•  

  pokaż komentarz

  Mazurek jest jednym z lepszych dziennikarzy prowadzących rozmowy, ale to co dzisiaj pokazał to dno. Zadawał pytanie, na które nie dawał odpowiedzieć. Przerywał, wybijał rozmówcę z kontekstu przerywając odpowiedź i zadając pytanie o zupełnie inną kwestię. Do tego obrażał rozmówcę wyzywając go od komików....
  Żenada...

  •  

   pokaż komentarz

   @konkarne: Już od dawna Mazurek "tak ma". Był chwalony, że potrafi "zaorać" swoich gości i niestety postanowił doprowadzić tę umiejętność do absurdu.

  •  

   pokaż komentarz

   @ohwell: 75% czasu w programie Mazurka to jego monologi i naśmiewanie się a pozostałe 25% to przerywanie i mówienie, że to jego program więc teraz on.

  •  

   pokaż komentarz

   Mazurek jest jednym z lepszych dziennikarzy prowadzących rozmowy, ale to co dzisiaj pokazał to dno.
   @konkarne:
   Nie pierwszy i nie ostatni raz.

  •  

   pokaż komentarz

   @konkarne aż byłem w lekkim szoku co on wyprawiał podczas dzisiejszej rozmowy, może rzeczywiście to nie woda była w jego szklance. Patrząc też na to jak wczoraj pobłażliwie potraktował Pieche, który wrócił z wakacji z Kuby i nie widzi w tym nic zlego to Mazurek obniża loty.

  •  

   pokaż komentarz

   @konkarne: bo wtym kraju śą partie opozycyjne na licencj i dziennikaże opozycyjni śa też na licencji . A ze gwaiazdoski łupi i tych zlewj i tych z prawej jak leci tak samo jak łupił PO/ PSLi PIS od zawsze.
   A w bardzo duzej ilosci swoich słow miał racje to do staniej chwili teraz będą go niszczyć. Nawet Ci z opozyci PISU bo to nie ich gang

  •  

   pokaż komentarz

   @konkarne: czyli to co zawsze, typowy Mazurek jak mu nie przerwiesz to nigdy nie da Ci zdania dokończyć

  •  

   pokaż komentarz

   jednym z lepszych dziennikarzy prowadzących rozmowy

   @konkarne: no, na pewno xD

  •  

   pokaż komentarz

   @konkarne: jeden z lepszych dziennikarz? Przy lizaniu rowa doktorowi od maseczek oraz tutaj pokazał chyba coś innego

  •  

   pokaż komentarz

   @konkarne chłop się dzisiaj ośmieszał, to fakt, szczególnie dotkliwie. Uznałem, że to było celowe, że może z góry ma prikaz, aby w tak żenującym stylu prowadzić rozmowy dokonując samozaorania wręcz na siłę, "na chama"

  •  

   pokaż komentarz

   Mazurek jest jednym z lepszych dziennikarzy prowadzących rozmowy

   @konkarne: nagroda za najglupszy wpiis na mirko dla ciebie!

   Mazurek to redaktor, ktory nie rozumie odpowiedzi i nie potrafi sie do nich odniesc sprawiajac wrazenie jakby mial tylko liste pytan i juz. Nie potrafi zinterpretowac co slyszy albo nie umie xdddd

  •  

   pokaż komentarz

   Patrząc też na to jak wczoraj pobłażliwie potraktował Pieche, który wrócił z wakacji z Kuby i nie widzi w tym nic zlego to Mazurek obniża loty

   @Yog-Sothoth: tendencja do lżejszego traktowania pisowców to nie nowość u niego

  •  

   pokaż komentarz

   @konkarne: dodatkowo próba kompromitacji na innym polu - wiadomo, że dostęp do broni to u nas temat niemal tabu i gorsze pytanie, bardziej pogrążające rozmówcę (jeśli złapie zarzutkę) lub redaktora jest o aborcję. Takie "nie mam czym przyp$#!%$?ić, a że cię nie lubię, to kontrowersją".
   To było naprawdę słabe.

   pokaż spoiler Pomijając, że RMF w ogóle ciężko się słucha

  •  

   pokaż komentarz

   @konkarne: pod jakim względem jeden z najlepszych dziennikarzy?
   Za każdym razem jak słyszę tego dzbana to go przełączam, bo sposobu jego konwersacji nir da sie znieść.
   Tendencyjny, rozmawiający pod swoja jedyna sluszna teze, bez szacunku do rozmowcy. Specjalnie i bezcelowo prowokujący (w negatywnym znaczeniu).

