Danuta Wałęsa jedzie grubo: Rydzyk to dla mnie żaden ksiądz

Danuta Wałęsa jedzie grubo: Rydzyk to dla mnie żaden ksiądz

Kaczyński nie walczył z komuną. On jest komunistą. Nie ma żadnych zasług w walce o wolną Polskę, Ludzie PiS-u i ludzie Rydzyka to są ludzie zakłamani, ludzie oszołomieni, w jakimś amoku, to jest jakaś sekta

 •  

  pokaż komentarz

  Jakoś to nie przeszkadzało Wałęsie współpracować z Kaczyńskimi, czy z ks. Jankowskim kopiuj wklej Rydzyka. Jesteście siebie warci, tylko wasze ego nie pozwala dzielić się pieniędzmi i władzą.

 •  

  pokaż komentarz

  ''jedzie grubo''? xD Raczej mówi to co myśli każdy normalny człowiek. Rydzyk to biznesmen i szarlatan żerujący na głupocie i zacofaniu dewotek, kryjący się w sutannie przed podatkami bo tymi kościół nie jest objęty. Wystarczy tylko przypomnieć pierwsze z brzegu nigdy nie rozliczone zbiórki na ratowanie stoczni gdańskiej, kwity na sprzęt dla Radia Maryja, rozliczanie dochodów spółek powiązanych z Rydyzkiem jako ''dary na cele kultu religijnego'' żeby uniknąć opodatkowania i inne machlojki.

  Diagnoza Kaczyńskiego tak samo trafna - to człowiek któremu w PRL nie podobało się jedynie to że nie on był u władzy, tak to PiS niemal jota w jotę kopiuje program socjalny Gierka czyli rozdawnictwo i jeszcze raz rozdawnictwo, propaganda sukcesu i polonocentryzm a wszyscy wiemy jak się to skończyło. Mentalność samego Kaczyńskiego to też raczej Gomułka - gardzący inteligencją i klasą średnią satrapa nie mający pojęcia o nowoczesnym świecie.

  Serio nie wiem gdzie tu sensacja.

  •  

   pokaż komentarz

   'jedzie grubo''?
   @MarianoaItaliano:
   Kompletnie nie rozumiesz. Wałęsowie to ludzie wierzący i związani z Kościołem mocno to raz i są osobami publicznymi to dwa.
   Takie słowa to jest konflikt z olbrzymią grupą bo pojechała po Kościele, PIS i Kaczorze personalnie
   Ciebie taka wypowiedź nic nie kosztuje - w przeciwieństwie do Danki
   Gdybyś robił duże interesy, był publiczną osoba to zapewniam - nigdy byś się nie odważył na taką wypowiedź bo miałbyś za dużo do stracenia.
   Oczywiście świetnie opisałeś Kaczyńskiego ale w sytuacji jak ww. nigdy byś tego nie powiedział

 •  

  pokaż komentarz

  Danuta jedzie z Kaczyńskim i Rydzykiem, jak z Leszke. A ludzie mówią, że kobiety w Polsce nie mają nic do gadania, a większość z nich z kuchni rządzi krajem i majątkiem #takaprawda

  źródło: consent.youtube.com

 •  

  pokaż komentarz

  Tutaj można zaobserwować reakcję pisowców jak ktoś przy nich nazwie Rydzyka "panem" zamiast "ojcem dyrektorem":

  źródło: streamable.com

 •  

  pokaż komentarz

  Brawo Danusia

  źródło: 1623501613545.jpg