Duży spadek Wykopu w rankingu Alexa. Serwis spadł o 499 pozycji w ciągu 90 dni

Duży spadek Wykopu w rankingu Alexa. Serwis spadł o 499 pozycji w ciągu 90 dni

@S.....n alexa.com #technologia #wykop #internet #moderacja #alexa

Na stronie głównej Wykopu coraz mniej jest ciekawych treści. Dominuje spam informacyjny wrzucany codziennie przez niebieskie konta należące do największych portali informacyjnych

 •  

  pokaż komentarz

  Zblokowane tagi o prawakach, lewakach, szurach ze swoimi teoriami spiskowymi, sporcie, fury i innych zbokach, stupkarzach i kowidzie i się okazuje, że niewiele zostaje na tym portalu. Sam zbieram się to detoksu od tego portalu, nawet tagi jakie obserwuję nie zapełniają mi czasu jaki mógłbym poświęcić przeglądając wykop.
  Kiedyś zawsze dziewczynę mogłem zaskoczyć czymś ciekawym co tutaj znalazłem, teraz jestem tylko wk#%!iony. Mam tu konto 12 lat, byłem bordo a teraz zbieram się do skasowania profilu żeby więcej mnie nie kusiło. Szkoda bo ta społeczność wiele razy mi pomogła.

  Z bólem muszę przyznać, że coraz częściej interesujące materiały znajduje na reddicie i chyba tten trend się nie zmieni. Jak ktoś mi nie wierzy to dla przykładu dla zainteresowanych programowaniem Pythona polecam porównać sub reddit r/Python i tag #python na wykopie. Podobnie z Excelem, tutaj szuka się tylko rozwiązania problemów a tam można się czymś zainspirować bo ludzie dzieła się fajnymi rzeczami a nie tylko problemami.

  •  

   pokaż komentarz

   @koku: kiedyś dokładnie tak jak mówisz był to portal który cię zaskoczy. Teraz się tylko wkorwiasz nawet temat z bocianem zniszczą politycznym wysrywem.

  •  

   pokaż komentarz

   @szczajnakapuste: Czasem na mirkoblogu tylko gówno z nocnej bez tagów zostaje i wysrywy różowych co nie mają nic do powiedzenia tylko p@$%@$$ą dla atencji. Masakra.

  •  

   pokaż komentarz

   @koku: Wykop idzie w ślady "Naszej Klasy"... Ale ogólnie widać brak pomysłu na rozwój i brak rozwoju ogólnie. Degrengoladę świetnie portretuje widywany od niedawno przycisk "zgłoś fałszywą informacje" (ale pracownicy wykopu wolą nie znać języka polskiego) w dwóch językach na raz ze "skrzywdzoną" rozmazaną czcionką (hej, po co przejmować się UI i designem...).

  •  

   pokaż komentarz

   @hawat: w ogóle ten portal od strony technicznej się kundli. zdjęcia się nie da zobaczyć, plusa dać a o naprawie tagów nie wspomnę.

  •  

   pokaż komentarz

   @koku: W porównaniu z redditem to średniowiecze - brakuje niemal "wszystkiego" zaczynając chociaż od API i obsługi streamingu. Ale to tylko jedno z wielu syndromów końca. Od dawna nie dodaje treści bo nie jest to w żaden sposób "kontentujące" (w sensie tego słowa i dla analfabetów i znających język polski). Wszelkie dyskusje i tak kończą się na wyzywaniu się nawzajem od lewaków/prawaków.

  •  

   pokaż komentarz

   @koku mam dokladnie to samo zdanie, wykop tonie i czas przesiasc sie na inny statek

  •  

   pokaż komentarz

   Zblokowane tagi o prawakach, lewakach, szurach ze swoimi teoriami spiskowymi, sporcie, fury i innych zbokach, stupkarzach i kowidzie i się okazuje, że niewiele zostaje na tym portalu. Sam zbieram się to detoksu od tego portalu, nawet tagi jakie obserwuję nie zapełniają mi czasu jaki mógłbym poświęcić przeglądając wykop.
   Kiedyś zawsze dziewczynę mogłem zaskoczyć czymś ciekawym co tutaj znalazłem, teraz jestem tylko wk$@?iony. Mam tu konto 12 lat, byłem bordo a teraz zbieram się do skasowania profilu żeby więcej mnie nie kusiło. Szkoda bo ta społeczność wiele razy mi pomogła


   @koku: same ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Wszelkie dyskusje i tak kończą się na wyzywaniu się nawzajem od lewaków/prawaków.

