"Wiedziałem, że kiedyś to zrobię. To trzymało mnie przy życiu".

"Wiedziałem, że kiedyś to zrobię. To trzymało mnie przy życiu".

Ćpałem i wchodziłem na aplikację, żeby znaleźć imprezę. Organizator w ogłoszeniu pisze, ilu na miejscu jest facetów, wysyła zdjęcia. Po chwili już jechałem pod podany adres, wchodziłem w sam środek ostrego seksu. I wszędzie są narkotyki.

 •  

  pokaż komentarz

  Pewnie zaczynał od jednego hehe skręta hehe i od jednego hehe soft erotika na RTL hehe

  •  

   pokaż komentarz

   @nabzd ma uszkodzoną psychikę a nie łokieć

  •  

   pokaż komentarz

   @nabzd: no, ale to taka moda wśród ztęczniałych naćpaj się jak świniak i ruchaj się do woli nowe lepsze doznania. Hitler winił żydów teraz media Sorosa winią o wszystko białych heteroseksualnych mężczyzn.

   ,

   źródło: ztęchlizna.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   no, ale to taka moda wśród ztęczniałych naćpaj się jak świniak i ruchaj się do woli nowe lepsze doznania. Hitler winił żydów teraz media Sorosa winią o wszystko białych heteroseksualnych mężczyzn.

   @zerohedge: Jak człowiek nie jest akceptowany, nienawidzi siebie przez społeczeństwo, a do tego nie ma wyznaczonej dla niego roli społecznej jaką mają hetero, to nie dziwne, że bierze się za destrukcyjne życie.

   Ty byś chciał by grzecznie siedział sam, nie pokazywał się i przyjmował hejt na siebie samego w razie jakby ktoś wyczuł że gej.

  •  

   pokaż komentarz

   @nowywinternetach: Następna ofiara z problemami psychicznymi, i co z tego, tak samo w Japonii są takie osoby odtrącone od grupy które maja te same problemy o tym samym podłożu lecz nie związane z seksualnością czy religią (odtrącenie od stada). Nie leczone prowadzą do skrajności nadużywania narkotyków w konsekwencji do samobójstwa patrz avicii. A te twoje słodziutki teksty to sobie wypisuj na siepomaga.

  •  

   pokaż komentarz

   @nowywinternetach: Jak "znienawidzony przez społeczeństwo" jest w Polsce homoseksualista? Jak włączy TVPis, radio maryja, albo pójdzie do prowincjonalnego kościoła na ogniste kazanie, na spotkanie prawackich bojówek czy ustawkę gminnego RKS Chujewo, to może rzeczywiście odnieść takie wrażenie. Ale zapewniam, że pieprzone 99,9999% innych ludzi, od sąsiadów, przez listonosza, współpracownika, kasjerkę po kierowcę ciągnika siodłowego na małopolskim kartoflisku - ma zupełnie gdzieś że masz inną orientację. Co najwyżej, w najgorszym wypadku uśmiechnie się nieco litościwie pod nosem, jak będziesz trzymać chłopaka z różowymi włosami za rękę, bo jest to dla niego taka nowość i wydarzenie jak przejazd czarnoskórego w brokatowym ferrari przed powiatowym GS-em. Przestańcie budować narrację jak byście byli jakimiś nowymi żydami w nowych hitlerowskich Niemczech przez pryzmat kilku % prawackich fanatyków, do których werbalnie mizdrzy się kilku polityków i kościelnych hierarchów. To raz.
   Dwa, każdy może podjąć dowolną rolę społeczną jaką chce. Może pracować gdzie chce, może robić co chce, może spotykać się z kim chce i uprawiać sport/hobby/seks jaki chce. I nie wyjeżdżaj mi ze ślubem i rodziną błagam, bo współcześnie instytucja małżeństwa jest tak archaiczna, że z roku na rok coraz mniej par widzi jakikolwiek sens tej szopki - z czym zresztą lewica się jak najbardziej zgadza, i ja w tej kwestii też. Nie, sorry, jest jedna rzecz której homoseksualiści nie mogą mieć - biologicznego potomstwa, przynajmniej mężczyźni. No sorka, to już tylko do natury można mieć pretensje. Ale jest opcja adopcji, oczywiście odpowiesz. Tyle że w Polsce odsetek par adoptujących dzieci jest tak znikomy, a sama procedura jest tak upierdliwa, że decyduje się na to tak znikomy % par hetero - że w przypadku par homo statystycznie to byłby jeden przypadek rocznie. Warto dla niego rozdzierać szaty? No nie wiem, ja bym wolał najpierw poprawić np. służbę zdrowia, by już dorośli ludzie nie umierali przed drzwiami szpitali. Ale każdy ma inne priorytety.