  •  

   pokaż komentarz

   Zadawał pytanie, na które nie dawał odpowiedzieć. Przerywał, wybijał rozmówcę z kontekstu przerywając odpowiedź i zadając pytanie o zupełnie inną kwestię.

   @konkarne: Przecież on to robi ZAWSZE - to jest jego sposób dyskusji xD Dopiero dzisiaj to zauważyłeś?

  •  

   pokaż komentarz

   @ohwell: niestety odniosłem podobne wrażenie. zawsze lubiłem Konrada Piaseckiego, który potrafi w elegancki sposób zaorać swojego rozmówcę, wskazując/demaskując jego błędy poznawcze, przeinaczanie rzeczywistośći albo pokrętną logikę. Mazurek był podobny, ale od pewnego czasu zachowuje się jak koledzy wyżej napisali. Dalej go lubię, ale coś się stało z formatem, bo nie wierzę, że faceta zaczęło kręcić obrażanie/przerywanie gościom, niezależni od opcji. Pierwszy raz doświadczyłem tego z miesiąc temu jak rozmawiał z L. Millerem. O ile Millera jako premiera szanuję, to finału rządów SLD i generalnie tą opcję mniej i liczyłem, że Mazurek poprowadzi rozmowę wzorowo, grzecznie ale z gaszeniem jakiś bzdur. Ku mojemu zdziwieniu większość rozmowy to były jakieś dość nonsensowne w temacie rozmowy usczypliwości i nawiązywanie do "postkomuny" (zieeew). Do tego dodam te poranny "żarty" z Dykiem i Kałamagą (może mam kija w dupie) i zaczynam rozumieć OSTRego ( ͡° ͜ʖ ͡°):

   https://youtu.be/WIuFD7v99xg?t=47

  •  

   pokaż komentarz

   @michauues: O ile Millera jako premiera szanuję
   Szanujesz agenta KGB ps Minim? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @AgEnt-Of-cHaOS: wyniki gospodarcze rządu w porównaniu z innymi ekipami 1989-2020 + referendum 2003 i ratyfikacja traktatu ateńskiego. jakie źródła na tego agenta KGB? Wyszkowski? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @stormkiss: powiedziałbym, że jeśli ma gości którzy nie potrafią odróżnić lewego buta od prawego, to sprawdza się nieźle w ich "dobijaniu". Choć z drugiej strony to żaden wyczyn i ci goście sami wręcz się ośmieszają, dziennikarz wystarczy, że ich tylko odpowiednio poprowadzi, nawet sie nie wysilając. W sumie to wychodzi z tego, że dziennikarzyna z Mazurka słaba, ale jest chyba jednym z nielicznych dziennikarzy z taką manierą i takim sposobem na prowadzenie rozmów, co czasem procentuje fajnym wywiadem, przy którym się można nieźle uśmiać. Dzisiaj zostało tylko zażenowanie jego "występem"

  •  

   pokaż komentarz

   Mazurek jest jednym z lepszych dziennikarzy prowadzących rozmowy,

   @konkarne Chyba najszybszym. Najszybszym w skakaniu po tematach. Merytorycznie średnio a na pewno nie dobrze.

  •  

   pokaż komentarz

   @konkarne: I notorycznie udawał debila. Masakra...

  •  

   pokaż komentarz

   @konkarne: Ostatnio? Ja oglądam gościa codziennie od lat i to nie jest jego jednorazowy wybryk. Gość dostał zlecenie na Gwiazdowskiego i miał wykonać to zlecenie. Podobnie było min. z Bosakiem, kiedy Mazurek zrobił z siebie kompletnego idiotę. Wracając do wczorajszego wywiadu, to niech o poziomie Mazurka zaświadczy tylko jeden moment a mianowicie kiedy porównał profesora Gwiazdowskiego do Scheuring-Wielgus - kompletne dno.

  •  

   pokaż komentarz

   Mazurek jest jednym z lepszych dziennikarzy prowadzących rozmowy, ale to co dzisiaj pokazał to dno. Zadawał pytanie, na które nie dawał odpowiedzieć. Przerywał, wybijał rozmówcę z kontekstu przerywając odpowiedź i zadając pytanie o zupełnie inną kwestię. Do tego obrażał rozmówcę wyzywając go od komików....
   Żenada...