   @hawat: mam takie same odczucia. nie identyfikuję się ani ze skrajną prawicą ani lewicą mimo to wiele razy wrzucano mnie do któregoś worka.
   Nie interesuje mnie też to, kto kogo kocha i co robi w sypialni. Znam prywatnie wielu ludzi o odmiennej ode mnie orientacji i wcale mi to nie przeszkadza. Czasem aż szkoda wyrazić swoje zdanie bo zaraz ktoś przypnie negatywną łatkę "lewak" bo uważam, z trzeba tym ludziom po prostu normalnie żyć. Zaś jak wypowiesz się na temat jakieś p$!?@##niętej feministki to znajdzie się zaraz jakiś typ, który okrzyknie cię szowinistycznym faszystom. Masz negatywne zdanie o niektórych zachowaniach kobiet to jesteś incelem jak odwrotnie to białorycerzysz. nic po środku, żadnego pola do dialogu. Jak interesujesz się jakimś tematem to pod postem w tym temacie zaraz ktoś napisze ci "nie zesraj się". no k##@a.
   Ktoś napisze, że tak jest wszędzie. no właśnie nie. może w "polskim" necie. Wyżej wymieniony reddit ma swoje gówniane subredity ale jak masz zainteresowania to można znaleźć tam super społeczność, podobnie na Twitterze - tematy związane z polityką to szambo ale tagi tematyczne np związane z nauką czy techniką niosą za sobą masę ciekawych informacji w komentarzach.
   Chyba nie ma lepszej umiejętności niż znajomość języka angielskiego bo można się wyrwać z tego polskiego piekiełka i spróbować trochę rozwinąć.

  •  

   pokaż komentarz

   @koku: teraz to pole bitwy Tutsi i Hutu. Opanowane przez politpoprawną lewicę. Contentu zero bo zaraz wpada bojówka polityczna i ora wszystko co nie jest o marszach czy ośmiu gwiazdach.

  •  

   pokaż komentarz

   @koku: Ej ty! Nie czytalem co nabazgrales, tylko ostatnie zdanie. Bo na wykopie pyrow tak mozna podobno! A tak w ogole to nieczytalem w ogule co nabazgrales! OK?
   I nie masz racji i wes se wreszcze szelki popraw bo ci wisza. I nie kazdy exelem zyje ty...
   Ludzie nie maja co do garnka wlozyc.

  •  

   pokaż komentarz

   coraz częściej interesujące materiały znajduje na reddicie

   @koku: poza tym jeżeli coś ciekawego trafi się na reddicie, to na 100% będzie dzień później na 9gag a dwa dni później na wykopie

  •  

   pokaż komentarz

   @hawat: Tu nawet zwiększenie pojemności czarnolisto o 100 pozycji jest wyzwaniem inżynieryjnym, które spowoduje, że im klękną serwery (co sugeruje, że nie ma żadnych chęci by zainwestować w infrastrukturę bo się pewnie to nie opłaca, szczególnie przy spadającym ruchu...).

  •  

   pokaż komentarz

   @vikkikki: "nie zesraj się" ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

   pokaż spoiler 500+ dla żuli!

  •  
   L.........c

   +31

   pokaż komentarz

   @koku: Teraz to głównie walka prymitywów z lewa i z prawa. Już nie wspomnę o idiotach, którzy zamiast odpowiedzieć normalnie to atakują w obelżywy sposób. A jeszcze warto nadmienić o zakompleksionych durniach, którzy przyp%?$!@!ają się do pisania, byle się przyj##%ć (*tak to do Ciebie psychopajacu, który ciągle do mnie się prujesz, a mam Cię w "bloku"). Za to muszę przyznać, że są też osoby, które piszą o ciekawych sprawach i mają coś do napisania/powiedzenia.

   Ostatecznie raczej niedługo pożegnam się z tym miejscem.

  •  

   pokaż komentarz

   @koku: REKLAMY

   źródło: wykop.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @koku: 500- dla kompterowcow (nie umiem tego zrobic, buzki tej)
   Stac was to plac!

