"Byle nie Polak". Tak dyskryminują zagranicznych pracowników w Holandii

"Byle nie Polak". Tak dyskryminują zagranicznych pracowników w Holandii

@Hannnah wydarzenia.interia.pl #europa #polska #ekonomia #polityka

Ponad połowa holenderskich agencji pracy przyznała, że otrzymała w ubiegłym roku od pracodawców zlecenia dyskryminujące niektórych pracowników, w tym prośby o to, żeby "nie przysyłać obcokrajowców". Poszkodowani w wyniku takich praktyk są m.in. Polacy.

 •  

  pokaż komentarz

  Największe patusy z Polski pojechały właśnie do Holandii. No to co się dziwić?

 •  

  pokaż komentarz

  Powiedzmy sobie jasno ogarniety polak nie szuka roboty przez agencje, na te agencyjne robotki to sama holota jedzie przynajmniej z 90 procent i raczej na krotko. Jak ktos chce zarobic to zatrudnia sie jako pomocnik i sie uczy lub jako fachowiec i odrazu robi. Ludzie wyksztalceni tez raczej di agencji nie pojda. Kiedys mi kumpel opowiadal w niemczech mieli kwatere z agencji oplacona w 3 typa i co tam robili, zamiast zarobic i oszczedzic to hlali, dewastowali mysleli ze jest smiesnie. A pozniej siedza nazekaja ze robota chuj..owa slabo placili. Na byle jakiej budowlance jako pomocnik zarobisz wiecej nic przez agencje.

 •  

  pokaż komentarz

  Źli Holendrzy się uwzięli na Polaków. Ot tak, bez powodu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  źródło: consent.youtube.com

 •  

  pokaż komentarz

  Na samą myśl o pracy w Holandii robi mi się słabo. Tam pojechała taka patola że strach

 •  

  pokaż komentarz

  Dlaczego Nie Polak ? Co robią Polacy jak im da się pracę , a inne narody tego nie robią ? Ogromna ilość nadgodzin praktycznie tyle ile się da! A teraz posłużę się przykładem pracy w PL gdzie dostawało się najniższą ale też ponieważ że to zlecenie i zdalnie i teoretycznie praca całodobowa i cały tydzień, można było tak naprawdę robić ile się tylko chciało. Efekt potulni i uczciwi w tym ja robili po 40h tygodniowo , natomiast "Cwaniacy" potrafili napiertalać po 16-18h przez 30-31 dni jednym słowem cały miesiąc , potulni i uczciwi dostawali 2400, cwaniacy 6,5-7 tys, po 3 miesiącach zwolniono cwaniaków, pozostali uczciwi którzy kolejne 3 miechy robili za 2400 i pracą się po prostu skończyła bo była czasowa. I teraz patrząc na to wszystko cwaniaki zarobiły 18-20tys rezygnując z życia , normalni zarobili 12,5 tys prowadząc normalne życie...