Izrael blokuje wjazd do Gazy lekarzom, dziennikarzom i pracownikom humanitarnym!

Izrael blokuje wjazd do Gazy lekarzom, dziennikarzom i pracownikom humanitarnym!

Prawie 200 zabitych w Gazie, w tym 58 dzieci w ciągu 8 dni bombardowań. Lekarze i osoby związane z organizacjami humanitarnymi nie mają możliwości wstępu do strefy ogarniętej konfliktem.

 •  

  pokaż komentarz

  i właśnie dlatego stwierdzenie ,,Izrael jest cywilizowany i tolerancyjny'' jest kłamstwem

 •  

  pokaż komentarz

  Bandyci

  źródło: 1621266058795.webp

 •  

  pokaż komentarz

  moze jakies sankcje za zbrodnie wojenne

 •  

  pokaż komentarz

  Izrael blokuje wjazd do Gazy lekarzom, dziennikarzom i pracownikom humanitarnym!

  To chyba logiczne i oczywiste. Izrael nie zamierza pomagać Palestyńczykom, tylko ich zniszczyć. Ze wzajemnością. Trudno żeby wpuszczał dziennikarzy i pracowników humanitarnych.

  •  

   pokaż komentarz

   @wypok312: to jest zbrodnia wojenna - w sensie żeby nie USA to Izrael w tym momencie miałby proces przed ONZ o zbrodnie wojenne, z którego nic by nie wynikło ale jednak.

  •  

   pokaż komentarz

   @patrykk994:
   Zgadza się, powiem więcej -- gdyby nie USA, to Żydzi już by byli wymordowani przez Arabów. Otrzymują wsparcie finansowe, militarne, polityczne oraz na gruncie dyplomatycznym.

  •  

   pokaż komentarz

   @wypok312: To i też pewnie prawda, ale z drugiej strony jak tak dalej USA będzie klękać przed Izraelem to będziesz szedł w kamasze bo trzeba będzie pomóc w wojnie z Iranem, bo się Izraelowi zechce tworzyć swój lebensraum

  •  

   pokaż komentarz

   @patrykk994:
   Ale jak zniszczą Izrael, to Arabowie skupią całą swoją uwagę na Europie, na "złych kolonialistach". Wszystkie środki i zasoby, które wykorzystywali do walki z Izraelem, zostaną przeznaczone na nas.

  •  

   pokaż komentarz

   @wypok312: A może USA wtedy się przestanie wp#%$$%#ać w interesy każdego państwa? No sorry ale Bliski Wchód jest przeorany w dużej mierze przez to że USA rozwalała kraj po kraju po części dla Izraela i Arabii Saudyjskiej, żeby utrzymać te swoje 2 przyczółki w jak najlepszym stanie - z tego wzięła się Al Kaida przecież i z tego się bierze ten faszystowski, skrajnie militarny Izrael dziś.

  •  

   pokaż komentarz

   @patrykk994:
   Co nas powinno interesować, to przyszłość Europy, a nie jakiś Bilski Wschód. Czy większym problemem będzie istnienie Izraela, czy brak istnienia Izraela.

  •  

   pokaż komentarz

   @wypok312: Nie wiem - wg mnie Izrael powinien odejść od skrajnego faszyzmu i tyle. Izrael jest Europie potrzebny, ale na pewno nie taki jak dzisiaj, bo ten dzisiejszy zmierza w kierunku wojny z Iranem i dalszą ekspansją na inne kraje a ja nie mam zamiaru zapieprzać w kamasze dla bandy faszystkowskich zjebów.

  •  

   pokaż komentarz

   @patrykk994:
   To prawda, trafna uwaga. Wojny z Iranem nie potrzebujemy. Tak samo jak nie potrzebujemy Palestyny.

  •  

   pokaż komentarz

   @patrykk994: Tylko kto tu zmierza do wojny? Izrael ma gigantyczną przewagę militarną, broń atomową i wsparcie USA, jakby im zależało na zniszczeniu Palestyny, Iranu czy Egiptu to by było po temacie, to kraje ościenne są wrogo nastawione, ubzdurały sobie, że Żydzi nie mają prawa do państwa, ani w ogóle do życia i trzeba ich zniszczyć. Przypominam, że w wojnie obronnej Izrael przejął znaczną część terytorium Egiptu czy Jordanii, ale wszystko to zwrócił, a przecież mógłby potraktować to jako łup w wojnie której nie wywołał.