   @konkarne: Porownaj sobie wywiad Mazurka z ministrem zdrowia ostatni. Spijanie sobie z dziobkow w 99%

  •  

   pokaż komentarz

   @konkarne: Mazurek dla mnie się skończył, gdy 50% rozmowy z Szumim było o tym, co u małżonki i czy wszystko ok u rodziny (poza bratem, on nie istniał w tej rozmowie).
   Dziwnym trafem PiSowców nie grilluje jak powinien.

  •  

   pokaż komentarz

   @konkarne: niestety nie pierwszy raz tak się zachowuje i to jest bardzo wkurzające. Zadaje fajne pytania, mocne i bezposrednie ale co z tego jak nie da odpowiedzieć.

  •  

   pokaż komentarz

   @konkarne: Trafił na lepszego, do tej pory głównie w przeciętnymi się mierzył...

  •  

   pokaż komentarz

   @konkarne: No rzeczywiście. Ten klaun jest lubiany chyba tylko dla tego że jest kłótliwy, wp$$?!?%a się w zdanie pisiorom i innym schlezwig holsteinom i próbuje "zaorać" za wszelką cenę. Brzydzę się tymi wszystkimi k?$@ami tego pokroju razem z olejnik i innymi lisami, zj%?%mi z tvp i innych radiotelewizji...

  •  

   pokaż komentarz

   @konkarne: I to po raz kolejny pokazuje poziom dziennikarstwa w Polsce, skoro ten głupek z mordą kupidyna jest określany jako „jeden z najlepszych prowadzących rozmowy”

  •  

   pokaż komentarz

   Mazurek jest jednym z lepszych dziennikarzy prowadzących rozmowy

   @konkarne: Kompletnie się z tym nie zgodzę. Ja wiem, że z jakiegoś powodu u nas się lubi "jechanie po gościach", ale cywilizowani i porządni dziennikarze znają zasady prowadzenia rozmów. Mazurek nie prowadzi rozmowy tylko sobie wymyslił, że będzie drugim Wojewódzkim zapominając kompletnie o tym jaki format prowadzi.

   Nie przerywa się rozmówcy, nie wyśmiewa go, nie rzuca dziwnych haseł i stęknięć pod nosem. A to jest 99% programu Mazurka. Polacy słuchają/oglądają takie rzeczy i potem ma to odzwierciedlenie w codziennej komunikacji gdzie podczas dyskusji w grupie każdy każdego stara się przekrzyczeć.

   W sieci jest sporo materiałów na ten temat, ale polskie media to ma być kabaret, a nie merytoryka. Widać, że taki format im się sprzedaje.

   Polecam np. https://alexba.eu/jak-nie-prowadzic-rozmowy/

   w kulturalnej rozmowie nie będącej słowotokiem jednej osoby nigdy przenigdy nie przerywaj rozmówcy w pół zdania. Wszystko jedno ile masz lat, jakie stanowisko czy wykształcenie – takie zachowanie zdradza „buraka” bez elementarnej ogłady. I powszechność takich zachowań nie jest żadnym usprawiedliwieniem, bo w pewnych kręgach będziesz bezlitośnie „odstrzelony”
   jeżeli naprawdę chcesz się czegoś dowiedzieć, a nie tylko potwierdzić jakąś własną hipotezę, to zamiast zadawać pytania zamknięte („czy” + Twoja hipoteza) używaj pytań otwartych np „co sądzisz o….”, „w jaki sposób…”, „jak….”, „skąd…..” itp. Zadaj takie pytanie a potem słuchaj uważnie, często będziesz zdumiony jakich rzeczy sie dowiesz.
   oglądanie wielu programów polskiej telewizji jest szkodliwe, bo niechcący możecie przejąć niewłaściwe nawyki prowadzenia rozmowy.

 •  

  pokaż komentarz

  Rano RMF to się ciężko słucha. R.M. często gburowaty zadaje pytania nie daje dokończyć odpowiedzi. Często przerywa wypowiedzi. Zadając kolejne pytania, sobie nie pozwala przerwać twierdząc "jak pan mówił to słuchałem" a później na podstawie niepełnych i teraz jak widać manipulowanych wywiadów produkują przez cały dzień wiadomości. Pierwsze emitowane są zaledwie kilkanaście (kilkadziesiąt minut) po wywiadzie. I już słychać w radiu: a taki i taki powiedział "blablabla" zaraz w wiadomościach ktoś inny skomentuje tę wiadomość. Rano RM produkuje super szokujące newsy dla kilku kolejnych odcinków wiadomości. Słaby ten format.