  •  

   pokaż komentarz

   @Kosciany: może właśnie tutaj jest pies pogrzebany jeśli chodzi o ilość mediów głównego nurtu na głównej. większość użytkowników pewnie widzi wykop tak jak ja, nikt na tym nie zarabia więc się sprzedają na lewo i prawo.

   Tylko, że to nie tłumaczy toksycznej społeczności.

   źródło: Przechwytywanie.PNG

  •  

   pokaż komentarz

   @koku: Sam interesuje się polityką i tematami pokrewnymi, ale to co się odp!%%!$%a na tym portalu ostatnio to kpina. Nie ma żadnej dyskusji tylko dwa obozy, które się zwalczają i pośrodku tego przegrywy. Też szukam jakiejś alternatywy.

  •  

   pokaż komentarz

   @RexxarHell: ja też się interesuję polityką ale tutaj nie ma co się odzywać :p głównie w temacie gospodarki bo od tego zależy mój dochód.
   ja swoją ciekawość w tym temacie głównie zaspokajam na Twitterze tylko raczej nie czytam komentarzy bo to co się dzieje pod profilem np. Tuska to jakieś raczysko. Każdy z tych polityków i obserwatorów/ekspertów wyraża swoją opinię tam i samemu można wyciągnąć jakieś wnioski. Na pewno nie pomoże w tym czytanie komentarzy botów z lewej czy prawej strony.

  •  

   pokaż komentarz

   @koku: super podsumowanie, tutaj bialek jedzie na emocjach politycznych, zeby portal mu rósł. Nie udalo sie Michale, czas pójść po rozum do glowy.

  •  

   pokaż komentarz

   @koku: nie jestem w Twittera, w mojej głowie to portal dla nastolatek, żeby komentować jakieś głupoty coś jak Instagram tylko bez zdjęć.

  •  

   pokaż komentarz

   @czeki21: Mam wrażenie, że większość stanowi jednak #neuropa i jej tęczowi bojownicy o wolność od wszelkich uwarunkowań.

  •  

   pokaż komentarz

   @szczajnakapuste: zamienił się w telewizor - tylko negatyw i polityka. Otwieram główną - przewijam i zamykam.

  •  

   pokaż komentarz

   @koku: dodatkowo od niedawna nad powiązaniami pojawiły się gównoreklamy do jakichś pseudoartykułów dla typowych kretynów/kretynek

  •  

   pokaż komentarz

   @RexxarHell: to raczej portal dla ludzi związanych z polityką i dziennikarstwem moim zdaniem. szczególnie w Polsce.
   Sam wybierasz co obserwujesz, ja nie widzę postów "julek" itp.

   @cammell: z obu stron takie samo gówno wypływa. Dla mnie zrozumiałe jest to, ze ktoś walczy o swoje prawa kiedy ktoś nazywa go ideologią, sam bym się wk!??iał gdyby to było o mnie i pewnie udzielałbym się aktywnie na różnych portalach. Sądzę, że obecnie rządzącym na rękę są te awantury tym bardziej, że wzmacnia to chory sojusz władza-kościół co w świeckim państwie nie powinno mieć miejsca.
   Nie wiem w czym problem, żeby te związki jakoś uregulować prawnie. Przecież nie musi być to ślub.
   Teraz rządzi pis, niedługo będzie jakaś partia lewicowa i przegnie pałę w drugą stronę. Tak to działa jak się idzie w skrajności zamiast szukać kompromisu.

  •  
   L....................n

   +4

   pokaż komentarz

   Zblokowane tagi o prawakach, lewakach, szurach ze swoimi teoriami spiskowymi, sporcie, fury i innych zbokach, stupkarzach i kowidzie i się okazuje, że niewiele zostaje na tym portalu.

   @koku: zblokowane tagi o protestach, przez ostatnie 3 tygodnie mirko było puste, na głównej odchodziło 2/3 znalezisk.
   I mam podobne przemyślenia, ten portal obecnie niczego nie proponuje. Masa trolli i multików do przepychania gówno znalezisk. Do tego obecnie jak nie wrzucasz polityki to nie wejdziesz na bordo. Wrzucając ciekawe materiały dostajesz kilka wykopów. I nie chodzi o bordo, bo to mnie nie interesuje, ale po prostu lubię się dzielić ciekawymi filmami czy wpisami.

