Polska marka sprzętu sportowego - podziękowanie dla Mirabelek i Mireczków

Polska marka sprzętu sportowego - podziękowanie dla Mirabelek i Mireczków

Cześć! Rok temu pojawiliśmy się z ankietą jako pasjonaci z ROKK. Mieliśmy przed sobą konkretne cele – stworzyć sprzęt sportowy klasy premium, w którym żadnekompromisy nie mają miejsca. Dziękujemy Wam za pomoc. Na https://rokk-sport.pl z kodem rabatowym WYKOP10 kupicie ławkę z 10%...

 •  

  pokaż komentarz

  Pytaliśmy o Waszą motywację do ćwiczeń i oczekiwania dotyczące sprzętu treningowego. Wyniki ankiety pokazały nam, że świadomość osób trenujących na temat sprzętu jest naprawdę godna podziwu.

  Tym razem wracamy do Was, aby podziękować za wskazanie nam właściwego kierunku, w którym podąża nasza marka, ale też pokazać, co udało nam się zrobić.

  Nasz sprzęt docenił m.in. Grzegorz „Wagon” Wałga, dla którego zaprojektowaliśmy masywną ławkę z dodatnią i ujemną regulacją skosu. (Ławka jest w ofercie sklepu).

  Postawiliśmy na mocne, ciężkie i wytrzymałe konstrukcje wykonane z najdroższych i najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Produkcja w 100% odbywa się w Polsce. Nasz sprzęt przeznaczony do użytku domowego jest często porównywany przez naszych klientów do ławek z najlepiej wyposażonych siłowni, a stwierdzenie klienta „granat tego nie ruszy” trafnie opisuje naszą serię sprzętu z serii Heavy :)

  Dzisiaj wracamy do Was jako ekipa, która czerpie ogromną satysfakcję ze swojej pracy, dostajemy dużo pozytywnego feedbacku od klientów. Jesteśmy bardzo dumni z tego, co udało się nam osiągnąć w tak krótkim czasie.

  Dziękując Wam za pomoc, życzymy udanych treningów i szybkiego zbudowania formy, bo lato coraz bliżej :)

  ROKK Team

 •  

  pokaż komentarz

  @przemek2638
  otwierać biznes ze sprzętem na siłkę, gdy siłownie zamknięte to kierunek mocno pod prąd.
  gratki że się udało

Dodany przez:

avatar przemek2638 dołączył
8 wykopali 1 zakopali <1 tys. wyświetleń