Sensacja w lesie pod Kaliszem.

Sensacja w lesie pod Kaliszem.

W podkaliskich lasach dokonano niezwykłego odkrycia. Odkopano fragmenty rakiety V2. W akcji uczestniczyli członkowie stowarzyszenia Denar Kalisz oraz ekipa programu telewizyjnego.

 •  

  pokaż komentarz

  jaka rakieta
  to złom jakiś
  ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  --- BREAKING NEWS ---
  W Dziurdziowie na Podkarpaciu wywrócił się wór z kartoflami.
  --- BREAKING NEWS ---
  Portal dziurdziow24h.pl dotarł już do jednego z najstarszych mieszkańców przysiółka - "Nie pamiętam, aby panie to się kiedyś u nas wydarzyło. Raz padła krowa, ale wór się nigdy nie wywrócił jak ja żyje". Na krótkim nagraniu widać, że mężczyzna jest roztrzęsiony.
  --- BREAKING NEWS ---
  Pierwsze niepotwierdzone doniesienia informują o jednej ofiarze. To sołtys w stanie ciężkiego szok. Na miejscu jest już załoga LPR. Nic nie wiemy o losie właściciela gospodarstwa, w którym doszło do wywrócenia. Nasi reporterzy Wykop Press już tam jadą. Za chwilę połączymy się z rzecznikiem Policji komisarzem Cierpko. Będziemy informować i najnowszych ustaleniach.
  Proszę pozostać z nami.
  --- BREAKING NEWS ---
  Czy urodziłeś się w latach 1939 - 1981? Jeśli tak, to posłuchaj uważnie, jeśli nie jest ci obojętna troska o twoich bliskich. Możesz o nią zadbać przystępując do Planu Życie w Dostatku. Zadzwoń. Basi konsultanci wszystko ci wyjaśnią.
  --- BREAKING NEWS ---
  Mamy już połączenie z komisarzem Cierpko. Co tam się wydarzyło panie komisarzu?
  Po przybyciu na miejscu funkcjonariusze ustalili, że mają do czynienia z nielegalnym zgromadzeniem. Część uczestników nie posiadała maseczek ochronnych. Zostali oni wylegitymowani oraz funkcjonariusze zmuszeni byli wystawić w sumie 6 mandatów karnych. Wobec dwóch legitymowanych osob skierowano wniosek do sądu o ukaranie. U jednej z legitymowanych osób stwierdzono posiadanie niewielkiej ilości narkotyków. Zabezpieczono zabudowania z wywróconym worem z kartoflami. Wciaż trwają ustalenia okoliczności zdarzenia.
  Dziękujemy panie komisarzu. Czy wiemy coś więcej o tym zdarzeniu?
  Jak już wspomniałem ciaż trwają ustalenia okoliczności zdarzenia.
  Dziękuję za relację.
  Łączymy się teraz z ekspertem chorób zakaźnych doktorem nauk medycznych Januszem Posrało...
  --- BREAKING NEWS ---

 •  

  pokaż komentarz

  Zaraz Niemcy przyjdą i powiedzą: oddawać to moje

 •  

  pokaż komentarz

  Mówcie co chcecie, ale teraz to Polska ruszy z programem kosmicznym!.

  Pewnie jutro w gadzinowce ogłoszą że PL pójdzie śladami USA. Pierwszy lot na Księżyc zaplanowany na sierpień, dowódcą statku będzie Antoni.