekleństwa", "ojej wchodzą na mszę" - w Polsce są zajebiście spokojne protesty, wręcz kulturalne. Jakby tu była taka Francja gdzie podnieśli podatki i pół Paryża zapłonęło to wtedy można by powiedzieć, że jest dym.

  •  

   pokaż komentarz

   @Marian_Koniuszko: Oczywiście, że większość sobie odpuści, bo większości nie chodzi o to, żeby się nap?@#%#$ać na ulicach. Popieram protestowanie przeciwko wyrokowi TK, bo nie jest tak jak to się przedstawia, że wyrok TK jest ukierunkowany w stronę kobiet. Dotyczy on obojga rodziców i całych rodzin, dlatego każdy rozsądny człowiek jest przeciwko takiemu ideologicznemu zamordyzmowi. Nie wyobrażam sobie jednak, żeby stanąć z tymi ludźmi i wykrzykiwać to co oni. Na takich protestach nie pojawią się odpowiedzialne rodziny z dziećmi z oczywistych powodów.

  •  

   pokaż komentarz

   @deviator

   jest zasranym hipokrytą, który usprawiedliwia/ignoruje przemoc,
   Nie usprawiedliwia przemocy. To ty robisz.

  •  

   pokaż komentarz

   Policja nie reaguje, co daje bojówkarzom pole do prezentowania swoich prymitywnych zachowań

   @Marian_Koniuszko: Trumpowa taktyka :P

  •  

   pokaż komentarz

   Jacy prowokatorzy, znasz nazwiska?

   @deviator: Niestety, ale nie mieli plakietek. Też się dziwie. :))) Najpierw zamaskowani kryją się za oddziałem policji, a później rzucają w policje, wszystko masz na filmie.

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   Najpierw zamaskowani kryją się za oddziałem policji

   @KazPL: Ale wiesz, w zasadzie to o kryciu się można mówić, kiedy coś Ci zagraża i uciekasz przez tym zagrożeniem chowając się za kogoś. Tutaj po prostu idzie sobie oddział Policji, a za nim inni ludzie. W tym Ci, którzy później coś rzucają. Naprawdę, żeby wysnuć z tego wniosek że są to tajniacy trzeba mieć głębokie upośledzenie umysłowe, tak że #urojeniaprawakoidalne rzucają się ostro nie tylko na myślenie, ale i na percepcje :) Przedyskutuj to kolego z lekarzem rodzinnym.

   Dla wszystkich dla śmiechu wrzucam link to momentu, który dla @KazPL oznacza "krycie się" tajniaków za oddziałem. Żelazny dowód :)

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @deviator: Masz spokojnych ludzi, którzy się legitymują: https://youtu.be/vkgs4ihg2dM
   Jak widać nie sprawiają żadnych problemów, policja przegania człowieka który nagrywa.
   A oto jak kończą: https://youtu.be/rD81lha2Amk
   W necie są filmy z różnych lat z takimi akcjami. Był nawet w 2012 program w TVP(którą wtedy rządziła PO, żaden Kurski) w którym była sprawa prowokacji.
   Tak tak, w rządowej TV była ta sprawa, była dość głośna i nie mogli ludzi uciszyć.
   Na tym kończe, gdyż znam takich jak ty, którym przyświeca zasada "jak cię złapią za rękę to mów że nie twoja".
   Resztę materiałów masz w sieci, jak cię to interesuje to masz taki sam internet jak ja.

  •  

   pokaż komentarz

   @deviator: Kiedy ci tajemniczy kibole rozp$!!@@%ali pół Warszawy? Podasz datę i jakieś zdjęcia z tego faktu?

  •  

   pokaż komentarz

   Kiedy ci tajemniczy kibole rozp%%?#@!ali pół Warszawy?