   Teraz możemy wrócić do pytania - czy powyższe powody są wystarczające, by strzelić samobója/zaćpać się na śmierć z winy społeczeństwa? Przypominam, że mamy też masę ludzi z przewlekłymi chorobami, bez kończyn, z astronomicznymi długami, ze zniszczonym życiem jedną decyzją urzędnika, w żałobie po tragicznych wypadkach bliskich i depresją, która wynika z innych przyczyn niż zbudowany przez lewicowych polityków syndrom oblężonej twierdzy przez faszystów. To drugie pytanie - dlaczego oni jak się zabijają, to jest to wina tylko ich samych a nie społeczeństwa?

  •  

   pokaż komentarz

   Ale zapewniam, że pieprzone 99,9999% innych ludzi, od sąsiadów, przez listonosza, współpracownika, kasjerkę po kierowcę ciągnika siodłowego na małopolskim kartoflisku - ma zupełnie gdzieś że masz inną orientację.

   @Ethernit: Jesteś gejem, by to stwierdzić i poczuć na własnej skórze jak to jest?

   Ja mówię, sam byłem cichym gościem, który z początku ani nie był dobry w gadce - potem to wyrobiłem, ani silny fizycznie - 55kg. I też dostawałem różne przytyki jako hetero, groźby też, ludzie prowokowali bójki ze mną, czasem mi się udawało, czasem nie, szczególnie jak typ był 190cm i MMA ćwiczył. Dopiero potem po fali terapii, wzmocnienia siły, zwiększenia wagi mam spokój. Też w życiu dostałem kilka razy taką łatkę homo. Jeden gość mi tak powiedział, jak nie chciałem się bić, kolejny za młody wygląd, a jeszcze była jedna baba jak nie chciałem szybkiego seksu, zamiast takiego w związku. To w połączeniu z niską samooceną i depresją wyżera człowieka, bo bije się on ze słabościami które bardzo trudno zmienić i nawet nie wiadomo w jakim kierunku to robić, gdy jest się młodym i opuszczonym nawet przez najbliższych.

   Do tego doszło u mnie udawanie że jestem silny mimo depresji, to wyniszczało mnie kompletnie. Tego też akceptacji nie było. No, chyba że jak się nic o tym nie mówiło, to wtedy ok, miej sobie depresję, ale się nie wychylaj z nią czasem. Dlatego zaczałem pić alkohol, samemu odwdzięczać się bójkami, nieciekawy życiorys, ale spowodowany tym, że czułem się NIKIM i wg mnie za darmo atakowanym. Od dłuższego momentu już nie piję, bo wyrobiłem w sobie różne potrzebne cechy. Ale potrzebowałem do tego wiele lat zmarnowanych na przemocowe w sumie towarzystwo.

   Widziałem też jak traktowani są homo, którzy naprawdę bujali się z facetami, tam to codzienna jakby presja o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne.

   Rodzice nie akceptują bo wstyd na mieście. Babcia z dziadkiem nie akceptują bo Rydzyk tak mówi. W telewizji i kościele słyszy się, że nie można tego akceptować, że grzech, że zboczenie, że choroba. W mediach jak fb? Do niedawna "pedały do gazu" było w takich komentarzach, albo, że trzeba ich nauczyć męskości dając w mordę, bo po co komu cioty w społeczeństwie. Ogromna nienawiść.

   Brak wsparcia u nikogo, nie ma przyjaciół, dużo wrogów, nie ma z kim pogadać. Kibole byli zawsze najgorsi, czy grupki miastowych gangusów, tam to musiałeś często zawierać z nimi jakiś pakt by cię nie ruszali, a tak żyli zastraszaniem, czy też pobiciami. Wyzwiska i wytykanie palcami na porządku dziennym.