  •  

   pokaż komentarz

   @CzaryMarek: Jedno trzeba przyznać że Żydzi są zawsze dobrze zorganizowani i potrafią walczyć o swoje nawet jeśli nie jest ich - media, ziemia itd. Żydzi bez wsparcia nie mieli by co podskakiwać do dzieci i ortodoksów a muszą wpierać cichaczem Islamskie grupy w Iraku i w Syrii bo przecież rozpad sąsiadów im się najbardziej opłaca. Prawda jest taka że gdyby chcieli to by zaprzestano walk i podpisano traktak pokojowy państwo tolerancyjne ale te jełopy chcą jeszcze więcej od Palestyńczyków którzy już nic nie mają. Takie sytuacje sprawiają że nazywanie siebie antysemitą czy raczej antysyjonistą brzmi dumnie bo należy krytykować działania wojenne.

  •  

   pokaż komentarz

   @Skorvez_957_: Przecież to islamiści z Palestyny odrzucali już 500 razy propozycje pokojowe i sabotowali każdy wariant który nie zawierał podpunktu o wymordowaniu wszystkich Żydów i zniszczeniu Izraela xD

   Niby w jaki sposób ma być pokój, jeżeli jedna strona (Żydzi) chce żyć w pokoju bez wojny jako 2 osobne państwa, a druga (Palestyńczycy) chce całkowitego zniszczenia państwa Izrael i zabicia jego obywateli?
   Jaki tutaj może być kompromis? Zabicie tylko co drugiego Żyda?

  •  

   pokaż komentarz

   @CzaryMarek: Jakbym bym Palestyńczykiem to też chciałbym rozjechać najeźdźcę, jak bym bym uchodźcą z Afryki to też nienawidziłbym zachodu za rozwalenie kraj. Tego ludzie nie mogą zrozumieć że agresorami jesteśmy my a nie dzikusy z Afryki i Azji. Oni tylko odpowiadają i pomimo krytyki p@%#?stwa ze strony Islamistów i Syjonistów trzeba ich zrozumieć. Islam nakazuje zabijać niewiernych, Judaizm nakazuje nie tyle zabijać co okradać goyim więc to robią a skrycie Judaizm i Islam ma więcej ze sobą wspólnego niż może się wydawać. Potrzebny jest ktoś kto stanąłby ponad podziałami a niestety Żydy lubią czystki tak samo Islamiści lubią walki z niewiernymi. W tym jest problem że nie ma za kim stanąć.

  •  

   pokaż komentarz

   @Skorvez_957_: A ja jakbym był Palestyńczykiem, to bym chciał rozjechać Hamas, bo bym widział, że "moi ziomkowie" nie zapewnią mi przyszłości, tylko wojnę głód i choroby, bo tak wyglądają w większości te arabsko-afrykańskie republiki zostawione same sobie, bez białych, Chińczyków i Żydów i wiedziałbym też, że bycie częścią Izraela, czy sąsiadowanie z Izraelem, to jedyna szansa, by zarabiać więcej niż 2$ na miesiąc i zapewnić dobry byt swojej rodzinie.

   A usprawiedliwianie zamachów Palestyńczyków, niczym nie różni się od usprawiedliwiania zamachów w Europie Państwa Islamskiego. Przecież pobudki jednych i drugich są takie same.

  •  

   pokaż komentarz

   @CzaryMarek: I tak pewnie jest nie bez powodu istnieją teorie że Hamas to taka V kolumna. Państwa afrykańskie a raczej to co się z nimi dzieje jest dowodem na to że że biali są najbardziej rozwinięci i nie ma tym w rasizmu. Czarni i mieszani nie są stworzeni do budowania imperiów. Kiedy czarni z terrorystą Mandelą na czele przegonili i przegwałciłi białych tak gospodarka RPA zaczęła podupadać. Żydzi znów nie lubią wysiłku i są to takie gobliny w realu oczywiście nie wszyscy bo są Żydzi normalni i poj#@%ni. Żydzi dostają wsparcie dlatego są odważni a Palestyńczycy mimo wszystko nie dostają wsparcia więc mogą jedynie się złościć. Normalnie powinno być państwo Palestyna ale tak nie będzie bo Żydzi chcą wymordować wszystkich i Arabowie chcą wybić wszystkich. Nie wiem ja bym nie chciałbym obywatelem trzeciej kategorii u siebie chociaż jestem i tak samo oni powinni mieć swoją autonomię i niech się błocą w swoim bagnie tam samo żydzi niech się taplają w swoim gównie ale to nierealne. Jak Bóg nie przywróci Kanaanu do stanu poprzedniego to nikt a skoro ludzie walczą o ziemię świętą to nie będzie dobrze.

