TVN uderza w konkurencję. "Fakty" pokazały bezlitosny montaż

TVN uderza w konkurencję. "Fakty" pokazały bezlitosny montaż

"Fakty" TVN wielokrotnie punktowały Telewizję Polską za prorządowe i pozbawione krytycznego spojrzenia wypowiedzi. Ale nie tylko telewizja pod wodzą Jacka Kurskiego jest ukierunkowana na wspieranie PiS-u...

 •  

  pokaż komentarz

  Trudno nazywać dotowane przez państwo pasożyty konkurencją. Konkurencja jest między podmiotami zarabiającymi na siebie. Pasożyty konkurencję psują, bo nie muszą działać na zasadach rynkowych, tylko wchodzić w dupę reżimowi.

  •  

   pokaż komentarz

   @wrrior: Tak niektórzy zarabiają i to nawet dużo. Gotowi są nieźle opłacić aktorom aby dla swojej publiki stworzyć odpowiedni materiał. Ale jaka publika taka telewizja( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: img27.demotywatoryfb.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @tomskialan: ale chcesz się tym obrazkiem skompromitować, czy co? Bo mem z napisem to nie jest dowód, a pisowska prokuratura zesrała się w tym temacie.

   Ponadto skoro postanowiłeś wyciągnąć tę kompromitującą cię sprawę to daj mi nowe informacje na temat postępowań, które zapowiedzieli organizatorzy festiwalu Orle Gniazdo? Bo wiesz, już kilka lat czekam nie tylko na dotrzymanie złożonego słowa, czyli dowiedzenie swojej wersji przed sądem, ale na samo podjęcie kroków w tym kierunku. Dokładnie tak samo jak czekam na kroki Macierewicza celem odzyskania wraku. W obu wypadkach liczycie na naiwne frajestwo które ma uwierzyć w te wasze pisowskie kłamstwa.

   No ale przypomnijmy, co nadal wisi na stronie festiwalorlegniazdo.pl:

   W związku z materiałem, który ukazał się w TVN 24 prezentujemy oświadczenie organizatorów Festiwalu Orle Gniazdo.

   Materiał dotyczący FOG został opublikowany nielegalnie oraz opatrzony kłamliwym, niezgodnym z prawdą komentarzem. Od wielu lat dążymy do budowy niezależnej, silnej, polskiej sceny tożsamościowej i patriotycznej. Jesteśmy - my, główni organizatorzy - polskimi nacjonalistami, działamy w tym ruchu wiele lat i będziemy bronić naszych przekonań. Jesteśmy zwolennikami współdziałania młodych Europejczyków w obliczu nowych zagrożeń z odrzuceniem historycznych zaszłości i nie zamierzamy do nich wracać. Kto nam w tej robocie ma zamiar szkodzić niech się u nas nie pojawia.

   Wszelkie inne wydarzenia zaprezentowane i w zamyśle autorów połączone w tym materiale z FOG nie mają nic wspólnego z naszą imprezą. Szczególnie groteskowa jest próba powiązania nas z leśną szopką rodem z serialu "Allo Allo". Kabaretowy wydźwięk tego materiału uzupełnia Pankowski i inni zaproszeni goście bredzący coś o setkach ofiar neonazistów w Polsce po 1989 oraz kilku tysiącach wyznawców modlących się do popiersia Hitlera.

   W związku z materiałem, który ukazał się w TVN 24 Biuro Prawne FOG podjęło decyzję o rozpoczęciu kroków prawnych przeciwko osobom i mediom publikującym materiały nielegalnie i bez akredytacji. Zamierzamy domagać się miliona złotych odszkodowania, w związku z naruszeniem dóbr osobistych naszej Fundacji przez tzw. "dziennikarzy śledczych" TVN. Osobną sprawą jest perfidna manipulacja skierowana w stronę naszego kol. Jacka, którą zdecydowanie potępiamy. Odpowiednie wnioski zostaną również skierowane do Rady Etyki Mediów oraz Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

   PS. Przypominamy, że w sprawach dotyczących artykułów jednego z autorów tego reportażu Bertolda Kittela według informacji zawartych na Wikipedii dwukrotnie orzeczone prawomocnie zostały przeprosiny względem ofiar tego typu samozwańczej "działalności śledczej" o których publikowane były nieprawdziwe informacje.

   PS.2 W czasie gdy TVN 24 publikuje materiał o rzekomym neonazistowskim zagrożeniu, w sieci można odnaleźć liczne zdjęcia na których przywódca "Razem" - jednej z mainstreamowych partii, notowanych w sondażach - Adrian Zandberg - występuje z przemową na tle flag z sierpem i młotem będących oficjalnymi flagami totalitarnego imperium, które wymordowało miliony Polaków. Na wielu manifestacjach lewicy pojawiają się tego typu symbole, czerwone flagi. Niedawny przypadek uczestnictwa Komunistycznej Partii Polski w obchodach pierwszomajowych razem z prezydentem Dąbrowy Górniczej jest tego świetnym przykładem. Nie przeszkadza to licznym stacjom telewizyjnym zapraszać takich osób, oraz uwiarygadniać tego typu esktremistów w oczach społeczeństwa.

   PS.3 O "mowie nienawiści" nie będziemy nawet pisać, wylewa ona się bezustannie z ust demoliberalnych polityków. Warto wspomnieć, że na tą chwilę w III RP jedyną ofiarą stricte polityczną jest zamordowany przez zwolennika PO pracownik biura PiS. Jednak to nas wskazuje się jako potencjalnych zbrodniarzy.

   Chciałeś wydymać Freda?

  •  

   pokaż komentarz

   @tomskialan: Nawet na memie masz pytanie aby uniknac procesu. Odpowiedz brzmi nie były opłącna ustawka.

  •  

   pokaż komentarz

   @tomskialan:
   Tam już któregoś z amatorów wafelków chyba skazali co?

  •  

   pokaż komentarz

   @PastaZeSzczypiorku: Nie wiem czy skazali, ale jeden miał pokoik pełen nazi fantów. Tak się gorliwie wcielił w aktorską rolę :)

  •  

   pokaż komentarz

   @tomskialan: hej, dam Ci 20 tysięcy. Zbierzesz kumpli i zorganizujesz w lesie urodziny Adolfa Hitlera? Nie? A dlaczego?

  •  

   pokaż komentarz

   @tomskialan: na obrazku jest pytanie xD jak chcesz cos komus udowodnic to przedstawiasz dowody a nie pytania

 •  

  pokaż komentarz

  I gdzie ten 4minutowy material o ktorym jest artykul?

 •  

  pokaż komentarz

  Najlepsi są ci, co minusują powyższe wypowiedzi xD Tak, tak wykopki, wg was tylko TVP manipuluje, a TVN jest krystaliczny...

 •  

  pokaż komentarz

  Ale najazd pisowskich trolli. (。◕‿‿◕。)

 •  

  pokaż komentarz

  xD ile pisowskich piesków zaatakowało. W sumie, nazwanie was psam to obraza dla tych kochanych zwierząt

1 2 3 4 5 6 7 ... 13 14 następna