   Ja to rozumiem bo się z tym po części spotkałem, nie za orientację, a jakieś tam cechy niepasujące agresywnym ludziom, których wiele. Może za słabości fizyczne w porównaniu z nimi, wygląd, nieśmiałość, nie wiem. Ja tam zawsze stawiałem na dobro wobec ludzi, ale niekoniecznie to samo dostawałem.

   Ja pochodzę z mniejszego miasta, ale miasta, w takiej Wawie może nie jest to tak odczuwalne - nie licząc znowu grup kibolskich, bo są dzielnice tego typu. Tam na pewno nie warto się zapuszczać.

  •  

   pokaż komentarz

   @nowywinternetach: Co za bzdury. Każdy odpowiada za siebie, słabe jednostki unikają odpowiedzialności i zrzucają winę na innych. W tym przypadku poszło o orientację, w innym o inne płaszczyzny i tam można mnożyć. Silna jednostka, gej, się odnajdzie, znam takie osoby, żyją pełnią życia, odnoszą sukcesy, są szczęśliwe.
   To jednostka ma znaleźć sobie rolę i ja realizować, a nie czekać na gotowy scenariusz i "rolę".

  •  

   pokaż komentarz

   Brak wsparcia u nikogo, nie ma przyjaciół, dużo wrogów, nie ma z kim pogadać.

   @nowywinternetach: A jeżeli heteroseksualna osoba też nie ma wpsarcia, przyjaciół i dużo wrogów to obwiniasz ludzi którzy nie akceptują orientacji hetero? A może to z tą osobą jest problem?

   Rodzice nie akceptują bo wstyd na mieście. Babcia z dziadkiem nie akceptują bo Rydzyk tak mówi. W telewizji i kościele słyszy się, że nie można tego akceptować, że grzech, że zboczenie, że choroba. W mediach jak fb? Do niedawna "pedały do gazu" było w takich komentarzach, albo, że trzeba ich nauczyć męskości dając w mordę, bo po co komu cioty w społeczeństwie. Ogromna nienawiść.

   Są rodzice którzy wyrzucają swoje dzieci z domu, również hetero. Obwiniasz wtedy rodziców za to że nie akceptują u syna heteroseksualności?

   Generalnie lanie wody, geje są rozstrzeliwani w Polsce na ulicach. Nie da się tego czytać

  •  

   pokaż komentarz

   Ale zapewniam, że pieprzone 99,9999% innych ludzi, od sąsiadów, przez listonosza, współpracownika, kasjerkę po kierowcę ciągnika siodłowego na małopolskim kartoflisku - ma zupełnie gdzieś że masz inną orientację.
   @Ethernit: Tak, w Polsce są albo sami tolerancyjni ludzi albo w ogóle ich cudza orientacja nie obchodzi (oprócz tej nienawistnej liczby 37,6 osoby, co stanowi brakujące 0,0001% społeczeństwa) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   IDzD pozdrawia.

  •  

   pokaż komentarz

   @nowywinternetach: ale masz nasrane we łbie. Ty się idź leczyć

  •  

   pokaż komentarz

   @tomasz-saczynski: Pochodze z miasta 10 tys mieszkancow, na wschodzie Polski, gdzie mozna bylo smialo powiedziec, ze jest zacofanie, ksiadz jest autorytetem i ogolnie sredniowiecze. Lata osiemdziesiate, juz w szkole podstawowej mielismy jednego chlopaka transsexualiste i odwrotnie, dziewczyne w ciele chlopaka. Nikt ich nie wytykal, byli w pelni akceptowani. Jesli nawet rodzic probowala cos sugerowac, my jako dzieci, nie widzielismy nic nadzwyczajnego, co mialoby skonczyc sie izolacja od spoleczenstwa. W liceum juz wiecej osob, geje, lesbijki, rowniez zadnej negatywnej reakcji spolecznej. Napewno byly wyjatki, jakich starych bab, wytykajacych paluchami, ale osobiscie, nigdy ich nie zauwazylam. To chyba problem akceptacji samego siebie i bycie wlasnie slaba jednostka, powoduje odrzucenie.

