•  

  pokaż komentarz

  Chyba nic tak nie irytuje jak poprawność polityczna i lewacki jazgot płynacy z holiłudu, ale co się dziwić... To miejsce tworzą pedofile narodu wybranego. Tworzą tanią rozrywkę dla niewymagającej gawiedzi. Dziś niewymagającą gawiedzią są kolorowi i lewaki, więc taki jest target tego cyrku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  1. kazdy kraj musi miec bohaterow, historie, tradycje i swoje obrzadki by dalo sie kreowac tozsamosc narodowa oraz nacjonalizm (nacjonalizm jest niezbedny do tworzenia bohaterow)

  2. w kraju multi etnicznym posiadajacym wiele religii i multi kulturowo-spolecznym trzeba miec wspolny MIANOWNIK, w kraju egoistow zaszczepiono altruistyczna wizje HONORU ZAWODÓW MUNDUROWYCH i ich uwielbienia

  3. USA buduje poropagande o swoim narodzie pokazujac wszystkim w kolo na tacy wolnosc, demokracje, kapitalizm i twaz swiatowego POLICJANTA, przeprowadza sie to tez przez promowanie KULTURY i stylu myslenia

  4. USA robi to juz od 40 LAT (PODOBNA STRATEGIE OD 10 LAT STOSUJA CHINY A OD 5CIU LAT PROMUJA WIZERUNEK KULTURY

  źródło: 81398916_2744990248891306_8543670776245iop[io518336_n.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Spodziewałem się tam jakiejś ciekawej analizy filmoznawczej a znalazłem anonimowy i amatorski pierd, którego nie da się czytać bez zażenowania. @mokry: Oddaj mi 5 minut życia! Zakop.

 •  

  pokaż komentarz

  To zobaczcie sobie chińskie kino ;)
  Oni wręcz spamują filmami o wspaniałej historii Chin :D