Media Narodowe zablokowane na YouTubie za wywiad kwestionujący lockdown

Media Narodowe zablokowane na YouTubie za wywiad kwestionujący lockdown

Youtube’owy kanał Mediów Narodowych przez dwa tygodnie nie może publikować nowych treści. Według jego autorów powodem jest wywiad, w którym dr Piotr Rubas krytykował lockdown jako narzędzie walki z epidemią koronawirusa.

 •  

  pokaż komentarz

  Cenzura idzie na grubo dosłownie w każdym kraju tzw świata zachodniego, nie ma żadnych konkretnych dowodów ze lokdałn przyczynia się do zmniejszenia zachorowań w skali opłacalnej dla gospodarki i zdrowia społecznego a wręcz przeciwnie wystarczy popatrzeć na Szwecję czy Szwajcarię. Czy oni zaczną k!@#a pokazywać w tych telewizja konkretne badania, czy tylko pseudo ekspertów zajmujących się gdybaniem ze trzeba zrobić tak bo jak tego nie zrobimy to będzie inaczej.

  •  

   pokaż komentarz

   @CommanderX1: jakikolwiek sens mają albo małe obostrzenia na zasadzie masek w sklepie, dezynfekcji, mniej osób na m2, albo taki 2-3 tygodniowy pełny lockdown z wychodzeniem do sklepu tylko na zakupy + praca służb. A to co mamy teraz to abominacja, która tylko tygodniami całymi morduje i ludzi i gospodarkę.

  •  

   pokaż komentarz

   @CommanderX1: Lockdown nie ma sensu, to jedno i to jest fakt. Ale branie za przykład Szwecji czy Szwajcarii w naszym przypadku nie ma najmniejszego sensu, z tego prostego względu, iż te kraje mają służbę zdrowia na tak wysokim poziomie, na którym w naszym ta kraju nigdy się nie znajdzie, a nawet nie znajdzie obok tego poziomu.

  •  

   pokaż komentarz

   @CommanderX1: Od jakiegos czasu nie mozna nikogo ani nic kwestionowac bo zaraz jest to przedstawiane jako cos zlego (atak) i jest to blokowane i tyczy sie to wielu aspektow zycia

  •  

   pokaż komentarz

   @bary94pl: To fakt Polska służba zdrowia jest w opłakanym stanie, ale nie jesteśmy sami w Europie jest kilka krajów o wiele bogatszych a różnicy w nie widać musisz mi wierzyć na słowo. Przykład Szwecji/Szwajcarii podałem ze względu na to ze zrezygnowali z lokdałnow całkowicie a liczba zakażenie nie różni się jakoś diametralnie, co prawda trzeba tez wziąć inne czynniki pod uwagę nawet zwykła mentalność ludzka.Powiem tak liczby zakażeń i śmiertelności na mnie samym nie robią wrażenia więcej ludzi umiera z głodu, konflikty Jemen/Syria/ Bangladesz nikt za tymi ludźmi nie płacze wyślą TIRa z ryżem i szczepionkami i po sprawie. A na zachodzie lokdałny, plany odbudowy ogromna zadłużenia, zwiększanie uprawnień władz, godziny policyjne, szczepionki odj!$?ne na kolanie w 10m i podawane pod presja dyskryminacji i podziału społecznego. Jak ktoś mi mówi ze to nie jest początek nowego świata/inżynierii społecznej na nowa niespotykana skale to ja mu mowie sp$$#@@?aj!