  •  

   pokaż komentarz

   zapewniam, że pieprzone 99,9999% innych ludzi, od sąsiadów, przez listonosza, współpracownika, kasjerkę po kierowcę ciągnika siodłowego na małopolskim kartoflisku - ma zupełnie gdzieś że masz inną orientację

   @Ethernit: to mnóstwo osób ma pecha, że akurat ten 0,000001% to akurat ich rodzice wyrzucający swoje dzieci z domu albo bydło rzucsjące kamieniami w marsz równości, ewentualnie polityk szczęść boże postulujący penalizację jomosrksualizmu "jako takiego".
   Co ty p?!!#%$isz?

  •  

   pokaż komentarz

   Tak, w Polsce są albo sami tolerancyjni ludzi albo w ogóle ich cudza orientacja nie obchodzi

   @xfin: albo inaczej w Polsce jest tak ogromna nietolerancja że geje sami są zmuszeni do rozwieszania tabliczek "anty lgbtp" ( ͡° ͜ʖ ͡°) a działacze do wpychania się pod tramwaje lub inne środki transportu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) z tego co słyszałem w podparyskich muzułmańskich dzielnicach słyszano głosy oburzenia (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  •  

   pokaż komentarz

   @mike100: Wszędzie sa skrajności, tylko nie wolno ich bagatelizować, bo ludzie zaczynają sie rzucać sobie do gardeł.
   W imię czego?

   I mówię zarówno o tych "uciśnionych" aktywistach na pokaz, jak i o typie rzucającym jakąś bzdurną liczbę że 99,9999% społeczeństwa nie obchodzi kto ma jaką orientację i takiego problemu nie ma.

   Pewnie dlatego w szkołach nie ma wcale obelg na podłożu orientacji seksualnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @tomasz-saczynski: Oczywiście, bo przecież to, że dostajesz wpierdziel od kiboli to jest wyłącznie Twoja wina, a to że sobie nie radzisz... No cóż, przecież darwinizm społeczny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szczerze, to chyba jest coś nie tak z Twoim systemem moralnym

  •  

   pokaż komentarz

   no, ale to taka moda wśród ztęczniałych naćpaj się jak świniak i ruchaj się do woli nowe lepsze doznania. Hitler winił żydów teraz media Sorosa winią o wszystko białych heteroseksualnych mężczyzn.

   @zerohedge: Fajnie takie kretynizmy z rana poczytać. Od razu się człowiek budzi.
   Czy ty naprawdę uważasz, że heteroseksualiści nie biorą narkotyków? Poza tym, poczytaj prasę tzw. prawicową. Tam o wszystko obwiniany jest Soros (którego wymyślił Orban, a pajace twojego pokroju podchwyciły).

  •  

   pokaż komentarz

   @xfin: Wszędzie sa skrajności, tylko nie wolno ich bagatelizować

   ale o jakich skrajnościach mówimy ? ilu jest członków np. ONRu jaki to jest % społeczeństwa, debili trzeba wyśmiać a nie robić narrację a pseudo zagrożeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   rzucającym jakąś bzdurną liczbę że 99,9999% społeczeństwa nie obchodzi kto ma jaką orientację

   to o jakiej skali mówimy 97% ? kogo to obchodzi ? serio znasz ludzi dla których ta kwestia ma znaczenie ? tak ma ale w przypadku gdy w szkołach mieli się pojawić tęczowi aktywiści ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to też tylko dzięki obrazowi jaki sobie zbudowali ludzie lgbtp ¯\_(ツ)_/¯

   Pewnie dlatego w szkołach nie ma wcale obelg na podłożu orientacji seksualnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   w szkołach stosuje się wiele obelg związanych z "ułomnościami" / specyfiką człowieka - kiedyś bardzo modne było "ty downie"

  •  

   pokaż komentarz

   @dungones: Mieszasz pojęcia. To kiboli wina, że kogoś pobili.
   Natomiast miauczenie "jestem gejem, pomóżcie" i pretensje do państwa to przegięcie.
   Każdy w kryzysie powinien móc szukać pomocy ale ten kolo po prostu zwala całą winę na "system" zamiast zabrać się do roboty.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ethernit: apropos "astronomicznych długów"...Nie wiem jak gdzie indziej ale w Polsce lepiej mieć astronomiczny dług, czyli np. 5 milionów niż niewielki np. 20 tysięcy bo przy astronomicznym nikt się o niego nie czepia i nawet nie próbuje ściągać a przy 20 tysiącach utrudniają życie jak się tylko da.