  •  

   pokaż komentarz

   @Arthoor90: wiesz jak to jest, fajnie jak opietdala tych ktorych nie lubisz a nie oszukujmy sie wiekszosc ludzi to idioci i sa zadowoleni z takiego formatu

  •  

   pokaż komentarz

   @Arthoor90

   Rano RMF to się ciężko słucha. R.M. często gburowaty zadaje pytania nie daje dokończyć odpowiedzi. Często przerywa wypowiedzi. Zadając kolejne pytania, sobie nie pozwala przerwać twierdząc "jak pan mówił to słuchałem"

   Rano??? Ten buc tak robi za każdym razem. Dziennikarzyna z bożej łaski, nie trawię palanta właśnie za to.

  •  

   pokaż komentarz

   Mazurek dno, ale Gwiazdowski nie przygotował się do rozmowy.

  •  

   pokaż komentarz

   Mógł zadbać chociaż o dobre połączenie internetowe i lepszą kamerę.

  •  

   pokaż komentarz

   @GajowyBoruta: Przygotował się, ale nie został dopuszczony do głosu więc nawet lepsza kamera i łącze nic by nie dało¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @shopen666: Wypadłby znacznie lepiej, gdyby nie wchodził w buty Mazurka i nie próbował się dostosować do żenującego poziomu redaktora. Pereł nie rzuca się przed wieprze. Gwiazdowski ma swój styl, swoją powage i tego powinien się trzymać.

   Poza tym, kamera bardzo zniekształcała jego twarz. Strój i uczesanie też pozostawiały trochę do życzenia. Do tego opóźnienie w sygnale sprawiało wrażenie, że długo zastanawia się nad odpowiedzią i odpowiada z ociąganiem. Wg mnie to najlepszy kandydat na RPO obecnie, ale jeśli to ma być poważna kandydatura, to należałoby troche popracować nad wizerunkiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @OlafMarchewkoNosy12 raczej większość słuchaczy tego radia :) szczególnie o tej porze dnia. Tynkarze plytkarze, murarze ,...

  •  

   pokaż komentarz

   Ja Mazurkiem straszznie gardze, to jest manipulant taki, ze szkoda słow. Cwaniactwo i maniera w głosie i tym durnym usmieszku, koszmarnie sie z nim gada. Ale równocześnie w tym co robi jest prześwietny. A dlaczego? Dlatego, ze wiekszosc polaków to po prostu durnie. Wiekszosc ludzi to durnie. Nieświadomi, podatni, zmienni. Oni łapią to jak pelikany. Manipulacja to potężne narzędzie niesprawiedliwości i niestety ludzie są bezbronni. Na wykopie tylko autor znaleziska @DomPerignon zrobił analize XD, Potem 500 osób wykopało, wyrobiło opinie. A co z tymi milionami słuchaczy? No właaśśśśnie.
   Mazurek gada jak mu zawieje i potrafi obrócić rozmowe w swoją strone. Nie jest kompletnie obiektywny. Pamiętam jak słuchałem rozmowy z Dziamborem bodajże i zrobił smutne oczka, poważną mine i powiedział, ze w prywatnej sluzbie zdrowia jego córka chora bodajże to by nie wyzdrowiala bo nie mialby setek tysiecy na leczenie. Ale do głowy mu nie przyszło (albo przyszlo ale w koncu manipulant) ze na wolnym rynku gdyby zniknął NFZ to cała ta rzesza ludzi musiałaby zostać zagospodarowana = ich składki trafiłyby do firm = firmy mogłyby obniżyć ceny = zabiegi miałyby normalne ceny a nie setki tysięcy. Ale on widzi świat metr przed sobą.

 •  

  pokaż komentarz

  Bardzo dobry komentarz. Mazurek jak zawsze starał się być śmieszny i podważyć pozycję rozmówcy z poziomu obśmiania wypowiedzi z przeszłości. Natomiast Gwiazdowski utrzymuje swoje poglądy od bardzo długiego czasu, i podawanie wypowiedzi wyrwanych z kontekstu były bardzoooo słabe, dodatkowo zablokowanie możliwości obroni. Słaba rozmowa przez RM.

 •  

  pokaż komentarz

  Mazurek skompromitował się włazidupstwem w ostatniej rozmowie z psycho-Niedzielskim. Nie spada. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  A tak na marginesie, czego rzecznika praw obywatelskich nie wybierają obywatele? ( ͡° ͜ʖ ͡°)