  •  

   pokaż komentarz

   @Skorvez_957_: No nie, gdyby Żydzi chcieli wymordować wszystkich to by to zrobili, bo mają militarną dominacje nad Palestyną.
   Żydzi im przecież proponują autonomię, Palestyna ma swój rząd, swój parlament i swoje wybory. Tylko zamiast wykorzystywać to do budowania swojego dobrobytu i bezpieczeństwa, to oni wykorzystują to do budowy rakiet i atakowania Izraela.

  •  

   pokaż komentarz

   @CzaryMarek: Na szczęście nie mogę tego zrobić bo mogą więcej stracić niż zyskać i zyskają miano hipokrytów. Zdominowali tubylców całkowicie z obcą pomocą a Palestyna nie ma ani wsparcia ani państwa uznanego na arenie międzynarodowej jeszcze skurczybyki strzelają do dzieci ale to dobrze bo widać kto jest agresorem a kto musi się bronić. Islam czy Judaizm ma to do siebie że upośledza a konflikt ma podłoże czysto religijne a nie polityczne czy raczej wynika z założeń Syjonizmu oraz tego że Jerozolima powinna być miastem neutralnym. Dopóki Jerozolima jest stolicą fałszywego Izraela złożonego z przebierańców uzbrojonych po zęby wśród dzikusów tak długo będzie źle. Nie ma innej możliwości sami się powybijają a świat będzie tylko patrzeć bo z jednej strony żydy na Bliskim wschodzie to bydlaki i zboczuchy ale z drugiej Islam czyli też bydlaki czyli nie ma kogo wspierać.

 •  

  pokaż komentarz

  Jak żyd strzela - jest w pytę
  Jak strzelają w żyda - nie !!!!!!

  •  

   pokaż komentarz

   @Skorvez_957_: Ciekawe ile by zginęło od 3000 rakiet wystrzelonych w stronę Izraela przez Hamas, gdyby nie żelazna kopuła.
   Kto sieje wiatr ten zbiera burze.

  •  

   pokaż komentarz

   @CzaryMarek: Żeby Palestyńczycy mieli jakiekolwiek międzynarodowe wsparcie a tak na prawdę w większości przypadków Palestyńczycy czyli przodkowie Arabów, Greków, Rzymian, Izraelitów itd. odpowiadają na żydowskie ''zaczepki'' a ci lubią dzieci. Nawet swoje lubią bić o tym było kiedyś głośno że Żydzi sprzeciwiający się nacjonalistycznym pobudkom są także poszkodowani. Ale to nawet dobrze sami żydzi pokazują że krytyka wobec ich działań nie bierze się z powietrza (znaczy bierze się z powietrza i z ziemi) i cierpią na tym ortodoksy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Skorvez_957_: Jakby nie mieli to by nie mieli 3000 rakiet, Iran i inne islamskie republiki od dawna ich wspierały, stąd blokada morska.
   No Palestyńczycy to nawet lubią rakietę sobie odpalić w stronę swoich osiedli, czy wysłać kilkuletnie dzieci z pasami shahida na żołnierzy wroga.

  •  

   pokaż komentarz

   @CzaryMarek: A czasami sami żydzi wysadzają Palestyńczyków aby załatwić zarówno niepokornych żydów oraz cywili za jednym zamachem. Żydki są głównym rakiem na Bliskim Wschodzie, wcześniej namieszali tam sporo Anglicy (mandat), Francuzi i Amerykanie a teraz Żydzi, Turcja i Arabia saudyjska ze swoimi poj??!mi. Hussain jaki był taki był ale trzymał miejscowych debili za mordę. Islam i Judaizm przy Chrześcijaństwie (również Katolibanie) to prymitywne religie nastawione na samczą dominację. Nie da się ucywilizować dzikusów z dnia na dzień. Potrzebują lidera który będzie ich trzymał za mordę ale będzie coś rozwijał taki Gaddafi. Jeżeli cywilizacje Żydowskie albo Islamskie się rozwijają to głównie dlatego że odchodzą od bomb i fundamentalizmu. Dzisiaj Gaddafiego wychwalamy a był socjalistą . Jestem za tym żeby cały świat poznał hipokryzję pana żyda na Bliskim Wschodzie i niestety tak będzie że świat będzie rozdarty między tym kogo wspierać.

