a autkiem na komputerze jeżdżę tak...

TrackMania Canyon E03 | 1:40'605 by Yogosun

 •  

  pokaż komentarz

  Fajnie się ogląda, ale trasa skopana, bo przez połowę czasu nie wiadomo gdzie w ogóle jedzie i co jest przed nim. Typowa trasa pod zapamiętywanie - poziom gier na snesa, które były trudne, bo trzeba było sie całej gry uczyć na pamięć.

  •  

   pokaż komentarz

   bo przez połowę czasu nie wiadomo gdzie w ogóle jedzie i co jest przed nim.

   @Nemayu: Przecież to jest właśnie Trackamania, tam nie ma tras wyznaczonych jak w NFS, gdzie strzałki i niewidzialne bariery nie pozwolą Ci wyjechać poza jezdnię. Na tym ta gra od początku polegała, więc nie wiem skąd ten zarzut.

  •  

   pokaż komentarz

   @akcug: Nigdzie nie wspominam nic o oznaczeniu trasy.

   Zarzut jest do tego, że typ skacze i widzi swoje auto, a poza nim nic, bo auto zasłania całą trasę. Gdzieś leci, ale nie wiadomo gdzie i nie wiadomo dlaczego w ogóle tam skoczył, bo przecież nie widział, gdzie jedzie. Wjeżdża w zakręt, a za zakrętem zupełnie niewiadomo co będzie, bo nic nie widać przez ścianę. Przejeżdża pod przeszkodą, która zasłania mu trasę, a on na pamięć musi ustawić się w miejscu kolejnego wcięcia w scianię, pomimo że widzi je dopiero w momencie jak jest pod nim lub gdy już uderzy w ścianę, bo zapomniał, gdzie jest otwór. Jedzie i widzi wzniesienie i nic więcej, a wzniesienie nagle się kończy i za nim okazuje się, że ma 50 ms na to żeby skręcić w prawo, a auto skręca dużo dłużej niż 50ms, czyli nie znając trasy nie ma możliwości zachować się adekwatnie - nie używa się mózgu, nie planuje niczego. Jedynie zapamiętuje się trasę, aby przy kolejnej próbie nie rozbić się o ścianę.

   Cała trasa składa się z takich i wyłącznie takich elementów. Gra pamięciowa. Ze zręcznością ma niewiele wspólnego.

   W grach na snesa jest dokładnie tak samo. Za pierwszym razem nie wygrasz, bo wpadasz w "pułapki" o których istnieniu nie możesz wiedzieć, bo jeszcze nie wygrałeś gry - 3 życia i cała gra od nowa.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nemayu: Ogólnie właśnie dlatego nazywam osoby które grają takie trasy "małpami" bo nawet małpę prędzej czy później nauczę przejechać trasę. Tylko krótki Time Attack na trasach których się nie zna!

 •  

  pokaż komentarz

  Kiedyś się grało w gry samochodowe teraz żadna by mnie nie wciągała tak.bijatyki też odpadają.

 •  

  pokaż komentarz

  a autkiem na komputerze jeżdżę tak...
  Chyba latam?

 •  

  pokaż komentarz

  ile poświęcił roboczogodzin?