Jutro w Warszawie wielki protest przeciwko paszportom covidowym i segregacji!

Jutro w Warszawie wielki protest przeciwko paszportom covidowym i segregacji!

Chcecie się odbijać QR kodem przy wejściu w każde miejsce? Ja też nie! Jutro w Warszawie wielki protest przeciwko komunizmowi wprowadzanemu pod pozorem walki z wirusem, paszportom covidowym, przymusowi szczpień, segregacji sanitarnej i apartheidowi 2.0 Przyjazd zapowiedziało wiele środowisk!

 •  

  pokaż komentarz

  Normalni nie przyjdą, nie chcą być utożsamiani z pewnymi grupami, które będą główną twarzą protestu.

 •  

  pokaż komentarz

  stopnop.com.pl leci na główną. Wykop puka w kolejne dno

  •  

   pokaż komentarz

   @jaunas: przecież to jest stare dno. Bycie antyszczepem to na wykopie wyraz bycia oświeconym.

  •  

   pokaż komentarz

   @mazaken: Dopiero od pół roku, wcześniej tak nie było.

   To jest przykład dyfuzji poglądów z góry na dół. Najpierw Konfederacja wzięła sobie na sztandary że covid to ściema, a dopiero potem kuce zaczęły to masowo głosić.

  •  

   pokaż komentarz

   @czeskiNetoperek: Konfederacja nigdy nie twierdziła, że covid to ściema.

   Twierdziła za to, że chaotyczne zamykanie całej gospodarki na oślep jest szkodliwe i niewspółmierne do zagrożenia.

   I jak się okazało, mieli rację.

   A co do protestu - StopNOP to tacy antynaukowi radykałowie, że już od dawna są spaleni na wykopie.

   Protest przeciwko znakowaniu zaszczepionych kodami QR jest słuszny. Natomiast jestem przekonany, że STOPNOP to robi bez głębszej refleksji, na zasadzie swojej ideologicznej walki ze szczepionkami (wszystkimi).

   Podczas gdy same szczepionki są ok - nieok jest wykorzystywanie ich do tworzenia narzędzi kontroli społecznej, a tym potencjalnie jest tworzenie systemu do nadawania kodów QR ludziom i ich segregowania wg tych kodów.

  •  

   pokaż komentarz

   @mazaken: skoro tak jest to po co to ukrywać?

  •  

   pokaż komentarz

   @Mr--A-Veed: nie, nie mieli. Szczególnie z ich pomysłami na walkę z pandemią, czy jak to poseł Braun z konfederacji mówił - plandemią. Czyli covid to ściema, skoro tak wasz poseł mówi.

  •  

   pokaż komentarz

   @Gargris: nie covid a pandemia. Bo tak - sama pandemia to ściema, wg starej definicji nie byłoby to nigdy pandemią, nowa definicja wprowadzona kilka lat temu dopiero objęła to zjawisko i pozwala nazwać pandemią. Wielu naukowców zaś mówi głośno, że sposób walki z chorobą jest zły i niezrozumiały. Z tego co wiem, potwierdzono już skuteczność kilku specyfików, które pomagają leczyć covid, o których mówiono ponad rok temu, ale niektóre instytucje torpedowały badania, tak, aby można było wprowadzić nieprzetestowane szczepionki w specjalnym trybie. Przypadek? Działania nie były chaotyczne, tak miały wyglądać, były jednak moim zdaniem zaplanowane, wiele osob po prostu miało w tym swoje interesy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Gargris: Przecież "plandemia" to krytyka ekspresowego ogłoszenia epidemii covid pandemią i zamknięcia gospodarki na cztery spustu.

   Dla lewicowców, którzy kult covid włączyli w swoją ideologiczną aktywność (na zasadzie kontrastu do prawicy) może to jest trudna do przełknięcia pigułka, ale fakty jasno pokazują że nie nastąpił covidowy armageddon.

   I to nie tylko w krajach gdzie wszystko zamknięto, ale chociażby w takiej Szwecji, gdzie środki epidemiologiczne były stosowane z umiarem, ale świadomie. Również w bardziej liberalnych epidemiologiczne stanach USA.