  •  

   pokaż komentarz

   @Skorvez_957_: Sprawdź sobie listę noblistów, Żydzi stanowią ok 20% wszystkich noblistów z fizyki i matematyki. Co do cywilizacji arabskiej to ciężko się nie zgodzić, państwa islamskie tylko bazują na surowcach, bez nich to państwa 3 świata. Co do Izraela, to jest to państwo w pełni cywilizowane, z prawami mniejszości etnicznych, seksualnych, religijnych, nie da się tego w żaden sposób porównać z barbarzyńcami hamaskimi, którzy narażają własnych cywili na horror, bo im się coś ubzdurało, że Izrael trzeba zniszczyć, Żydów zabić i hurr durrr nic innego nie wchodzi w grę. A że jeszcze są niezbyt rozgarnięci umysłowo, to nie rozumieją, że gówno mogą zrobić, bo nie mają siły rażenia i jeszcze bardziej narażają swoich cywili na ostrzał rakietowy.

  •  

   pokaż komentarz

   @CzaryMarek: Niektórzy nobliści cierpią na nagrodę nobla i należy też rozróżniać normalnych żydów od syjonistów czy zwyczajnie złych ludzie a cywilizacja Islamska nie sprzyja rozwojowi technicznemu, intelektualnego. Islam sprowadza wyznawców do VII wieku - mają mówić, wyglądać i zachowywać się tak jak Arabowie w VII wieku. Koran czy Talmud to dość prymitywna literatura przy której literatura czy kultura Europejska (Chrześcijańska+Pogańska) wygląda kozacko. Obecna Palestyna czy jak kto woli Kanaan to kraj niebezpieczny i uzbrojony po zęby. Tel Aviv słynie jak stolica wyuzdania i burdeli. Znaczy się zarówno wyznawcy Islamu jak i Judaizmu mają pozwolenie żeby grabić, kłamać, gwałcić itd. Talmud na to pokrętnym językiem pozwala, pozwala również Koran i każdy może wybrać to co chce. Żydów ratuje głównie instynkt przetrwania oraz zawziętość czy raczej brak skrupułów wobec osób które prześladują a cierpią na tym normalni żydzi którzy nie utożsamiają się z Talmudycznym czy Islamskim kołtuństwem. Niby człowiek wspiera Palestyńczyków bo są tak od ponad 2tys lat jako zmieszani Grecy, Arabowie, Izraelici itd. ale znów Islam nie jest lepszy niż Judaizm oparty na tekstach rabinów a ci mieli swoje pokręcone zdane i tak jak żyd morduje dziecko palestyńskie to jest ok a jak palestyńczyk morduje żyda to trzeba spalić całą wioskę. Ot, taka mentalność. Coraz więcej ludzi będzie widzieć hipokryzję Żydów czy raczej Żydowskich Nacjonalistów Syjonistów. To nie jest uczciwa walka.

  •  

   pokaż komentarz

   @Skorvez_957_: Jaką hipokryzje? Hipokryzja to by była krytyka Izraela, ze strony któregokolwiek liczącego się państwa. USA po zamachach na WTC, podbili Irak, a zginęło 2000 Amerykanów z 330 mln. Tam też dochodziło do śmierci cywilów.
   Francja po zamachach w Paryżu zwielokrotniła bombardowania pozycji ISIS w Syrii, a przecież ISIS nie było na pustyni, tylko kontrolowała miasta i jak bomba spadała to zabijała dziesiątki / setki cywilów.
   Chiny które tak na wykopie są teraz chwalone, tortrują Ujgurów i trzymają ich w obozach pracy, oraz jako dostarczycieli organów.
   Izrael i tak jest bardzo łagodny w porównaniu do innych państw.

  •  

   pokaż komentarz

   @CzaryMarek: No tak Amerykanie wypuścili fejka o broni i żaden nie przeprosił za ''przypadkowe zgony cywili'' Po śmierci Hussaina do głosy doszli debile czy jak kto woli antyrządowa opozycja chociaż Hussain nie był dobry. Zrobiono jeszcze większy burdel a teraz wszyscy razem i osobno niszczą Syrię która była chwalona jako tolerancyjny kraj. Ciągle pojawiają się newsy o cichym wsparciu Islamistów przez Turcję, Żydów czy USA bo nikomu nie zależy na pokoju i ratowaniu sąsiadów.
   Chiny akurat słyną z prześladowań na tle religijnym i stwierdzili nawet że Islam to choroba umysłowa. Jednak im bardziej prześladują Chrześcijan tym więcej ich przybywa.