•  
  dodamem3

  -5

  pokaż komentarz

  Ta "podwyżka" to dotyczy cwaniaków, którzy omijali system i zgłaszali mniej osób niż mieli w gospodarstwie. Albo maja nawyk zostawiania odkreconego kranu przy czynnosciach, albo kupili sprzet o niskiej klasie oszczędności. Dla mnie nowy system jest obniżka, bo mam oszczędny sprzęt i sam oszczedzam wode.

  •  

   pokaż komentarz

   @dodamem3 wiadomo kąpiel raz na tydzień w tej samej wodzie cała rodzina i tyle wody się oszczędzi

  •  
   dodamem3

   -3

   pokaż komentarz

   @alteron:
   Nie. Myjac zeby zakrecasz wode. Tak samo golac sie napuszczasz jej do umywalki, zamiast odapalc ciurkiem kran. Masz oszczedna pralke i zmywarke (a jak myjesz recznie to napuszczasz wode do komory zamiast lac bieżącą wode). Pod prysznicem stopujesz wode gdy sie mydlisz, a wkiblach uzywasz mniejszego splukiwania gdy musisz popchnac jedynke.

   Rob tak codziennie przez caly rok i porownaj sobie różnicę zuzycia wody.

  •  

   pokaż komentarz

   @: strasznie to tendencyjne, jak w przypadku ogrzewania, straszenie "cwaniaki" którzy zakręcają ogrzewanie i "kradną ciepło" sąsiadów... Aż ciężko czytać. Strach przed "cwaniakami" najlepszy na każdą podwyżkę, czy Ty czujesz się lepiej że płacisz więcej, fikcyjne koszty na podstawie odczytu licznika wody w innej klasie metroloogicznej, bo teraz jakiś "cwaniak" co zapewne wynajmuje studentom będzie płacił więcej?