Tak wygląda praworządność w Niemczech.

Źródło TVP info :)

 •  

  pokaż komentarz

  Wyjątkowo się z ekspertem zgadzam. Tam, gdzie nie ma prawa i przestrzegania jego jest bezprawie. W Polsce w bardzo wielu miejscach nie ma przestrzegania prawa czyli jest bezprawie.

 •  

  pokaż komentarz

  Zamurować wejścia do squotow. Żarcie dosyłać z procy, niech sie kisza w tym burackim sosie.

 •  

  pokaż komentarz

  Po pierwsze, ochrona własności to element praworządności. Jeżeli istnieje budynek, zamieszkiwany przez osoby trzecie, właściciel sobie nie życzy, aby te osoby zamieszkiwały, to państwo powinno pomóc temu obywatelowi ochronić jego własność, szczególnie jeżeli osoby trzecie tę własność naruszające są agresywne. Po drugie, konstrukcja tego materiału, ta muzyczka w tle rodem z filmów sensacyjnych, to kolejny przykład tego, że pisowskie tvp nie ma nic wspólnego z mediami, a są jedynie tubą propagandową. Dziwi jedynie, że nawet niektóre wykopki się łapią na to.

 •  

  pokaż komentarz

  Nigdy nie pojmę jak można dopuścić do sytuacji gdzie cały budynek zajęty jest przez dzikich lokatorów i policja boi się cokolwiek zrobić. Przecież tam powinna wbić ekipa antyterrorystyczna i tych wszystkich antyglobalistów, anarchistów i działaczy lewicowych zamknąć w pierdlu na minimum rok.

  I żeby nie było, wiem że u nas w kraju też są takie miejsca i tym bardziej mnie to zadziwia. Podejrzewam że jak by taka grupa wpakowała się do budynku którego właścicielem jest ktoś z rządu to problem by był rozwiązany w 48h.

 •  

  pokaż komentarz

  Klasycznie we wiadomościach tvp1 jest jakieś zdarzenie negatywne u tych ujów Niemców. Zawsze znajdzie się na to miejsce wśród 6 najważniejszych newsów w polskich wiadomosciach.