  •  

   pokaż komentarz

   @koku: Dokładnie - kiedyś było mnóstwo ciekawych wrzutek dzisiaj tylko polityka i obsrywanie się nawzajem! Żałosne ( ͡° ʖ̯ ͡°)

   pokaż spoiler Jedynym beneficjentem tych zmian są farmy botów co wykopują te - pożal się Boże - znaleziska.

  •  

   pokaż komentarz

   @koku: blah blah blah... to tworz portal zamiast niech ktos.

  •  

   pokaż komentarz

   @thund3rb0lt: Jak ktos narzeka na swoje auto bo źle działa to tez ma sobie sam zbudować nowe?

  •  

   pokaż komentarz

   @Kosciany: Treść zajmuje mniej niż 50% powierzchni.... To tak wygląda świat bez adblocka? Dziękuje...

  •  

   pokaż komentarz

   @koku: Nadal wykop jest najlepszym portalem związanym z polityką w Polsce. Alternatywą mogą być jedynie grupki na facebooku, ale udzielając się tam akceptujesz wszystkie wady facebooka. Przede wszystkim pisanie pod swoim imieniem i nazwiskiem, co pociąga za sobą masę konsekwencji. Ja polecam traktować wykop jako polityczno-społeczne dopełnienie anglojęzycznych portali. Wiadomo, że wiedzę techniczną szukam na stacku, czy reddicie a nie na wykopie. Jednak o polskich sprawach już sobie tam nie porozmawiam

  •  

   pokaż komentarz

   @koku witaj w gronie wątpiących w sens istnienia na wykopie. Też z naście lat już mam i faktycznie co ino to się wk#?!iam na content...trzeba spierdzielac jak niedawno @OjciecMarek :(

  •  

   pokaż komentarz

   Jak ktoś mi nie wierzy to dla przykładu dla zainteresowanych programowaniem Pythona polecam porównać sub reddit r/Python i tag #python na wykopie

   @koku: Na mirko jak zadasz jakiekolwiek pytanie to Wykopki robią sobie konkurs na to, komu uda się najbardziej tobie dop??#%@#ić. W sumie też mam już to gdzieś od jakiegoś czasu i nawet nie silę się na bycie miłym na tym portalu. Wykop niszczy ludzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @czeki21: dokładnie, nasza polska jazda plemienne, wykop został zalany aktywistami politycznymi, co gorsza wydają mi się że, ogromna większość to wolontariusze, użyteczni idioci. @koku, dobrze radzi, gdy zrozumiałem angielski w piśmie, gdy zaczęłem czytac, nie tylko small talk na wyjazdach i słuchanie angielsczyzny w mediach, otworzył się cały nowy świat, bez tej całej lokalnej patologii. Tak wykop.pl i ogólna komunikacja w przestrzeni publicznej w Polsce to patologia. Może w Bułgarii też, nie wiem, nie znam bułgarskiego.

  •  

   pokaż komentarz

   @koku: reddit miażdży, ale to wynik też tego że siedzi tam cały świat więc siłą rzeczy "wykopywane" są najlepsze treści i raczej nienacechowane lokalną polityką (chociaż wg. prawaków reddit jest lewacki)

  •  
   M.......1

   -2

   pokaż komentarz

   @koku: Jeżeli na tym portalu 400 osób wykopuje takie gówno to się nie dziwię, że ten portal się stacza. Główna ostatnio to niestety ściek, czasem jeszcze znajdowałem ciekawe materiały o środowisku/przyrodzie, a teraz to już tragedia. W najbardziej newralgicznym momencie, praktycznie w ogóle nie wchodziłem na główną, bo dosłownie od góry do dołu była zagracona przepychankami ideologicznymi.