  •  

   pokaż komentarz

   @popeofalt: Towarzystwo wzajemnej adoracji- globalna elita polityczno/korporacyjno/finansowa trzymająca w kieszeni większość świata naukowego i tyle w temacie. Ktoś tu kiedyś pisał ze jak to tak wszyscy naukowcy grają do jednej bramki i nikt się nie wypuści do mainstreamu ze ta czy inna szopka musi sie skończyć nie można ludzi dalej okłamywać. Niestety tak nie jest ludzie jak szczury uzależnieni od prestiżu wysokich zarobków, uwiązani ogromnymi kredytami na życie ponad stan boja się stracić wszystko zostać zodeskrydetowanymi przez resztę- a jak się nie boja to znajdzie się hitmana i człowieczka nima. Do tego dochodzi zindoktrynowane społeczeństwo które będzie bronić tego wszystkiego bo zawierzyli w dobroć ludzka, bo nie znają historii tego jak elity potrafią kłamać i manipulować. Mało kto zdaje sobie sprawę ze tacy plaskoziemcy czy antyszczepy to żadne ruchy oddolne to wszystko zostało wykreowane po to aby szybko dyskredytować niewygodne pytania, przylepiają takiemu łatkę (szybka medialna nagonka)i po sprawie.
   Podam jeden przykład (szczepie się dzieci tez zaszczepione) jak pada pytanie o długotrwałe pełne badania nad szczepionkami grupa vs placebo (przecież k@%!a znajdzie się kilkanaście tysięcy ochotników rodziców którzy nie chcą szczepić niczym) aby faktycznie sprawdzić efekt długofalowy czy nie ma kole-racji z chorobami autoiumlogicznymi, alergiami etc no ale cóż przecież mogło by się okazało ze każdy z nas jest inny i jednemu pomaga a drugiego powoli zabija.

  •  

   pokaż komentarz

   @CommanderX1: Sprawa jest prosta - szaraczki które w ostatnich dekadach zbytnio "obrosły w piórka" i zaczęły żyć na godnym poziomie dzięki własnej pracy mają zbiednieć, bo na takich nie działają socjalne marchewki na kiju i propaganda polityków. Mają pieniądze i czas przede wszystkim na bycie wykształconym i świadomym człowiekiem, a nie robolem mającym po 12h tyrki czas i siłę jedynie na kanapę, tv i taniego browara - lub potentatem finansowym z klasy wyższej z którym można się dowolnie "dogadać". Mówiąc krótko, politycy chcą zaorać klasę średnią bo najbardziej przeszkadza im w swobodnym rządzeniu masami - a kiedy tuż za rogiem mamy już perspektywy technologi pozwalającej na kontrolę społeczną rodem z chin (bo terroryści/whatever), to te "kule u nogi" zdolne powstrzymać takie pomysły muszą zostać przedtem odcięte. A wirus jest do tego idealnym pretekstem.

  •  

   pokaż komentarz

   @CommanderX1: lockdown służy tylko wprowadzeniu komunizmu na wzór chiński, wybiciu klasy średniej i sprawdzeniu jak mocno można wytresować obecnie ludzi na zachodzie

  •  

   pokaż komentarz

   jakikolwiek sens mają albo małe obostrzenia na zasadzie masek w sklepie, dezynfekcji, mniej osób na m2, albo taki 2-3 tygodniowy pełny lockdown z wychodzeniem do sklepu tylko na zakupy + praca służb. A to co mamy teraz to abominacja, która tylko tygodniami całymi morduje i ludzi i gospodarkę.

   @cienki137: bzdury wypisujesz, praktycznie nic z tego nie ma żadnego wpływu na zmniejszenie propagacji tego wirusa. To właśnie przez ludzką głupotę, mamy debilne restrykcje. Bo większość ludzi myśli tak jak ty.

 •  

  pokaż komentarz

  Spełnia się idealny świat lewaków.

  źródło: 1618165248335.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Przestańcie używać tego lewackiego cenzurowanego gówna jakim jest yt. Nie wrzucajcie na wykop nie oglądajcie i tyle w temacie.

 •  

  pokaż komentarz

  Ale Ziębę dobrze, że zamknęli, nie? Mentalność wykopków to mentalność Kalego - ja nie lubić, YouTube banować, dobrze; ja lubić, YouTube banować, lewactwo źle.

  Abstrahuję tutaj całkowicie od kontentu tych kanałów, krytykuję jedynie podejście.