Drogi Wykopowiczu
w załączonym linku do Polityki Prywatności przypominamy podstawowe informacje z zakresu przetwarzania danych osobowych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszego serwisu. Zamykając ten komunikat (klikając w przycisk “X”), potwierdzasz, że przyjąłeś do wiadomości wskazane w nim działania.
+31
pokaż komentarz
Mam nadzieję że z ów będziemy przykładem dla świata jak w latach 80
-7
pokaż komentarz
@Tomasz_zakopane: Dla świata? U nas problemem jest to, że rząd nie rządzi w ramach tego co może według prawa. Wszystko jest egzekwowane siłowo przez policję pomimo braku podstaw prawnych.
Jeśli gdzie indziej tez mają taką sytuację to ok ale jeśli wszystko dzieje się zgodnie z prawem, to średnio to widzę.
+3
pokaż komentarz
@Murasame: mnie chodziło o akcje z otwieraniem działalności mimo zakazów takie jak na przykład góralskie veto
-3
pokaż komentarz
@Tomasz_zakopane: Nie da się naszej sytuacji przenieść na inne państwo, mi o to głównie chodzi. Nie jesteśmy w pełni europejskim narodem. Po wielu sytuacja, które u nas miały miejsce, np. wakacje szumowskiego itd. na zachodzie większość polityków podałaby się do dymisji.
To co dzieje się w Polsce podczas epidemii to cyrk, którego chyba nigdzie indziej nie ma. Epidemia jest wszędzie, tak samo problemy gospodarcze, ale takie cyrki prawne i kłamstwa partii rządzącej, to już rzadkość.
+1
pokaż komentarz
@Murasame: z tego co widzę cyrk jest i to prawie wszędzie
W Europie jest epidemia ale głupoty
Kiedyś też nie byliśmy państwem Europy a przykład potrafiliśmy dać
Na codzień jesteśmy dla siebie wilkiem ale kiedy trzeba potrafimy się jednoczyć
( ͡° ͜ʖ ͡°)
-3
pokaż komentarz
@Tomasz_zakopane: Przykład? To jest mit, nie w tym sensie, ze neguje to co się wydarzyło ale powody tego. Po prostu sytuacja była już tak tragiczna, że nie było innej opcji. Trochę lepsza sytuacja gospodarcza w latach 80 i byłoby tak jak dzisiaj, część ludzi broniłaby tamtego systemu.
+2
pokaż komentarz
@Murasame: wiara w Boga to też wiara w mity a jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
+6
pokaż komentarz
Rmf panikarze by tak nie chciało w Polsce dlatego chce studzić naszych przedsiębiorców
+4
pokaż komentarz
źródło: paczaizm.pl
-2
pokaż komentarz
20 wykopow i glowna ok
-1
pokaż komentarz
@Carguy: 80 i dalej w wykopalisku