   źródło: i.ibb.co

  •  

   pokaż komentarz

   @Metiu1231: problem nie leży w tym, że ktoś to wykopuje (sam popieram obronę mniejszości nie tylko seksualnych. 11 listopada był podświetlony w barwach narodowych, w styczniu był tam wyświetlone serce WOŚP to czemu nie tęcza) ale w tym, że niesie to za sobą taką agresję. Jedni nap@!%@%@ają się z drugimi o wszystko, jak widać nawet o kolor światła na murach.
   Napisałem to wyżej i napiszę jeszcze raz - dać im prawo do zawierania związków, skoro w konstytucji jest napisane, ze małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny to w czym problem ubrać to w jakieś ramy prawne, żeby czuli się bezpiecznie, mogli odwiedzać się w szpitalach skoro im na sobie zależy. Ktoś na tym coś traci? Nawet głowa kościoła katolickiego ujmuje się za tymi ludźmi więc po co w ogóle się o to nap@!%@%@ać. Niech sobie żyją jak lubią.

  •  

   pokaż komentarz

   @koku: auta nie tworza uzytkownicy w przeciwienstwie do wykopu

  •  

   pokaż komentarz

   @koku: powiedzcie wprost, że internetowe media szczególnie polskie zaczynają po kilkunastu latach ciągłego progresu (kiedy internet zaczął być powszechną rozrywką) siadać i męczyć poziomem, ludzie szczególnie z młodego pokolenia gimbazy zachłysnęli się tym targetem a teraz jednak im brakuje realnego życia i wracają się do książek, szukania pasji, sportu, rodziny itp. xD

  •  

   pokaż komentarz

   @skud: w redakcjach największych portali liczy się tylko liczba odwiedzających bo to da się monetyzować. Jak się robi dla mas to nie ma co oczekiwać jakości.
   ciekawe, że w anglojęzycznej prasie czy niemieckiej nie trudno znaleźć portale opiniotwórcze o co w Polsce naprawdę ciężko. Jednym z przykładów portalu, który moim zdaniem warto czytać to https://klubjagiellonski.pl i daję sobie rękę uciąć, że nigdy nie przebije się to do szerszej grupy, a szkoda.

  •  

   pokaż komentarz

   @koku: Już o tym pisałem nawet od moderacji...

   A) wyłączyć z str GŁÓWNEJ ODSTRASZAJĄCE wątki dla zwykłych wykopków :)

   B)spróbować UWIARYGODNIĆ zarówno użytkowników jak i publikowane przez nich treści - tak by patrząc na
   NICK i info obok OD RAZY było wiadomym czy to osoba która "miesza" czy ktoś kto uwielbia być zasakiwanym
   "nową rakietą Muska", "efektywniejszą baterią", sprytnym sposobem na COKOLWIEK co ułatwia życie :)
   śmiesznym przypadkowym zdarzeniem, czym co ważne dla polskiej gospodarki czyli SUPER MYDŁO I POWIDŁO
   a nie tematami typu "WYPIERDA...J" !

   --------------------

   Oto co moim zdaniem należałoby CO NAJMNIEJ zrobić:

   1)WYŁĄCZYĆ do oddzielnego "pokoju" głównych wątków politycznych - szczególnie tych ze sztucznie i podejrzanie generowanym "płomieniami"... (podejrzenie że to działanie celowe przy użyciu fałszywych kont)

   2)Do tego "pokoju politycznego" wchodzą TYLKO osoby - które SAME wyrażają na to SPECJALNĄ ZGODĘ!
   (tzn. że wchodząc na wykop - NIE MA WIDOCZNYCH tych "śmieciowych informacji" ze specjalnie
   "interpretowanymi tytułami" często niezgodnymi z treścią wewnątrz tych"newsów"

   (być może winien być klawisz obok wykopu - przenieś do POKOJU POLITYCZNEGO - do wiadomości adminów)

   3)Obok nicku użytkownika winien być publikowany adres IP (albo chociaż 3 pierwsze jego człony) tak aby użytkownicy SAMI mogli ocenić "jakość" tego adresu czy to maskowanie IP czy TOR itp...

   - wersja pośrednia - SAM UŻYTKOWNIK wykopu wyraża lub nie zgodę na publikację swojego IP (i w ten sposób
   można by oznaczyć użytkowników BARDZIEJ wiarygodnych od tych "mobilno/Torowych" którzy swoje dane ukrywają.

