•  

  pokaż komentarz

  Zamienil stryjek siekierke na kijek, dalej to samo gow#o tylko inaczej zmieszane.

  •  

   pokaż komentarz

   @dzikdzikdzik: przede wszystkim brak totalnej dominacji jednej partii. Demokracja na tym skorzysta

  •  

   pokaż komentarz

   @dzikdzikdzik: skończy się sraczka legislacyjna i nocne obrady sejmu

  •  

   pokaż komentarz

   @dzikdzikdzik: Jeśli opozycja nie chce być utożsamiana z g#wnem powinna się dogadać i przedstawić rząd fachowców ponad podziałami. Bo jeśli do władzy mają się dorwać partyjniackie mordy jak Nitras czy Schetyna to szkoda czasu na taką zmianę.

  •  

   pokaż komentarz

   się dogadać
   @VanGogh: Chcesz się dogadać w kraju, gdzie dwóch kandysatów na prezydenta miało dwie osobne jednoosobowe debaty?

  •  

   pokaż komentarz

   @dzikdzikdzik: Gdyby ludzie mieli rozum w głowie, to wymusiliby taki ruch na opozycji. Niestety u nas klasa polityczna jest emanacją społeczeństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Jeśli opozycja nie chce być utożsamiana z g#wnem powinna się dogadać i przedstawić rząd fachowców ponad podziałami. Bo jeśli do władzy mają się dorwać partyjniackie mordy jak Nitras czy Schetyna to szkoda czasu na taką zmianę.

   @VanGogh: Rozdrobnienie koalicji rządzącej sprzyja technokracji, bo wszystkie stronnictwa mają między sobą co najwyżej pakt o nieagresji a de facto nadal ze sobą rywalizują o wyborców, więc teoretycznie żadna partia nie powinna wystawiać jakichś kretynów i nieudaczników, którzy im rozpieprzą PR do następnych wyborów.

   Nawet jak premier byłby z KO, to sam fakt że PL2050 i Lewica ich podgryza z obu stron sprawiłby że nie mogliby sobie pozwolić na bycie klaunami, bo w następnych wyborach mieliby już 100% szans że stracą prowadzenie i nie wiadomo czy w ogóle nawet będą do koalicji potrzebni. No a jakby klasycznie dla siebie się kompromitowali od czasu do czasu, to by skończyli w piachu, bo elektorat KO nie jest taki wybaczający jak PiSowski i po prostu odejdzie do PL2050 albo Lewicy. Inna sprawa, że kompromitacje KO to są takie bardziej "facepalmy" niż jednoznaczne działanie na szkodę państwa jak PiS.

   KO po prostu panicznie boi się wystraszyć jakąkolwiek część elektoratu i przez to zachowują się niekiedy debilnie jak w poniedziałek łechtają grupę x która stoi w kompletnej opozycji do grupy y, a we wtorek mówią coś kompletnie odwrotnego bo chcą łechtać y xD To już wolę jak Hołownia po prostu nie zwraca się kierunkowo do poszczególnych grup puszczając oczko, tylko mówi ogólnikami bo to przynajmniej nie wygląda żałośnie.

 •  

  pokaż komentarz

  Hołownia to taki KuPiS - wersja 2.0 ( ͡º ͜ʖ͡º)