Oprócz epidemii koronawirusa, musimy walczyć też z epidemią dezinformacji. Starajmy się wspólnie o wysoki poziom społecznej weryfikacji treści na naszym portalu i sprawdzajmy informacje w rzetelnych źródłach. Polecamy, aby informacje dotyczące koronawirusa sprawdzać także na: www.gov.pl/koronawirus
 •  

  pokaż komentarz

  PIS i ich pomagierzy mają krew na rękach.

 •  

  pokaż komentarz

  Znowu te emocjonalne zapotrzebowanie, nudne to.
  Krew na rękach to ma rząd za wykończenie służby zdrowia i brak dostępu do normalnego leczenia

 •  

  pokaż komentarz

  A lekarz który, kiedy pacjent do niego dzwoni z poważnym problemem, jak trudne do wyjaśnienia nagłe omdlenia, całą diagnozę przeprowadza teleporadą i jedyne co robi to wystawia skierowanie do poradni neurologicznej, która to z kolei ustala termin na za 6 miesięcy, nie ma krwi na rękach?

  Mam wrażenie że przychodnie stały się maszynkami do robienia pieniędzy a nie do leczenia ludzi a jak chcesz się leczyć to musisz prywatnie, tam problemu żadnego nie ma.

 •  

  pokaż komentarz

  Ponoc mamy "wolnosc slowa" wiec kazdy moze mowic co chce (o ile nie naklania do czynow zabronionych) chocby nie wiem jakim to bylo debilizmem. Ten pan poprostu z tego skorzystal.

  Zapomnial jednak o jednym-swoja wypowiedzia dal swiadectwo o sobie. Jaki autor taka wypowiedz :P Nie oceniajmy-mial prawo tak powiedziec ale analizujmy.