   Jak ktoś twierdził, że SARS-CoV-2 to być może wytwór laboratorium, który wydostał się z placówki w Wuhan, to też był wyzywany od szurów. I co? I teraz powszechnie pojawiająca się narracja nawet na wysokich szczeblach jest właśnie taki scenariusz.

   Pamiętacie sceny jak Chiny zamykały całe miasta i ludzie w pełnych kombinezonach dezyfekowali całe ulice? Jak już cały świat się zamknął, to Chiny szybko się pootwierały, prawdopodobnie najwięcej na zyskując na pandemii w skali globalnej.

   Do pandemii należało podejść w sposób racjonalny i przemyślany - a nie poprzez cotygodniowe chaotyczne losowanie bzdurnych, nieskutecznych i nieadekwatnych obostrzeń - tak aby nie orać sektora MŚP.

   Ale lewica aż krztusi się jadem, gdy ktoś takie herezje głosi - bo najlepiej nie tylko zamknąć wszystko, ale i dojechać prywaciarzy z knajp, kin i barów!

  •  

   pokaż komentarz

   @jaunas Na szczęście na Mirko jeszcze jest spoko i szury są szybko wyjaśniane

  •  

   pokaż komentarz

   Przecież "plandemia" to krytyka ekspresowego ogłoszenia epidemii covid pandemią

   @Mr--A-Veed: przestań kłamać... jakiego ekspresowego ogłoszenia? O ile dobrze pamiętam, to WHO z ogłoszeniem pandemii spóźniło się o blisko miesiąc - gdy w prawie każdym kraju pojawiły się pierwsze przypadki zachorowań. Wszystko przez strach przed krytyką "wywoływania paniki" jaką doświadczyła po epidemii SARS w 2003, i MERS z 2013

  •  
   p.........o

   +1

   pokaż komentarz

   @Mr--A-Veed:

   źródło: maxresdefault.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Będzie pakietowy protest połączony z 5G i islamizacją Europy, czy tylko antyszczepy?

  •  

   pokaż komentarz

   @czeskiNetoperek: pewnie zrobią kombo włącznie z odtajnieniem badań na temat niszczenia komórek rakowych przez witaminę C, przecież oni idą zawsze na całość, bo nie ma głupszych i mniej ważnych problemów u nich, wszystko jest na 1 miejscu.

  •  

   pokaż komentarz

   @czeskiNetoperek: to te same szury, wiec pewnie bedzie pakiet foliarstwa :D

  •  

   pokaż komentarz

   @czeskiNetoperek: I już się zaczyna. Pisałem o tym miesiąc temu: zwisa mi kto będzie stać obok mnie, jeżeli mamy wspólny cel czyli obalenie pisowskiej komuny. Dla tej jednej rzeczy można zawiesić aktualne spory i wrócić do nich jak ten aktualny cyrk się skończy

  •  

   pokaż komentarz

   @Fruitcake_Gary: Ja nie chcę lockdownów, ale też nie chcę masowych chorób, więc za najlepszą opcję widzę masowe szczepienia. Od masowych chorób wolę nawet lockdown.

   Jaką formę porozumienia widzisz ze mną?

  •  

   pokaż komentarz

   @Fruitcake_Gary: Strzelasz i chybiasz ,co ma wspólnego polski rząd z paszportami skoro opracowywane są one w Brukseli a rządy krajowe muszą to wykonać .Jak już to pretensje do Millera bo on negocjował i ratyfikował wejście do UE a te zobowiązania wynikają z tego co tam wówczas zapisano .Druga osoba to Tusk bo jego frakcja tam rządzi i wprowadza dyrektywy nakazowe .Oczywiście wskazując autorów tego stanu rzeczy mam na myśli ich środowisko partyjne lub koalicjanta i dorzucę jeszcze Pawlaka jako koalicjanta . Jaka wartość obecnego rządu w tym wszystkim nie ma żadnego znaczenia by się pod to podpinać z żądaniem dymisji bo każdy inny będzie musiał wykonać ,a adresatem jak wspomniałem instytucje decyzyjne UE .