  •  

   pokaż komentarz

   @tomasz-saczynski: Zwalanie całej winy to przesada, jasne... Ale też nie można powiedzieć, że społeczeństwo nie tworzy takim osobom pożywki do wyrastania wśród nich zaburzeń psychicznych czy wpadania w nałogi. Nie ma w tym nic dziwnego, że jeśli kogoś jest prześladowany od najmłodszych lat, to będzie miał pewne dezorganizacje czy zaburzenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @nowywinternetach: Tak, zawsze wszyscy inni źli, nie trzeba w ogóle ponosić odpowiedzialności za swoje czyny, wystarczy przerzucić winę i problem z głowy. Można ćpać i powiedzieć, że "społeczeństwo mnie do tego zmusiło" - nie k!$$a, nikt go nie zmuszał. Każdy ma własny rozum, jak ktoś jest głupi to nic mu nie pomoże i żadne zainwestowane środki w taką osobę nic nie zmienią.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ethernit: nie mogą przestać bo skończyłyby się przywileje, wykoleiłby się również pociąg zwany " expresem ciągłego zaszczucia" który trzyma tych ludzi w kupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @zerohedge:

   źródło: consenting-adults-comic.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   Teraz możemy wrócić do pytania - czy powyższe powody są wystarczające, by strzelić samobója/zaćpać się na śmierć z winy społeczeństwa?

   @Ethernit: można i dzieje się to w dużej skali w środowiskach LGBT

   ja jestem hetero ale ateuch więc trochę zaznałem religii miłości bliźniego swego, żebyś tylko zobaczył jak ktoś celowo przedłuża i akcentuje słowo "kon-ku-biii-na" z k@@!#skim uśmiechem na ryju albo dziecko wraca z nową piosenką ze szkoły o jezusku bo q%@? "na polskim było ćwieczenie do jasełek" to byś trochę inaczej na to spojrzał bo teraz na wszystko patrzysz jako członek przygniatającej większości dla której wszystko jest spoczko - lgbt jest mało, aborcji jest mało, ateuchów mało, inwalidów, leworęcznych, otyłych, rudych więc uj im wszystkim w rzyć, tak? :-)

   ps
   prawo do ślubu = dziedziczenie (przypominam że notariusza można podważyć a małżeństwa nie)

  •  

   pokaż komentarz

   Przestańcie budować narrację jak byście byli jakimiś nowymi żydami w nowych hitlerowskich Niemczech przez pryzmat kilku % prawackich fanatyków, do których werbalnie mizdrzy się kilku polityków i kościelnych hierarchów. To raz.Dwa, każdy może podjąć dowolną rolę społeczną jaką chce. Może pracować gdzie chce, może robić co chce, może spotykać się z kim chce i uprawiać sport/hobby/seks jaki chce. I nie wyjeżdżaj mi ze ślubem i rodziną błagam, bo współcześnie instytucja małżeństwa jest tak archaiczna, że z roku na rok coraz mniej par widzi jakikolwiek sens tej szopki
   Teraz możemy wrócić do pytania - czy powyższe powody są wystarczające, by strzelić samobója/zaćpać się na śmierć z winy społeczeństwa? Przypominam, że mamy też masę ludzi z przewlekłymi chorobami, bez kończyn, z astronomicznymi długami, ze zniszczonym życiem jedną decyzją urzędnika, w żałobie po tragicznych wypadkach bliskich i depresją, która wynika z innych przyczyn niż zbudowany przez lewicowych polityków syndrom oblężonej twierdzy przez faszystów. To drugie pytanie - dlaczego oni jak się zabijają, to jest to wina tylko ich samych a nie społeczeństwa?

