"Płci biologicznej nie można zmienić"- fakt. LGBT znowu przegrywa w sądzie.

"Płci biologicznej nie można zmienić"- fakt. LGBT znowu przegrywa w sądzie.

Maya Forstater nie dostałą przedłuzenia kontraktu w CGD z powodu jej tweetów o tym, że płci biologicznej zmienić nie można. Uznano to za transfobię. Sąd Pracy uznał jej apelację. Wolność słowa.

 •  

  pokaż komentarz

  Warto dodać, że Sąd nie wypowiedział się w temacie, czy ideologia LGBT ma rację ze zmianą płci. Uznał, że zdanie odrębne nie oznacza transfobii i mieści się w granicy wolności wyrażania swojej opinii. Jak w każdym cywilizowanym kraju.

 •  

  pokaż komentarz

  źródło: comment_1622995587sZvMrxHWU3Gsg3fisJBcD0.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Przypominam że według logiki lewactwa jeśli ten gościu zejdzie z teściem poniżej pewnego poziomu (co jest w zasadzie dość częste po odstawieniu silnego cyklu sterydowego bez odblokowania się) i stwierdzi, że jest kobietą to może startować w sportach siłowych na równi z kobietami xD

  źródło: thesun.co.uk

  •  

   pokaż komentarz

   @stefan8800: Na pewno są tysiące zawodników, którzy tylko o tym marzą, żeby w ten sposób "oszukać" system.

  •  

   pokaż komentarz

   @stefan8800: ogoli się, wsadzi pindola między uda, hybrydka na pazurki...i co jej zrobisz?:P:P:P No kobieta przecież, bo tak uważa:D Ale spróbuj komuś powiedzieć, że jesteś kosiarką spalinową, to nazwą Cię wariatem i szurem:P

  •  

   pokaż komentarz

   Na pewno są tysiące zawodników, którzy tylko o tym marzą, żeby w ten sposób "oszukać" system.

   @iedynak: Przecież sport to pieniądze. Caster Semenya jest wart obecnie ze dwa miliony baksów. Ile byłby wart startując w swojej kategorii płciowej?

  •  

   pokaż komentarz

   @Arv_: Dobra, niech ten problem załatwi komitet olimpijski i tego typu organizacje. To są poboczne problemy, tymczasem zwykłe osoby LGBT bardziej interesuje, żeby mogli zawierać związki małżeńskie i adoptować dzieci, a tego oficjalnie im nie wolno.

  •  

   pokaż komentarz

   To są poboczne problemy, tymczasem zwykłe osoby LGBT bardziej interesuje, żeby mogli zawierać związki małżeńskie i adoptować dzieci, a tego oficjalnie im nie wolno.

   @iedynak: Proszę bardzo. Popieram legalizację związków jednopłciowych. Ostrożnie popieram adopcję dzieci z poprzedniego związku przez nowego partnera (za zgodą obojga biologicznych rodziców).

   Wymaga to jednak głębokiej korekty przedpotopowego kodeksu rodzinnego oraz systemu podatkowego. Państwo nie ma interesu w jakimkolwiek dotowaniu jałowych związków (bez względu na orientację).

  •  

   pokaż komentarz

   @Arv_: Nie dotujmy, ale pozwólmy. Dla mnie największym problemem jest to, że obecna ekipa wzmacnia nastroje anty-lgbt w społeczeństwie. W tym samym duchu (albo i dalej) idzie Konfederacja. KO/PO i inne Hołownie nic w tej sprawie i tak nie zrobią, a Lewica jest całkowicie niewiarygodna.

  •  

   pokaż komentarz

   @Arv_: Caster Semenya jest kobietą o wysokim poziomie testosteronu (jak na kobiety), chociaż przeciętnym w porównaniu z mężczyznami. Teraz doczytałem, że była intersexem z męskim kariotypem o płci ustalonej na kobiecą po narodzinach. Więc nie wybierała swojej płci i nikogo nie udaje. O ustaleniu płci intersexów decydują lekarze na podstawie tego (trywializując), czy łatwiej zrobić fiuta czy waginę. Czy twoim zdaniem po przeżyciu kilkudziesięciu lat jako kobieta powinna zmienić płeć na męską, bo jej istnienie jest afrontem dla jakiś kretynów? A w ogóle, jak może zmienić płeć, skoro w/g tych samych kretynów nie można zmienić płci? Może powinna się zabić?

