•  

  pokaż komentarz

  Polecam poczytac komentarze. Ta pani to radna dzielnicy jednego z osiedli. Pisowska funkcjonariuszka.
  Pisowcy maja epicki bol dupy, czy tzw syndrom karczewskiego, poniewaz po wielu latach nastapila tam zmiana partyjna. Prezydent nie jest pisowcem, tak jak rada miasta utracila pisowska wiekszosc.
  Co ciekawe po ostatnich wyborach, ma rynku pracy powstala nadpodaz katechetow. To wlasnie ta gruoa zawodowa stanowila wiekszosc w poprzednich skladach rady miasta

 •  

  pokaż komentarz

  Prezydent miasta właśnie przyznał, że ludzi których zatrudnił i którym płaci publicznymi pieniędzmi nie radzą sobie ze swoimi obowiązkami.

 •  

  pokaż komentarz

  - Zapraszam jutro do mnie na 9, dogadamy szczegóły i będzie Pani koordynować odśnieżanie.

  Za ile? Jak za tyle co prezydent to nie ma sprawy.

 •  

  pokaż komentarz

  I prawidłowo. Do głupiego gadania to motłoch zawsze pierwszy, ale jak trzeba jednak się wykazać, to odwaga i wiedza się kończy. Zakichani eksperci od wszystkiego.

  •  

   pokaż komentarz

   @Anal_Terror: Głupi jesteś czy zwyczajnie mentalny niewolnik? To, że ludzie za swoje ciężko zarobione podatki wymagają by odpowiednie służby i urzędnicy wykonywali swoje obowiązki wydaje ci się głupie i dla ciebie taki ktoś to motłoch? Bo drogowcy i zarządzający nimi urzędnicy jak co roku zostali zaskoczeni przez zimę? Litości, przecież to jest k@%!a jakieś mentalne przedszkole. Uważasz też, że taka prostacka odpyskówka prezydenta miasta jest na miejscu? k@%!a, gdzie ja żyję.

  •  

   pokaż komentarz

   @Anal_Terror: a jakie jest wynagrodzenie przewidziane dla takiego koordynatora? Bo nie wiem czy by mi się chciało.

   Prawda jest taka, że państwo uzurpuje sobie prawo do ingerowania w niemal wszystkie aspekty życia - w zamian za podatki a kiedy w zamian za te podatki oczekujemy żeby robiło co się zobowiązało, to państwo się obraża i "wyjaśnia obywatela".
   Co to wgle za sformułowanie "wyjaśniać kogoś?".

  •  

   pokaż komentarz

   @TheLizardKing: Z artykułu wynika, że służby i urzędnicy wykonywali swoje obowiazki. No niestety nie są w stanie być 3 sekundy po rozpoczęciu opadów czekać w gotowości w każdym zakątku miasta. A w tym kraju jest zaskakująco dużo ekspertów od: piłki nożnej, medycyny, skoków narciarskich, urbanistyki, zarządzania, a najlepiej wszystkiego razem. No, prezydent daje możliwość się wykazać. I co? I nic, odwagi do podejmowania decyzji nie ma. Zaskoczenia brak.

  •  

   pokaż komentarz

   @Anal_Terror: O k%@$a, to już nie fikołek a salto mortale. Kto ma się wykazać, pani która płaci i wymaga? Drogowcy i urzędnicy znowu, po raz tryliardowy zostali zaskoczeni przez opady śniegu? To więc oznacza, że źle wykonują swoje obowiązki, nic więcej. Może mamy tyle ekspertów od wszystkiego bo mało kto za multum rzeczy odpowiedzialny jest w jakimkolwiek stopniu kompetentny, nie pomyślałeś o tym? Was to już od tego bycia j%!#nym przez państwo totalnie pop?!!!?%iło. Naród niewolników.

  •  

   pokaż komentarz

   @TheLizardKing: Jaką masz praktykę i wiedzę dotyczącą służb drogowych? Podejrzewam, że żadną. Co roku słyszę to p#$##$#enie: "zima zaskoczyła drogowców". Gówno prawda. Służby drogowe mają 30 minut na rozpoczęcie odśnieżania po otrzymaniu rozkazu. Gdybyś miał minimalne pojęcie o temacie to wiedziałbyś że odśnieżenie miasta, zwłaszcza podczas opadów, trwa. Polecam wypowiadać się na tematy o których ma się minimalne choćby pojęcie

   źródło: 1920px-Wyniki_eksperymentu_2_z_publikacji_Krugera_i_Dunninga.svg.png

  •  

   pokaż komentarz

   @Anal_Terror: Heh, fakt że trwa, w większości miejsc w moim mieście w...nieskończoność. Nie wiem gdzie mieszkasz ale ja w bolzdze, gdzie nic nie działa jak powinno. Częstochowa, zapraszam jak popada, śnieg jak leżał tak leży zawsze aż do roztopów. I tak od 38 lat mojego życia. Ale pewnie w Ostrołęce, tej metropolii, wszystko pod tym względem jest okej tylko ten "motłoch" ciągle bez sensu narzeka.

Dodany przez:

avatar dlawykopu dołączył
8 wykopali 1 zakopali <1 tys. wyświetleń