Lebron James nawołuje do linczu na policjanta

No i tak to się żyje, policjant jedzie sobie na akcje wybiega jakaś psychopatka z nożem, on używa pistoletu żeby ocalić życie niewinnej osoby, a gwiazdy BLM nawołują do linczu na niego tym samym niszcząc mu życie.

 •  

  pokaż komentarz

  Ktoś ma link do całości nagrania? @rzep Oczywiście tak nagonka to też wymysł prawakoidalnych wykopków, tak?

  źródło: Przechwytywanie.PNG

  •  

   pokaż komentarz

   @deviator: O, jest i wideło. W sprawie Floyda wyrok, można podbijać dalej poprzeczkę sp!$%#??enia. W tym przypadku funkcjonariusz powinien dostać sowite odszkodowanie od oczerniających go szczekaczy z BLM, ale pewnie typ będzie miał farta jeśli np. tylko straci pracę i karierę

   źródło: consent.youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   Oczywiście tak nagonka to też wymysł prawakoidalnych wykopków, tak?

   @deviator: O czym ty mówisz? xD Stworzyłeś sobie chochoła, że ja twierdzę, że policja nie może nikogo czarnego w USA zastrzelić? Czy co?

   Wygląda na to, że dziewczyna miała nóż i nim atakowała, zapewne policjant miał prawo strzelać więc nic mu się nie stanie.

  •  

   pokaż komentarz

   Stworzyłeś sobie chochoła, że ja twierdzę, że policja nie może nikogo czarnego w USA zastrzelić? Czy co?

   @rzep: Raczej to Ty powielasz narracje o rzekomym systemowym rasizmie budowaną na uznawaniu takich właśnie przypadków za rzekomo liczne przypadki dyskryminowania czarnych przez policje.

   Pewnie też znajdzie się geniusz na Twoim levelu analizy, który porówna statystyki zatrzymań białych posiadających przy sobie broń i wyjdzie z tego że do czarnych z nożem częściej się strzela. Ch!% z tym, ze biali częściej trzymają ten nóż w kieszeni, a czarni robią to, co masz na obrazku.

  •  

   pokaż komentarz

   Raczej to Ty powielasz narracje o rzekomym systemowym rasizmie budowaną na uznawaniu takich właśnie przypadków za rzekomo liczne przypadki dyskryminowania czarnych przez policje.

   @deviator: Nie, nic takiego nie robię. Nigdzie nie twierdzę, że każdy czarny w USA jest niewinny i jakakolwiek akcja policji przeciwko nim to złamanie prawa. A to chyba insynuujesz.

  •  

   pokaż komentarz

   Nigdzie nie twierdzę, że każdy czarny w USA jest niewinny

   @rzep: Ale fałszywie uważasz, że powszechne jest zjawisko dyskryminacji, które przekłada się na to że w podobnych sytuacjach czarny ma większe szanse na kulkę. Własnie takie poglądy przekładają się na atmosferę linczu w takich sytuacjach jak ta. Chyba nawet wczoraj napisałeś mi, że tego typu akcje to jakieś imaginacje prawakoidalnych wykopków, a tu masz, też imaginacja?

  •  

   pokaż komentarz

   Ale fałszywie uważasz, że powszechne jest zjawisko dyskryminacji, które przekłada się na to że w podobnych sytuacjach czarny ma większe szanse na kulkę. Własnie takie poglądy przekładają się na atmosferę linczu w takich sytuacjach jak ta. Chyba nawet wczoraj napisałeś mi, że tego typu akcje to jakieś imaginacje prawakoidalnych wykopków, a tu masz, też imaginacja?

   @deviator: To, ze uważam, że istnieje dyskryminacja, nie oznacza, że każda akcja policji wobec osób czarnych jest zła. Przestań sobie tworzyć chochoły i jeszcze mnie do tego wołać.

  •  

   pokaż komentarz

   To, ze uważam, że istnieje dyskryminacja, nie oznacza, że każda akcja policji wobec osób czarnych jest zła.

   @rzep: To na jakie podstawie oprócz takich właśnie dowodów anegdotycznych i dobranych pod tezę danych opierasz ten sąd?

 •  

  pokaż komentarz

  To jest tak zwane domniemanie winy z powodu nagrania wideo udostępnionego w internecie.

 •  

  pokaż komentarz

  Można potrollować tego lebrona trochę czy FBI wpada od razu na chatę? ʕ•ᴥ•ʔ