Oprócz epidemii koronawirusa, musimy walczyć też z epidemią dezinformacji. Starajmy się wspólnie o wysoki poziom społecznej weryfikacji treści na naszym portalu i sprawdzajmy informacje w rzetelnych źródłach. Polecamy, aby informacje dotyczące koronawirusa sprawdzać także na: www.gov.pl/koronawirus
  •  

    pokaż komentarz

    Podatność obecnych systemów demokratycznych na lobbying (kiedyś to się nazywało korupcją) jest porażająca. Ta prywata w końcy rozpieprzy wszystko.

  •  

    pokaż komentarz

    Pewnie zaraz się zlecą ludzie twierdzący, że to dowód na to, że pandemia była planowana dla zysku ale żaden nie pomyśli, że główny koszt szczepionki to badania, produkcja sama w sobie pewnie jest niedroga. Więc zamiast wystawiać faktury na zasadzie "tyle się należy za wymyślenie szczepionki, tyle za produkcję" to zsumowali koszt, dodali zysk i podzielili przez liczbę zamówionych fiolek. To są podstawy ekonomii. To działa tak samo, jakby spytać cenionego pisarza ile by chciał jakby zamówić u niego napisanie i wydrukowanie powieści o nakładzie 100000 egzemplarzy a następnie być zdziwionym, że skoro zmieniamy zasady i chcemy mniej książek to nie zapłacimy proporcjonalnie mniej bo największym kosztem było napisanie i wydanie książki a nie sam druk.

Dodany przez:

avatar kjjbox dołączył
25 wykopali 3 zakopali <1 tys. wyświetleń