   @Ethernit:
   Doskonale powiedziane, kurła genialnie

  •  

   pokaż komentarz

   @tomasz-saczynski:
   Dokładnie to napisałem w tytule
   I przed chwilą wchodzę i moderacja mi to wycięła i wstawiła swoje
   Nie wiem czy trafiłeś jeszcze na mój opis znaleziska czy wykopowy jeśli nie to było coś takiego "Jak Onet zwala winę za depresję, twarde i długi na społeczeństwo"

  •  

   pokaż komentarz

   Te reakcje na mój wpis pokazują jak wiele jest toksycznych zje*ów w społeczeństwie, którym brak empatii i za wszystko obwinią ofiarę :) Pluję na was. Nie jesteście nikim innym, niż tymi, którzy doprowadzają ludzi do samobójstw. Tak jak ci co biją, tak jak ci co stosują przemoc psychiczną i ci co stosują victim blaming. Zamiast jechać po agresorach, o jedziecie po tym którzy nic szkodliwego nie zrobili i nie umieli sami sobie poradzić z takimi problemami.

   Mam nadzieję tylko, że nie uczestniczycie w aferach typu piekło mężczyzn, czy innych o prawach mężczyzn, albo nierównouprawnieniu, bo sami pogłębiacie te problemy.

   Na szczęście wychodząc z tego latami mogę teraz mieć to w dupie i jednak być zażenowanym nie sobą, a wami, bo to wy jesteście największym problemem. Nie mając empatii pokazujecie, że sami stosujecie przemoc, bo ją usprawiedliwiacie, zamiast ganić :)

  •  

   pokaż komentarz

   no, ale to taka moda wśród ztęczniałych naćpaj się jak świniak i ruchaj się do woli nowe lepsze doznania.

   @zerohedge: ziom, w środowisku hetero nie jest inaczej. Ludzi umawiających się na seks po mefedronie czy koksie jest od groma. I też puszczają im hamulce i bzykają się bez zabezpieczeń.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ethernit: nie wiem, w jakim kraju ty żyjesz, ale 99,9% społeczeństwa nie ma problemu z homoseksualizmem może w Irlandii, ale na pewno nie w Polsce. Według najnowszego badania Pew homoseksualizmu nie akceptuje 42% Polaków. Bliżej nam do Rosji niż do Szwecji.

  •  

   pokaż komentarz

   @szyy: Deklaracje nigdy nie były i nie są miarodajnym sposobem badań, i to podstawowa zasada wszelkich badań statystycznych. To po pierwsze. Teraz idźmy dalej - dwa, że co innego osoby homoseksualne a co innego pewne głośne ruchy i środowiska które działają "w imieniu lgbt", przeważająca część odpowiedzi zapewne dotyczyły niechęci wobec tego drugiego - ale konstrukcja badania zapewne tego nie rozróżniała. Dwa, ludzie z reguły w sferze pojęciowej, teoretycznej deklarują zupełnie co innego niż robią w rzeczywistości - ktoś może deklarować swoją niechęć wobec czegoś, ale zupełnie tego nie uzewnętrzniać - niechęć do homoseksualizmu bardzo rzadko oznacza też jakieś werbalno-fizyczne ataki na homoseksualistów, a gdyby było inaczej, to rzeczywiście mielibyśmy realny i spory problem. Po trzecie, media kreują pewne obrazki które ludzie łączą potem z pewnymi pojęciami i jeśli prawica utożsamia homoseksualizm z półnagim paradowaniem obwieszonym dildosami, to prawicowcy będą z tym utożsamiać ten "zły homoseksualizm", a nie ze zwykłym gościem, który na ulicy obejmie drugiego.

   Zresztą przypominam, że deklaratywnie około 90% polaków uważa się za katolików, ale frekwencja w kościołach i wśród fundamentalistów (choćby poparcie dla zaostrzenia prawa aborcyjnego) pokazuje znacznie, znacznie niższą liczbę tych szablonowych, mitycznych konserw-katolików w naszym społeczeństwie. To, że akurat dostali "swoją" partię rządzącą i są teraz głośni oraz widoczni nie zmienia faktu, że są marginesem dorabiającym mordę ludziom, którzy mimo deklarowania swej wiary i konserwatyzmu są w życiu codziennym często znacznie bardziej otwarci i liberalni niż główne tuzy lewicy.