  •  

   pokaż komentarz

   @czeskiNetoperek: tylko jedną opcję widzę , masz wyprany mózg. Nie myślisz samodzielnie. Kowid jest zwykłą NOWĄ chorobą którą ja przykładowo przeszedłem ponad rok przed tym jak pierwszy raz ogłosiły to media. Jak każda nowa choroba musi wyrżnąć jakiś odsetek ludzi. Tak samo jak szczepionka która też musi wyrżnąć trochę ludzi. Za jakiś rok obstawiam kowid będzie jak zwykła grypa. Poprostu czasem będzie się na to chorować i tyle. Grypa na początku swojego istnienia wręcz spustoszyła ludzkość. To jest normalne. Natomiast aktualnie politycy postanowili dorobić się na tej jak dla mnie pseudo epidemii. Epidemia tak samo jak wojna sprawia bogaci są jeszcze bogatsi a przeciętni ludzie są dymani na kasę przez .... Idź się szczepić.... Jak się zaszczepisz to co cię obchodzą nie zaszczepieni??.... przecież masz odporność. A skoro ją masz to po kiego h.... to nazistowskie zmuszanie innych do swojej nie popartej żadną wiedza o tej chorobie ani o szczepionkach ideą?? Dodam jeszcze że noszenie maseczki godzinami, mycie rąk totalną chemią oraz unikanie ludzi i siedzenie w domu zabije Cię skuteczniej niż sam kowid. Miłego życia życzę.

  •  

   pokaż komentarz

   @zbiegok: od tych fikołków nie kręci Ci się w głowie :P "Wszystko by się PISowi udało gdyby nie te wstrętne dzieciaki z PO" xD Skoro już brniesz w ten temat to przypominam, ze Mati był doradcą Tuska, a teraz sam lata do Brukseli ze swoimi pomysłami na gnojenie ludzi w 'tenkraju'. I jeszcze mu przy tym ludzie wiwatują :P

   @czeskiNetoperek: Tak jak napisałem na początku: zakończyć nowe wcielenie PRL-u w postaci PIS. Ja tez nie chcę masowych chorób, ani zamordyzmu gospodarczego, tylko skoro oficjalnie wiadomo, że zaszczepieni tylko mają potencjalnie łagodniejszy przebieg choroby i nadal zarażają to co to ma zmienić? Na tym świecie istnieją dużo bardziej poważne choroby niż covid, którego śmiertelność wynosi promil wszystkich zakażonych, a średnio 80% osób nawet nie wie, ze miało z tym kontakt. Choroba która zabiła mniej ludzi niż lekarstwo na nią :/

 •  

  pokaż komentarz

  Rozgrywania społeczeństwa jak dzieci odcinek 35186

  Protest przeciwko mechanizmowi kontroli obywateli, któremu powinniśmy wszyscy się sprzeciwić niezależnie od naszych poglądów na szczepionki, ale prawie wszystkie komentarze to naśmiewanie się z foliowej czapeczki i płaskiej ziemi.
  Stara sprawdzona bolszewicka metoda, ktoś się z czymś nie zgadza to go ośmiesz i zdyskredytuj

  W ciągu ostatniego roku mieliśmy wiele przykładów nielegalnego działania państwa, w tym łamania najwyższego aktu prawnego jakim jest Konstytucja...ale ledwie parę lat wcześniej tak samo powszechne było ośmieszanie protestów KODu, bo przecież skrajna opozycja i SBki

  Ci którzy ostrzegali przed rządami PiS w 2015, wspominali dość długą i dobrze udokumentowaną historię tej partii, w tym lata gdy rządzili, też byli wyzywani od foliowych czapeczek albo od płatnych trolli piszących na zlecenie.