   ---------------------

   Bez usunięcia ze strony głównej LEWACKICH i PRAWACKICH pseudo hitów z płomieniem - wykop moim zdaniem
   utraci definitywnie swoich użytkowników... i co więcej KTOŚ w końcu wykorzysta ten genialnie prosty pomysł
   by zrobić serwis dla NORMALNYCH ludzi którzy lubią być codziennie zaskakiwani :)

   Mamy to konto od prawie 13 lat! A zaglądałam od samego początku :) szkoda tego miejsca... inne serwisy codziennie
   KOPIUJĄ stąd treści... wydaje mi się że robi to z 1 dniowym opóźnieniem nawet wp.pl... ostatnio nawet myślałem
   by ograniczyć się do wp :)... tam łatwiej te super newsy znaleźć niż tym politycznym bałaganie.

   Ciekaw jestem co o tym myślicie ...mój głos znów zginie w masie wpisów...

  •  

   pokaż komentarz

   @koku: po latach wychodzą skutki erozji intelektualnej społeczeństwa...na początku było to śmieszne teraz zaczyna być tragiczne, ale i tak nikomu to nie przeszkadza xD

  •  

   pokaż komentarz

   po latach wychodzą skutki erozji intelektualnej społeczeństwa...na początku było to śmieszne teraz zaczyna być tragiczne, ale i tak nikomu to nie przeszkadza xD

   @skud: czasem sam się zastanawiam czy to celowy zabieg rządzących, żeby wychować sobie pokolenie idiotów. w czym problem, zeby czerpać dobre wzorce w edukacji. Przecież moglibyśmy się wzorować na np. takiej Finlandii gdzie system działa bardzo dobrze. Może nikomu na tym nie zależy? U nas natomiast ministrem edukacji zostaje katolicki fanatyk, po którym już wiadomo że jedyne co zrobi to nas cofnie w rozwoju. Nie od dziś wiadomo, że edukacja jest lewacka, szczególnie seksualna bo po co ludziom mówić jak działa ich ciało.

  •  

   pokaż komentarz

   @T1001: Moim zdaniem, dzisiaj jak nie znasz angielskiego to jesteś współczesnym analfabetą. Ilość i jakość informacji w części anglojęzycznej internetu jest miażdżąca w porównaniu do polskiej części.

   @precz_z_komunia: Podasz jakieś ciekawe pokoje na r?

   @skud: Też jestem zdania, że polskie społeczeństwo jest miałkie. Polacy nie potrafią ze sobą rozmawiać merytorycznie. Z tym, że ja uważam, że w polsce erozji intelektualnej nie było, po prostu poziom jest niezmienny od lat ( ͡° ʖ̯ ͡°). Inne portale wyglądają podobnie, ściek.

  •  

   pokaż komentarz

   Zblokowane tagi o prawakach, lewakach, szurach ze swoimi teoriami spiskowymi, sporcie, fury i innych zbokach, stupkarzach i kowidzie i się okazuje, że niewiele zostaje na tym portalu.

   @koku: A dwie pierwsze grupy atakują się wzajemnie, wciągając innych w swoją karuzelę sp@!@!$@enia. Prawak bóldupi, lewak bóldupi, jakieś dramy na kiju. A obie strony są sobie równe praktycznie. Tak, usunięcie konta i wyj!%!nie tej strony z zakładek to najlepszy sposób.

  •  

   pokaż komentarz

   @koku: za dużo lewactw na wykopie a ludzie normalni widzą co tu sie wyprawia i stąd spadają..

  •  

   pokaż komentarz

   @Gut_alles: to samo można powiedzieć o prawej stronie. Nic dziwnego jak patrzy się na tę dzicz na ulicach pod przykrywką marszu patriotów kilka dni temu.

   a lewakiem tutaj zostaje się nawet za liberalne poglądy.

  •  

   pokaż komentarz

   dziewczynę mogłem zaskoczyć czymś ciekawym co tutaj znalazłem

   @koku: uczcie się przegrywy jak zmienić sp!@$$!!enie w wygryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  
   a......a

   +3

   pokaż komentarz

   reddit miażdży, ale to wynik też tego że siedzi tam cały świat więc siłą rzeczy "wykopywane" są najlepsze treści i raczej nienacechowane lokalną polityką (chociaż wg. prawaków reddit jest lewacki)

   @precz_z_komunia: Nie no subbredit Donalda Trumperina z 2 mln subów sam się najpierw zamknął na kwarantannie która specjalnie dla niego została stworzona przez adminów Plebbita a potem sam usunął wszystkich swoich moderatorów którzy od zera go budowali, nie zwracaj na to uwagi to po prostu prawackie teorie spiskowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @antifafa: był jednym z 2000 subów gdzie lała się mowa nienawiści skrajnej prawicy, poza tym było tam tysiące postów rosyjskich propagandystów, dziwisz się że USA dba o swoje interesy?

