Znalezisko usunięte

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @zernicki: Zacznijmy od samej stronki. Nigdy wcześniej o niej nie słyszałem. Szybki przegląd pozwala stwierdzić, że przynajmniej połowa artykułów atakuje Izrael.
   Wiarygodność zerowa.

   Izrael wielokrotnie deklarował, że się nie wycofa z okupowanych terytoriów palestyńskich, co w świetle prawa międzynarodowego jest uważane za nielegalną aneksję.
   Nie okupowanych ale zdobytych w czasie wojen obronnych rozpoczętych przez innych. Wg tej logiki, Polska powinna jak najszybciej oddać tzw Ziemie Odzyskane.
   I Izrael kilkukrotnie oddać różne tereny w ramach procesów pokojowych. Np Zdobył tereny aż do kanału Sueskiego.
   Odmawia jedynie oddania terenów, z których wcześniej prowadzono ostrzał np artyleryjski, zamieszakałych obszarów Izraela.

   Izraelczycy nie mają żadnego prawa do Wschodniej Jerozolimy. Nie mają żadnych praw w Gazie.
   Przez ostanie 3 tys lat, ten teren należał do tylu nacji, że prawo do niego mają Ci, którzy aktualnie kontrolują teren.

   Finkelstein podkreślił również, że niedawną eskalację we Wschodniej Jerozolimie i Strefie Gazy należy rozumieć jako część długofalowych, systematycznych i planowanych wysiłków Izraela, a także historii kradzieży ziem palestyńskich, które można prześledzić jeszcze przed powstaniem Izraela w 1948 roku.
   Ale piękny fikołek. Prze 48 kto inny kontrolował te tereny.

   Palestyńczycy mają prawo do obrony swoich ziem i stosowania wszelkich środków w tym celu przeciwko „państwu złodziei” (Izraelowi), biorąc pod uwagę prawo międzynarodowe i nieludzkie działania Izraela.
   Jprdl co za frazesy i propaganda.

  •  

   pokaż komentarz

   @leon-san: Żydzi wypędzili Palestyńczyków w 1948 roku i większość z nich uciekła właśnie na teren dzisiejszej Autonomii Palestyńskiej. W 1968 roku Żydzi zdobyli właśnie jej teren i wprowadzili swoje prawo, polegające na tym, że mogą wywłaszczać Palestyńczyków jako osoby prywatne pod budowę swoich osiedli uzasadniając to tym, że mogą robić co chcą, bo to teren okupowany. Bo gdyby zrobili aneksję i dali Palestyńczykom paszport izraelski, to wówczas musieliby się zmierzyć z dużą mniejszością i roszczeniami za zagarnięty majątek. Ile można okupować? 50 lat? Żydzi chcą zmusić Palestyńczyków do opuszczenia Autonomiii i jest to perfidna polityka tych gnid (dobrze, że w Polsce ich prawie nie ma)

   Nie mówię już o tym, że dzisiejsi Żydzi w 95% to potomkowie koczowników z całego świata, których ze Starożytnym Izraelem łączy tylko religia. Prawdziwymi potomkami tych Starożytnych Izraelczyków to Palestyńczycy (tylko, że przyjęli islam i chrześcijaństwo). Co wspólnego z Bliskim Wschodem miał rosyjski czy hiszpański Żyd poza tym, że praprzodek jednego z nich przyjął judaizm, bo zrobił to jego chazarski wódz, a drugi w czasach Cesarstwa Bizantyjskiego przeniósł się na Zachód? Wychodzi na to, że hitlerowskie Niemcy mieli słuszne pretensje do terenów Polski, bo kiedyś żyli tutaj Wandalowie i przechodzili Goci - Gdynie nazwali Portem Gotów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Zacznijmy od samej stronki. Nigdy wcześniej o niej nie słyszałem. Szybki przegląd pozwala stwierdzić, że przynajmniej połowa artykułów atakuje Izrael.
   Wiarygodność zerowa.


   @leon-san: Film o tym Panu... mam nadzieje że pomogłem.

   źródło: consent.youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @zernicki polecam jego książkę "Wielka Hucpa"

  •  

   pokaż komentarz

   @zernicki: wklejasz oszołoma pokroju Korwina, to nie dziwota, że masz tyle wykopów od dzbanów z prawnej strony. Jak możesz przeglądać się w lustrze...