  Przykładów wymieniać można wiele, mechanizm ten sam, przypisz komuś jakieś wyolbrzymione i wyobrażone cechy, które go ośmieszą, dzięki temu można zlekceważyć co mówi

  Może jednak zanim napiszecie komentarz albo wyśmiejecie w rozmowie zapoznajcie się z argumentacją drugiej strony, jeśli się nie zgadzacie to przedstawcie dlaczego. Gdy rzucacie się bezmyślnie na kogoś z nurtem nagonki to niestety wy w tym wypadku jesteście bezmyślnymi lemingami lub zastraszonymi szurami, to wy jesteście ludźmi bez argumentu i zamiast się zatrzymać i zreflektować to brniecie dalej i się radykalizujecie

  To o czym mówię tyczy się nie tylko tego protestu ale i każdej innej sprawy, od protestu przedsiębiorców po strajk kobiet. Ludzie ocknijcie się, przestańcie łapać się na tanie zagrywki emocjonalne i choć raz podejmijcie debatę, choć raz poczytajcie o tym z czym walczycie jak i o tym czego bronicie i wyróbcie sobie zdanie poprzez konfrontację argumentów

  •  

   pokaż komentarz

   @Abstraktor: spoleczenstwu brak jest refleksji, sa zaprogramowani tak zeby wygodnie zyc, nie wyróżniać sie z tlumu, byc prowadzonym za reke. kazdy patrzy na swoje 4 litery, w sumie w zgodzie z prawami natury. pokolenia skompiteryzowane beda jeszcze bardziej obojetne na to co wokol nich sie bedzie dzialo.

   protesty powinny byc ogolnokrajowe a nie warszawskie, chociaz i tak patrzac na bialorus i lukaszenke chociazby polowa kraju wyszla na ulice to obecny europejski rezym nie pozoli na zachwianie rownowagi spol-polit. jak ktos nie widzi problemu w szczepieniach to jego problem tylko zeby nie przymuszal innych do swoich racji. ciotka mojej zony, starsza osoba tydzien po szczepieniu zmarla a inna mpja znajoma tydzien po zaczela miec bardzo wysokie cisnienie i kest na zwolnieniu lekarskim. bzdura jest ze szczepienie nie ma wplywu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Abstraktor: Po pierwsze smartfony, profile społecznościowe a nawet sam PESEL powoduje że wszelkie służby wszystko o tobie wiedzą a najśmieszniejsze że najwięcej wiedzy o nas posiadają prywatne osoby jak ich właściciele .Płacisz telefonem czy kartą wiedzą co kupujesz jakiej słuchasz muzyki ,filmy ,gdzie ,co robisz w weekend ,wszystko wiedzą łącznie z portretem psychologicznym więc co im (twojej obsesji )trzeba więcej .Po drugie ośmieszasz się opisem PiS że te kody kontrola to ich działka ,no pewnie dodaj jeszcze że to ich spisek z epidemią którą zlecili jakiemuś laboratorium ,przeceniasz ich możliwości .Sam wrzucasz tanie zagrywki szukasz argumentów na nie a nie masz żadnych za .Podaj źródła tylko nie jakiś samozwańców tylko konkretne poparte badaniami i dyskusjami z autorytetami mającymi inne zdanie .Publikacje naukowe w wiarygodnych źródłach czy wydaniach ośrodków akademickich ,a co z głosem mikrobiologów których podstawowym obiektem badań są wirusy .Napisałeś wiele ale nic nie przekazałeś poza teorią spisku i oskarżając o radykalizm ,no chyba że tych z tego protestu który się odbędzie ale to akurat twoja strona opinii .

  •  

   pokaż komentarz

   @Abstraktor: Mirku, to najlepszy komentarz jaki przeczytałem od dawna. Gratuluję ucięcia sedna.

  •  

   pokaż komentarz

   powszechne było ośmieszanie protestów KODu, bo przecież skrajna opozycja i SBki

   @Abstraktor: No ale akurat tutaj mieli rację, bo im chodziło o stołki a nie o konstytucję. Tym co wtedy darli mordę o konstytucję, nie przeszkadza jej łamanie jeśli EU tak każe, albo z innych wygodnych dla nich powodów. I teraz ci sami ludzie są za tym szczepionkowym zamordyzmem. Samo wymachiwanie konstytucją nic nie znaczy.

 •  

  pokaż komentarz

  Proszę nie zapomnieć o obowiązkowym nakryciu głowy!

  źródło: upload.wikimedia.org

1 2 3 4 5 6 7 ... 20 21 następna