  •  
   a......a

   +2

   pokaż komentarz

   @precz_z_komunia: Haha tak te rosyjskie trolle (2mln ich było co nie), lata męczyli o to trumpa a na koniec wyszło, ze to Biden z synusiem robił brudne interesy na Ukrainie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Reddit to nie USA tak btw.

  • więcej komentarzy(46)

 •  

  pokaż komentarz

  Zastanówmy się co mogło być przyczyną... gdyby był jakiś klucz...

 •  

  pokaż komentarz

  Kiedyś to my tworzyliśmy ten portal. Te czasy nie wrócą.

 •  

  pokaż komentarz

  Dodać do tego wersję Wikop.ru ostatni tematycznie niczym 2.0 GazWyb, cenzurę i debilne działania moderacji, spam z mulitkont neuropy i jest spadek. Tylko i wyłącznie pracownicy portalu przyłożyli do tego rękę.

  •  
   S.....n

   +106

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  
   K...L

   +60

   pokaż komentarz

   spam z mulitkont neuropy

   @Hitmanq: Skrót TVPiS wiadomości po raz 131... ja rozumiem że samo w sobie jest śmieszne i żenujące, ale ile można? Może trzeba zainstalować w portalu przycisk "wykop Cholecką"?

   Z tym że to nie tak że tylko spam z multikont, po prostu część użytkowników jest nakręcona na niektóre tematy, non-stop wałkowane, duplikaty lecą jak się patrzy. Po co? Nie wiem, ale się domyślam. Wrzucenie tematu o apostazji ma pewnie jakieś 50% szans na główną, żeby nie wiem jak głupi był, moda jest... i tak w kółko. Dzieciarnia się zacięła.

  •  

   pokaż komentarz

   @Hitmanq: 100% zgody ostatnio ten serwis zamienił się w Lewicowy ściek. Do porzygu tych treści.

  •  

   pokaż komentarz

   @pocomilogin: Jak przez X lat był prawicowym ściekiem to ci nie przeszkadzało?

  •  
   K...L

   +51

   pokaż komentarz

   Jak przez X lat był prawicowym ściekiem to ci nie przeszkadzało?

   @KulfonToPrzyMnieModel: Duże spadki popularności... hmm... może to nie był prawicowy ściek? Zważywszy że lewicowe treści są popularne wśród młodych teraz, dlaczego teraz jest spadek popularności? Może jednak teraz to po prostu ściek?

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL: @pocomilogin: a co to znaczy lewicowy ściek? Tolerancja i nienawiść do komunizmu i faszyzmu?

  •  
   K...L

   +11

   pokaż komentarz

   a co to znaczy lewicowy ściek?

   @Promozet1: Ściek to ściek, bez różnicy jaki... a że kiedyś były treści bardziej prawicowe, a teraz bardziej lewicowe... cóż... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @KulfonToPrzyMnieModel: Ale różnica jest zasadnicza i polega na tym że to UŻYTKOWNICY promowali te treści. Teraz te treści są odgórnie narzucone przez moderację + zorganizowane lewicowe grupy. Najlepsze jest to że te działania są kontr produktywne do zamierzeń i wkrótce zacznie się emigracja na alternatywy min. Lurkera, zostaną tu tylko Lewicowe zjebki szerzące swój krzywy światopogląd między sobą. Jak się zorientują że tu już nie mają komu zatruwać życia swoim sp!?!!$!eniem, zaczną uciekać na alternatywy. Zupełnie jak mieszkańcy Californi :)

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL: Nie wytłumaczysz, każdy codziennie potrzebuje i chcę czytać o homofobii, transfobii, adopcji, dylatacji i "równości".

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL: no tak, polityka wygrala. Ale nie dziwie sie bo pisowska sekta opanowała kraj i w sposób skrajny wprowadza swoje fanaberie a w ramach rewanżu aktywowała sie lewicowa sekta. Gdyby rządziło centrum to by tak nie było.

