•  

  pokaż komentarz

  Kiedyś też tego nie rozumiałem, póki nie kupiłem sobie działki przy lesie żeby sobie tam odpoczywać w lecie. k@@%a co ci podludzie na tych krosach odp#$!$@%ają po lasach i szutrach to głowa mała. Nie dziwie się, że w końcu ktoś nie wytrzymał .Serio te debile są i odporni na uwagi, prośby i do tego jeszcze potrafią zbluzgać mimom że często te małe szutrowe dróżki to są czyjeś prywatne działki.

  •  

   pokaż komentarz

   Kiedyś też tego nie rozumiałem, póki nie kupiłem sobie działki przy lesie żeby sobie tam odpoczywać w lecie. k?@#a co ci podludzie na tych krosach odp?#?%!!ają po lasach i szutrach to głowa mała. Nie dziwie się, że w końcu ktoś nie wytrzymał .Serio te debile są i odporni na uwagi, prośby i do tego jeszcze potrafią zbluzgać mimom że często te małe szutrowe dróżki to są czyjeś prywatne działki.

   @MechanicznyKorwin: Brak przestrzegania przepisów to jedno ale próba zabójstwa to co innego.

  •  

   pokaż komentarz

   @MechanicznyKorwin: Tylko nie przeciągaj stalowych linek pomiędzy drzewami! To nielegalne i potencjalnie niebezpieczne dla moto i quadocyklistów. Mogliby się na stałe wynieść i już nikt by ci nie umilał odpoczynku.

 •  

  pokaż komentarz

  No to teraz bedzie miał kilka lat spokoju od motocykli w swojej celi xd

 •  

  pokaż komentarz

  Sam jestem motocyklistą, typa od noża nie będę bronić, odj?$?ł niech siedzi. Typami od crossów / quadów co upalaną na polach lasach i ścigaczy co robią wyścigi na drogach publicznych gardzę. To jak już innym takie ameby umysłowe zj?$?ły opinię to głowa mała. Byłem na rajdzie, legal droga, wszystko dogadane z organizatorem zarządcą drug, no malina. No i ludzie z wiochy wylecieli na nas z widłami bo myśleli, że znowu jacyś debile jadą pola rozjeżdżać, zwierzynę im straszyć. Więc 1h w plecy nim cały cyrk się zakończył..

 •  

  pokaż komentarz

  To pewnie crossowcy chwalący się filmikami na YT

 •  

  pokaż komentarz

  Halosowac wszystkim z wtyczkami do uszy. Hello moto myszy. Są do tego miejsca.