•  

  pokaż komentarz

  Po prawie dziesięciu latach od wydania zwiastuna z 2012 roku, odcinek z nieemitowanego programu Star Wars: Detours wyciekł do sieci. Zanim filmowiec George Lucas sprzedał Lucasfilm firmie Disney, tworzył animowany, dziwaczny serial komediowy, którego akcja rozgrywa się między wydarzeniami z Return of the Sith i A New Hope . Kreatywny zespół odpowiedzialny za Robot Chicken współpracował z Lucasem nad serialem. Jednak wszelkie wiadomości o jego wydaniu wyparowały, gdy Disney przejął Lucasfilm.

  Osiem lat później istnieje 39 odcinków (dwa pełne sezony) serialu, a także 62 ukończone scenariusze, ale żaden odcinek nigdy nie został wydany. Ostatnio Reddit zmienił ten fakt .
  „Dog Day Afternoon” to tytuł całego odcinka, który wyciekł do sieci 29 listopada. W odcinku występuje głos Weird Al Yankovic i Andy Richter w roli 4-LOM i Zuckusa, dwóch poszukiwanych łowców nagród, którzy trzymają laskę i klienci Dex's Diner jako zakładnicy, aby zaimponować Gildii Łowców Nagród. Sześciominutowy odcinek zawiera zgrabnie podsumowane połączenie wysokiej stawki rabunku, okupu i oszustwa ubezpieczeniowego, z kilkoma scenami znanych postaci, w tym Jar Jar Binksa, Boba Fetta i Lando Calrissiana.

  Ton programu jest głupkowaty i slapstickowy, ale jego żarty są skierowane w stronę bardziej dorosłej publiczności, z niezdarnymi gagami Jar Jar (aka pan Slapstick) przeplatanymi żartami na temat jednorazowych przygód Boby Fetta. Nieoficjalny odcinek został wydany na subreddicie StarWarsLeaks i został zalany komentarzami szczęśliwego zaskoczenia i ponownego zainteresowania serialem. Fani serialu zwrócili uwagę na pozorny powrót z martwych serialu i wyrazili zirytowanie, że serial nie został jeszcze prawidłowo wydany na Disney + .

  Jednak w chwili pisania tego tekstu zespół prawny Reddit usunął wideo ze swojej witryny.
  Oryginalny pomysł na serial pojawił się po niezwykle udanym serialu „ Gwiezdne wojny” Robot Chicken, który zwrócił uwagę George'a Lucasa , inspirując go do stworzenia kolejnych prac w tym komediowym duchu. Absolwenci Lucasa, Anthony Daniels, Ahmed Best i Billy Dee Williams ponownie wcielili się w swoje role u boku komików Weird Al Yankovic, Joel McHale i Seth McFarlane.

  Nie ma potwierdzonych planów Disney + dotyczących wydania Star Wars: Detours w swojej usłudze przesyłania strumieniowego.

  źródło: images (1).jpeg