  •  

   pokaż komentarz

   @Promozet1: jedno wielkie iks k@$@a D. Nie wchodzę z tobą w rozmowę trollu.

  •  
   K...L

   +14

   pokaż komentarz

   Nie wytłumaczysz, każdy codziennie potrzebuje i chcę czytać o homofobii, transfobii, adopcji, dylatacji i "równości".

   @pocomilogin: No tak chce, że popularność spada. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Ale nie dziwie sie bo pisowska sekta opanowała kraj i w sposób skrajny wprowadza swoje fanaberie a w ramach rewanżu aktywowała sie lewicowa sekta.

   @Promozet1: To tylko wzkazuję na durnotę użytkowników. Mnie też wkurza polityka PiSu, chce aby się zmyli, ale nie zacinam się w amoku jak naćpany dziki tańczący wokół ogniska i wyjący do księżyca "Jeba...ć PiS!"

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL: Był i dalej jest prawicowym ściekiem. Wystarczy by murzyn czy ciapaty zrobili coś złego i znalezisko ląduje z płomieniem na głównej. Jakoś nie widzę też znalezisk promujących lgbt na głównej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedynie pis ma teraz pod górkę i bardzo dobrze, bo nie potrafią rządzić. Wszystkie te teksty o lewicowości wykopu to prawackie urojenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @KulfonToPrzyMnieModel: Lewaki klasyczne wyparcie, postęp nie dość postępowy :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Hitmanq: Xdd. Wiadomo, że prawactwo polega na twierdzeniu, że czarne jest białe, ale to jest szczyt, xD.

   Wrzucajcie linki do tych lewackich treści, które zdominowały wykop, chętnie bym sobie poczytał, bo mi niestety od wielu lat wyświetla się tylko prawacki ściek tutaj, może mam jakiś wykop anty-premium.
   A jeśli pojedyncze, zaminusowane komentarze, hamujące te wysrywy to „najazd lewactwa”, to jeszcze większa beka z was, niż zazwyczaj.

  •  
   p........5

   +11

   pokaż komentarz

   @KulfonToPrzyMnieModel: Ludzie chcą zwyczajnie normalności i ciekawych treści, a nie rozkręcania rewolucji kulturowych przy pomocy klawiatur wykopowych aktywistów udających grupę reprezentatywną. Ani w prawo, ani w lewo. Tyle i aż tyle.

  •  

   pokaż komentarz

   @Hitmanq: Ja również poproszę jakąś lewacką propagandę z ostatnich dni/tygodni, która rzekomo tak dominuje na wykopie. Coś promującego LGBT, pozytywnego o M.Lampart, może choć jedno znalezisko poprawiające wizerunek antify (którą sam uważam za organizację terorystyczną), jakieś dobre słowo o Sorosie? Hej @Hitmanq:, jesteś tam?

   @platon7165 Też chciałbym normalności, powrotu do korzeni. Czasami naprawdę mam dość tego portalu i błazenady jaka niekiedy tu panuje.

  •  
   p........5

   0

   pokaż komentarz

   @KulfonToPrzyMnieModel: Nie udawajmy upośledzonych. Promowanie wielu ultraliberalnych artykułów już samo w sobie zbacza dyskusję na lewo - żabę przyzwyczajamy mentalnie i gotujemy powoli. To, że nie ma 100% pozytywnych odpowiedzi na takie treści to odrębna rzecz i ma 3 powody: 1) ludzie mają różne zdania, 2) ludzie atakują chętniej niż bronią stanowisk, 3) jeszcze nie doszliśmy do cenzury totalnej i całkowitej kontroli przez lewackie grupki, które ewidentnie tutaj nadreprezentują statystyczną strukturę poglądów (taka niezbyt przemyślana propaganda).

  •  

   pokaż komentarz

   Jak przez X lat był prawicowym ściekiem to ci nie przeszkadzało?

   @KulfonToPrzyMnieModel: nie spadał w alexie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • więcej komentarzy(9)

 •  
  y........l

  +190

  pokaż komentarz

  Dokąd zmierzaaamy, dokąd tupta jesz...

  https://www.wykop.pl/wpis/53447703/dokad-zmierzamy-dokad-tupta-jesz-wykop/

  źródło: wykop.pl

1 2 3 4 5 6 7 ... 38 39 następna