Floryda: Gubernator DeSantis podpisał nowe prawo wyborcze.

Floryda: Gubernator DeSantis podpisał nowe prawo wyborcze.

Kolejny amerykański stan zakończył legislacyjny proces nowego prawa wyborczego, tym razem jest to stan Floryda. Gubernator podpisał wczoraj nowe prawo, które sprawi że, demokraci w następnych wyborach na Florydzie już nie oszukają.

 •  

  pokaż komentarz

  WIELKIE ŚWIĘTO NA FLORYDZIE !!!
  ZWYCIĘSTWO LOGIKI I PRAWDY NAD KŁAMSTWEM I MANIPULACJĄ !!!

  Mówiło się o tym od dawna i w oparciu o własne decyzje i również za przyzwoleniem władz stanowych praktykowaliśmy normalne życie od dłuższego czasu, ale dzisiaj wszystkie te decyzje uprawomocniono, uregulowano oficjalnie i prawnie. A więc Floryda dzisiaj otrzymała piękny prezent od rządu stanowego, od gubernatora Rona DeSantis: absolutny, całkowity koniec wszystkich, jakichkolwiek ograniczeń, zakazów, nakazów czy zmian związanych z "pandemia" na Floydzie.
  W dokumentach dzisiaj podpisanych są KARY dla tych, którzy będą kontynuować nieuzasadnioną naukowo covidową presję i nieuzasadnioną i nie popartą rzetelnymi faktami pandemiczną narrację na Florydzie. To dlatego w ciągu ostatnich miesięcy przeniosło się na Florydę z północnych stanów i zza granic USA ponad 500 tys osób - na stałe. Ci ludzie widzą, że tu jest normalne życie i przyszłość wolna od absurdów pandemicznych.

  Wolność, zdrowie i logiczne myślenie zwyciężyły medialne wirusy. W tym dokumencie, który dzisiaj podpisał gubernator są przewidziane kary pieniężne dla... tych co chcą komplikować życie normalnym ludziom. Tak tak, dobrze czytacie - kary nie są dla tych, którzy nie noszą masek, kary są dla tych którzy bez naukowego uzasadnienia nakazują je nosić.
  Według dokumentu podpisanego dzisiaj, NIE wolno na Florydzie zmuszać do noszenia masek, NIE wolno uzależniać pracy, nauki czy podroży od poddania się eksperymentowi medycznemu w strzykawce, NIE wolno wymuszać na ludziach testów, NIE wolno wprowadzać paszportów szczypawkowych.
  NIE istnieje taka jednostka chorobowa jak cvd pozytywny i bezobjawowy. Kary dla covidiotów na Florydzie od dziś są bardzo wysokie, np. $5000 za uzależnienie przedłużenia umowy o pracę przez pracodawcę od "zaszczypawkowania" się pracownika. Takie zachowanie szefa jest teraz BEZPRAWIEM na Florydzie.

  Tutaj NIE wolno dyskryminować ludzi za to, że myślą i nie poddają się praniu mózgu przez polityków federalnych i skorumpowanych dziennikarzy. NIE wolno wywierać żadnej presji na ludziach, którzy nie chcą robić z siebie laboratoryjnych szczurów doświadczalnych i przyjmować eksperymentalnych toksycznych preparatów. To koniec tego draństwa! Jesteśmy wolni od głupoty i "cvd a" Kto chce nosić maski niech nosi, kto chce przyjąć ten eksperymentalny preparat medyczny - proszę bardzo, nikt nikomu nie broni tego robić ale i nikt nikogo nie zmusza do tego.
  Jakiekolwiek przyszłe próby ograniczeń będą musiały być bardzo dokładnie udokumentowane, uzasadnione i oparte na ściśle naukowych dowodach a póki co takich nie ma. Brak wyizolowanego wirusa Cvd 19, bo on nie istnieje, nie ma żadnych naukowych dowodów na to, są tylko niewiarygodne testy. Media straszą czymś czego nie ma. Są tylko koronawirusy, ale one są od bardzo wielu lat, zawsze były, tak jak inne. Nie ma pandemii covida, nigdy nie istniała. Prawdziwe pandemie to są: nowotwory, astmy, cukrzyce, alergie, depresje, samobójstwa ale do tych pandemii nie przewidują żadnych pakietów pomocowych. (...)”

 •  

  pokaż komentarz

  Floryda to nie ten stan w USA przypadkiem co się tam raperzy strzelają nie wychodząc ze swoich złotych hummerów?

 •  

  pokaż komentarz

  Gubernator podpisał wczoraj nowe prawo, które sprawi że, demokraci w następnych wyborach na Florydzie już nie oszukają.

  Jak na florydzie oszukali demokraci?

 •  

  pokaż komentarz

  Są jakieś dowody na to oszustwo demokratów?

 •  

  pokaż komentarz

  Nie ma to jak lewacki zamordyzm. Jeszcze bardziej ograniczcie wolność słowa lewacy.