•  

  pokaż komentarz

  Ja nie wiem jak to jest możliwe. Pierwszy raz żeby uniknąć jakiejś afery politycznej wystarczy dosłownie nic nie robić, ale nie, za trudne.

  •  

   pokaż komentarz

   @darmat91: woda sodowa im do głowy uderza i myślą że im wszystko wolno bo są panowie posły i ministry (przede wszystkim, że wolno im nakładać na plebs nakazy, zakazy, kary i podatki, którym sami nie podlegają)... Jak robi się afera to jako rasowi hipokryci "jednoznacznie. przepraszają"...

   To problem kalibru ludzi jakich mamy w polityce- to są drobne szumowiny. Same nikosie dyzmy. "Najlepsi" z nich byli w przeszłości celowo zatrudniani przez zachodnie firmy finansowe (Patrz morawiecki w Deutche Bundesbank). Brano ich żeby ich po prostu skorumpować- wychować sobie p0laczka, którego potem się wypromuje na wtykę w rządzie bananowej republiki nadwiślanej- w biurze każdy niemiec/jankes/holender śmiał się pod nosem że takiego matoła ktokolwiek awansuje, byli tam od noszenia kawki prezesowi, robienia fikołków na gwizdek i słuchania "polish jokes", ale pieniążki im smakowały- smakują do teraz i grzecznie robią za lokalnych administratorów neokolonializmu... To są te "wybitne" jednostki pośród nich, reszta to celowo dobierane miernoty, lizusy i niedojdy które w zdrowym państwie by kible myły. Jak taki śmieć się poczuje lepszy od innych to nie potrafi się powstrzymać od "wożenia się po wśi"- to jest silniejsze od nich.

 •  

  pokaż komentarz

  "kryzys jest dla was, nie dla nas - potulna hołoto"

 •  

  pokaż komentarz

  A tak sympatycznie wygląda ¯\_(ツ)_/¯