Znalezisko zostało zakopane. Głosowanie na treść nie jest już możliwe.

Dr Sutkowski o paszportach covidowych "W jakiejś formie na pewno się pojawią"

"Dla wszystkich paszporty, prawdopodobnie, czyli certyfikaty, mówiąc bardziej elegancko".

 •  

  pokaż komentarz

  Niedobrze mi się robi jak go widzę..

 •  

  pokaż komentarz

  Drażnią mnie ci lekarze celebryci w mediach. Straszą tylko ludzi i co chwilę zmieniają zdanie.

 •  

  pokaż komentarz

  Swoją drogą genialne. Szczepionki nie będą obowiązkowe, ale paszporty już tak. Trochę tak, jakby jakaś mafia podpalała mieszkania i twierdziła, że nikt nikogo z mieszkań nie wyrzuca i każdy może w nich sobie siedzieć w trakcie pożaru.

  •  

   pokaż komentarz

   @psiversum: A z mniej popularnych opinii, mnie nie interesuje jakie potencjalne korzyście nas czekają z członkostwa w Związku Socjalistycznych Republik Europejskich. Takowe, czekałyby nas również z przyjęcia propozycji Adolfa Hitlera tuż przed wojną. Dla mnie ważne jest to, jak ta idea się skończy. A, że ZSRE połowę swojego istnienia ma już dawno za sobą to nasze dzieci będą świadkami wielkich wydarzeń historycznych. Pytanie, jak wielka plama będzie kalać naszą pierś. Przecież już bardzo blisko jesteśmy gett tworzonych oficjalnie pod pozorem zatrzymania epidemi syfilisu, który roznosić mieli Żydzi. Jak mawiał Piłsudzki - socjalizm jest tylko tramwajem. Tramwaj ZSRE ma zajezdnię w bardzo niebezpiecznej dzielnicy.

   I choć trudno mi uwierzyć w powtórkę faszyzmu to po tym co widzę, wcale tego nie wykluczam. Nadal jednak tę docelową dzielnicę dla tramwaju postrzegam bardziej, jako mocno strzeżoną, pełną restrykcji i inwiligacji strefę zamkniętą, nie znoszącą sprzeciwu i lubującą się w mściwej ewaporacji.

   A, jeżeli ktoś myśli, że ZSRE można zreformować to zachęcam do zadania na mniejszą skalę - spróbujcie zreformować PiS. ZSRE żądzą ludzie niewybieralni. Jak ktoś im zagrozi to zasady gry szybko ulegną zmianie, a zemsta dosięgnie każdego kto odważył się podnieść na nich rekę.

 •  

  pokaż komentarz

  To ten lekarz najpierw mówił że nie ma pandemii

  Później mówił że pandemia jest

  Później że maseczki nic nie dają

  A później zrobił test maseczek gdzie na komin psikal z metra a na maseczkę medyczna z 5cm lekkim strumieniem?

  I to ma być autorytet?

 •  

  pokaż komentarz

  Do niego idealnie pasuje: educated fool.