   @ZimnyLech90: Za Peło to co roku, 11 listopada. Oczywiście jest do zwrot retoryczny, ale skoro kogoś tak boli umazianie drzwi kościółka to gdyby dziś demonstranci zrobili połowę tego co Prawdziwi Polacy wtedy to psychoprawica opisała by to jak wybuch bomby jądrowej.

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL: Rozumiem, brak dowodów, nawet z poszlakami jest c?##$wo. Wszystko co pokazałeś w temacie "prowokacji" to zadymiarze przechodzący obok oddziału Policji i w cholerę nie związane z tematem wideo z legitymowania składu autobusów z kibolami. Ale rozumiem, że nie było czego wrzucić, a nie mogłeś tak odejść bez słowa.

   A z materiału w telewizji to pamiętam jedną taką scenę gdy jakiś prawakoid zaczął p!@#?%?ić o "prowokacjach", na co gość z Policji przyznał, że owszem, w tłum były wpuszczane osoby które miały wyłapywać prowodyrów i to właśnie robiły. Skończyło się na tym, że ten prawakoid przyparty do ściany musiał.... podziękować Policji za to, ze w taki planowy i inteligentny sposób zapobiega rozrubom.

   Poza tym raz jeszcze zwracam uwagę na to, że gdyby rzeczywiście "prowokowanie" miało miejsce, to nie dałoby się go ukryć, a PiS szarpałby ten temat jak reksio polędwicę. Więc jeśli przez ponad 5 lat rządów nic na ten temat nie wyszło, to znaczy że całość urodziła w głowach prawakoidów.

 •  

  pokaż komentarz

  Mentzen to mądry człowiek ale niestety ukryty, religijny fundamentalista.
  Podpisał Akt Konfederacji Gietrzwałdzkiej.

  https://www.konfederacjagietrzwaldzka.pl/

  Na samym początku mamy:
  "My, niżej podpisani, deklarujący przynależność do Narodu
  Polskiego Cywilizacji Łacińskiej* – przywiązani do wolności
  i poczuwający się do obowiązków wynikających z przyjęcia katolickich zasad leżących u podstaw tej cywilizacji – niniejszym
  zgodnie wyrażamy szczerą wolę poddania naszego życia prywatnego i publicznego panowaniu Chrystusa Króla Polski oraz
  opiece Jego Najświętszej Matki, Królowej Korony Polskiej**.
  Przy czym Ich władzę nad sobą pojmujemy całkowicie realnie,
  bynajmniej nie tylko symbolicznie.

  **- Co stwierdzamy mając świadomość nie tylko duchowo-religijnych, ale i prawno-politycznych
  implikacji Aktu Poddaństwa Narodu Polskiego Królowi Jezusowi Chrystusowi, ogłoszonego przez
  Kościół w Łagiewnikach 19 listopada 2016 r"

  Kto normalny podpisuje coś takiego?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Braun i Godek też to podpisali.

  •  

   pokaż komentarz

   @papke Po co była cała akcja z wyrokiem TK w sprawie aborcji? Kto jest największym wrogiem PiS i PO? To Konfederacja - rosnąca w siłę formacja, psująca krew Naczelnikowi od miesięcy. Formacja, której większość członków deklarowała walkę o prawo do życia od momentu poczęcia. Teraz większości jej młodych wyborców będą się już zawsze kojarzyć z katolickimi oszołomami zaglądającymi kobietom do macic. Nigdy już na nich nie zagłosują. Posunięcie Naczelnika genialne. Warte tych kilku dni ruchawek na mieście. PiS za pomocą ustaw covidowych utrzyma się siłą u władzy, a za trzy lata żelazny elektorat i większość wyborców o małym rozumku i krótkiej pamięci na nich i tak zagłosuje. Chyba nikt w Konfederacji nie spodziewał się takiego ruchu. Nie mieli wyjścia, musieli poprzeć wyrok TK, tym samym strzelając sobie w polityczny łeb. Jeżeli akcja z TK była zamierzona, to szacunek, a jak to tylko głupota, to wiecie kto ma zawsze szczęście…

