•  

  pokaż komentarz

  Moderacja i administracja wypoku robi co chce. Na to, nie mamy wpływu i wyegzekwowanie od "spółki" zmiany postępowania jest nierealne.

  Cała ta afera ze zmianą zasad jest bzdurą i nic nie zmieni, społeczność wypoku zmniejsza się z każdym miesiącem. Wystarczy spojrzeć na mirko.

  Jedyne z czym należy walczyć to z kłamstwem właściciela portalu, że ów portal jest "tworzony przez użytkowników". ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  źródło: Przechwytywanie.JPG

  •  

   pokaż komentarz

   @qluch: dzisiaj chciałem pokazać komuś znaleziony na wykopie śmieszny filmik ze stremable. Dałem linka do wykopu i podszedłem do tej osoby. Otwieramy. Strona od góry do dołu zaj?#%na reklamami, wielki popup z prośbą żeby się zalogować, poniżej kolejny wielki komunikat o ciasteczkach. Cały ekran zawalony gównem. A filmik się nie otworzył bo wykop ma z tym problem i trzeba było próbować w oddzielnej karcie poza wykopem.
   Portal działa jak gówno i jest uwalony w reklamach. Moderacja robi cokolwiek jak ich pomęczysz (ostatnio zgłaszałem grupę 16botów które dodawały jakieś gówno z jednego kanału YT-zgłoszenie, napisanie maila, napisanie przypominajki do maila, dwa wpisy na mikro i dopiero po tygodniu jak osobiście AS zajęła się sprawą to konta dostały bana) . Nikt nie pilnuje tagów, wszędzie polityka.
   Ludzie przychodzili na wykop bo polityczne wojenki to były pod komentarzami do artykułów na portalach informacyjnych. Tu można było od tego odpocząć, poczytać o ciekawostkach, posiedzieć z fajną społecznością. Teraz dzięki zaniedbaniom władz portalu jest takie samo szambo jak wszędzie, ludzie odchodzą mając dość.
   Jedyne co białka obchodziło przez lata to rosnące słupki użytkowników. Zero pomysłu na rozwój czy zapanowanie nad rosnącym serwisem i ilością użytkowników. Więcej ludzi wchodzi? Super, dołóżmy więcej reklam i tyle było.
   Zamiast ciekawostek na główną zaczęły trafiać znaleziska toczących wojny politycznych grupek które nawzajem sobie wszystko wykopują i zakopują. Głos zwykłych użytkowników przestał mieć znaczenie bo na główną trafiają znaleziska sponsorowane, znaleziska ze sponsorowanych domen których nie możesz zakopać. Głos zwykłych użytkowników przegrywał z grupkami które zmawiały się na jakich forach by sobie wykopywać dotyczące ich treści. Nie tylko polityczne-masz forum o kotach? Dodaj znalezisko, powiedz forumowiczom żeby wykopali i po chwili jesteś na głównej. Masz kanał na YT? Bloga? Rób to samo. Wystarczy kilka atencyjnych grupek by przejąć wszystkie treści i sterować tym co trafi dalej.
   A jak nie masz znajomych to wystarczy założyć/kupić parę kont na wykopie, skorzystać z wycieku ,przejąc parę starych kont i możesz robić co chcesz-moderacja nie zwróci uwagi bo jeśli analiza czegokolwiek przekracza 2 minuty to moderacja nie reaguje. (może za dużo zgłoszeń wypada na moda więc zajmują się tylko typowymi wszystkie bardziej skomplikowane odkładając "na później" co w praktyce znaczy nigdy")

  •  

   pokaż komentarz

   @thewickerman88: upadek tego portalu zaczął się wraz z patostrimerką. To właśnie to przyciągnęło masę dziwnego rodzaju ludzi i dlatego spadł poziom portalu a poza tym tak jak mówiłeś sponsoring. Teraz w sumie to ja nie potrzebuję na wykop wchodzić bo jest na głównej dokładnie to samo co na wp.pl albo jakimś innym śmieciowym portalu

   @WirtualnaPolska wytłumaczcie mi proszę logikę waszego posunięcia. Jak opłaca się wam przenoszenie dyskusji z waszego portalu na wypok? Przecież liczba odsłon to nie to samo co liczba komentarzy które tracicie na rzecz wykopu

   a zasięgi tworzy zarówno liczba odsłon jak i aktywność

  •  

   pokaż komentarz

   Dałem linka do wykopu i podszedłem do tej osoby. Otwieramy. Strona od góry do dołu zaj@!?na reklamami, wielki popup z prośbą żeby się zalogować, poniżej kolejny wielki komunikat o ciasteczkach.

   @thewickerman88: Zainstalowales mu chociaż ublocka po tym?

 •  

  pokaż komentarz

  Moderacja idiokracja.

  Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu nie powinny być ponownie publikowane w serwisie
  One nawet nie zostały skasowane, wiec wlepienie linka na wykopie do wykopu to nagle jest jakieś przestępstwo?

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora