•  

  pokaż komentarz

  chyba druga transza przelewu nie dotarła błazen... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Problem w tym ze osoba raz okłamana tkwi w kłamstwie nawet jak prawdę zobaczy. Nawet WHO przyznaje na swoich stronach ze test PCR wart jest funta kłaków. Ale czy coś to zmienia?

 •  

  pokaż komentarz

  Najlepiej to przestać to śledzić na bieżąco bo człowiek zgłupieje

 •  

  pokaż komentarz

  Przykro słyszeć, że naukowiec otwarcie w mediach odlatuje w teorie spiskowe. Bardzo dużo osób nie radzi sobie psychicznie z pandemią i szuka rozwiązań nie mających powiązania z logiką, jako jedynych.
  To co on powiedział nie jest całkowicie bez sensu - leczenie chorób, ale nie ich wyleczenie jest w interesie firm farmaceutycznych od zawsze.
  Kontrola obywateli jest w interesie rządzących od zawsze.
  Natomiast nie można zapominać, że w ognisku tego co teraz się dzieje jest przede wszystkim wirus i to on jest tu wielką niewiadomą. Ma olbrzymie możliwości mutacji, a chorych jest b. dużo. Nawet, jeśli kraje rozwinięte zaszczepią większość obywateli transmisja wirusa nadal będzie się odbywała w krajach biedniejszych, które sobie nie poradziły. Potencjalnie wariant, który przeskoczy na grupę zaszczepionych jest tylko kwestią czasu.
  Może się tak nie stanie, ale pozytywna ewentualność jest tą mniej prawdopodobną.
  Co do testów PCR - to są drogie i świetne testy stosowane zawsze jako testy potwierdzenia. Nie powinny kojarzyć się z SARS-CoV-2, to potężne narzędzia diagnostyki stosowane w wielu przypadkach. Powinny być przeprowadzane zgodnie z wypracowanymi standardami - chodzi przede wszystkim o liczbę cykli i higienę próbek.