  •  

   pokaż komentarz

   @szyy: ale ty wiesz, iż agenda #lgbp to eksperyment społeczny, można powiedzieć iż jest to bardzo stare bractwo dla wtajemniczonych a aktualnie po prostu komuniści ruchają "was" aby zdobyć władzę. To tak jak by pe__fil jak ty robiły coming outy czego się spodziewa? a tego iż w dombasie zabili ponad 50 osób bo się obnażali publicznie w przeszłości na VK z kolarkami tęczowymi nikt ci nie powie bo taki twój los następna grupa społeczna wyruchana przez komuchów po rolnikach.

  • więcej komentarzy(22)

 •  

  pokaż komentarz

  Prawdę mówią, a op wrzucający znalezisko nie chce się z tym pogodzić. Trudno. ¯\_(ツ)_/¯

 •  
  s.........7

  +21

  pokaż komentarz

  Mnie się też zdarza czasami użyć kokainy i dotąd jeszcze nigdy mi do łba grupowy seks nie strzelił. Słaby ten kolega, a tak w ogóle to skąd na to pieniążki brał?

 •  

  pokaż komentarz

  Każdy ma swoje życie w swoich rękach i wszystko co ma i robi jest jego winą.

  •  
   Bubo_bubo

   +63

   pokaż komentarz

   i wszystko co ma i robi jest jego winą.

   @WN-NW_: bzdura. Jak matka pije w ciąży to dziecko z FASem nie jest niczemu winne. Można mnożyć takie przypadki. Rodzimy się już określonym zestawem predyspozycji i dopiero z nim możemy zrobić na to na co nam pozwala.

  •  

   pokaż komentarz

   @WN-NW_: Łatwo mówić jak pochodzisz z dobrego domu. Wystarczy, że rodzice mieli na ciebie wyj%!?ne i zamiast skończyć w korpo jako programista, możesz zostać lokalnym złodziejaszkiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @WN-NW_ Oczywiście, że nie. Nawet bym powiedział, że większość naszych decyzji jest zdeterminowana przez czynniki zewnętrzne, na które nie mamy wpływu

  •  

   pokaż komentarz

   Każdy ma swoje życie w swoich rękach i wszystko co ma i robi jest jego winą.

   @WN-NW_: No ta, tak jakby wszystko zależało od nas. Nawet orientacja, problemy, czy w sumie bycie ofiarą np. znęcania się w grupie. To jest wasz problem radykałowie, że nie macie empatii. Tylko umiecie atakować innych.

  •  

   pokaż komentarz

   @nowywinternetach: Tak właśnie jest. Nie jestem radykałem, po prostu od dziecka wiem, że moje życie jest w moich rękach.

  •  

   pokaż komentarz

   @mirkacz: Jeśli tak myślisz to musisz mieć bardzo przykre nic niewarte życie.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie jestem radykałem, po prostu od dziecka wiem, że moje życie jest w moich rękach.

   @WN-NW_: a może to po prostu iluzja?
   Tęgie głowy do tej pory się zastanawiają, czy coś takiego jak wolna wola istnieje.

  •  

   pokaż komentarz

   @progressive To jest dobre pytanie. Nie był niewinny. W końcu to jego decyzje doprowadziły do wielu zbrodni i to on za to odpowiada. Ale warto zauważyć, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Decyzje, które stały za działaniami Hitlera nie wzięły się znikąd, nie pojawiły się tak po prostu same z siebie. Czy nie można uznać tego za zbieg niefortunnych zdarzeń, które w ostateczności doprowadziły do tego co się wydarzyło? Nie usprawiedliwiam tutaj nikogo. Nawet jeśli wolna wola nie istnieje, nie usuwa to winy z ludzi, którzy popełnili jakieś czyny. Po prostu warto mieć na uwadze, że sprawa jest bardziej skomplikowana i za to co zrobią dani ludzie odpowiada bardzo dużo czynników, które ostatecznie decydują w jaki sposób będą się zachowywali

  •  

   pokaż komentarz

   Każdy ma swoje życie w swoich rękach i wszystko co ma i robi jest jego winą.

