Znalezisko zostało zakopane. Głosowanie na treść nie jest już możliwe.

Naprawdę musimy porozmawiać o Nie wiem, ale się dowiem!

Tym razem pod lupę biorę film na temat inceli, prawdopodobnie najbardziej szkodliwy z całego kanału Nie wiem, ale się dowiem!

 •  

  pokaż komentarz

  Brednie, wystarczy bym biednym i mieć gówniane umiejętności społeczne, a o znajomych można zapomnieć, a o lochach to już w ogóle, a udajesz, albo - co gorsze - rzeczywiście jesteś wielce zdziwiony tym, że w ogóle jest to możliwe xD. Jeszcze nie słyszałem o ludziach, którzy zawiązują znajomości z jakimś biednym zjebem z litości, w rzeczywistości tego biednego zj#?$ jeszcze (w przenośni oczywiście) kopną w dupę i każą mu spier***ać, żeby nie psuć sobie wizerunku, a biedny zjeb jeszcze bardziej zamknie się w swojej głowie, wiedząc, że nie ma jakichkolwiek szans na normalne życie. Biedak może co najwyżej prowadzić ''znajomości'' z menelami stojącymi całymi dniami pod sklepem z alkoholem, bo cała reszta ludzi będzie na niego pluć xD

 •  

  pokaż komentarz

  Tak szczerze to co można się dowiedzieć z twojego filmu? Powiedziałeś że masz swoją własną definicję słowa incel, że incele to jest subkultura internetowa, a nie zjawisko społeczne, że film od Nie wiem ale się dowiem jest szkodliwy bo komuś może zrobić się smutno i się popłacze, że wygląd nie ma takiego ogromnego znaczenia na portalach randkowych (XD) oraz to że niemożliwe jest to żeby byli ludzie bez żadnych znajomych, nie rozumiem czy to naprawdę takie trudne do zrozumienia że istnieje mnóstwo mężczyzn bez ŻADNYCH znajomych i problem samotności staje się poważnym zjawiskiem w XXI wieku?

 •  

  pokaż komentarz

  Nawet kolega z wykopu ma cameo.

  źródło: obraz_2021-05-06_171543.png

 •  

  pokaż komentarz

  Widzę tu próbę gaszenia pożaru spowodowanego rewolucją seksualną, autor ma swoją definicję dzielącą na dobrych i złych inceli z którą mogę się zgodzić, ale karminia "nadzieją" już nie kupuję chociażby ze względu na postępujące statystyki samotności, komu się uda to się uda, ale coś się stało takiego że tego nie da się już naprawić na masowa skalę, "nie może" ma tu swoje uzasadnienie.
  ps. pisałem jeszcze coś o drodze transhumanizmu ale dzisiaj sobie odpuszczę, ponoć są zawsze dwa wyjście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Idiota opierał się wyłącznie na wikipedii i portalach pokroju pudelka.