  •  

   pokaż komentarz

   Nie dotujmy, ale pozwólmy. Dla mnie największym problemem jest to, że obecna ekipa wzmacnia nastroje anty-lgbt w społeczeństwie. W tym samym duchu (albo i dalej) idzie Konfederacja. KO/PO i inne Hołownie nic w tej sprawie i tak nie zrobią, a Lewica jest całkowicie niewiarygodna.

   @iedynak: LGBT wzmacnia nastroje anty LGBT w społeczeństwie. ¯\_(ツ)_/¯
   Bardzo rozczarowałem się, gdy politycy których uważałem za liberałów, zadeklarowali poświęcenie spraw gospodarczych za walkę z LGBT. Zwykłe homosie są nieszkodliwe, pożyteczne i zwykle bardzo sympatyczne. Aktywiści robią im wiele złego.

  •  

   pokaż komentarz

   @Arv_: Idioci są tak wśród hetero, jak i wśród homo, tak na prawo, jak i na lewo¯_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   Caster Semenya jest kobietą o wysokim poziomie testosteronu (jak na kobiety), chociaż przeciętnym w porównaniu z mężczyznami. Teraz doczytałem, że była intersexem z męskim kariotypem o płci ustalonej na kobiecą po narodzinach. Więc nie wybierała swojej płci i nikogo nie udaje. O ustaleniu płci intersexów decydują lekarze na podstawie tego (trywializując), czy łatwiej zrobić fiuta czy waginę. Czy twoim zdaniem po przeżyciu kilkudziesięciu lat jako kobieta powinna zmienić płeć na męską, bo jej istnienie jest afrontem dla jakiś kretynów? A w ogóle, jak może zmienić płeć, skoro w/g tych samych kretynów nie można zmienić płci? Może powinna się zabić?

   @blargotron: Jest niedorozwiniętym mężczyzną. To jest fakt. Ma nawet żonę.
   Jeżeli go poznam osobiście, z pewnością będę uprzejmy. Mogę się do niego zwracać nawet per "babciu", jeżeli takie będzie jego życzenie.
   Oddzielmy jednak fakty od opinii. Jego płeć urzędowa była tylko opinią lekarza, opinią powziętą na podstawie powierzchownych przesłanek. Z opinią jest jak z dupą. Każdy ma swoją.

  •  

   pokaż komentarz

   @Arv_:

   Jest niedorozwiniętym mężczyzną.

   Nie ma takiego terminu, chyba że w twoim słowniku z dupy.

   Ma nawet żonę.

   Nom. I? Jest homoseksualną kobietą. Ma nadzieję, że nie zburzyłem zbytnio twojego światopoglądu.

   Oddzielmy jednak fakty od opinii.

   Podałem fakty wyżej. Jeżeli coś przeinaczyłem, to proszę o wskazanie co i racjonalną argumentację.

   Jego płeć urzędowa

   To nie jest żadna płeć urzędowa. Przeszła określone zabieg. Urzędowe to jest imię.

   była tylko opinią lekarza, opinią powziętą na podstawie powierzchownych przesłanek.

   Nie znam szczegółów procesu rozumowania lekarzy, że zrobili kobietę. Nie interesuje mnie to w sumie, nie zaglądam ludziom do dupy. Fakt jest, że zrobili z niej kobietę. Powtarzam:

   Czy twoim zdaniem po przeżyciu kilkudziesięciu lat jako kobieta powinna zmienić płeć na męską, bo jej istnienie jest afrontem dla jakiś kretynów? A w ogóle, jak może zmienić płeć, skoro w/g tych samych kretynów nie można zmienić płci? Może powinna się zabić?

  •  

   pokaż komentarz

   Nie ma takiego terminu, chyba że w twoim słowniku z dupy.

   @blargotron: Którego słowa nie zrozumiałeś?
   https://sjp.pwn.pl/sjp/niedorozwiniety;2488582.html
   niedorozwinięty
   [...]
   2. «w odniesieniu do organizmów żywych i ich części, narządów: niezupełnie ukształtowany»

   https://pl.wikipedia.org/wiki/M%C4%99%C5%BCczyzna
   Mężczyzna – męski dojrzały płciowo osobnik z rodzaju Homo.

   Niedorozwinięty mężczyzna = niezupełnie ukształtowany mężczyzna.
   Pomogłem Ci zdefiniować nowy termin?

   Jak chcesz bawić się nieistniejącymi terminami, to poszukaj w słownikach tęczowej nowomowy.

   Nie znam szczegółów procesu rozumowania lekarzy, że zrobili kobietę. Nie interesuje mnie to w sumie, nie zaglądam ludziom do dupy. Fakt jest, że zrobili z niej kobietę.