   @WN-NW_: kiedyś to było oczywiste "jesteś kowalem własnego losu" musisz wziąć odpowiedzialność za swoje czyny i ponieść ich konsekwencje.

   ale teraz uczy się ludzi żeby siedzieć na dupie i płakać w internetach jak to są pokrzywdzeni przez patriarchat XD
   Młodzi ludzie są uczeni przyjmowania roli ofiary i jeszcze myślą że to jest cool.

   dla przykładu: jak taki ma w podstawówce słaba nauczycielkę angielskieog to się biedak przez całe życie angielskiego nie nauczy bo on miał złą nauczycielkę i już ma na co psioczyć i być ofiarą, Bo inni mieli dobrą a on miał złą, no pech i już nic się z tym nie da zrobić, do końca życia będzie łaził i smęcił jak to on maił pecha...

   Nie ogarnie taki że to on jest odpowiedzialny za siebie i swoje życie. Że sam może wziąć dupę w troki i się samemu nauczyć/ lub iść na korepetycje. Będzie smęcił do końca życia że on to miał pecha i nic nie zrobisz, w złej rodzinie się urodził i jest skazany na porażkę...

  •  

   pokaż komentarz

   Decyzje, które stały za działaniami Hitlera nie wzięły się znikąd,

   @mirkacz: czyli możemy mówić po prostu o przypadku - w przypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Adolfa, było to nie otrzymanie promocji do Wiedeńskiej ASP ¯\_(ツ)_/¯ kolejnym spotkanie z agentem policji który zrobił z niego szpicla i wysłał na pewne spotkanie weteranów w piwiarni (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

   Wracając do tematu mam/miałem kilku kumpli którzy, będąc z dobrych domów zaczęli bawić się z klejem a następnie jeździli na dworzec po "kompot", z 4 uratował się 1, czyja to była wina mieli wszystko, od kasy po laski wybrali "senne szlaki" z nudów, koleś z art. wybrał sobie drogę życiową, a teraz ma pretensje do świata że źle wybrał ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @WN-NW_: Okej, powiedz mi czym zawinił, że ma taką a nie inną orientację i czym zawinił, że za tę orientację spotyka go taki ostracyzm?

  •  

   pokaż komentarz

   @WN-NW_: Pop%!@$!@aj na onkologię i tłumaczyć pacjentom że są tam tylko dlatego że nie powtarzali "jesteś zwycięzcą".

   Boże, co za naiwniak. Życie jest kupą chaotycznych powiązań na które nie masz w znacznej większości żadnego wpływu, a człowiek który nie ma pewności że go do jutra przypadek nie uśmierci wmawia sobie i innym że on nad tym panuje. xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Adam_Prosty: Dodałbym jeszcze domowy matriarchat. To zjawisko jest częste.

  •  

   pokaż komentarz

   Jeśli tak myślisz to musisz mieć bardzo przykre nic niewarte życie.

   @WN-NW_ Skąd takie wnioski? Powiedz tym wszystkim naukowcom, którzy od dawna zastanawiają się nad problemem wolnej woli, żeby przestali, bo ty znasz prawdę od dziecka i znalazłeś odpowiedź

  • więcej komentarzy(6)

 •  

  pokaż komentarz

  Widzę, że Wykopki w formie. Jestem przekonany, iż gdyby koleś nie był gejem, to znalezisko miałoby jeszcze więcej puntów w ramach "piekło mężczyzn" i blackpill xD

  Ale koleś na swoje nieszczęście jest homoseksualistą, więc problemy z opieką psychologiczną w PL i wciąż dość sporych rozmiarów homofobia w społeczeństwie to jego wina. Tak, jakby masa ludzi nie wpada w alkoholizm, czy narkomanię w wyniku postawy społeczeństwa. Szukanie pomocy przy problemach psychicznych, to nadal temat tabu i powód do ostracyzmu. Jak do tego dojdzie jeszcze fakt, że nie do końca jesteś "jak większość społeczeństwa", to brak akceptacji dla tego, kim jesteś - absolutnie może prowadzić do ucieczki w używki. To nie jest ani nic niezwykłego, ani niespotykanego.

  Nie bez powodu przodujemy (razem z resztą Europy Wschodniej) w ilościach samobójstw mężczyzn w UE, czy depresji oraz prób samobójczych wśród młodzieży.

  No ale to pewnie wszystko wina bohatera artykułu nie słabości naszego państwa ¯\_(ツ)_/¯

1 2 3 4 5 6 7 ... 16 17 następna