Podsumowanie kampanii "Kochajcie mnie, mamo i tato" ani słowa o Autorce Grafik.

Podsumowanie kampanii "Kochajcie mnie, mamo i tato" ani słowa o Autorce Grafik.

Stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza podsumowuje kampanie “Kochajcie mnie, mamo i tato”. Jak się okazuje "zapomnieli" wspomnieć o współautorce kampanii i autorce grafik które oglądaliśmy na plakatach. Szarosen (autorka grafik) również komentuje całą sprawę.

 •  

  pokaż komentarz

  Fragment postu Autorki grafik który zamieściła na swoim oficjalnym profilu.

  "Od momentu przebudzenia wali mi serce i trzęsą mi się ręce. Boję się tego, co się dzieje. Lewdo piszę, ale napiszę.
  Wiecie, trzy miesiące temu, zamiast sama otworzyć zbiórkę na moje billboardy, poprosiłam o pomoc Miłość Nie Wyklucza. Zebrali ponad pół miliona złotych. Wypromowali się znacznie na kampanii i na mojej ilustracji. Część kwoty zachowali na swój fundusz Prawo Nie Wyklucza. I to jest spoko, bo pomagają dzieciom i młodzieży LGBT+, robią wiele dobrego.

  Nie podziękowali mi nigdy. Zawsze pisali "nasza wspólna kampania", nigdy nie mówiąc wprost, że to ja jestem autorką kampanii. Nie wspomnieli o mnie w podsumowaniu zbiórki (ani na fanpagu, ani na stronie), bo podobno słabo by wtedy mieli z zasięgami. Ale kiedy wczoraj wbrew mojej woli, przypadkiem wyciekł mój post, który wstawiłam na jedną, zamkniętą, kameralną grupę dotyczącą praw autorskich, będą pisać w tej sprawie cały osobny artykuł na mój temat na swojej stronie internetowej. Artykuł, w którym wyciągną różne pasujące im fragmenty naszych licznych maili i SMS-ów - takie, które udowodnią, że kłamię."

  Cały post w powiązanych.
  Stowarzyszenie "Miłość Nie Wyklucza" odniesie się do tego w oświadczeniu które jest w przygotowaniu.

 •  

  pokaż komentarz

  Nowa Kampania "Kochamy kasę, to cię wykluczymy".