   @blargotron: Nie - nie zrobili z niego kobiety. Nie produkuje komórek jajowych. Nie donosi dziecka w macicy. Nie będzie kobietą. Jest to prawda bolesna, ale innej nie ma. Reszta jest tylko jakąś zwichrowaną umową społeczną.

   W zasadzie też mnie to nie interesuje. Żal mi tylko prawdziwych biegaczek. Tych ze zdrową macicą. Np. Joanny Jóźwik.

  •  

   pokaż komentarz

   @Arv_: Nie każdy zlepek słów ma sens.

   Nie - nie zrobili z niego kobiety. Nie produkuje komórek jajowych. Nie donosi dziecka w macicy. Nie będzie kobietą.

   1. Nie też mężczyzną.
   2. To pytam się co ma zrobić w tej sytuacji?

   Żal mi tylko prawdziwych biegaczek. Tych ze zdrową macicą. Np. Joanny Jóźwik.

   No tak, bo macica służy do biegania XD.

  •  

   pokaż komentarz

   1. Nie też mężczyzną.

   @blargotron: Oczywiście, że nie jest prawidłowo rozwiniętym mężczyzną. Jednak wydaje się, że ze wszystkich cech płciowych bliżej mu do faceta niż kobitki. Nadrzędne tutaj są geny. O ile wiem jest XY/SRY+ - czyli mężczyzną. Niestety tak bardzo niedorozwiniętym fizycznie, że aż przy urodzeniu wzięto go za dziewczynkę.

   No tak, bo macica służy do biegania XD.

   @blargotron: Oddzielenie dyscyplin kobiecych ma swoje powody. Domyślasz się jakie?

   pokaż spoiler Otóż kobiety nie mają szans z mężczyznami w sporcie. Jak się okazuje - nawet tymi niedorozwiniętymi.

  •  

   pokaż komentarz

   @iedynak: Gdzie i jaki przepis zabrania np gejowi wstąpić w związek małżeński?
   Może przecież wziąć ślub z kobietą czyli właśnie wstąpić w związek małżeński. Nikt mu tego nie broni.
   Nie manipulujemy mówiąc, że ktoś im tego zabrania. Taka jest definicja małżeństwa i tyle. Można ewentualnie lobbować za zmianą tej definicji. Proste.

  •  

   pokaż komentarz

   @blargotron: 2. To pytam się co ma zrobić w tej sytuacji?

   Iść do pracy, uczyć się - cokolwiek. Nie być sportowcem i konkurować w nieuczciwy sposób.

  •  

   pokaż komentarz

   @rdoor: Sport zawodowy to praca. Jak się nie podoba jakiejś organizacji sportowej to niech zbanują interseksów, albo przyjmą definicję płci na podstawie zestawu chromosomów, niech startuje w paraolimpiadzie, skoro jest "niedorozwiniętym mężczyzną", albo zrobią dla nich odrębną kategorię. Była by beka.

  •  

   pokaż komentarz

   @Arv_: Nie wiem czemu piszesz Caster Semenya jest niepełnosprawnym mężczyzna. Ma córkę oczywiście nie on/ona rodził jakoś nikomu dalej nie przeszkadza to robić umysłowych wygibasów.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie wiem czemu piszesz Caster Semenya jest niepełnosprawnym mężczyzna. Ma córkę oczywiście nie on/ona rodził jakoś nikomu dalej nie przeszkadza to robić umysłowych wygibasów.

   @Kub1k8: Nie jest ani dojrzałą kobietą ani dojrzałym mężczyzną.
   Jest mężczyzną, którego rozwój zatrzymał się na jakimś bardzo wczesnym etapie.
   To są fakty.

   Co to znaczy "ma córkę"? Bardzo nieprecyzyjne pojęcie. Chcesz powiedzieć, że adoptował dziecko? To ładnie z jego strony.

  •  

   pokaż komentarz

   @Arv_: Nie adoptował. Ma żonę która zaszła z nią/nim w ciążę i normalnie urodziła.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie adoptował. Ma żonę która zaszła z nią/nim w ciążę i normalnie urodziła

   @Kub1k8: LOL poważnie? :).

 •  

  pokaż komentarz

  a co to za cudowne dziewczę na miniaturze? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Ta cala ideologia ma za cel wyciąganie pieniędzy z budżetów różnych państw. Wymyślili bzdury i teraz nam wmawiają ze to prawda. A uj z nimi.