Tajne spotkanie Banasia z Dudą. "O tym, co prezes może jeszcze ujawnić"

Tajne spotkanie Banasia z Dudą. "O tym, co prezes może jeszcze ujawnić"

Jak nieoficjalnie ustaliła WP, w ostatnich dniach doszło do nieformalnego spotkania prezesa Najwyższej Izby Kontroli z prezydentem. Banaś miał sondować prezydenckie wsparcie w batalii, którą toczy na froncie z PiS. To nie pierwszy raz, kiedy prezes NIK próbuje mieć za sojusznika Pałac Prezydencki.

 •  

  pokaż komentarz

  Jeden z wiekszych cwaniaków spotkał się z jednym z większych gamoni

 •  

  pokaż komentarz

  Tajne spotkanie z prezydentem. Marian Banaś szuka wsparcia u Andrzeja Dudy?

  A może inaczej, PAD prosi by Marian nie robił już kontroli, sam PAD ma 4 rady doradcze (146) osób, krórę są nic nie warte patrząc na PR jaki ma. Ale narracja musi się zgadzać, że to Marian szuka, a nie, że posłali figuranta by uspokoił Mariana.

  Tak jak myślałem, pinokio młody szczyl bez pleców, cwaniaczek ma za krótkie rączki i nie sięga sznurków by je pociągnąć, więc wykrzystali już PAD'a.

  Oby poszedł dalej w kontrolach w tym szambie, a nie tylko z powodu syna, powiedział A czas powiedzieć B. Coś się należy ludziom pracującym na darmozjady, ich wałki i rozdawnictwo.

  A gra jest o dość dużą stawkę, bo idzie gotówka z UE i przy kontrolach NIKu wałki mogą się nie udać, już zapowiadają duże koszty administracyjne ( ͡° ͜ʖ ͡°).

 •  

  pokaż komentarz

  Żyjemy w państwie mafijnym, tworzy się oligarchia na wzór wschodni. Co to za instytucja kontrolna, która nie uruchamia machiny dochodzeniowej w związku z ujawnionymi wałkami tylko tworzy deale na bazie znalezionych haków?
  Widocznie naród to lubi i tęskni za wschodnimi wzorcami jak np socjalizm - widać to w sondażach i wyborach.

 •  

  pokaż komentarz

  „Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą.”

  Otto von Bismarck

 •  

  pokaż komentarz

  banaś wpada do najjaśniej nam urzędującego prezydenta Andrzeja Dudy

  NO ELO DUDUŚ? JAK TAM NA NARTACH BYŁO? CZAS NA KONTROLEEE >:DD
  wtem najjaśniejszy prezydent przemówił:
  KIM JESTEŚ? ZDAJESZ SOBIE SPRAWE DO KOGO TO POWIEDZIAŁEŚ?
  na co rezolutny marian banaś odpowiedział:
  DO %&#*ANEGO FIGURANTA I NIKOGO WIĘCEJ. A WŁAŚNIE JAK TAM CURKA? SŁUŻBY ROBIŁY JUŻ PRZESZUKANIA W ZWIĄZKU Z PEWNĄ MAŁĄ AFERKĄ, KTÓRA WYPŁYNEŁA ALBO WYPŁYNIE? JUTUBERZY I TIKTOKOWCY TO UWIELBIAJĄ
  a najjaśniejszy na to
  N-n-nie no panie Marianie, bez żartów prosze. O czym pan chce ze mną porozmawiać

  a dalej to nie wiem jak sie rozmowa potoczyła bo drzwi sie zamkneły, a mi smutnemu szpiclowi morawieckiego nie było dane usłyszeć dalszej części tej rozmowy