  •  

   pokaż komentarz

   @gps: Z jednej strony fakt, ale z drugiej gdyby cóż, wielu ludzi (w tym ja) głosowało na Konfederację mimo jej konserwatyzmu, w nadziei na pragmatyczną politykę. Myślę, że jeżeli są kompetentnymi politykami to powinni zdawać sobie z tego sprawę i zachować przynajmniej umiarkowaną akceptację, a nie tak mocno angażować się w spór ideologiczny, jałowy zresztą bo ten kraj słynie z ignorowania TK kiedy mu to wygodne.

   Dopóki kasa będzie w budżecie na propagandę i przekupstwa wyborcze, to Konfa elektoratu PiS i tak przecież nie przejmie, a inny elektorat nie chce forsowania zakazu aborcji.

  •  

   pokaż komentarz

   @fantazm I właśnie o to chodziło, żeby Konfederację obrzydzić tym, którzy na nich głosowali dla programu ekonomicznego, przymykając oko na odjazdy światopoglądowe. Jak się ktoś wychyla za mocno, to wystarczy go popchnąć, żeby się wywrócił. I teraz Konfederacja niestety leży.

  •  

   pokaż komentarz

   @gps: Eee coś tu nie gra, wyborcy zapomną wszystkie podłości Pisu a Konfederacji nie? Jedni i drudzy pójdą na dno, pytanie tylko co w zamian.

  •  

   pokaż komentarz

   @Orsonorix Konfederacja nie ma telewizji.

  •  

   pokaż komentarz

   I właśnie o to chodziło, żeby Konfederację obrzydzić tym, którzy na nich głosowali dla programu ekonomicznego, przymykając oko na odjazdy światopoglądowe. Jak się ktoś wychyla za mocno, to wystarczy go popchnąć, żeby się wywrócił. I teraz Konfederacja niestety leży.

   @gps: Kaczyński rozumiem przystawił posłom Konfederacji pistolet do głowy, żeby podpisali wniosek do trybunału? Ustawę Mentzen też z lufą przy skroni pisał?
   http://kontrrewolucja.net/rodzina/mentzen-przedstawil-propozycje-dot-permanentnego-zakazu-mordowania-nienarodzonych-dzieci

  •  

   pokaż komentarz

   @trgf Nikt ich nie zmuszał. Sami to wymyślili, do końca chyba nie wierząc, że to przejdzie. A tu taka niespodzianka. Muszą mieć spory zgryz teraz, gdy uświadomili sobie jak ich Naczelnik wmanewrował w niepopularność. Ale ja się mogę mylić. Cały ten układ mógł wyskoczyć przez głupotę i nadgorliwość kilku osób.

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Jak sam protest rozumiem I nawet go papierami, tak dewastowanie kościołów nie popieram. A mówi to osoba która z kościołem ma na bakier.

  Po prostu do dobrego obrotu niestety lewica, lgbt i inne organizacje/ideologie za bardzo się wpierdzieliły.

 •  

  pokaż komentarz

  Fajnie że wrzuciłeś znalezisko z Dr. Mentzenem. Bardzo dobrze powiedział. WIększość normalnych ludzi się z tym zgadza - nie ma zgody na niszczenie kościoła. Komunistom się to nie udało to i tym bardziej Wam się nie uda.

  •  

   pokaż komentarz

   @Xtreme2007: Tu zgoda, ale tez nie ma zgody na wchodzenie z buciorami w prywatne zycie obywateli. Kazdy ma prawo do podejmowania decyzji odnosnie swojego zycia. Nie ma zgody z mojej strony na wmawianie spoleczenstwu co jest dla niego dobre. Aborcja to sprawa indywidualna i jezeli kobieta nie chce, to nie. Natomiast jezeli facet nie chce to tez nie. Alimenty placi panstwo. Pewnie tak nie da sie. Bo tylko jedna strona ma racje.