  •  

   pokaż komentarz

   @zernicki:

   ... izrael popełnia zbrodnie wojenne

   @leon-san:

   Zacznijmy od samej stronki...

   Stronka turecka czyli muzułmańska (autor niejaki Islam Dogru), a od takiej, rzecz oczywista raczej trudno oczekiwać bezstronności w tej materii. Izrael bezprzecznie nie ma kryształowo czystych rąk w tym konflikcie, ale jeśli już mowa o zbrodniach wojennych to Turcy najpierw powinni bić się nie w cudze, ale w swoje własne piersi:

   Tureckie zbrodnie wojenne na Cyprze

   Tureckie zbrodnie wojenne w Syrii

   Tureckie zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości

   Raport ONz na temat zbrodni tureckich w Syrii

   Tureckie zbrodnie w irackim Kurdystanie

   Podwójne standardy w pełnej krasie - przyganiał turecki kocioł izraelskiemu garnkowi. Co za bezczelność!

   źródło: hawarnews.com

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL film ciekawy, ale nie oddaje ducha jego działań. Nie jest radykałem. Gdyby był każdy obrońca praw człowieka by nim był. Tu chodzi po prostu o Izrael. Jego krytykować nie wolno

  •  

   pokaż komentarz

   Co wspólnego z Bliskim Wschodem miał rosyjski czy hiszpański Żyd poza tym, że praprzodek jednego z nich przyjął judaizm, bo zrobił to jego chazarski wódz, a drugi w czasach Cesarstwa Bizantyjskiego przeniósł się na Zachód? Wychodzi na to, że hitlerowskie Niemcy mieli słuszne pretensje do terenów Polski, bo kiedyś żyli tutaj Wandalowie i przechodzili Goci - Gdynie nazwali Portem Gotów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @Pomorski_Wilk: Po pierwsze, żydzi i ogólnie Arabowie nie ważne gdzie są, mają mentalność bronienia swój swego on zawsze bezie żydem, a islamista islamistą i robienia wzajemnych interesów kosztem państwa, które im udzieliło pomocy i społeczności w której mieszka jest ich częstą postawą, bez względu gdzie się urodził.
   Po drugie skoro Niemcy to "nie naziści", a Rosjanie to nie zsrr to jak goty to Niemcy?
   Podbite tereny to podbite tereny, nikt nie mówił, że my tu tylko na chwile sobie z wami pomieszkamy, sytuacja przypomina bardziej krzyżaków w Polsce, których potem trzeba było na kopach wynosić.

  •  

   pokaż komentarz

   @wesolymaruda: Świetne porównanie! Żydzi to tacy Krzyżacy, USA to takie Cesarstwo Niemieckie, a Palestyńczycy to Prusowie, którzy sobie z nimi nie poradzili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Pomorski_Wilk: Potwierdzam fakt,ze to Palestynczycy sa prawdziwymi potomkami zydow. Malo kto wie ,a jeszcze mniej jest w stanie to zrozumiec.
   Nie zgadzam sie ze stwierdzeniem,ze w Polsce jest malo zydow hmmmm....za to 5/6 zawiaduje tymczasowo sejmem z malej litery i senatem rowniez z malej litery.

  •  

   pokaż komentarz

   @leon-san:

   Zacznijmy od samej stronki. Nigdy wcześniej o niej nie słyszałem.
   Ten argument pozamiatał :D

  •  

   pokaż komentarz

   @Jan998:
   Jeżeli nie zrozumiałeś, to tłumaczę. Znani i poważani, publikują czy rozmawiają ze znanych i poważanych dzienników. Szury, są cytowane przez jakieś gównostronki jak tutaj.

 •  

  pokaż komentarz

  Za chwilę komentarze i zakopy, bo to pewnie wykopek i antysemita. Cały cywilizowany świat potępia Izrael za zbrodnie wojenne i apartheid, tylko polska lewica, obwiniana za 68r i antysemityzm boi się krytykować. Zandberg próbuje odwrócić ten trend, ale beton jest w Polsce silny.

 •  

  pokaż komentarz

  Uu...Panie...antysemityzm...( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Odważnie, żeby zaraz się nie okazało że popełni samobójstwo strzelając sobie w tył głowy.

 •  
  Fire998

  +7

  pokaż komentarz

  To ten gość, który wyjaśnił tę płaczącą studentkę - lewaczkę chlip chlip, za niego zawsze wykop.
  Film o nim jest ekstra, jest też tam jego pocisk w stronę tych pseudo studentów XD